Творчі досягнення 2018/2019 навчальний рік - Офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна скринька: kvkm67@gmail.com

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

Викладачам коледжу! Запрошуємо Вас прийняти участь у педагогічному тренінгу. Детальніше у розділі «Викладачу»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Перейти до контакту
ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ ТА КОЛЕКТИВІВ КОЛЕДЖУ – 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
І півріччя
ФЕСТИВАЛІ, КОНКУРСИ
Міжнародний фольклорний фестиваль «International Grand Prize of the Folklore» Італія, регіон Марке м.Сан-Маріно (вересень, 2018)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.) – диплом лауреата
  • Вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.) – диплом лауреата
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.) – диплом лауреата
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй-2018» м. Харків (жовтень, 2018)
  • Мітіна Анастасія (клас викладача Стрілець Т.В.) – диплом лауреата І ступеня, номінація «Інструментальний жанр» (цимбали)
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Танцювальний оберіг» м.Київ (листопад, 2018)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.) – диплом лауреата ІІІ ступеня
XXV міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» ІV відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства, імпровізації та композиції «Джаз-Фієста 2018» (грудень, 2018)
  • Естрадний оркестр (керівник Ковач Ю.І.) – диплом лауреата I премії, номінація «Бенди»
Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких оркестрів «Оркестр-Фест» м.Запоріжжя (листопад, 2018)
  • Естрадний оркестр (керівник Ковач Ю.І.) – диплом лауреата I премії
ХХІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь-2018» м.Первомайський Харківської області (жовтень, 2018)
  • Компанієць Альона – гран-прі
  • Піскун Євген – диплом лауреата ІІ ступеня
  • Бутнік Анна – диплом лауреата ІІІ ступеня
Конкурс-фестиваль акустичної пісні м.Харків. Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.А.)
  • Сафонова Катерина – диплом лауреата І ступеня
  • Василенко Катерина – диплом лауреата II ступеня
  • Каськова Ганна – диплом лауреата ІІІ ступеня
  • Ільчук Дмитро – диплом лауреата ІІ ступеня
IX Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка. Обласний етап (грудень, 2018), фінальний етап (квітень, 2019)
  • Курганова Катерина – I місце (Мельничук В.Д.)
VIII відкритий фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення-2018» (грудень, 2018)
  • Кочковой Анатолій – дипломант ІІ ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах» (гітара), викладач – Пастухова Л.Ф., концертмейстер – Холодна М.В.
  • Турова Юлія – дипломант ІІІ ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах» – (цимбали), викладач – Стрілець Т.В., концертмейстер – Недомолкіна С.Л.
  • Попова Олександра – дипломант ІІ ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах» – (цимбали), викладач – Стрілець Т.В., концертмейстер – Шенгур І.С.
  • Фролова Маргарита – дипломант ІІ ступеня в номінації «Вокал» викладач – Морозова Т.В., концертмейстер – Омельяненко В.А.
  • Сізін Ілля – дипломант ІІІ ступеня в номінації «Вокал» викладач – Сватковський С.О., концертмейстер – Дудка А.М.
  • Тутова Ольга – дипломант І ступеня в номінації «Вокал» викладач – Волошко І.В., концертмейстер – Омельяненко В.А.
  • Лебедєва Альона – дипломант ІІІ ступеня в номінації «Вокал» викладач – Кобзєва О.О., концертмейстер – Кобзєв С.С.
  • Цикало Вікторія – дипломант І ступеня в номінації «Художнє читання» викладач – Проценко О.О.
  • Ясеницька Сніжана – дипломант ІІ ступеня в номінації «Художнє читання» викладач – Головко І.М.
  • Мироненко Катерина – дипломант ІІ ступеня в номінації «Художнє читання» викладач – Дудник Л.В.
  • Воропаєва Ірина Володимирівна – дипломант І ступеня в номінації «Вокал»

