Інформація для абітурієнта - Офіційний сайт Харківського вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна адреса: kvkm67@gmail.com

До уваги вступників! Вступники для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання подають заяви тільки в паперовій формі
Перейти к контенту
ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018
До уваги вступників!

Вступники для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання подають заяви тільки в паперовій формі. Документи подаються з 12 липня 2018 року до 07 серпня 2018 року.

До уваги вступників!

При подачі заяв та документів для участі у конкурсному відборі до КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, а саме паспорт у вигляді ID-карти, а також Довідку про реєстрацію місця проживання особи, які відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус») мають отримувати громадяни України із 14 років.

Для оформлення документів для участі у конкурсному відборі до КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» необхідно мати 1 папку для паперів (картонна із зав’язками), 5 конвертів по Україні, 20 аркушів А4, 5 аркушів А3.

До уваги вступників, які закінчили 11 класів!

Відповідно до пункту 2 Розділу ІV Правил прийому до коледжу у 2018 році вступники, які здобули повну загальну середню освіту за кошти державного або місцевого бюджету, можуть вступати на перший курс денної форми навчання на основі вступних іспитів (без сертифікатів ЗНО) лише за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт).

Особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, можуть прийматись на вакантні місця другого курсу (окрім випускного) або на перший курс (зі скороченим строком навчання) на основі сертифікатів ЗНО.

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2017-2018 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Назад к содержимому