Оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» - Офіційний сайт комунального закладу «Харківський вищий коледж мистецтв»

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
електронна адреса: kvkm67@gmail.com
Дякуємо, що завітали на офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв
Перейти к контенту
ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ «СЛОБОЖАНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ»
КЕРІВНИК – ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ АНДРІЙ СТРІЛЕЦЬ

Створено у 1968 році. Першим керівником оркестру був Петро Васюра. «Музика, яка одного разу увірвалась у вашу душу, стає її частинкою і ніколи не вмирає». Цей вислів в повній мірі відноситься до творчості оркестру народних інструментів коледжу. Бути універсальними – наше кредо. І воно стосується не лише розмаїтого за жанрами і стилями репертуару, який ми виконуємо на високому професійному рівні. Універсальність такого оркестру – в талановитості його музикантів, які оволодівають грою не тільки на якомусь одному основному інструменті, а й на багатьох інших.

Наша мета – охопити музичну культуру від народних першоджерел до сучасності; презентувати історію харківської школи виконавства на українських народних інструментах, як в Україні так і за її межами.

Під керівництвом Андрія Стрільця колектив став лауреатом низки конкурсів та фестивалів, неодноразово брав участь у різноманітних міських і обласних урочистих заходах, проводить творчі зустрічі з молоддю, організовує благодійні концерти, як в місті так і на теренах області.

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2018 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Назад к содержимому