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У ЯКОСТІ ЧЛЕНІВ ЖУРІ
Кобзєва О.О., Кобзєв С.С.
  • Перший конкурс колискової пісні «Слобожанська колискова» в рамках загальноміського сімейного фестивалю «Мамо Тато Фест-2018» (жовтень, 2018)
  • Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь-2018» м.Первомайський Харківської області (жовтень, 2018)
  • Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України». Відбірковий тур (листопад, 2018)
  • Обласна атестаційна комісія (листопад, 2018) на здобуття звання «народний» вокального ансамблю «Душа» Богодухівського РБК Харківської області
VIII відкритий фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення-2018»
  • Голова журі: Шахман О.А.
  • Номінація «Гра на музичних інструментах»: Маркова В.М., Старченко О.О., Недомолкіна С.Л.
  • Номінація «Хореографія»: Дудка Н.Т., Вялкова Н.І., Ярковська Н.О.
  • Номінація «Вокал»: Василевська О.В., Сватковський С.О., Сорокіна І.І., Соломка М.І.
  • Номінація «Художнє читання»: Гарбуз Р.А., Бурдов А.Л., Басанець Т.О.
  • Номінація «Літературно-поетичний жанр»: Запара С.О., Цибина І.М., Правдівцева Л.В.
IX Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка. Обласний етап (грудень, 2018)
  • Мельничук В.Д.
XIX Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика. Обласний етап(грудень, 2018)
  • Мельник О.В. – заступник голови журі

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ
Слобожанський ярмарок «Веселкове розмаїття Слобожанщини» (вересень, 2018)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Щорічний культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди» (вересень, 2018)
  • Вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О.)
Обласні та міські заходи до Дня Захисника України (жовтень, 2018)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Концерт-пам’яті М.Нестеренка ПК індустріального району м.Харків (жовтень, 2018)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Творчий захід «З тебе починається Україна»(жовтень, 2018)
  • Багмут О., Мережко М. – солісти ансамблю «Гармонія»
XIV міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини» м.Харків (листопад, 2018)
  • Творчі колективи коледжу
Концерт-пам’яті трубача-віртуоза м.Харкова О.Дорожко (листопад, 2018)
  • Естрадний оркестр коледжу
Творчий захід ДМШ №5 імені А.Римського-Корсакова «Парад ансамблів» (листопад, 2018)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.)
Святковий концерт до Дня людей з обмеженими можливостями у Будинку культури Основ’янського району м.Харкова (листопад, 2018)
  • Вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О.)
Творчий захід на курсах підвищення кваліфікації художніх керівників сільських Будинків культури Харківської області у актовій залі ХВКМ (листопад, 2018)
  • Творчі колективи коледжу
Концерт у ХООМЦКМ, присвячений 25-річчю творчої діяльності заслуженої артистки України Осипенко Вікторії (листопад, 2018)
  • Чоловічий вокальний ансамбль «Суголосся» (керівник –заслужена артистка України Вікторія Осипенко)
Новорічні шоу ХНАТОБ (грудень-січень, 2018-19)
  • Хореографічні колективи коледжу (керівники Ковалівська О.І., Замєсова Н.В.)
  • Студенти спеціальності «Сценічне мистецтво»( керівник Пуга К.С.)

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
  • Благодійний концерт творчих колективів у військовому шпиталі м.Харкова (листопад, 2018) Пуга К.С.
  • Благодійний концерт творчих колективів в онкологічному диспансері м.Харкова в рамках всеукраїнського руху «Даруємо життя» (листопад, 2018) Шишкіна О.А.

КОНФЕРЕНЦІЇ
I Регіональна студентська конференція «Практикфест-2018» ДВНЗ ХКБАД (жовтень, 2018)
  • Левадний Роман, Куліш Анна (Керівник Шахман О.А.) Стаття «Формування професійно-практичних компетентностей організатора культурно-дозвіллєвої діяльності»
  • Мережко Марія (керівники: Кобзєв С.С., Кобзєва О.О.). Стаття «Психофізиологічні особливості розвитку музичного слуху в вокальному вихованні на практиці роботи з хором»
  • Редіна Юлія (керівник Шахман О.А.). Стаття «Професійно-практичний досвід студента – передумова успішної кар’єри фахівця»
  • Туріщева Маргарита (керівник Ковальчук К.І.). Стаття «Пропагування екологічної етики та екологічної культури в практичній діяльності майбутнього фахівці культури
  • Холодова Катерина (керівник Правдівцева Л.В.). Стаття «Системність практичної підготовки студентів як запорука професійної самореалізації»
  • Середа Світлана (керівник Запара С.О.). Стаття «Деякі аспекти особистісно-професійного розвитку фахівця
  • Рогожинська Марта (керівник Цибіна І.М.). Стаття «Медіаграмотність як елемент професійної компетентності майбутнього фахівця інформаційно-бібліотечної сфери»
III Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 240-річчя від дня народження Г.Ф.Квітки-Основ’яненка ХНУ ім. В.Н.Каразіна (листопад, 2018)
  • Рогожинська Марта – виступ з доповіддю (Мельничук В.Д.)

