Досягнення 2016/2017 навчальний рік - Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»

АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

Х А Р К І В С Ь К И Й
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В
Х А Р К І В С Ь К И Й
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

електронна адреса: kvkm67@gmail.com

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

«Х В К М»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

м. Харків, вул. Українська, 8/10

8 листопада 2017 року Харківський вищий коледж мистецтв відзначає 50 років з дня заснування

8 листопада 2017 року ХВКМ відзначає 50 років з дня заснування

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Перейти к контенту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ

Впродовж 2016-2017 навчального року студенти та творчі колективи ХВКМ брали участь у 23 конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів, а також провели 115 благодійних творчих заходів.

Спеціалізація «Народна хореографія»
ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Зелен Світ»
  • Ансамбль «Закаблуки» (керівники: Ковалівська О.І., Василенко К.О., Рудишина М.С.) – гран-прі
Міжнародний фестиваль-конкурс народної хореографії ім. В.Глушенкова, м.Хмельницький
  • Ансамбль «Закаблуки» (керівник Василенко К.О.) – І місце
Міжнарожний фольклорний фестиваль-конкурс «Єврогруп», м.Приморсько (Болгарія)
  • Ансамбль «Закаблуки» (керівники: КовалівськаО.І., Василенко К.О.) – І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Танцююча осінь», м.Кривий Ріг
  • Ансамбль «Закаблуки» (керівники: КовалівськаО.І., Василенко К.О.) – І місце
ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока», м.Харків
  • Ансамбль «Закаблуки» (керівники: Ковалівська О.І., Василенко К.О., Рудишина М. С.) – І місце
Обласна олімпіада із зарубіжної літератури, м.Харків
  • Маміна Аліна (І курс) (викладач Свєтлишева Т.М.) – І місце
Предметні олімпіади – обласний рівень, м.Харків
  • Матвієнко Даша – зарубіжна література (викладач Свєтлишева Т.М.) – ІІ місце
  • Курганова Катерина – математика (викладач Громова Н.В.) – ІІІ місце
  • Мажурна Ганна – українська мова (викладач Мельничук В.Д.) – ІІІ місце
Предметні олімпіади – Всеукраїнський рівень, м.Харків
  • Бологов Микита – українська мова (викладач Мельничук В.Д.) – ІІ місце
Обласні змагання у складі волейбольної команди, м.Харків
  • Медведєв Єгор – ІІІ місце
Обласні змагання у складі футбольної команди
  • Давиденко А., Корнієнко П., Бологов М., Кулак Ф., Голубінський І. – ІІІ місце

Спеціалізація «Класична хореографія»
Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Яскрава країна», м.Харків
  • Творчий номер (керівники: Замєсова Н.В., Павленко О.О.) – І місце

Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
Міжнародний конкурс-фестиваль «Джерело талантів»
  • Мельник Катерина IV курс (керівники: Ніколенко С.М., Недомолкіна С.Л.) – лауреат І ступеня
IV Європейський відкритий фестиваль-конкурс інструментального та вокального мистецтва «MEGA FEST ARTS»
  • Ансамбль струнних інструментів (керівник Шляхов В.В.) – лауреат І ступеня
  • Татарінов Іван ІІ курс, інструментальний жанр (керівники: Ніколенко С.М., Недомолкіна С.Л.) – лауреат І ступеня
  • Паладійчук Ярослав ІІІ (керівники: Колуканова Л.С., Холодна М.В.) – лауреат І ступеня
Міжнародна олімпіада «Дорогою знань»
  • Олена Гаврилко І курс, зарубіжна література (викладач Свєтлишева Т.М.) – І місце
Міжнародний конкурс «Арт Домінанта», м.Харків
  • Остапенко Дар я (IV курс) (викладач Башмаков А.В.) – ІІ місце
Міжнародний конкурс-фестиваль «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Мельник Катерина (IV курс) (викладач Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – лауреат ІІІ ступеня

Спеціалізація «Естрадно-духове мистецтво, джаз», м.Миколаїв
ІІ Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців
  • Максютов Максим ІІ курс (керівник Коломоєць О.О.) – золотий диплом
II Відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста» м.Харків
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Orang band» (керівник Коломоєць О.О.) – лауреат І ступеня
Всеукраїнський відкритий фестиваль конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах м.Полтава
  • Естрадний оркестр коледжу (керівник Огурцов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Естрадний ансамбль викладачів коледжу «MAXIMIM» (керівник Ковач Ю.І.) – лауреата І ступеня

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»
І Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «VIVA CHORUS», м.Харків
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О.) – лауреат І ступеня
Обласний конкурс-фестиваль «Кроковеє коло», м.Харків
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.А.) – лауреат І ступеня
ХХІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Жива вода», м.Харків
  • Ансамбль «Гармонія» (керівник Кобзєва О.О.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірка української сцени», м.Львів
  • Прусіхіна Анастасія (ІІІ курс) (викладач Кобзєв С.С.) – лауреат II ступеня

Спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»
Відкритий всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії», ХДАК, м.Харків
  • Вдовченко Влада (керівник Олійник Ю.С.) – лауреат І премії

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Міжнародна олімпіада «Дорогою знань», Міжнародна олімпіада, м.Харків
  • Єрємєєва Дарʼя (ІІІ курс) (викладач Цибіна І.М.) – ІІІ місце
  • Лисікова Карина (ІІІ курс) (викладач Правдівцева Л.В.) – ІІІ місце
  • Утробіна Анастасія (ІІІ курс) (викладач Цибіна І.М.) – ІІІ місце
Спортивні змагання у збірній команді з баскетболу. м.Харків
  • Кожушна Діана (І курс), Холодова Катерина – ІІІ місце
Спортивні змагання у збірній команді з легкої атлетики, м.Харків
  • Сорокіна Кристина (І курс) – ІІІ місце
Використання та/або посилання на матеріали даного сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали даного сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
© КЗ «ХВКМ» 2017 Copyright All rights reserved
© КЗ «ХВКМ» 2017 Copyright All rights reserved
Назад к содержимому