Результати участі студентів коледжу у VI міжнародної дистанційної Олімпіада «Дорогою знань» - Офіційний сайт комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв»

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
електронна адреса: kvkm67@gmail.com
Дякуємо, що завітали на офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв
Перейти к контенту
ПОДІЇ 1-7 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ
VI міжнародна дистанційна Олімпіада «Дорогою знань»

Математика (викладач Громова Н.В.)
  • 1 місце – Ошуркова Павла (91 кл) спеціальність «Хореографія»
  • 2 місце – Мінченко Дар’я (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 2 місце – Хілько Ольга (91 ібс) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 2 місце – Капустян Альона (91 кл) спеціальність «Хореографія»
  • 3 місце – Губарєва Анастасія(91 н/е) спеціальність «Музичне мистецтво»

Література (викладач Свєтлишева Т.М.)
  • 2 місце Коротецька Анна (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 2 місце – Хілько Ольга (91 ібс) спеціальність«Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Географія (викладач Ковальчук К.І.)
  • 1 місце – Гаврилко Олена (92 н/е) спеціальність «Музичне мистецтво»
  • 2 місце – Хілько Ольга (91 ібс) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 3 місце – Мінченко Дар’я (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Інформатика (викладач Громова Н.В.)
  • 3 місце – Дочія Діана (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 3 місце – Димитров Стефан (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Англійська мова (викладач Мельник О.В.)
  • 3 місце – Стрельченко Катерина (91 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 3 місце – Шамір Єва (91 кл) спеціальність «Хореографія»

Філософія (викладач Васильченко М.М.)
  • 2 місце – Кандиба Вікторія (94 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 3 місце – Бірюкова Катерина (94 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Англійська мова (викладач Кулікова Н.Ю.)
  • 3 місце – Дочія Діана(92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 3 місце – Вдовченко Владислава (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Бібліотечна справа (Викладач Головко І.М.)
  • 1 місце – Гордієнко Анастасія (93 біб) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Бібліотечна справа (Викладач Правдівцева Л.В.)
  • 1 місце – Гук Дар’я (93 біб) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Бібліотечна справа (Викладач Запара С.О.)
  • 1 місце – Іваннікова Олена (93 біб) «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Бібліотечна справа (Викладач Дудник Л.В.)
  • 1 місце – Камбаліна Яна (93 біб) спеціальність«Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Конкурс есе
VI міжнародної дистанційної Олімпіади «Дорогою знань»!

Філософія
  • 3 місце – Бірюкова Катерина (94 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 3 місце – Кандиба Вікторія (94 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Бібліотечна справа
  • 1 місце – Гук Дар’я (93 біб) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 1 місце – Іваннікова Олена (93 біб) спеціальність«Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 3 місце – Гордієнко Анастасія (93 біб) спеціальність«Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»

Математика
  • 1 місце – Мінченко Дар’я (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 1 місце – Коротецька Анна (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 1 місце – Капустян Альона (91 кл) спеціальність «Хореографія»
  • 2 місце – Вдовченко Владислава (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 2 місце – Дочія Діана (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»
  • 2 місце – Хілько Ольга(91 ібс) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 3 місце – Губарєва Анастасія (91 н/е) спеціальність «Музичне мистецтво»
  • 3 місце – Кузнецова Валерія (91 н/е) спеціальність «Музичне мистецтво»

Інформатика
  • 3 місце – Мінченко Дар’я (92 реж) спеціальність «Сценічне мистецтво»

Література
  • 2 місце – Хілько Ольга (91 ібс) спеціальність «Інформаційно-бібліотечна та архівна справа»
  • 3 місце – Гаврилко Олена(92 н/е) спеціальність «Музичне мистецтво»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2018 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Назад к содержимому