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
Обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ Харківської області (жовтень, 2018)
  • Збірна команда коледжу. Номінація «Шахи» – І місце
ІІ півріччя
ФЕСТИВАЛІ, КОНКУРСИ

Спеціальність «Музичне мистецтво»
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Fest music – 2019» м.Чорноморськ – Одеса (лютий, 2019)
  • Дует цимбалістів у складі А.Мітіної та О.Попової (клас викладача Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С.) володар Гран-прі
VII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта» м.Харків (квітень, 2019)
  • Дует гітаристів у складі О.Жовтенка та Є.Мінакова (керівник Половинка І.О.) – диплом лауреата 2 ступеня
  • Квартет баяністів у складі А.Панасюка, Д.Чуйка, А.Находа, В.Наталича (керівник Півторацький А.М.) – диплом лауреата 3 ступеня
  • Соліст-бандурист І.Татарінов (викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – диплом лауреата 3 ступеня
  • Соліст–гітарист О.Жовтенко (викладач Лейбіна А.В.), соліст-баяніст А.Панасюк (клас викладача Стрільця А.М.) – дипломанти конкурсу
  • Учень дитячо-юнацької студії при Харківському вищому коледжі мистецтв Владислав Наталич – диплом лауреата 3 ступеня
XVI Міжнародний конкурс-фестиваль молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» м.Харків (травень, 2019)
  • А.Мітіна (викладач Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С.) – диплом лауреата 2 ступеня у номінації «Народні інструменти (цимбали)»
  • І.Татарінов (викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – диплом лауреата 3 ступеня у номінації «Народні інструменти (бандура)»
  • А.Лисенко (викладач Лейбіна А.В.) – диплом лауреата 3 ступеня у номінації «Народні інструменти (гітара)»
  • М.Максютов (викладач Коломоєць О.О.) – диплом лауреата 2 ступеня у номінації «Музичне мистецтво естради(бас-гітара)»
  • Б.Соляник (викладач Коломоєць О.О.) – диплом лауреата 2 ступеня у номінації «Музичне мистецтво естради (електрогітара)»
  • К.Альхаварі (викладач Коломоєць О.О.) – диплом лауреата 3 ступеня у номінації «Музичне мистецтво естради» (електрогітара)
XІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі – ЗИМА» м.Харків (лютий, 2019)
  • А.Коробка (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.) – І місце
  • О.Жовтенко (викладач Лейбіна А. В.) – І місце
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.) – І місце
XXIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» м.Кропивницький (березень, 2019)
  • В.Кузнєцова (викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л. – диплом лауреата 3 ступеня
  • І.Татарінов (викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л. – дипломант конкурсу
Відкритий конкурс Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки для студентів ІІІ-ІV курсів музичних коледжів України спеціалізації «Народні інструменти» м.Дніпро (березень, 2019)
  • А.Мітіна (викладач Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С.) – ІІ місце
  • А.Панасюк (викладач Стрілець А. М.) – ІІІ місце
Всеукраїнський конкурс «Грай, музико!» м.Мелітополь (травень, 2019)
  • А.Мітіна (викладач Старченко О.О., концертмейстер Шенгур І.С.) диплом учасника у номінації «Оркестрове диригування»
Всеукраїнський конкурс класичної музики імені П.І.Чайковського м.Тростянець (травень, 2019)
  • К.Доля (викладач Мельник А.О., концертмейстер Холодна М.В.) у номінації «Струнні інструменти» – ІІІ місце
Фестиваль джазової музики «Українська JAZZвесна» м.Дергачі (травень,2019)
  • Естрадний оркестр (керівник Ковач Ю.І.) – I місце
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво» м.Харків (лютий, 2019)
  • Р.Марченко – диплом лауреата І ступеня
Міський конкурс-фестиваль студентської молоді «Студентська весна», Палац культури і мистецтв «Металіст» м.Харків (березень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник – Шишкіна О.А.)
Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» (березнь, 2019)
  • Вокальний дует у складі М.Мережко та О.Багмута – диплом лауреата І ступеня
ІІ Національний чемпіонат з фольклору «EUVROFOLK – Вінниця 2019», м.Вінниця (березень, 2019)
  • Український народний хор «Основа» (художній керівник Кобзєв С.С., хормейстери – Кобзєва О.О. та Василевська О.В.) – диплом лауреата І ступеня
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія»(керівник Кобзєва О.О.) – диплом лауреата І ступеня
Регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики, присвячений пам’яті народної артистки УРСР Оксани Петрусенко у м.Балаклія Харківської області (травень, 2019)
  • Український народний хор «Основа» (керівник Кобзєв С., хормейстери – Кобзєва О., Василевська О., концертмейстери – Карпенко В., Дудка А.) – диплом лауреата 1 ступеня
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В., концертмейстер Скоропад Д.А.) – володар Гран-прі
  • Жіночий вокальний квартет «Любисток» – диплом лауреата 1 ступеня
  • К.Волотка – диплом лауреата 1 ступеня
  • Д.Кочієру (керівник Шишкіна О.) – диплом лауреата 3 ступеня
XXIII Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» с.Бермінводи Дергачівського району, Харківської області (травень, 2019)
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О., концертмейстер Кобзєв С. володар Гран-прі

