Події - Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»

АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

Х А Р К І В С Ь К И Й
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В
Х А Р К І В С Ь К И Й
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

електронна адреса: kvkm67@gmail.com

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

+38-057-733-30-45 +38-057-733-01-55

61010, Україна, місто Харків, вулиця Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

Х А Р К І В С Ь К И Й В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В
В И Щ И Й К О Л Е Д Ж М И С Т Е Ц Т В

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

«Х В К М»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380-57-733-30-45 | +380-57-733-01-55

м. Харків, вул. Українська, 8/10

8 листопада 2017 року Харківський вищий коледж мистецтв відзначає 50 років з дня заснування

8 листопада 2017 року ХВКМ відзначає 50 років з дня заснування

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Перейти к контенту

ПОДІЇ

4 жовтня 2017 року

Відбувся комплексний святковий захід, присвячений Дню музики та Дню працівника освіти. В гості до нашого навчального закладу завітали викладачі та студенти кафедри народних інструментів ХДАК. У концерті-привітанні взяли участь випускники нашого коледжу, які нині навчаються у академії культури: Юлія Іванська (бандура соло), дует у складі Мільшиної Вероніки та Іванської Юлії, ансамбль «Стожари» та гурт «Посіпаки», в яких приймають участь випускники комісії народних інструментів Савченко О., Мельник К. та Дерев’янко А. Концерт пройшов у дружній творчій атмосфері і справив незабутнє враження на глядачів. Висловлюємо щиру подяку старшим викладачам кафедри народних інструментів ХДАК Мельник Н.В. та Савицькій О.В. за те, що відгукнулися на запрошення. Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю.

Детальніше >>

4 жовтня 2017 року

У холі коледжу проходила флористична виставка-конкурс«Барви золотої осені», у якій взяли участь студенти 1-2 курсів усіх спеціальностей. За рішенням журі переможцями стали: творчі роботи «Омріяна осінь» Краснокутського А. (І місце), «Осенняя пора, очей очарованье…» Диченко О. (II місце), «Осіння рапсодія» Туріщевої М.(III місце), «Балерина» Павленко В.(IV місце).

Детальніше >>

2 жовтня 2017 року

Вітаємо! З 26 по 30 вересня 2017 року у місті Ланчано що в Італії відбувся 27 Міжнародний конкурс баяністів-аккордеоністів «Премія міста Ланчано». У конкурсі брали участь виконавці з усього світу. Серед них і наш викладач-концертмейстер Кашута Володимир Юрійович.

Кашута В.Ю. навчався у нашому коледжі за спеціалізацією «Народне інструментальне мистецтво». Зараз він студент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського і суміщує навчання з роботою концертмейстера у коледжі.

На конкурсі в м.Ланчано (Італія) Кашута В.Ю.став абсолютним переможцем у категорії SENIER VARIETE і отримав дипломи лауреата конкурсу у двох категоріях.

Детальніше >>

29 вересня 2017 року

В Харківському вищому коледжі мистецтв студентка 4 курсу спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Юлія Дорошенко презентувала дипломну роботу «Запалюй серце!».

Серед запрошених гостей, членів Державної екзаменаційної комісії у залі були присутні почесні гості – начальник відділу навчальних закладів Міністерства культури України Колос Тетяна Миколаївна та директор обласного науково-методичного центру Самоварова Тамара Михайлівна.

Детальніше >>

27 вересня 2017 року

В ХДАК відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Памʼятко-охоронні традиції Слобожанщини», яка проходила в рамках відзначення Днів Європейської спадщини і присвячена 150-річчю від Дня народження Голови Вовчанської земської управи В.Г.Колокольцева.

З доповіддю «Василь Олексійович Бабенко – подвижник збереження культурної спадщини Слобожанщини: життєвий шлях, творчий доробок» на конференції виступила Матвієнко Дарина студентка другого курсу коледжу спеціальності «Хореографія» ( керівник – кандидат історичних наук, викладач-методист Скирда І.М,.). Виступ Матвієнко Д. викликав зацікавленість учасників конференції. Вітаємо студентку з набутим досвідом і успішним виступом. Бажаємо подальшого натхнення та успіхів на ниві дослідницької роботи!

Детальніше

9 вересня 2017 року

У рамках «Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту» у гуртожитку ХВКМ було проведено майстер-клас з каланетики викладачем коледжу Снєдковою К.К. Також викладачі спортивного сектору та студентська рада провели ранкову зарядку

23 травня 2017 року

У коледжі відбувся освітньо-виховний захід «Відкрий Європу для себе», який під керівництвом Лисюк О.О. підготували студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Під час заходу студенти здійснили мультимедійну експрес-подорож країнами Європи, взяли участь у вікторині «Європа і Харків: історико-літературні зв’язки», з цікавістю прослухали гімн Євросоюзу.

20 травня 2017 року

Студенти і викладачі спеціалізації «Класична хореографія» взяли участь у творчому проекті Харківського національного академічного театру опери і балету «Ніч в опері». Чарівне театральне дійство дозволило кожному зануритися у привабливий і загадковий світ театрального задзеркалля, побачений очима дитини. У фойє великої зали були представлені яскраві перформанси і балетний подіум, фотосесії і виставка вишуканих балетних тюнік та багато іншого.

18 травня 2017 року

Відбувся конкурс читців серед студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», присвячений Дню вишиванки. Журі конкурсу визначило переможців: І місце – Гордієнко Анастасія за вірш Неоніли Яницької «Вишиванко моя, Україно» (ІІ курс група 92-Б); ІІ місце отримали Холодова Катерина (студентка І курсу), Гук Даря та Іваннікова Олена (студентки ІІ курсу); ІІІ місце місце отримали студентки ІІ курсу Крижанівська Євгенія, Ткаль Юлія і Чорна Поліна за творчу композицію, і Сергєєва Вікторія (вірш Галини Несмашної «Мамин рушник»).

Грамотами за виконання авторської лірики і співаної поезії було нагороджено студенток І курсу Кожушну Діану і Алимову Римму. Подякою відзначено студентку І курсу Рязанову Марину. Студенткою І курсу Касай Юлією також було підготовлено презентацію «Цікаві факти про вишиванку». За ініціативою студентів також було проведено фотосесію.

Детальніше >>

18 травня 2017 року

У коледжі пройшло свято національної єдності – «День вишиванки». Впродовж дня відбулися конкурси читців (Свєтлишева Т.М.) фото та на кращу вишиванку (Лабоженко Б.Ф.), ярмарка – продаж творчих виробів студентів з елементами художньої вишивки (Леонова Н.М.), виставка виробів ужиткового мистецтва «Вишиванка – оберіг родини» (Лисюк О.О.), дегустація страв української кухні (Голота М.), проводилася репортажна фотозйомка студентів, викладачів представників адміністрації та працівників коледжу у вишиванках. Епогеєм свята стала концертна програма «Чарівна краса вишиванки», в якій взяли участь творчі колективи коледжу(Олійник Ю.С.).

Переможцями конкурсу «Вишиванку одягай – Україну прославляй» стали: Калашніков Денис у номінації «Краща автентична чоловіча вишиванка», Мусінян Офелія у номінації «Краща сучасна жіноча вишиванка», Максютов Максим у номінації «Краща сучасна чоловіча вишиванка», Колубєлова Тетяна у номінації «Краща жіноча вишиванка».

18 травня 2017 року

На базі коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Обговорювалися питання національно-патріотичного виховання. З презентацією організаційно-виховної роботи коледжу «Мистецька складова, як елемент виховання особистості» виступила Цибіна І.М. Цікаві доповіді підготували Васильченко М.М., Правдівцева Л.В., Шахман О.А.

14 травня 2017 року

На IV європейському відкритому фестивалі-конкурсі інструментального та вокального мистецтва «MEGA FEST ARTS»: Ансамбль струнних інструментів (керівник Шляхов В.В., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) став лауреатом І ступеня; Студент Татарінов І. (клас викладача Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) – лауреат І ступеня в номінації «Інструментальний жанр»; Студент Паладійчук Я. (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.) – звання лауреата І премії.

15 травня 2017 року

У квітні-травні 2017 року студенти спеціальності «Музичне мистецтво» спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» брали активну участь у конкурсах та фестивалях міжнародного та всеукраїнського рівнів. Студентка Остапенко Дар’я (клас викладача Башмакова А.В.) посіла ІІ місце на V Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта» (2-7 квітня 2017 року, м.Харків) та здобула звання лауреата I ступеня на XIV Міжнародному конкурсі-фестивалі молодих виконавців «Харківські асамблеї» (10 травня 2017 року, м.Харків). Студентка Мельник Катерина (клас викладача Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) здобула звання лауреата I ступеня на фестивалі мистецтв «Джерело талантів» (27 квітня 2017 року, м.Харків) та здобула звання лауреата ІІІ ступеня на XIV Міжнародному конкурсі-фестивалі молодих виконавців «Харківські асамблеї» (10 травня 2017 року, м.Харків).

сторінка 3   перейти >>        
Використання та/або посилання на матеріали даного сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали даного сайту тільки з дозволу власника – КЗ «ХВКМ»
© КЗ «ХВКМ» 2017 Copyright All rights reserved
© КЗ «ХВКМ» 2017 Copyright All rights reserved
Назад к содержимому