Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

1 квітня 2021 року

Вітаємо творчий колектив народний оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» з перемогою на VI міжнародному конкурсі народного мистецтва «FLOYARA», який відбувся в місті Одеса. Всім учасникам колективу і його керівнику А.Стрільцю бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та перемог.

VI міжнародний конкурс народного мистецтва «FLOYARA»

27 березня 2021 року

27 березня 2021 року в усьому світі відзначається Міжнародний день театру. Театр завжди мав виключне етичне і художнє значення, сприяв формуванню естетичного смаку та розширенню світогляду. Не зважаючи на те, чи слухаємо ми оперу, чи насолоджуємося грацією артистів балету або стежимо за майстерною грою драматичних акторів, ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята. Саме тому, Міжнародний день театру, не лише професійне свято майстрів сцени – це свято мільйонів вдячних глядачів та шанувальників високого мистецтва. У цей день вітаємо всіх, чиє життя нерозривно повʼязане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить істинам добра і краси. Бажаємо міцного здоровʼя, наснаги для нових творчих злетів, талановитих студентів.


Директор коледжу Любов Морозко


23 березня 2021 року

Вітаємо студентів та керівників творчих колективів коледжу народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) і український народний хор «Основа» (керівники Олена та Сергій Кобзєви, концертмейстер Олена Василевська) з перемогою у дистанційних конкурсах: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» (місто Варна, Болгарія) та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS», який організований асоціацією музичних конкурсів України та громадською організацією Prominci у місті Харкові. Дорогі наші колеги і студенти вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих злетів!

Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS» Дистанційні конкурси: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS»

20 березня 2021 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівники Ю.Олійник, Р.Гарбуз) взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченому творчості Т.Г.Шевченка, який відбувся у Харківському КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». Переможцем конкурсу стала Анна Бабич у номінації «Виконавці», вікова категорія «Підлітки». Студентка виконала уривок із поеми «Княжна» Т.Шевченка. Подякою нагороджена Яна Пономарьова та група студентів за участь у перфомансі.

Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» Регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря»

19 березня 2021 року

Легендарній українській письменниці та поетесі Ліні Костенко виповнився 91 рік. З 18 лютого до 19 березня цього року пройшов Всеукраїнський флешмоб «Читаємо вірші Ліни Костенко», присвячений цій події. Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» коледжу теж приєдналися до вітань та читали вірші: «Сінній день» (А.Бабич), «Крила» (О.Кочолодзян), «Мати» (О.Савощенко). Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

13 березня 2021 року

Творчі колективи коледжу народний фольклористичний гурт «Слобожаночка» під керівництвом Олени Шишкіної та народний вокально-естрадний ансамбль «ORANGE BAND» під керівництвом Олександра Коломойця взяли участь в Обласному культурно-мистецькому святі «Масляна у Сковороди», яке відбулося на території Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди с. Сковородинівка Богодухівського району Харківської області.

Обласний культурно-мистецький свято «Масляна у Сковороди»

11 березня 2021 року

Колектив викладачів та студентів спеціалізації «Естрадне та джазове інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв відвідали ДШМ №7 імені М.Мусоргського та провели концерт-презентацію для учнів школи. Під час зустрічі прозвучали кращі зразки класичної та сучасної музики у виконанні студентів класу саксофона, електрогітари, фортепіано, труби, тромбона та ударних інструментів. Була надана необхідна інформація про умови вступу до Коледжу майбутнім абітурієнтам. Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Юні слухачі та викладачі школи отримали естетичну насолоду від виступів солістів-інструменталістів Коледжу, а студенти – досвід концертно-виконавської практики.

Концерт-презентація для учнів школи Концерт-презентація для учнів школи

9 березня 2021 року

У день народження Тараса Шевченка в Харківському національному університеті імені В.Каразіна відбулося урочисте відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії. Гарною музичною прикрасою заходу був виступ квартету бандуристок Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під керівництвом Світлани Ніколенко. У виконанні колективу прозвучали твори на слова українських поетів Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії Відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії
Шановні жінки – колежанки!
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом – 8 березня!
Бажаємо щастя і достатку, ясного неба і тепла.
В житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіху й терпіння, у справах – вічного горіння,
в коханні – вічної весни, в сім’ї – добра і теплоти.

З повагою та щирими побажаннями, адміністрація ХФВКМ!