Спеціальність «Хореографія»
Творчі досягнення народного ансамблю народного танцю «Закаблуки»
(керівник О.Ковалівська – заслужений працівник культури України)
Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва «Слобожанський», м.Зміїв Харківської області (березень, 2019) Кубок переможця
Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Данс Дженерал», м.Київ (квітень, 2019) I та II місце
Міжнародний багатожанровий фестиваль «Путь к звездам» м.Харків, Палац студентів ХПІ (квітень, 2019) «Гран-прі»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Толока» м.Харків (травень, 2019) – I місце
Міський фестиваль-конкурс студентської молоді «Студентська весна» м.Харків (березень, 2019)
  • номінація «Народна хореографія» – I місце
  • номінація «Сучасна хореографія» – II місце

ДОСЯГНЕННЯ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Всеукраїнська олімпіада із зарубіжної літератури для студентів ВНЗ І-ІІ р.а., ІІ обласний етап м.Харків (квітень, 2019)
  • К.Шкредова, студентка спеціалізації «Народна хореографія» (викладач Светлишева Т.М.) – II місце
  • С.Медведєва, студентка спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» (викладач Светлишева Т.М.) – II місце
  • А.Мажурна, студентка спеціалізації «Народна хореографія» (викладач Свєтлишева Т.М.) – диплом за участь
Всеукраїнська олімпіада з математики для студентів ВНЗ І-ІІ р.а., ІІ обласний етап м.Харків (квітень, 2019)
  • Д.Козак, студентка спеціалізації «Класична хореографія» (викладач Громова Н.В.) – IV місце
  • А.Макєєва, студентка спеціалізації «Народна хореографія» (викладач Громова Н.В.) – IV місце
Обласне методичне об’єднання викладачів зарубіжної літератури ЗВО Харківської області (березень, 2019)
  • В.Ткаченко студентка спеціальності «Музичне мистецтво» – I місце у вікторині «М.Гоголь» (викладач Свєтлишева Т.М.)
  • А.Новікова студентка спеціалізації «Народна хореографія» – III місце у вікторині «М.Гоголь» (викладач Свєтлишева Т.М.)
XIX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка. Заключний етап (квітень, 2019)
  • К.Курганова студентка спеціалізації «Народна хореографія»(викладач Мельничук В.Д.) – I місце
IX Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ЗВО, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Заключний етап (травень, 2019)
  • М.Туріщева – II місце

