Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

30 грудня 2021 року

Творчі колективи коледжу взяли участь у I Міжнародному фестивалі-конкурсі «Карпатська рапсодія», Івано-Франківська область селище Яблуниця Вітаємо ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) з перемогою-Гран-Прі та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівники Олена Василевська, Діана Скоропад) – перше місце. Шановні студенти і викладачі! Зичимо Вам наснаги та перемоги у майбутніх творчих змаганнях.

I Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатська рапсодія» I Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатська рапсодія»

26 грудня 2021 року

Цикало Вікторія, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» стала переможцем (2 місце) у Всеукраїнському чемпіонаті по чирлідингу в місті Одесі.

Всеукраїнський чемпіонат по чирлідингу Всеукраїнський чемпіонат по чирлідингу

23 грудня 2021 року

З 1 по 31 грудня 2021 року відбулась Всеукраїнська екологічна акція «Новий рік крокує по планеті», у якій брали участь студенти нашого коледжу. В межах акції в коледжі було проведено виставку-конкурс творчих робіт студентів, яку організувала викладач природничих дисциплін Ковальчук К.І. Мета виставки – пропагування природоохоронних ідей, щодо збереження хвойних дерев. На виставку представлено понад 60 робіт студентів 1-4 курсів. 23 грудня 2021 року журі конкурсу визначило переможців. Перше місце – Нестеренко Катерина, студентка 2 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», друге місце – Черешньовська Вікторія, студентка 1 курсу спеціалізації «Народна хореографія», третє місце – Золотько Олександра, студентка 1курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво». Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та виставок, що збагачують духовний світ людини.

21 грудня 2021 року

Напередодні Різдва в актовій залі коледжу відбувся тематичний концерт «Прийшли щедрувати до Вашої хати…» класу викладачів, заслужених артисток України Олени Шишкіної та Вікторії Осипенко. Глядачі отримали велику насолоду від звучання фольклорного гурту «Слобожаночка» та ансамблю духовної музики «Суголосся». В програмі концерту прозвучали 16 різнопланових творів. Щедрівки з багатьох куточків України та авторські твори.

18 грудня 2021 року

Відбулися обласні етапи ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у яких брали участь студенти нашого коледжу. Щиро вітаємо студентку ІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія» ЛАРІЧКІНУ ЄВУ, яка стала переможцем обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, та студентку І курсу спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» РЕДЬКО СОФІЮ, яка посіла ІІ місце на цьому ж конкурсі. Зичимо дівчатам наснаги, успіхів та перемоги на завершальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

18 грудня 2021 року

Щороку студенти коледжу вітають дітей співробітників і студентів з Днем Святого Миколая. Цьогоріч Секретарьова Ліза, студентка випускного курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» разом з одногрупниками підготувала для малюків творчий подарунок «Снігова казка» (керівник Тамара Басанець), а студенти спеціальності «Хореографія» (керівник Наталя Замєсова) взяли участь у грандіозній шоу програмі Харківської обласної філармонії для дітей працівників мистецьких та освітніх закладів.

День Святого Миколая День Святого Миколая День Святого Миколая День Святого Миколая

16 грудня 2021 року

Викладач Громова Наталія Валеріївна провела підсумкові тематичні заняття з математики. Зі студентами 1 курсів заняття проведені у формі змагань між групами «Паралельність» та «Перпендикулярність» в рамках завершення вивчення теми «Паралельність та перпендикулярність прямих і площин у просторі». Студенти розв’язали близько 30-ти задач з геометрії як в групах так й індивідуально. Студенти 2 курсів узагальнювали знання з теми «Дослідження функцій за допомогою похідної» у формі квесту. На початку заняття командам необхідно було розв’язати «музичні» приклади, по відповідях визначити номер команди й далі по інструкціям маршрутних листів виконати завдання на шести станціях. За кожне правильно виконане завдання команди збирали літери та цифри, з яких наприкінці квесту склали мотиваційну фразу: МАТЕМАТИКА#ДПА2022.

«Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність»

11 грудня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою на VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Мирослава Вантуха у Львові. Дорогі наші студенти бажаємо вам здоров’я, благополуччя, удачі на шляху пізнання улюбленої професії, успіху в усіх творчих задумах.

VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Мирослава Вантуха VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Мирослава Вантуха VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Мирослава Вантуха
Шановна і дорога наша Любове Георгіївно!
Від усього нашого дружного колективу прийміть найщиріші вітання з днем народження!
Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, радості у серці, теплоти в душі!
Нехай ранки ваші будуть чистими і ясними, дні – успішними та результативними, а вечори – теплими та затишними!
Поваги вам, найсвітлішої любові, радості й багато різних задоволень у житті!


10 грудня 2021 року

Традиційно на початку грудня у нашому навчальному закладі проводиться тиждень права до Всесвітнього дня права. Цьогоріч в бібліотеці коледжу організовано виставку «Україна правова». Керівниками навчальних груп проведено тематичну виховну годину «Право на освіту: право чи обов’язок?», анкетування студентів «Молодь та протиправна поведінка». Мета заходів – підвищення рівня правової культури серед молоді.

Тиждень права до Всесвітнього дня права

7 грудня 2021 року

В Україні відзначають День місцевого самоврядування. В межах навчальної дисципліни «Громадянська освіта», яку проведено на базі бібліотеки коледжу студенти дізналися про Харківську обласну раду, районні, міські, селищні ради та громади області, їх кількість, структуру, особливості співпраці. Підсумком заняття була вікторина «Місцеве самоврядування в Україні та світі: цікаві факти» для студентів 1 курсу, яку провели бібліотекарі за матеріалами заняття та книжково-ілюстративної виставки «Місцеве самоврядування в Україні: реалії та перспективи».

День місцевого самоврядування

6 грудня 2021 року

В коледжі відбувся цикл заходів, присвячених Дню Збройних Сил України «Уклін всім, хто край свій боронить»: проведені інформаційно-просвітницькі години спілкування у навчальних групах; в бібліотеці студенти переглянули відео фільм «Нащадки славних козаків: відвага, мужність крізь віки» та відвідали книжково-ілюстративну виставку, яка доповнила факти з фільму та сприяла формуванню у молоді естетичного смаку через читання.

День Збройних Сил України «Уклін всім, хто край свій боронить»

6 грудня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) з перемогою у І Відкритому багато жанровому конкурсі мистецтв «Зорицвітова веселка – 2021». Бажаємо успіхів та нових творчих звершень!

І Відкритий багато жанровий конкурс мистецтв «Зорицвітова веселка – 2021» І Відкритий багато жанровий конкурс мистецтв «Зорицвітова веселка – 2021» І Відкритий багато жанровий конкурс мистецтв «Зорицвітова веселка – 2021»

5 грудня 2021 року

5 грудня 2021 року у Харкові сталася подія – Міжнародний хоровий фестиваль імені В’ячеслава Палкіна, організований Харківською міською радою, присвячений пам’яті видатного земляка на сцені Харківської обласної філармонії. Серед багатьох хорових колективів на фестивалі був представлений творчий колектив коледжу – український народний хор «Основа».

Міжнародний хоровий фестиваль імені В’ячеслава Палкіна Міжнародний хоровий фестиваль імені В’ячеслава Палкіна

5 грудня 2021 року

Вітаємо учасників українського народного хору «Основа» (художній керівник С.Кобзєв, хормейстери – О.Кобзєва та О.Василевська; концертмейстери – В.Карпенко, А.Дудка, Д.Скоропад) з перемогою у III Міжнародному конкурсі вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» місто Ужгород (дистанційно) та дипломом лауреата І ступеню у номінації «Хори». У виконанні хору прозвучали: українська  народна пісня в обробці І.Бідака «Червоная калинонька»; «Котився горщик» (музика І.Гайденка на народні тексти). Високоповажне журі висловило подяку керівникам за професіоналізм та популяризацію української народної пісні.

III Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» III Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» III Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art»

3 грудня 2021 року

На історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 39-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи», присвячена 100-річчю створення Харківського інституту народної освіти імені О.О.Потебні. З науковими доповідями виступили представники Харкова, Києва, Одеси, Вінниці, Чернігова та інших міст України, а також іноземних держав: Бельгії, Білорусі, Латвії, Польщі, Туреччини та Угорщини. У заході взяли участь студенти коледжу різних спеціальностей: Руслан Красніков «Інтерв’ю Дмитра Гордона як джерело дослідження історії Харківщини»; Валерія Спольнік «Діяльність кінотеатрів міста Харкова у 1991-2021 рр.»; Олексій Федоров «Кольорова палітра архітектурного обличчя міста Харкова у 1991-2021 рр.» (керівник – С.С.Селегєєв); Ілля Хайхан «Приватна чоловіча гімназія баронеси Н.М.Вітте у місті Харкові: історико-краєзнавче дослідження»; Владислав Медведєв «Історія Куп’янщини в контексті формування національної самоідентичності молоді» (керівник – О.А.Шахман). Вітаємо з успішною участю та бажаємо нових досягнень у пошуково-дослідницькій та науковій діяльності.

XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи» XXXIX Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи»

1 грудня 2021 року

На спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відбулися заходи «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. В навчальних групах проведені профілактичні заняття «Цінність життя». В бібліотеці студенти 3 курсу переглянули фільм «Любов романтична, а хвороба – ні!» та підготували і провели усний огляд до книжково-ілюстративної виставки «Не дай СНІДу шанс!» для першокурсників. По закінченню заходів студенти взяли участь у цікавій вікторині «Молодь проти СНІДу». Організатор заходів Л.Правдівцева.

«СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»

27 листопада 2021 року

26 листопада 2021 року у Харкові відбулася подія для поціновувачів мистецтва балету. Студенти спеціалізації класичної та сучасної хореографії представили на сцені великої зали Харківської обласної філармонії своє мистецтво – концерт романтичної хореографії та романтичної музики «Від Pas de quatre до Шопеніани» на дві дії за участі знаних музикантів І.Чернявського та С.Калініна. Автор проєкту Н.Замєсова.

Концерт романтичної хореографії та романтичної музики «Від Pas de quatre до Шопеніани»

27 листопада 2021 року

З нагоди Всесвітнього дня філософії у коледжі відбувся вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання». Спікерами виступили студентки філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Бакаєва Альона, Дудка Катерина та Ягодка Ірина, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час онлайн-зустрічі лекторами було висвітлено філософський зміст понять «любов», «кохання», «симпатія», розглянуто види любові, різноманітні наукові підходи до осмислення цього почуття. Жваву дискусію викликало обговорення таких цікавих питань, як «Що для кожного із Вас є любов?», «Яка сім’я може бути по-справжньому щасливою?», «Чи може чоловік і дружина жити без кохання та при цьому бути щасливими?». Усі учасники заходу отримали заохочуючі сертифікати.

Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання» Вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання»

27 листопада 2021 року

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932-1933 роках. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей. Студенти і викладачі приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» та о 1600 долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання, запаливши на підвіконні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє. До цієї події у бібліотеці коледжу організовано книжкову виставку «Пам’ять людська не забуде повік» (Дудник Л.В.), тематичні виховні години у навчальних групах (керівники навчальних груп).

26 листопада 2021 року

24-26 листопада 2021 року студенти ІІ курсу коледжу відвідали Харківський літературний музей. Під час екскурсії ознайомилися з літературним Харковом 20-х років ХХ століття, з літературними організаціями цього періоду, з історією письменницького будинку «Слово», його мешканцями. У ході екскурсії студенти також стали учасниками настільної гри «Будинок Слово».

Харківський літературний музей Харківський літературний музей

25 листопада 2021 року

25 листопада 2021 року кафедра народних інструментів Харківського національного університету мистецтв відзначила 95-річний ювілей від дня заснування. На ювілейному концерті виступив ансамбль бандуристів коледжу (керівник Світлана Ніколенко).

95-річний ювілей від дня заснування кафедра народних інструментів ХНУМ
95-річний ювілей від дня заснування кафедра народних інструментів ХНУМ

23 листопада 2021 року

Що впливає на рішення кожної людини? Як часто люди купують абсолютно марні для них предмети? І найважливіше питання – чому? Розібратися у цьому мали нагоду студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під час інтерактивного заходу «Вплив реклами: плюси та мінуси. Тригери та мотивація у рекламі», який разом провели співробітники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва та працівники бібліотеки Коледжу. За багато років розвитку реклама досягла великих успіхів у процесі маніпуляції над свідомістю покупців. І одним з дієвих методів у цьому є тригери – це особливі психологічні прийоми, які мотивують людей вчинити певну дію прямо тут і цю хвилину. Модератори заходу та бібліотекарі на прикладах розповіли про ТОП-10 з них, які найчастіше використовуються рекламодавцями у створенні маркетингового продукту. Під час обговорення, студенти визначили, що найбільше на них діють такі тригери, як «Хіт продаж» чи «Ексклюзивний продукт». Але набагато складніше визначити ці маніпуляції, коли дивишся саму рекламу. Тому корисним для молоді були й практичні завдання, коли вони самі розбирали запропоновані рекламні ролики та оцінювали їх. Всі учасники інтерактивного заходу із задоволенням виконали завдання практичного тренінгу.

Інтерактивний захід «Вплив реклами: плюси та мінуси. Тригери та мотивація у рекламі» Інтерактивний захід «Вплив реклами: плюси та мінуси. Тригери та мотивація у рекламі»

23 листопада 2021 року

«МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ»

З 1 по 30 листопада 2021 року триває «Місяць цифрової грамотності». Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У межах заходу проводяться такі активності.

Ознайомлення населення з платформами Дія. Цифрова освіта – (для всього населення).

Всеукраїнська Школа Онлайн – (для вчителів та школярів) з проханням зареєструватися на платформах.

Перегляд освітніх серіалів та складання Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність). Рекомендовані освітні серіали.

Основи кібергігієни – .

Як громаді стати цифровою – .

Цифрограм для громадян та вчителів – .

Долучайтесь до ініціативи!

22 листопада 2021 року

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, виявлення творчо обдарованої молоді 18 листопада 2021 року в коледжі проведено I етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика серед студентів I-IV курсів, в якому взяли участь 47 студентів. Стали переможцями Коновалова В.О. і Шевцова М.Г., студенти 1-2 курсу спеціальності «Хореографія»; Шарига О.В, студентка 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Цього ж дня відбувся I етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів I-IV курсів, в якому взяли участь 57 студентів. Переможцями стали  студенти Ларічкіна Є. (2 курс), Редько С. (1 курс), Волченко А. (2 курс) спеціальності «Хореографія». Підготували студентів викладачі Мельничук В.Д., Мельник О.В. Вітаємо студентів і викладачів та бажаємо перемоги на наступних етапах конкурсу.

18 листопада 2021 року

До Дня студента в коледжі відбувся цикл заходів, організованих онлайн студентською радою (Прохоров Р.) та бібліотекою коледжу (Головко І.М.). Серед них: перегляд та обговорення документального фільму «Формування студентської особистості», фото проект «Найяскравіші моменти студентського життя», вікторина «Ерудит».

18 листопада 2021 року

Студенти III курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» відвідали екскурсію «Комп’ютери – друзі людини» в музеї програмного забезпечення та комп’ютерної техніки «Software&computer museum». Студенти побачили понад 100 раритетних експонатів комп’ютерів, ігрових консолей, одиниць обчислювальної техніки та навіть роботів. У цьому приміщенні ніби потрапляєш у петлю часу, де можна побачити на одній полиці старовинний обчислювальний пристрій і те, у що він еволюціонував. Захід відбувся в межах навчальної дисципліни «ІТ сфери дозвілля, арт та гейм технології». Викладач Снєдков А.І.

Екскурсія «Комп’ютери – друзі людини»

17 листопада 2021 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.



сторінка 10   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту