Рейтинговий список за ІІ півріччя 2017/2018 н.р. - Офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна скринька: kvkm67@gmail.com

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Перейти к контенту

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК СТУДЕНТІВ

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
студентів  денного відділення Харківського вищого коледжу мистецтв за 2 півріччя 2017-2018 року
1 № з/п Додаткові бали
2 Група 6 Наукова діяльність
3 Табельний номер 7 Творча активність
4 Прізвище, ім’я, по-батькові 8 Громадське життя
5 Середній бал успішності з коефіцієнтом 9 Спортивна діяльність
10 Загальний рейтинговий бал
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91 Тн 7811 Чумак Лілія Сергіївна 15,000 0,150 0,110 0,110 0,070 15,440
2 91 Х 7842 Туріщева Маргарита Борисівна 15,000 0,150 0,150 0,110   15,410
3 91 Тн 7807 Чумакова Єлизавета Павлівна 15,000 0,150 0,110 0,060   15,320
4 92 Тн 7759 Курганова Катерина Андріївна 15,000   0,150 0,110   15,260
5 93 Тн 7648 Бологов Микита Олександрович 15,000 0,110 0,150     15,260
6 93 Тн 7650 Бублікова Дар’я Володимирівна 15,000   0,150 0,110   15,260
7 93 Тн 7656 Мажурна Анна В’ячеславівна 15,000   0,150 0,110   15,260
8 93 Тн 7665 Шкредова Катерина Костянтинівна 15,000   0,150 0,110   15,260
9 92 Тн 7761 Матвієнко Дарина Борисівна 15,000   0,150 0,070   15,220
10 93 Х 7673 Медведєва Софія Валеріївна 15,000   0,150 0,070   15,220
11 92 Ткл 7744 Баранник Василина Матвіївна 15,000   0,110 0,110   15,220
12 92 ІНФ 7743 Рогожинська Марта Віталіївна 15,000 0,080 0,000 0,100 0,000 15,180
13 93 Тн 7655 Лисенко Вікторія Сергіївна 15,000   0,150     15,150
14 93 Тн 7663 Теренько Ірина Валеріївна 15,000   0,150     15,150
15 92 ІНФ 7705 Холодова Катерина Валеріївна 15,000     0,130   15,130
16 93 Х 7668 Бутнік Ганна Олександрівна 9,790   0,150 0,070   10,010
17 92 Х 7892 Коськова Анна Володимирівна 9,714   0,150 0,070   9,934
18 93 НЕ 7636 Куліш Анна Михайлівна 9,684   0,130 0,120   9,934
19 92 Н 7723 Агаркова Уляна Мартинівна 9,700   0,130 0,070   9,900
20 93 Тн 7792 Рюма Карина Віталіївна 9,750   0,150     9,900
21 92 Е 7732 Пісклова Ганна Олександрівна 9,764     0,110   9,874
22 92 Р 7709 Димитров Стефан Олександрович 9,700   0,140     9,840
23 91 Тн 7805 Шестак Дар’я Вадимівна 9,412 0,130 0,110 0,070 0,070 9,792
24 92 Х 7891 Компанієць Альона Володимирівна 9,572   0,150 0,070   9,792
25 91 Х 7838 Василенко Катерина Олександрівна 9,264 0,140 0,150 0,140 0,080 9,774
26 92 Р 7706 Вдовченко Владислава Михайлівна 9,500   0,150 0,110   9,760
27 92 Р 7716 Нечаєва Вікторія Андріївна 9,600   0,140     9,740
28 93 Х 7674 Мережко Марія Костянтинівна 9,474   0,150 0,100   9,724
29 91 Х 7846 Водонос Світлана Михайлівна 9,264 0,120 0,150 0,170   9,704
30 92 Тн 7762 Мітішова Кристина Віталіївна 9,474   0,150 0,070   9,694
31 92 Р 7713 Коротецька Анна Сергіївна 9,500   0,150     9,650
32 93 Тн 7651 Давиденко Андрій Олександрович 9,500   0,150     9,650
33 92 Х 7890 Бабай Діана Іванівна 9,428   0,150 0,070   9,648
34 92 Р 7722 Шпирна Олеся Олександрівна 9,500   0,140     9,640
35 92 Р 7714 Костюк Дар’я Володимирівна 9,400   0,150 0,070 0,010 9,630
36 92 Тн 7752 Антонова Віка В’ячеславівна 9,368   0,150 0,070   9,588
37 93 НЕ 7643 Соляник Богдан Олександрович 9,578         9,578
38 91 Тн 7802 Горбачова Юлія Михайлівна 9,294 0,120 0,110 0,050   9,574
39 92 Х 7776 Пахомова Анна Геннадіївна 9,300   0,150 0,120   9,570
40 93 Ткл 7604 Новикова Ірина Миколаївна 9,334   0,110 0,110   9,554
41 92 Н 7725 Гаврилко Олена Владиславівна 9,400   0,130     9,530
42 92 Ткл 7748 Лебедєва Марія Олександрівна 9,294   0,100 0,110   9,504
43 91 ІНФ 7874 Середа Світлана Владиславівна 9,368 0,080     0,050 9,498
44 93 Х 7678 Тутова Ольга Сергіївна 9,222   0,150 0,120   9,492
45 91 Тн 7804 Івашина Анастасія Євгенівна 9,176 0,130 0,110 0,070   9,486
46 93 НЕ 7637 Левадний Роман Дмитрович 9,474         9,474
47 93 Р 7625 Ященко Ольга Віталіївна 9,222   0,100 0,150   9,472
48 93 Р 7618 Колубелова Тетяна Сергіївна 9,222   0,100 0,130   9,452
49 92 Р 7717 Опашнюк Маргарита Миколаївна 9,200   0,140 0,110   9,450
50 93 Ткл 7602 Качур Станіслава Василівна 9,334   0,110     9,444
51 92 Е   Альхаварі Кирило Адельович 9,286   0,140     9,426
52 93 Р 7612 Білецький Дмитро Євгенович 9,222   0,100 0,090   9,412
53 91 Х 7844 Александрова Наталія Богданівна 8,948 0,120 0,150 0,110 0,080 9,408
54 93 Тн 7652 Капралова Кіра Сергіївна 9,250   0,150     9,400
55 93 Тн 7654 Корнієнко Павло Павлович 9,250   0,150     9,400
56 91 Х 7839 Кузьменко Юлія Андріївна 8,948 0,140 0,150 0,070 0,080 9,388
57 92 Н 7888 Третьяк Андрій Іванович 9,230   0,140     9,370
58 91 Ткл 7818 Капустян Альона Олексіївна 9,250   0,110     9,360
59 92 Р 7711 Дочія Діана Гочаївна 9,200   0,150   0,010 9,360
60 91 Х 7845 Кутузова Катерина Леонідівна 8,842 0,140 0,150 0,140 0,080 9,352
61 91 ІНФ 7881 Диченко Олександра Сергіївна 9,276       0,050 9,326
62 92 Р 7710 Діденко Василь Костянтинович 9,100   0,140 0,070 0,010 9,320
63 91 ІНФ 7871 Портной Антон Леонідович 9,052 0,080 0,070 0,110   9,312
64 92 Тн 7766 Шерстюк Єлизавета Сергіївна 9,052   0,150 0,110   9,312
65 91 Тн 7808 Зюкова Софія Євгеніївна 9,058   0,110 0,060 0,070 9,298
66 91 Х 7837 Сафонова Катерина Владиславівна 8,948 0,120 0,150 0,070   9,288
67 92 Е   Голубцова Анна Сергіївна 9,286         9,286
68 93 Тн 7659 Михайлова Марина Сергіївна 9,126   0,150     9,276
69 93 Тн 7661 Підгаєцька Валерія Олександрівна 9,126   0,150     9,276
70 91 Р 7857 Борисенко Єлизавета Олегівна 9,112   0,080 0,070   9,262
71 93 Р 7622 Підченко Ірина Олексіївна 9,112   0,100 0,040   9,252
72 92 Н 7730 Панасюк Андрій Вадимович 9,100   0,130     9,230
73 92 Р 7708 Дем’янов Микита Дмитрович 9,100   0,130     9,230
74 92 Х 7893 Крячкова Катерина Дмитрівна 9,000   0,150 0,070   9,220
75 92 Р 7721 Шматько Євгенія Вікторівна 9,000   0,140 0,070   9,210
76 92 Тн 7754 Варзухіна Катерина Олегівна 8,948   0,150 0,110   9,208
77 91 Н 7826 Попова Олександра Олександрівна 9,058   0,150     9,208
78 91 Тн 7800 Король Валерія Вячеславівна 8,824 0,140 0,110 0,060 0,070 9,204
79 92 Н 7733 Пліщенко Олександра Володимирівна 9,100     0,070   9,170
80 92 Ткл 7751 Шаповалова Марина Анатоліївна 9,058   0,110     9,168
81 91 Р 7867 Авєріна Олександра Миколаївна 9,112         9,112
82 91 Тн 7813 Тетерук Вікторія Олександрівна 8,706 0,140 0,110 0,060 0,070 9,086
83 93 НЕ 7644 Татарінов Іван Андрійович 8,948   0,130     9,078
84 91 Ткл 7817 Капустян Катерина Олексіївна 8,876 0,070 0,110     9,056
85 91 Р 7861 Єременко Марина Вікторівна 8,888   0,080 0,070   9,038
86 91 Р 7856 Стрельченко Катерина Андріївна 8,888   0,080 0,070   9,038
87 93 Тн 7649 Бровенко Софія Олегівна 8,876   0,150     9,026
88 91 Ткл 7819 Самара Марія Олексіївна 8,876   0,110     8,986
89 92 Р 7715 Мінченко Дар’я Олександрівна 8,736   0,150 0,070   8,956
90 93 Ткл 7606 Чумаченко Влада Дмитрівна 8,800   0,150     8,950
91 93 Ткл 7601 Бурячкова Надія Ігорівна 8,800   0,110     8,910
92 93 Тн 7653 Козир Діана  Сергіївна 8,750   0,150     8,900
93 91 Х 7833 Куценко Марина Сегріївна 8,562 0,110 0,150 0,070   8,892
94 91 Р 7860 Гондаренко Ірина Павлівна 8,888         8,888
95 93 Тн 7658 Медведєв Єгор Максимович 8,626   0,150     8,776
96 92 Ткл 7745 Долгова Ліана Сергіївна 8,588   0,100     8,688
97 93 НЕ 7634 Карпова Діана Олегівна 8,526   0,120     8,646
98 93 Ткл 7605 Ружицька Аліна Володимирівна 8,534   0,110     8,644
99 91 Р 7868 Бондаренко Анастасія Іванівна 8,444   0,080 0,110   8,634
100 92 ІНФ 7704 Матюшко Катерина Костянтинівна 8,600         8,600
101 91 Н 7830 Тімофєєва Ольга Сергіївна 8,588         8,588
102 91 Р 7866 Плохута  Аліна Володимирівна 8,444         8,444
103 92 ІНФ 7703 Кожушна Діана Сергіївна 8,300   0,140     8,440
104 93 Р 7520 Нечипуренко Юлія Валентинівна 4,560   0,100 0,060   4,720
105 93 Ткл 7785 Коваленко Поліна Тарасівна 4,467   0,110     4,577
106 92 Р 7720 Худякова Наталія Сергіївна 4,300   0,150 0,110 0,010 4,570
107 93 Х 7642 Рєдіна Юлія Володимирівна 4,389   0,150     4,539
108 92 Тн 7758 Кривуля Максим Євгенійович 4,211   0,150 0,070 0,100 4,531
109 92 Е 7731 Петрова Марія Сергіївна 4,529         4,529
110 91 Тн 7812 Шевцова Вікторія Володимирівна 4,353   0,110 0,060   4,523
111 92 Тн 7753 Блізнюк Артем Станіславович 4,263   0,150 0,070   4,483
112 93 Р 7620 Омельченко Марія Михайлівна 4,444         4,444
113 91 Тн 7801 Павленко Валерія Русланівна 4,059 0,130 0,110 0,060 0,070 4,429
114 91 Тн 7810 Зобова Анна Геннадіївна 4,118 0,130 0,110 0,050   4,408
115 92 Ткл 7750 Омельченко Лоліта Юріївна 4,294   0,100     4,394
116 92 Ткл 7747 Костенко Ірина Валеріївна 4,176   0,100 0,110   4,386
117 92 Тн 7765 Черепкова Катерина Володимирівна 4,158   0,150 0,070   4,378
118 93 Х 7671 Краснянська Анастасія Миколаївна 4,222   0,150     4,372
119 91 Н 7825 Кисіль Марина Миколаївна 4,176 0,080   0,110   4,366
120 91 Р 7862 Перець Олена Олександрівна 4,278   0,080     4,358
121 91 Ткл 7816 Ковальчук Євгенія Дмитрівна 4,125   0,110 0,110   4,345
122 91 ІНФ 7883 Матюшко Марія Костянтинівна 4,316         4,316
123 93 Х 7675 Наумова Руслана Вікторівна 4,053   0,150 0,110   4,313
124 91 Тн 7815 Яркіна Діана Віталіївна 4,000 0,130 0,110 0,070   4,310
125 92 Н 7735 Таран Вікторія Андріївна 4,150   0,120     4,270
126 93 НЕ 7784 Кочковой Анатолій Олександрович 4,158   0,090     4,248
127 92 Р 7712 Кальчева Ксенія Олександрівна 4,050   0,140     4,190
128 92 Тн 7763 Остапенко Марія Олександрівна 3,947   0,150 0,070   4,167
129 91 Р 7870 Лук’янчук Аміна Олегівна 4,056   0,080     4,136
130 91 Р 7854 Полосіна Уляна Андріївна 4,056   0,080     4,136
131 93 Ткл   Іванов Антон Ігорович 4,000   0,110     4,110