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ У ЯКОСТІ ЧЛЕНІВ ЖУРІ
IX Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича м.Харків (квітень, 2019)
  • Ніколенко С.М.
Відкритий конкурс Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки для студентів ІІІ-ІV курсів музичних коледжів України спеціалізації «Народні інструменти» м.Дніпро (березень, 2019)
  • Стрілець Т.В.
VII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта» м.Харків (квітень, 2019)
  • Стрілець А.М.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Музи і діти» м.Дергачі (квітень, 2019)
  • Ковалівська О.І.
Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Пісочинське коло», с.Пісочин Харківської області (травень, 2019)
  • Ярковська Н.О.
  • Рудишина М.С.
Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва «Євро-Фест», м.Львів (травень,2019)
  • Ковалівська О.І.
Обласний відкритий фестиваль-конкурс дитячої хореографії «Сонечко», м.Харків (травень, 2019)
  • Ярковська Н.О.
II обласний відкритий конкурс мистецтв «Народні джерела» м.Лозова Харківської області (березень, 2019)
  • Ковалівська О.І
Участь у складі комісії Департаменту освіти і науки ХОДА з присвоєння та підтвердження звання «Зразковий художній колектив» (березень, 2019)
  • Ковалівска О.І.
  • Ярковська Н.О.
Участь у складі тарифікаційної комісії ХНАТОБ (лютий, 2019)
  • Вялкова Н.І.
  • Замєсова Н.В
II всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанські візерунки» (травень, 2019)
  • Даниленко Ю.В.
Міжнародний хореографічний фестиваль-конкурс «Діти України» м.Харків (лютий ,2019)
Європейський міжнародний фестиваль-конкурс «European kids awards» «Харківського обласного центру молоді» м.Харків (квітень, 2019)
Міжнародний хореографічний фестиваль-конкурс «Україна збирає друзів» (квітень, 2019)
  • Павленко О.О.
Фестиваль-конкурс театральних аматорських колективів «В кулісах душі» Харківський район, смт Елітне (березень, 2019)
  • Басанець Т.О.
Фестиваль-конкурс театральних аматорських колективів м.Красноград та м.Мерефа Харківської області (березень, 2019)
  • Гарбуз Р.А.
VII відкритий зональний фестиваль дитячої та юнацької мистецької творчості «Великоднє сонечко» м.Мерефа Харківської області (травень, 2019)
  • Олійник Ю.С.
Обласний конкурс читців «Моє натхнення» м.Харків (лютий, 2019)
  • Басанець Т.О.
  • Гарбуз Р.А.
Фестиваль «Зірковий подіум-2019» Агенція «StarKidsMedia» м.Харків (лютий, 2019)
  • Бурдов А.Л.
Всеукраїнський конкурс хореографії і вокального мистецтва «Star of stage», Палац студентів ХПІ м.Харків (лютий,2019)
  • Бурдов А.Л.
IV Всеукраїнський  фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Мелодії моря» смт.Залізний Порт, Херсонська область (червень, 2019)
  • Бурдов А.Л.
Відкритий  конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» Дергачівському РБК Харківської області (березнь, 2019)
  • Кобзєв С.С.
Регіонального фестивалю-конкурсу вокальної музики, присвячений пам’яті народної артистки УРСР Оксани Петрусенко у м.Балаклія Харківської області (травень, 2019)
  • Шишкіна О.А.
Обласна атестаційна комісія на здобуття звання «народний» вокального ансамблю «Вечірні зорі» с.Коротич Харківського району Харківської області (травень, 2019)
  • Кобзєв С.С.
  • Кобзєва О.О.
ХХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні «Жива вода» с.Бермінводи Дергачівського району Харківської області (травень, 2019)
  • Кобзєв С.С.
Всеукраїнська олімпіада з математики для студентів ВНЗ І-ІІ р.а., ІІ обласний етап (квітень, 2019)
  • Громова Н.В.

