Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Телефони приймальної комісії коледжу
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
vstupkvkm@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

На виконання пункту 4¹ Постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів», на підставі рішення тендерного комітету КЗ «ХФВКМ» ХОР від 21 вересня 2021 року №47 надаємо:


ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Предмет закупівлі: Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 43Д. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-22-006448-c.

2. Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для відновлення роботи ліфтів в дев’ятиповерховій будівлі гуртожитку, що знаходиться на балансі КЗ «ХФВКМ» ХОР, які повинні працювати для обслуговування мешканців, у тому числі з особливими потребами, відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про фахову передвищу освіту». Робота ліфтів з технічних причин була зупинена в 2000 році. Результати обстеження КСП «Харківгорліфт» виявили потребу в капітальному ремонті ліфтів.

3. Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до робочого проєкту «Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 43Д», розробленого ТОВ «ІНСТИТУТ ГРАДПРОЕКТ».

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до робочого проєкту «Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 43Д».

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувану вартість закупівлі визначено на підставі кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт пасажирських ліфтів в будівлі гуртожитку комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за адресою: місто Харків, вулиця Гвардійців Широнінців, 43Д», щодо якої було отримано позитивний експертний звіт від філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА».

© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту