Досягнення 2017/2018 навчальний рік - Офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна скринька: kvkm67@gmail.com

Викладачам коледжу! Запрошуємо Вас прийняти участь у педагогічному тренінгу. Детальніше у розділі «Викладачу»

Перейти к контенту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ ТА КОЛЕКТИВІВ КОЛЕДЖУ – 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Впродовж 2017/2018 навчального року студенти та творчі колективи ХВКМ брали участь у 80 конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів, а також провели 120 благодійних творчих заходів.


СПИСОК ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ ВИКОНАВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ВИЩОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ, ЯКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ (І МІСЦЕ) КОНКУРСІВ, ФЕСТИВАЛІВ, ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД РІЗНИХ РІВНІВ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Спеціалізація «Народна хореографія»
Міжнародний фольклорний фестиваль м.Венжегово Польща
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – лауреат І ступеня
Всеукраїнський фестиваль народної хореографії «Гомін Карпат» м.Івано-Франківськ
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – гран-прі
Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів м.Київ
  • Машнова Ангеліна з хореографічним номером «Чарівні лялечки» – гран-прі
  • Алжнєва Ярина з хореографічним номером «ALARIPPU» – диплом I ступеня
Обласна олімпіада із зарубіжної літератури
  • Чумакова Єлизавета – І місце
Обласний етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
  • Бологов Микита – диплом I ступеня

Спеціалізація «Класична хореографія»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Ошуркова Павла (математика, викладач Громова Н.В.) – І місце

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» м.Харків
  • Оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» керівник Стрілець А.М. – лауреат І ступеня
Міжнародний фестиваль мистецтв «Джерело талантів» м.Харків
  • Студенти Мітіна А. та Попова О. (клас цимбал, викладач Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С.) – лауреат І ступеня (номінація – «солісти інструменталісти»)

Спеціалізація «Естрадно-духове мистецтво, джаз»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Гарилко Олена (географія, викладач Ковальчук К.І.) – І місце

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»
Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» м.Дніпро-2017
  • Піскун Євген – лауреат І ступеня
V Всеукраїнського конкурсу-фестивалю музичного мистецтва «Art-Dominanta» м.Харків
  • Хор студентів«Основа», керівник Кобзєв С.С. – лауреат I ступеня
  • Вокальний ансамбль «Гармонія», керівник Кобзєва О.О. – лауреат I ступеня
  • Вокальний ансамбль «Суцвіття», керівник Василевська О.В. – лауреат I ступеня
Міський фестиваль-конкурс «Студентська весна-2018»
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – лауреат I ступеня
XVII Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» м.Харків
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – лауреат I ступеня
VIII Регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики, присвячений пам’яті народної артистки України Оксани Петрусенко м.Балаклея
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – гран-прі (номінація – «Кращий ансамбль»)

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань» – конкурс есе
  • Мінченко Дар я, Коротецька Анна (математика, викладач Громова Н.В.) – І місце

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Міжнародна олімпіада «Дорогою знань» за напрямком бібліотечних дисциплін
  • Іваннікова О.А., Камбаліна Я.К., Гук Д.С., Гордієнко А.С. (викладачі Головко І.М., Дудник Л.В., Запара С.О.) – І місце
Конкурс есе в рамках проведення Міжнародної олімпіади «Дорогою знань»
  • Іваннікова О.А., Гук Д.С. – І місце
Міжнародному фестивалі «Путь к звездам!»
  • Мініна Катерина – І місце
Всеукраїнському конкурсі сучасної хореографії «Show News»
  • Кожушна Діана – І місце
Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру-2018»
  • Середа Світлана, Портной Антон – відмінний результат
Регіональний етап всеукраїнського конкурсу краси особистості «Перша леді та містер Студреспубліки Харківщини»
  • Мельничук Анна – перша леді, Пелипенко   Валентина – перша леді фотоверсії, Іваннікова Олена – леді-інтелект
Обласний конкурс «Місцеве самоврядування – це ми»
  • Рогожинська Марта – І місце

СПИСОК ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ ВИКОНАВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ВИЩОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ, ЯКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ (ІІ-ІІІ МІСЦЯ) КОНКУРСІВ, ФЕСТИВАЛІВ, ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД РІЗНИХ РІВНІВ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Спеціалізація «Народна хореографія»
Заключний етап Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім.П.Вірського м.Київ
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – лауреат ІІІ ступеня
Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів м.Київ
  • Нікуліна Олена з хореографічним номером « TRES ANDIDOS» – лауреат ІІІ ступеня
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Зюкова Софія, Павленко Валерія, Шестак Дарина, Король Валерія, Чумак Лілія, Завада Дмитро – ІІІ місце

Спеціалізація «Класична хореографія»
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Шамір Єва – ІІІ місце
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Капустян Альона (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»
  • Дует гітаристів у складі Таран В. та Третяка А. (керівник Башмаков А.В) –   лауреат ІІ ступеня
  • Соліст Третяк А. (клас гітари, викладач Башмаков А.В. – лауреат ІІ премії
  • Ансамбль «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Тріо гітаристів у складі Горбановського В., Карпової Д., Жовтенко О. (керівник Лейбіна А.В) – лауреат ІІІ премії
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Соліст Татарінов І. (клас бандури, викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – лауреат ІІІ премії
  • Соліст Карпова Д. (клас гітари, викладач Лейбіна А.В.) – лауреат ІІІ премії
XV Міжнародному конкурсі-фестивалі молодих виконавців «Харківські асамблеї»
  • Тріо гітаристів у складі Горбановського В., Карпової Д., Жовтенко О. (керівник Лейбіна А.В.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь – 2018» м.Полтава
  • Ансамбль «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.) – лауреат ІІ премії
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Дует скрипалів у складі Гаврилко О. та Долі К. (керівник Мельник А.О., концертмейстер Холодна М.В.) – лауреат ІІІ премії
  • Солісти Красильнікова Ю. (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.), Панасюк А. (викладач Стрілець А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Студентка Агаркова Уляна (викладач Мельник А.О.) – дипломант конкурсу
Всеукраїнський конкурс «Баянне коло на Запоріжжі – 2018»
  • Дует баяністів у складі студентів Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
X Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра» м.Дніпро
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М) – лауреат ІІ премії (номінація – «інструментальний жанр»)
V Міжнародна наукова конференція «Історія археології: механізми управління та форми організації науки» м.Харків
  • Ансамбль бандуристів під керівництвом Ніколенко С.М. – подяка оргкомітету
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Краснокутський Артем, Сінний Іван – ІІІ місце

Спеціалізація «Естрадно-духове мистецтво, джаз»
III Відкритий всеукраїнський конкурс естрадно-джазового   виконавства та імпровізації «Джаз-фієста» м.Харків
  • Гарбуз Руслан – диплом лауреата ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного мистецтва «Харківські зорі   ВЕСНА»
  • Альхаварі Кирило – диплом лауреата ІІ ступеня
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з   легкої атлетики
  • Куц Андрій – ІІІ місце
VI Міжнародна   дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Губарєва Анастасія (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»
Міжнародного фестивалю творчості «Планета натхнення»   м.Дніпро-2017
  • Прусіхіна Анастасія – диплом лауреата ІІ ступеня
Спортивні змагання у збірній команді з легкої атлетики
  • Александрова Наталія, Василенко Катерина, Кузьменко Юлія – ІІІ місце

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
XI Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім.Остапа Вишні м.Суми
  • Вдовченко Влада – диплом учасника, Худякова Наталя – грамота учасника
Спортивні змагання у збірній команді з легкої атлетики
  • Грицькова Христина – ІІІ місце
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Мінченко Дар’я (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце
  • Коротецька Анна (література, викладач Свєтлишева Т.М.) – ІІ місце
  • Мінченко Дар’я (географія, викладач Ковальчук К.І.) – ІІІ місце
  • Дочія Діана (інформатика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце
  • Димитров Стефан (інформатика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце
  • Стрельченко Катерина (англійська мова, викладач Мельник О.В.) – ІІІ місце
  • Кандиба Вікторія (філософія, викладач Васильченко) – ІІ місце
  • Бірюкова Катерина (філософія, викладач Васильченко) – ІІІ місце
  • Дочія Діана (англійська мова викладач Кулікова Н.Ю.) – ІІІ місце
  • Вдовченко Влада (англійська мова, викладач Кулікова Н.Ю.) – ІІІ місце

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Обласний етап Міжнародного   мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка
  • Рогожинська Марта, (викладач Мельничук   В.Д.) – ІV місце
Всеукраїнський конкурс «Забуті   пам’ятки історії та культури України» м.Київ
  • Рогожинська Марта (керівник Мельничук В.Д.), Холодова К. і Кожушна Д. (керівник Скирда І.М.), Ляшенко А. (керівник Правдівцева Л.В.) – дипломи учасників
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань», конкурс   есе
  • Гордієнко Анастасія (спеціальні дисципліни) – ІІІ місце
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Хілько Ольга (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце

Підготувала: заступник директора з організаційно-виховної роботи І.М.Цибіна
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2018 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
Назад к содержимому