132 91 Ткл 7823 Шамір Єва Владиславівна 3,875   0,110 0,110   4,095
133 92 Р 7718 Пономаренко Євгеній Володимирович 3,947   0,130   0,010 4,087
134 92 ІНФ   Ясеницька Сніжана Русланівна 4,071         4,071
135 91 Х 7843 Лукаш Максим Володимирович 3,737   0,150 0,070 0,080 4,037
136 92 Н 7728 Мітіна Анастасія Ігорівна 4,000         4,000
137 93 НЕ 7783 Гарбуз Руслан Павлович 4,000         4,000
138 92 Ткл 7749 Олійник Аліна Андріївна 3,882   0,110     3,992
139 92 Ткл 7746 Дубонос Вероніка Олексіївна 3,882   0,100     3,982
140 91 Н 7828 Жовтенко Олексій Олексійович 3,824   0,140     3,964
141 92 Р 7719 Третяк Артем Владиславович 3,750   0,130 0,070 0,010 3,960
142 92 ІНФ 7702 Касай Юлія Миколаївна 3,950         3,950
143 92 Е 7734 Рекало Анна Євгенівна 3,941         3,941
144 91 Е 7847 Воскобойник Андрій Олегович 3,941         3,941
145 91 Н 7832 Губарєва Анастасія Андріївна 3,941         3,941
146 91 Е 7850 Кобзар Євгеній Олегович 3,882         3,882
147 91 Н 7831 Пісчана Руслана Вікторівна 3,875         3,875
148 92 Е 7737 Фесенко Михайло Сергійович 3,824         3,824
149 91 Н 7827 Кузнєцова Валерія Сергіївна 3,824         3,824
150 91 Е 7852 Коломієць Даніїл Сергійович 3,706       0,050 3,756
151 91 Е 7853 Куц Андрій Євгенович 3,706         3,706
152 91 Е 7848 Сінний Іван Федорович 3,647       0,050 3,697
153 92 ІНФ 7895 Мельничук Анна Олександрівна 3,571     0,110   3,681
154 93 НЕ 7647 Чучуй Марія В’ячеславівна  3,667         3,667
155 93 НЕ 7681 Мирошниченко Данило Миколайович 3,579         3,579
156 91 ІНФ 7876 Коляда Юлія Олегівна 3,556         3,556
157 92 ІНФ 7701 Гузій Маргарита Анатоліївна 3,550         3,550
158 92 ІНФ 7887 Мініна Катерина Сергіївна 3,500         3,500
159 93 НЕ 7646 Турова Юлія Володимирівна 3,368   0,130     3,498
160 91 Р 7863 Медведєва Каміла Максимівна 3,389         3,389
161 92 ІНФ 7789 Ляшенко Анжеліка Костянтинівна 3,143         3,143
162 91 ІНФ 7877 Градова Поліна Романівна 3,111         3,111
             
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання спеціальності 026 «Сценічне мистецтво»
спеціалізації «Індустрія дозвілля. Видовищно-театралізовані заходи», яким призначається
ординарна (звичайна) академічна стипендія за результатами вступних іспитів у 2018-2019 н.р.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91ВТЗ 7972 Обельчак Олександра Сергіївна 31,500         31,500
2 91ВТЗ 7973 Оніщенко Софія Ігорівна 31,300         31,300
3 91ВТЗ 7976 Федоренко Денис Ігорович 29,400         29,400
4 91ВТЗ 7969 Литвиненко Дар’я Володимирівна 28,600         28,600
5 91ВТЗ 7967 Краснопольська Аліса Андріївна 28,400         28,400
6 91ВТЗ 7965 Іщенко Мікаєль Геннадійович 28,000         28,000
7 91ВТЗ 7977 Федоркова Софія Олегівна 27,300         27,300
8 91ВТЗ 7961 Гурська Анна Володимирівна 27,200         27,200
9 91ВТЗ 7962 Дугінова Єлизавета Олексіївна 27,000         27,000
10 91ВТЗ 7974 Прохоров Руслан Дмитрович 27,000         27,000
11 91ВТЗ 7966 Калініна Олександра Олександрівна 26,600         26,600
12 91ВТЗ 7964 Єрьомін Ілля Антонович 26,500         26,500
13 91ВТЗ 7968 Левенко Вадим Володимирович 26,500         26,500
14 91ВТЗ 7970 Лобода Вячеслав Дмитрович 26,000         26,000
15 91ВТЗ 7963 Євтушенко Михайло Олександрович 25,900         25,900
16 91ВТЗ 7971 Меркулов Данило Олегович 25,900         25,900
17 91ВТЗ 7975 Сергієнко Дарина Ігорівна 25,700         25,700
18 91ВТЗ 7960 Агафонова Єлизавета Юріївна 24,800         24,800
             
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво»
спеціалізації «Естрадно-духове, джазове інструментальне мистецтво»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91Е 7948 Хайхан Ілля Володимирович 27,500         27,500
2 91Е 7944 Душенко Ангеліна Олегівна 26,600         26,600
3 91Е 7946 Радішевська Алеся Владиславівна 26,600         26,600
4 91Е 7947 Ткаченко Валерія Ігорівна 25,000         25,000
5 91Е 7943 Дигало Катерина Олександрівна 24,100         24,100
6 91Е 7942 Бєляєва Галина Георгіївна  22,600         22,600
7 91Е 7945 Медведєв Владислав Володимирович 22,200         22,200
8 91Е 7949 Янова Вероніка Євгенівна 20,600         20,600
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання 
спеціальності 025 «Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне мистецтво»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91Н 7956 Лозко Марія Андріївна 28,000         28,000
2 91Н 7958 Чуйко Дмитро Володимирович 26,300         26,300
3 91Н 7953 Коробка Анастасія Віталіївна  26,000         26,000
4 91Н 7955 Лозко Ірина Андріївна  25,900         25,900
5 91Н 7954 Лисенко Анна Валеріївна 25,600         25,600
6 91Н 7950 Бодня Богдан Богданович 25,200         25,200
7 91Н 7957 Наход Артем Вікторович 24,300         24,300
8 91Н 7951 Заремба Артем Олександрович 24,000         24,000
9 91Н 7952 Калініченко Едуард Олександрович 21,700         21,700
10 91Н 7959 Шевцова Марія Олексіївна 19,500         19,500
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
спеціалізації «Інформаційно-бібліотечна справа»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91ІБС 7978 Груць Ірина Денисівна  22,900         22,900
2 91ІБС 7984 Мироненко Катерина Сергіївна 22,800         22,800
3 91ІБС 7983 Манік Єлизавета Володимирівна 22,400         22,400
4 91ІБС 7982 Коновал Марія Сергіївна 18,400         18,400
5 91ІБС 7987 Шипіцин Олексій Сергійович 17,000         17,000
6 91ІБС 7980 Канделакі Ірина Володимирівна 16,500         16,500
7 91ІБС 7981 Колєснік Маргарита Дмитрівна 16,300         16,300
8 91ІБС   Дригіна Діана Андріївна 16,100         16,100
9 91ІБС 7979 Гук Анна Юріївна 15,500         15,500
10 91ІБС 7986 Торохтій Юлія Володимирівна 15,500         15,500
11 91ІБС 7985 Оскаленко Сергій Олександрович 14,700         14,700
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання
спеціальності 024 «Хореографія» спеціалізації «Класична хореографія»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91Ткл 7900 Болдовська  Соф`я Вадимівна  29,700         29,700
2 91Ткл 7904 Мисник  Богдана В`ячеславівна 28,400         28,400
3 91Ткл 7905 Мірошниченко Олексій Васильович 28,100         28,100
4 91Ткл 7901 Катречко Лія Максимівна  27,700         27,700
5 91Ткл 7909 Шейко Софія Тимофіївна 27,600         27,600
6 91Ткл 7908 Турчак  Наталія Олександрівна  27,000         27,000
7 91Ткл 7907 Тетерін  Богдан  Романович 25,500         25,500
8 91Ткл 7906 Сірий   Денис  Віталійович 25,000         25,000
9 91Ткл 7902 Козак  Дар`я  Антонівна 23,700         23,700
10 91Ткл 7903 Матюхіна  Діана Анатоліївна 21,600         21,600
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання
спеціальності 024 «Хореографія» спеціалізації «Народна хореографія»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91Тнар 7910 Буряковська Юлія Олександрівна 30,100         30,100
2 91Тнар 7921 Мамут Єлизавета Миколаївна 28,100         28,100
3 91Тнар 7915 Карташова Анна Олександрівна  27,500         27,500
4 91Тнар 7916 Ковтун Ангеліна Василівна  27,500         27,500
5 91Тнар 7913 Журавель Єгор Русланович 27,300         27,300
6 91Тнар 7917 Константінова Єлизавета Сергіївна  26,600         26,600
7 91Тнар 7918 Курта  Мілана Василівна  26,500         26,500
8 91Тнар 7911 Гончар Дар`я Василівна 26,200         26,200
9 91Тнар 7926 Яншин Матвій Вікторович 25,700         25,700
10 91Тнар 7912 Єрмак Катерина Олександрівна 25,500         25,500
11 91Тнар 7924 Смілик Поліна Олександрівна 25,500         25,500
12 91Тнар 7920 Макєєва Аліна Ігорівна 25,400         25,400
13 91Тнар 7925 Яковенко Васіліса Василівна 25,400         25,400
14 91Тнар 7914 Каревич Мирослава Іванівна 24,700         24,700
15 91Тнар 7922 Новикова Анна Андріївна 23,700         23,700
16 91Тнар 7923 Отченашко Катерина Андріївна 23,500         23,500
                                 РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб І курсу денної форми навчання
пеціальності 025 «Музичне мистецтво» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво та хорове диригування»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 91Х 7932 Лебедєва Альона Сергіївна 27,400         27,400
2 91Х 7927 Барибіна Аліна Сергіївна 27,000         27,000
3 91Х 7939 Хамідуллова Євангеліна Рустамівна 26,400         26,400
4 91Х 7931 Кібенко Ксенія Сергіївна 26,100         26,100
5 91Х 7935 Мотенко Марина Андріївна 25,600         25,600
6 91Х 7937 Пасісниченко Олександра Юріївна 25,500         25,500
7 91Х 7933 Літовка Аліна Олегівна 25,200         25,200
8 91Х 7941 Шевченко Ірина Олександрівна 24,800         24,800
9 91Х 7929 Дещенко Іванна Ігорівна  24,100         24,100
10 91Х 7928 Бутко Каріна Анатоліївна 23,000         23,000
11 91Х 7938 Сізін Ілля Сергійович 21,700         21,700
12 91Х 7936 Назаренко Олександр Олександрович 21,100         21,100
13 91Х 7930 Драчова Діана Айямівна 20,900         20,900
14 91Х 7934 Михайліна Карина Іванівна 20,800         20,800
15 91Х 7940 Шевченко Денис Дмитрович 20,700         20,700
РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
реєстр осіб ІІ курсу денної форми навчання КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»,
яким призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія
за результатами вступних іспитів у 2018-2019 н.р.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. 92Х 7988 Маковецька Валерія Олексіївна 512,000         512,000
2. 92Н 7989 Ковальов Данило Олексійович 479,000         479,000
3. 92Т нар 7990 Максименко Карина Олександрівна 476,000         476,000
4. 92Н 7991 Азаренков Микола Миколайович 429,000         429,000
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2018 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
Назад к содержимому