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ
Православний хоровий фестиваль «Різдвяночки», Харківська обласна філармонія (січень, 2019)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Культурно-мистецький захід пам’яті Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають» м.Харків кінотеатр «Боммер» (лютий, 2019)
  • Ансамбль струнних інструментів (керівник Шляхов В.В.)
Творча зустріч учнів та викладачів ДШМ № 2 ім. П.Чайковського м.Харкова зі студентами ХВКМ спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (лютий, 2019)
  • Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Коробка А. ,Красильнікова Ю., Татарінов І., Кузнєцова В. та викладачі Колуканова Л.С., Півторацький А.М., Недомолкіна С.Л., Холодна М.В.
  • Учень дитячо-юнацької студії ХВКМ Наталич В.
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Творча зустріч учнів та викладачів Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів №133 «Ліцей мистецтв» м.Харків зі студентами ХВКМ спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (березень, 2019)
  • Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Кузнєцова В., Панасюк А.
  • Дует гітаристів у складі А.Третяка та В.Тарана (викладач Башмаков А.В.)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В).
Творча зустріч викладачів та учнів КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв №3» м.Харків зі студентами ХВКМ спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (квітень, 2019)
  • Оркестр «Слобожанські візерунки» (керівник Стрілець А.М.)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.В.)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
  • Студентка Красильнікова Ю. (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М. В.)
Святковий концерт та ВОРКШОП «Знайомство з музичними інструментами України» для учнів 8-9 класів ЗОШ №75 у Харківському міському центрі зайнятості до Дня вишиванки (травень, 2019)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Стрілець Т. В.)
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О., концертмейстер Кобзєв С.С.)
Захід до загальноєвропейської акції «Ніч музеїв 2019» у Центрі-музеї Антона Макаренка Харківська область (травень,2019)
  • Студент І.Татарінов (клас викладача Ніколенко С.М.)
Різдвяний концерт біля ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка (січень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник – Шишкіна О.А.)
Свято зустрічі весни в «Гостиній на Дворянській» м.Харків (березень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник – Шишкіна О.А.)
Концерт, присвячений ювілею аудиторської корпорації «Рубаненко і К», (квітень, 2019)
  • Український народний хор «Основа» (керівник Кобзєв С., хормейстери – Кобзєва О., Василевська О., концертмейстери – Карпенко В., Дудка А.)
Вистава «Натхнення танцю» ХНАТОБ м.Харків (квітень, 2019)
  • Творчий колектив спеціалізації «Класична хореографія» (керівник Замєсова Н.В.)
Концерт кращих хореографічних колективів Харківщини на честь Міжнародного Дня Танцю, Національна хореографічна спілка України, Харківський обласний осередок НХСУ м.Харків (квітень, 2019)
  • В.Мірошина
  • А.Капустян
  • С.Болдовська
  • В.Баранник
«Вечір балету» ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка (травень, 2019)
  • студенти, випускники спеціалізації «Класична хореографія» та артисти балету
Відкриття міської новорічної ялинки на Майдані Незалежності та у Палаці спорту м.Харків (січень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Новорічні вистави «Пригоди Аладіна» для школярів м.Харкова та області (січень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
«Свято масляної» Основ’янського району на Майдані Незалежності м.Харків (лютий,2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.А.)
Урочистості з нагоди відкриття міжнародного чемпіонату з боксу, спорткомплекс ХТЗ м.Харків (лютий, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Святковий концерт до дня «Пам’яті та примирення у Другій світовій війні», Палац студентів НЮАУ ім.Ярослава Мудрого (травень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Святкові заходи на Меморіалі Слави до Дня Перемоги у Другій світовій війні ( травень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Урочистий захід на Майдані Незалежності «Ми діти всесвіту», до Дня захисту дітей (червень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
«Концерт майстрів мистецтв та художніх колективів Харківщини» «З мрією в серці», ПК Основ’янського району
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Святковий концерт до дня 8 березня, м.Вовчанськ (березень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Святковий концерт до дня 8 березня, м.Чугуїв (березень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
Міське свято «Масляна», Майдан Незалежності м.Харків (березень, 2019)
  • Творчі колективи коледжу (керівник Басанець Т.О.)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.А.)
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О., концертмейстер Кобзєв С.С.)
Міська акція до Дня памʼяті Героів Небесноі Сотні на майдані Свободи та Героїв Небесноі Сотні м.Харків (лютий,2019)
  • Студенти I курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівник Бурдов А.Л.)
Військово-патріотичний квест до «Дня Перемоги» для школярів Холодногірського району м.Харкова (травень, 2019)
  • Студенти I курсу спеціальності «Сценічне мистецтво»(керівник Бурдов А.Л.)
Святковий захід до Дня Перемоги у парку Слави  м/р-ну Залютине м.Харкова (травень, 2019)
  • Кодак А.М., студентка 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (викладач Бурдов А.Л.)
Культурно-освітня ініціатива «Соціальний апгрейд: інтенсив-вікенд», ХОЮБ, м.Харків (квітень, 2019)
  • Студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» і «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»(керівник Правдівцева Л.В.)
Курси підвищення кваліфікації для працівників бібліотек м.Харкова та харківської області «Діяльність публічних бібліотек в соціокультурному просторі регіону», ХВКМ та ОНМЦЗКМ (квітень, 2019)
  • Скирда І.М.
  • Цибіна І.М.
  • Головко І.М.
  • Правдівцева Л.В.
  • студентки Холодова К.В. та Рогожинська М.В.
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Культурний проект «ETNO-STEM», Харківський міський центр зайнятості м.Харків (травень, 2019)
  • Мироненко К.С. і Ясеницька С.Р студентки. спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (керівник Правдівцева Л.В.)
  • Шахман О.А.
  • Правдівцева Л.В.
Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!», ХОЮБ м.Харків (червень,2019)
  • Головко І.М.
  • Правдівцева Л.В.
  • Цибіна І.М.

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Благодійний концерт творчих колективів у військовому шпиталі м.Харкова (травень, 2019) Пуга К.С.
  • Студенти спеціальності «Музичне мистецтво»
  • Солісти – Третяк А. (викладач Башмаков А. В.), Татарінов І. (викладач Ніколенко С. М).
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви»(керівник Стрілець Т. В.)
Благодійний концерт «Діти-дітям» у ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка (березень, 2019)
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О, концертмейстер  Кобзєв С.С.)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття»(керівник Василевська О.В., концертмейстер Скоропад Д.А.)
Благодійний марафон «Інклюзія в дії». Гранд-Палас, м.Харків (березень, 2019)
  • Шахман О.В.

КОНФЕРЕНЦІЇ
Відкрита звітна науково-практична конференція «Музика і театр у сучасному науковому дискурсі», ХНУМ ім.І.Котляревського, Харків (лютий, 2019)
  • Рудь П.В., доповідь «Моноопера поставангардного періоду (на прикладі твору «Благовіщення» О.Щетинського)»
  • Зінченко В.О., доповідь «Ритміка української церковної монодії»
Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих вчених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття», ХДАК, м.Харків (квітень, 2019)
  • Лошкова І.А., Шенгур І.С., стаття «Формування фахових компетентностей студента у самостійній роботі над фортепіанним твором»
  • Лошкова І.А., Таранник З.В. стаття «Формування професійних компетентностей студента-хормейстера в навчальній дисципліні «Спеціальний музичний інструмент (фортепіано)»
  • Замєсова Н.В., Сільвестрова Н.В.
  • Кобзєв С.С., Кобзєва О.О., Таранник З.В., стаття «Виховання вокального слуху – основа підготовки студента освітньої програми «Народне пісенне мистецтво та хорове диригування»
  • Мамут Є.М. і Манік Є.В. студентки спеціальності стаття «Огляд книжкової краєзнавчої колекції Новодолазької ЦБ Харківської області» (керівник Правдівцева Л.В.)
II всеукраїнська хореографічна конференція «Нові горизонти» Палац залізничників м.Харків (березень, 2019)
  • Павленко О.О., доповідь «Методика викладання, прийоми та техніка jazz-modern танцю»
XXXVI Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство в системі історичного знання» (до 10-річчя Центру краєзнавства імені академіка П.Т.Тронька), м.Харків, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, історичний факультет, 7 грудня 2019 року
  • Селегєєв С., стаття «Внесок учених Харківського університету в розвиток бібліотечної справи на Слобожанщині (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)»
72-а Міжнародна наукова конференція «Каразінські читання (історичні науки)». м.Харків, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, історичний факультет, (квітень, 2019)
  • Селегєєв С. стаття «Еволюція «типового читача» у Харківській губернії (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)»
XXXVI Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство в системі історичного знання» (до 10-річчя Центру краєзнавства ім. академіка П.Т.Тронька) м.Харків, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, історичний факультет, (грудень, 2019)
  • Катречко Л. студентка доповідь «Харківський період життя та творчості Павла Вірського» (керівник Селегєєв С.С.)
  • Турчак Н. студентка доповідь «Картини Зінаїди Серебрякової як джерело з історії балету» (викладач Селегєєв С.С.)
V студентський круглий стіл з міжнародною участю «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку». м.Полтава, Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, (березень, 2019)
  • Турчак Н. студентка доповідь «Екологічні права та обов’язки громадян України: особливості законодавства і проблеми правової культури» (викладач Селегєєв С.С.)
  • Чумакова Є. студентка доповідь «Списування студентів та проблеми правової культури в Україні» (викладач Селегєєв С.С.)
Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття». м. Харків, Харківська державна академія культури, (квітень, 2019)
  • Турчак Н. студентка, доповідь «Вплив класичного танцю на глядача» (викладач Селегєєв С.С.)
Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання». м.Харків, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, філософський факультет, (квітень, 2019)
  • Баранник В. студентка доповідь «Балет як імпульс із філософським змістом» (керівник Селегєєв С.С.)
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (червень, 2019)
  • Студенти коледжу (керівник Громова Н.В.)
  • Спеціальність «Хореографія»:  А.Ковтун, А.Карташова, А.Величко, Д.Козак, Н.Турчак, О.Мирошниченко, К.Єрмак, А.Макєєва, Д.Гончар, Є.Константинова, А.Новікова
  • Спеціальність «Сценічне мистецтво»: І.Єрьоміна, С.Оніщенко, А.Гурська, М.Іщенко, Д.Литвиненко
  • Спеціальність «Музичне мистецтво»: В.Медвєдєва, І.Хайхан
Підсумковий семінар-практикум педагогічної майстерності на тему: «Особливості роботи з ансамблями та оркестрами народних інструментів України», ХВКМ (березень ,2019)
  • провів викладач-методист Стрілець А.М на базі оркестру народних інструментів «Слобожанські візерунки» ХВКМ
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Науково-методичний семінар «Діагностика музичних здібностей і професійних властивостей майбутніх вчителів музичного мистецтва» Харківський національний педагогічний університет  ім. Г.С.Сковороди, кафедра теорії і методики мистецької освіти та диригентсько-хорової підготовки вчителя (лютий, 2019)