5 березня 2021 року

В межах проєкту «Профорієнтаційні зустрічі» відбувся виступ Народного ансамблю народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) в місті Чугуїв Харківської області.

4 березня 2021 року

У Харківському Палаці спорту відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Зі святом жінок привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. На знак подяки за працю і внесок в розвиток міста Харкова секретар міської ради вручив представницям різних професій – медсестрам, дворовим робітницям, кухарям, співробітницям міських підприємств та установ – Почесні грамоти міської ради та Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради. На честь свята для мешканок Харкова виступили народна артистка України Ірина Білик та харківські виконавці. Серед них: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) і студенти спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» (керівник Олена Павленко).

4 березня 2021 року

В актовій залі коледжу відбувся святковий концерт «Жінка – завжди загадка», присвячений святу весни і жінки. Кожна циклова комісія присвятила жінкам яскраві естрадні номери. Ніжні ліричні пісні виконали народний вокальний ансамбль «ГАРМОНІЯ» (керівники Олена та Сергій Кобзєви), народний естрадний ансамбль «ORANGE BAND» (керівник та соліст Олександр Коломоєць); пристрасні мелодії Астора П’яццоли пролунали у виконанні струнного квартету (керівник В’ячеслав Шляхов) та дуету баяністів (керівник Андрій Стрілець); темпераментний український танець виконали вихованці спеціалізації «Народна хореографія» (голова – Олена Ковалівська); особливим пожвавленням зал зустрів естрадні мініатюри у виконанні студентів третього курсу режисерської спеціалізації (керівник Андрій Бурдов). З привітністю зал зустрічав ведучих концерту Вадима Левенка та Андрія Бурдова. Усі жінки, які були присутні на святковому концерті, отримали величезний заряд бадьорості і позитиву та щиро дякували чоловікам за вітання.

25 лютого 2021 року

В коледжі відбувся конкурс читців-декламаторів «Лесине слово в наших серцях», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь студенти І-ІІІ курсів. Конкурсанти продемонстрували любов до творчості Лесі Українки, високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру й культуру мовлення. Переможцем конкурсу стала студентка І курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Анна Бабич, друге місце посіла студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Катерина Дигало, третє місце розділили студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» Данило Іванов, Єлизавета Бондаренко, Гаврилюк Дар’я, Пономарьова Яна, Долобовська Олександра та студентка І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Вікторія Ракитянська. Переможці відзначені дипломами та цінними подарунками. Організатор заходу Мельничук В.Д.

23 лютого 2021 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв взяли участь у вебінарі «Історія, як основа майбутнього», що був організований видавництвом «Ранок». Під час заходу педагоги презентували авторський навчальний посібник для учнів 7 класу «Правління князів: походи й реформи» (Харків: Видавництво «Ранок», 2020). Посібник є частиною серії «Шкільна бібліотека» та має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти та науки України». Також викладачами було проведено майстер-клас щодо формування предметних компетентностей на основі вказаного навчального видання.

Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього» Вебінар «Історія, як основа майбутнього»

16 лютого 2021 року

День Валентина – свято доволі розповсюджене, його святкують майже в усіх країнах світу, а якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. 12-15 лютого 2021 року в коледжі відбувся цикл заходів, які організувала студентська рада коледжу. Учасники заходів познайомилися з історією виникнення свята закоханих; взяли участь у конкурсах «Назви відому пару», «Знання-сила», «Кулінарний», «Театральний» тощо; дискутували на тему: «Кохання – це …»; декламували вірші В.Сосюри, Л.Костенко, О.Пушкіна, М.Старікова, В.Чуркіної та інших. Потім учасникам був запропонований квест «Під знаком Купідона». З різноманітними завданнями, конкурсами та іграми: «Знайомство», «Ситуація», «Зрозумій мене без слів», «Уважність юнаків» та інші. Студентське журі обрало чотири пари-переможців: Літвінов П. та Узенюк У., Краснокутський В. та Пономарева Я., Левенко В. та Сальник В., Балакірєва О. та Гудзь В., які і отримали солодкі призи. Організатори заходів намагались розвивати у студентів духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

15 лютого 2021 року

У Великій залі ХНАТОБ імені М.В.Лисенка відбувся щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям», в якому взяв участь український народний хор «Основа» під керівництвом Сергія Кобзєва.

Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям» Щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям»
Шановні колеги, викладачі, студенти, співробітники!

Сердечно вітаю вас із чудовими зимовими святами –
Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній 2021 рік та світла Різдвяна зірка зігріють
ваше серце радістю нових сподівань і разом з гучною колядкою
принесуть у вашу домівку здоров’я і щастя, добробут і
благополуччя, гарний настрій і відчуття новорічного казкового дива.
Нехай Господь благословить Вас і Вашу родину на всі добрі
справи, подарує безліч земних щедрот, віру, надію й любов.
Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО


21 грудня 2020 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою у II дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Золоте руно», який відбувся 10 грудня 2020 року в місті Батумі (Грузія). Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

II дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золоте руно» II дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золоте руно»

19 грудня 2020 року

13-19 грудня 2020 року студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «KHARKIV FEST – 2020». За результатами конкурсу у номінації Інструментальне мистецтво, Бандура, Ансамбль, IV категорія лауреатом I ступеня став ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівники Світлана Ніколенко, Юлія Іванська) у складі Кузнєцової В., Ракитянської В., Сліденко К., Застава Є. Дорогі наші студенти та викладачі вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KHARKIV FEST – 2020»

16 грудня 2020 року

У 2020 році весь світ урочисто святкував 250-річчя з Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Наш коледж долучився до музичного світу видатного класика, і 16 грудня, саме в День народження Бетховена викладачі і студенти провели концерт фортепіанної музики. Прозвучали багателі, танцювальні п’єси, варіації, сонати, фортепіанний переклад відомої увертюри «Егмонт» та ІІІ-ї частини симфонії №8. У фіналі концерту у виконанні ансамблю домр слухачі почули відомий «Турецький марш» з музики до п’єси А.Коцебу «Афінські руїни» і Тріо №1, І ч. – для домри-пріми, домри-тенора і фортепіано. Вітаємо викладачів (Холодну М.В., Рудь П.В., Бойко О.А., Колуканову Л.С.) та студентів хорової і народно-інструментальної спеціалізації із цікавим концертним заходом!

Концерт фортепіанної музики до Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена

14 грудня 2020 року

13-14 грудня 2020 року студенти нашого коледжу взяли участь у міжнародному музичному фестивалі виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», в межах фестивалю відбувся шостий відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джазфієста-2020». Вітаємо студентів-учасників «Біг-Бенда», який став лауреатом I премії в групі юніори, номінація «Бенди» та керівника колективу Юрія Ковача. Диплом лауреата III премії в групі юніори, електрогітара, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Воскобойник Андрій (викладач Коломоєць О.О., концертмейстер Леонова Н.М.); диплом лауреата II премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Медведєв Владислав; дипломи лауреата III премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримали Хайхан Ілля та Куц Андрій (викладач Савенко С.Г., концертмейстер Ляснік М.М.). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім» Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім»

11 грудня 2020 року

Вітаємо чарівну жінку, чудового керівника, директора КЗ «ХФВКМ» Морозко Любов Георгіївну з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, добробуту та успіхів на Многая Літа! З повагою, колектив коледжу.

9 грудня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір». В ньому взяли участь викладачі класу бандури мистецьких навчальних закладів. З чудовими доповідями виступили: Любов Мандзюк, кандидат мистецтвознавства, доцент ХНУМ імені І.Котляревського – «Школа гри на бандурі Гната Хоткевича: адаптація до сучасного виконавства», Богдана Стандара, випускниця коледжу, викладач ДМШ імені М.Д.Леонтовича міста Харкова – «Сучасний навчальний репертуар бандуриста як засіб зацікавлення дитини до навчання», Світлана Недомолкіна, викладач-методист коледжу – «Специфіка роботи піаніста-концертмейстера у класі бандури» та багато інших. Родзинкою заходу стала онлайн-зустріч з почесним гостем семінару Віктором Мішаловим, заслуженим артистом України, кандидатом мистецтвознавства (Торонто,Канада) – «Традиції Гната Хоткевича об’єднують світовий бандурний простір». Організатор заходу та його натхненниця – Світлана Ніколенко, викладач-методист, голова циклової комісії народного інструментального мистецтва.

Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір» Обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір»

4 грудня 2020 року

4 грудня 2020 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)». У конференції взяли участь студентки спеціальності «Хореографія»: Валерія Бережна та Марія Шведчикова «Створення Харківського училища культури та його внесок до культурної скарбниці Слобожанщини» (керівник – кандидат історичних наук, викладач І.М.Скирда), Катерина Бородавченко «Внесок Наталії Дудинської у світовий балет» (керівник – викладач С.С.Селегєєв), Вікторія Будовська «Пам’ятники видатним діячам культури та мистецтва у місті Харкові» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!

XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)» XXXVIII Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)»

27 листопада 2020 року

27 листопада відбулася радіо трансляція курсової роботи студентки 93 режисерської групи Гурської Анни (викладач Сомова О.А.), присвячена пам’яті жертв голодомору. У четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. У цей день проходить акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.

Запали свічку пам’яті

25 листопада 2020 року

25 листопада 2020 року відбулось планове засідання педагогічної ради коледжу на якому розглянуто й прийнято рішення з питань професійного розвитку педагогічних працівників коледжу, адаптації студентів перших курсів до умов освітнього процесу в коледжі, забезпечення виконання обсягів регіонального замовлення прийому до коледжу у 2021 році. Також прийняті рішення з низки інших питань. Ознайомитись з матеріалами роботи педагогічної ради та її рішеннями Ви можете у розділі ВИКЛАДАЧУ.

<
>

20 листопада 2020 року

В листопаді цього року стали відомі результати Міжнародного математичного конкурсу КЕНГУРУ, який відбувся у травні 2020 року в онлайн режимі. Двадцять вісім студентів коледжу взяли участь в розв’язуванні цікавих та нестандартних задач. Вітаємо з позитивними результатами студентів: Мірошнікову Юлію, Цап Катерину (спеціальність «Сценічне мистецтво»); Шведчикову Марію, Макєєву Аліну, Яковенко Василісу, Турчак Наталію, Карташову Анну, Ковтун Ангеліну (спеціальність «Хореографія»). Всі учасники отримали збірники задач конкурсу та сувеніри-шаблони для побудови графіків. Організатор – викладач математики Громова Н.В.

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ

19 листопада 2020 року

19 листопада 2020 року до Всесвітнього дня філософії в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Анастасія Біленко, Микола Грищенко та Михайло Любашевський, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час дистанційної зустрічі всі присутні мали змогу дізнатися про основні ідеї перших античних мислителів, їхній внесок у становлення європейської цивілізації та висловити свої думки на запропоновану філософську проблему. Модератори заходу – викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв.

Всесвітній день філософії. Лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами» Всесвітній день філософії. Лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами»

18 листопада 2020 року

18 листопада 2020 року в Харківському фаховому коледжі мистецтв вперше відбулось семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників». З цікавими доповідями, презентаціями та майстер-класами виступили: Ніколенко Світлана Миколаївна – «Роль сучасного репертуару у формуванні активного сприйняття музики учнями мистецької школи». Значну увагу доповідач приділила особливостям підбору репертуару для учнів різних вікових категорій в сучасних реаліях, взаємовпливу традиційних та естрадних творів у репертуарі. У жвавій ілюстрації музичних творів брали участь студенти Світлани Миколаївни та концертмейстер Недомолкіна Світлана Леонідівна; Колуканова Ліна Степанівна, провела майстер-клас на тему: «Розвиток образно-емоційного мислення юних виконавців-домристів». Були розглянуті такі важливі складові розвитку, як взаємозв’язок образного та емоційного мислення при виконанні музичних творів, способи та форми розвитку образного мислення, способи передачі емоційного стану виконавця-домриста; Стрілець Тетяна Володимирівна, представила присутнім презентацію збірки «В ритмі танцю» для закладів початкової мистецької освіти, до якої увійшли партитури творів для змішаних ансамблів народних інструментів з цимбалами у складі. Всі твори в інструментуванні Тетяни Стрілець. Презентація супроводжувалась демонстрацією слайдів, аудіо та відеоматеріалів, яскравими коментарями Тетяни Володимирівни. В записах творів брала участь концертмейстер ансамблю Шенгур Ірина Сергіївна. Учасники педагогічної майстерні відмітили цінність та актуальність представленого матеріалу, чудові виступи  викладачів та необхідність творчого спілкування у майбутньому.

Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників»
сторінка 13   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту