Творчі досягнення 2017/2018 навчальний рік - Офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна скринька: kvkm67@gmail.com

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

Викладачам коледжу! Запрошуємо Вас прийняти участь у педагогічному тренінгу. Детальніше у розділі «Викладачу»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Перейти до контакту
ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ ТА КОЛЕКТИВІВ КОЛЕДЖУ – 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Впродовж 2017/2018 навчального року студенти та творчі колективи ХВКМ брали участь у 80 конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів, а також провели 120 благодійних творчих заходів.


СПИСОК ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ ВИКОНАВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ВИЩОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ, ЯКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ (І МІСЦЕ) КОНКУРСІВ, ФЕСТИВАЛІВ, ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД РІЗНИХ РІВНІВ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Спеціалізація «Народна хореографія»
Міжнародний фольклорний фестиваль м.Венжегово Польща
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – лауреат І ступеня
Всеукраїнський фестиваль народної хореографії «Гомін Карпат» м.Івано-Франківськ
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – гран-прі
Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів м.Київ
  • Машнова Ангеліна з хореографічним номером «Чарівні лялечки» – гран-прі
  • Алжнєва Ярина з хореографічним номером «ALARIPPU» – диплом I ступеня
Обласна олімпіада із зарубіжної літератури
  • Чумакова Єлизавета – І місце
Обласний етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка
  • Бологов Микита – диплом I ступеня

Спеціалізація «Класична хореографія»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Ошуркова Павла (математика, викладач Громова Н.В.) – І місце

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» м.Харків
  • Оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» керівник Стрілець А.М. – лауреат І ступеня
Міжнародний фестиваль мистецтв «Джерело талантів» м.Харків
  • Студенти Мітіна А. та Попова О. (клас цимбал, викладач Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С.) – лауреат І ступеня (номінація – «солісти інструменталісти»)

Спеціалізація «Естрадно-духове мистецтво, джаз»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Гарилко Олена (географія, викладач Ковальчук К.І.) – І місце

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»
Міжнародний фестиваль творчості «Планета натхнення» м.Дніпро-2017
  • Піскун Євген – лауреат І ступеня
V Всеукраїнського конкурсу-фестивалю музичного мистецтва «Art-Dominanta» м.Харків
  • Хор студентів«Основа», керівник Кобзєв С.С. – лауреат I ступеня
  • Вокальний ансамбль «Гармонія», керівник Кобзєва О.О. – лауреат I ступеня
  • Вокальний ансамбль «Суцвіття», керівник Василевська О.В. – лауреат I ступеня
Міський фестиваль-конкурс «Студентська весна-2018»
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – лауреат I ступеня
XVII Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» м.Харків
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – лауреат I ступеня
VIII Регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики, присвячений пам’яті народної артистки України Оксани Петрусенко м.Балаклея
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка», керівник заслужена артистка України Шишкіна О.А – гран-прі (номінація – «Кращий ансамбль»)

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань» – конкурс есе
  • Мінченко Дар я, Коротецька Анна (математика, викладач Громова Н.В.) – І місце

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Міжнародна олімпіада «Дорогою знань» за напрямком бібліотечних дисциплін
  • Іваннікова О.А., Камбаліна Я.К., Гук Д.С., Гордієнко А.С. (викладачі Головко І.М., Дудник Л.В., Запара С.О.) – І місце
Конкурс есе в рамках проведення Міжнародної олімпіади «Дорогою знань»
  • Іваннікова О.А., Гук Д.С. – І місце
Міжнародному фестивалі «Путь к звездам!»
  • Мініна Катерина – І місце
Всеукраїнському конкурсі сучасної хореографії «Show News»
  • Кожушна Діана – І місце
Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру-2018»
  • Середа Світлана, Портной Антон – відмінний результат
Регіональний етап всеукраїнського конкурсу краси особистості «Перша леді та містер Студреспубліки Харківщини»
  • Мельничук Анна – перша леді, Пелипенко   Валентина – перша леді фотоверсії, Іваннікова Олена – леді-інтелект
Обласний конкурс «Місцеве самоврядування – це ми»
  • Рогожинська Марта – І місце

СПИСОК ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ ВИКОНАВЦІВ ХАРКІВСЬКОГО ВИЩОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ, ЯКІ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ (ІІ-ІІІ МІСЦЯ) КОНКУРСІВ, ФЕСТИВАЛІВ, ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД РІЗНИХ РІВНІВ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Спеціалізація «Народна хореографія»
Заключний етап Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім.П.Вірського м.Київ
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки», керівник Ковалівська О.І. – лауреат ІІІ ступеня
Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів м.Київ
  • Нікуліна Олена з хореографічним номером « TRES ANDIDOS» – лауреат ІІІ ступеня
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Зюкова Софія, Павленко Валерія, Шестак Дарина, Король Валерія, Чумак Лілія, Завада Дмитро – ІІІ місце

Спеціалізація «Класична хореографія»
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Шамір Єва – ІІІ місце
Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Капустян Альона (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»
  • Дует гітаристів у складі Таран В. та Третяка А. (керівник Башмаков А.В) –   лауреат ІІ ступеня
  • Соліст Третяк А. (клас гітари, викладач Башмаков А.В. – лауреат ІІ премії
  • Ансамбль «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Тріо гітаристів у складі Горбановського В., Карпової Д., Жовтенко О. (керівник Лейбіна А.В) – лауреат ІІІ премії
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Соліст Татарінов І. (клас бандури, викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – лауреат ІІІ премії
  • Соліст Карпова Д. (клас гітари, викладач Лейбіна А.В.) – лауреат ІІІ премії
XV Міжнародному конкурсі-фестивалі молодих виконавців «Харківські асамблеї»
  • Тріо гітаристів у складі Горбановського В., Карпової Д., Жовтенко О. (керівник Лейбіна А.В.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь – 2018» м.Полтава
  • Ансамбль «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.) – лауреат ІІ премії
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Дует скрипалів у складі Гаврилко О. та Долі К. (керівник Мельник А.О., концертмейстер Холодна М.В.) – лауреат ІІІ премії
  • Солісти Красильнікова Ю. (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.), Панасюк А. (викладач Стрілець А.М.) – лауреат ІІІ премії
  • Студентка Агаркова Уляна (викладач Мельник А.О.) – дипломант конкурсу
Всеукраїнський конкурс «Баянне коло на Запоріжжі – 2018»
  • Дует баяністів у складі студентів Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М.) – лауреат ІІІ премії
X Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра» м.Дніпро
  • Дует баяністів у складі Толстої А. та Панасюка А. (керівник Півторацький А.М) – лауреат ІІ премії (номінація – «інструментальний жанр»)
V Міжнародна наукова конференція «Історія археології: механізми управління та форми організації науки» м.Харків
  • Ансамбль бандуристів під керівництвом Ніколенко С.М. – подяка оргкомітету
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з легкої атлетики
  • Краснокутський Артем, Сінний Іван – ІІІ місце

Спеціалізація «Естрадно-духове мистецтво, джаз»
III Відкритий всеукраїнський конкурс естрадно-джазового   виконавства та імпровізації «Джаз-фієста» м.Харків
  • Гарбуз Руслан – диплом лауреата ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного мистецтва «Харківські зорі   ВЕСНА»
  • Альхаварі Кирило – диплом лауреата ІІ ступеня
Обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» у збірній команді з   легкої атлетики
  • Куц Андрій – ІІІ місце
VI Міжнародна   дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Губарєва Анастасія (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»
Міжнародного фестивалю творчості «Планета натхнення»   м.Дніпро-2017
  • Прусіхіна Анастасія – диплом лауреата ІІ ступеня
Спортивні змагання у збірній команді з легкої атлетики
  • Александрова Наталія, Василенко Катерина, Кузьменко Юлія – ІІІ місце

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
XI Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім.Остапа Вишні м.Суми
  • Вдовченко Влада – диплом учасника, Худякова Наталя – грамота учасника
Спортивні змагання у збірній команді з легкої атлетики
  • Грицькова Христина – ІІІ місце
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Мінченко Дар’я (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце
  • Коротецька Анна (література, викладач Свєтлишева Т.М.) – ІІ місце
  • Мінченко Дар’я (географія, викладач Ковальчук К.І.) – ІІІ місце
  • Дочія Діана (інформатика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце
  • Димитров Стефан (інформатика, викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце
  • Стрельченко Катерина (англійська мова, викладач Мельник О.В.) – ІІІ місце
  • Кандиба Вікторія (філософія, викладач Васильченко) – ІІ місце
  • Бірюкова Катерина (філософія, викладач Васильченко) – ІІІ місце
  • Дочія Діана (англійська мова викладач Кулікова Н.Ю.) – ІІІ місце
  • Вдовченко Влада (англійська мова, викладач Кулікова Н.Ю.) – ІІІ місце

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Обласний етап Міжнародного   мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка
  • Рогожинська Марта, (викладач Мельничук   В.Д.) – ІV місце
Всеукраїнський конкурс «Забуті   пам’ятки історії та культури України» м.Київ
  • Рогожинська Марта (керівник Мельничук В.Д.), Холодова К. і Кожушна Д. (керівник Скирда І.М.), Ляшенко А. (керівник Правдівцева Л.В.) – дипломи учасників
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань», конкурс   есе
  • Гордієнко Анастасія (спеціальні дисципліни) – ІІІ місце
VI Міжнародна дистанційна олімпіада «Дорогою знань»
  • Хілько Ольга (математика, викладач Громова Н.В.) – ІІ місце

Підготувала: заступник директора з організаційно-виховної роботи І.М.Цибіна
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Назад до змісту