  • Кобзєв С.С.
  • Кобзєва О.О.
  • Василевська О.В.
  • Волошко І.В.
  • Таранник З.В.
  • Сорокіна І.І.
  • Морозова Т.В.
  • Шишкіна О.А.
  • Лошкова І.А.
Майстер-клас Прісталова І. кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри сольного співу Харківського національного університету ім. І.П.Котляревського (березнь, 2019)
  • Кобзєв С.С.
  • Кобзєва О.О.
  • Василевська О.В.
  • Волошко І.В.
  • Таранник З.В.
  • Сорокіна І.І.
  • Морозова Т.В.
  • Шишкіна О.А.
  • Лошкова І.А.
Обласне методичне об’єднання завідувачів методичних кабінетів та методистів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Харківської області під назвою «Особливості формування фахових компетентностей ОКР «Молодший спеціаліст» ХВКМ (березнь,2019)
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О.)
  • Ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В.)
  • Лисюк О.О., Гладких О.В.
Обласний семінар ОНМЦ, «Майстер-клас» з навчальних дисциплін «Ансамбль», «Сценічна практика» м.Харків, Будинок народної творчості (лютий, 2019)
  • Ковалівська О.І.
  • Кульбакін В.В.
Всеукраїнський семінар з волинського танцю в м.Луцьк (березень, 2019)
  • Ковалівська О.І.
Обласний семінар «Актуальні проблеми розвитку дитячого театру ляльок» на базі зразкового художнього колективу театру ляльок «Жили-були» за участю керівників дитячих театрів ляльок м.Харків (березень, 2019)
  • Пуга К.С. – виступ з доповіддю «Особливості використання ляльок в естрадних мініатюрах»
Відкрита звітна науково-практична конференція «Музика і театр у сучасному науковому дискурсі», ХНУМ ім. І.Котляревського, м.Харків (лютий, 2019)
  • Рудь П.В., доповідь «Моноопера поставангардного періоду (на прикладі твору «Благовіщення» О.Щетинського)»
  • Зінченко В.О., доповідь «Ритміка української церковної монодії»
Міжвузівська НПК «Безпека людини в умовах сучасного життя» Харківський державний соціально-економічний коледж (березень, 2019)
  • Мамут Є.М. студентка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», доповідь «Значення ергономіки в системі безпеки життєдіяльності людини» (керівник Дудник Л.В.)
V студентський круглий стіл «Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку», ПКНГ ПолтНТУ (березень, 2019)
  • Холодова К.В. студентка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», стаття «Правова культура фахівця в рамках оформлення управлінської документації» (керівник Правдівцева Л.В.)
Регіональна НПК педагогічних працівників та здобувачів ЗВО І-ІІ р.а. Харківської області «Екологічні проблеми сучасності та їх вирішення», коледж Національного фармацевтичного університету, м.Харків (квітень, 2019)
  • Шипіцин О.С., студент спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», доповідь «Божество природи» (керівник. Ковальчук К.І.)
Обласна студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України» м.Харків ( травень, 2019)
  • О.Авєріна студентка спеціальності «Сценічне мистецтво», доповідь «Українська революція: незасвоєні уроки чи спіраль історії?» (керівник Скирда І.М.) за підсумками роботи конференції студентка відзначена дипломом I ступеня
Тренінг «Інклюзія для творчого навчання. Принципи, практики, обмін досвідом». Проект UPSHIFT Україна за підтримки ЮНІСЕФ, спеціалізований центр «Ладо, громадська організація «Громадська Альтернатива», громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», ДПТНЗ «Професійний ліцей будівельних технологій», м.Харків (лютий, 2019)
  • Шахман О.В.
  • Лисюк О.О.
Науково-практична конференція за темою «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту» (лютий, 2019)
  • Морозко Л.Г., Лисюк О.О. «Стратегія формування комплексу компетентностей молодшого спеціаліста»
  • Мельничук В.Д. «Розвиток комунікативної компетентності як одна з умов підготовки висококваліфікованого фахівця»
  • Цибіна І.М., Правдівцева Л.В. стаття «Фахівець інформаційно-бібліотечної справи: вектори проблеми»
  • Шахман О.В. стаття «Шляхи побудови успішної професійної кар’єри»

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
Обласні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ Харківської області ( червень, 2019)  
  • Вид спорту «Шахи» – І місце. Збірна команда коледжу у складі студентів: Кочковий А., Димитров С., Сінний І., Мирошниченко О., Євтушенко М.
  • Вид спорту «Легка атлетика» – ІІІ місце. Збірна команда у складі студентів: Горбуновський В., Кузнецова В., Лукаш М., Кутузова К., Диченко О., Біляєва Г., Меркулов Д., Єрьомін І., Шевченко І., Мирошниченко О.
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2017-2019 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2019 КЗ «ХВКМ»
Назад до змісту