Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

1 грудня 2019 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) взяв участь у фестивалі українського народного танцю «Гопакфест», що відбувся у Палаці культури залізничників міста Харкова. Вперше «Гопакфест», ініційований групою ентузіастів, заявив про себе в міста Києві в лютому 2017 року до дня народження одного з творців українського народно-сценічного танцю, народного артиста України Павла Вірського. Через рік фестиваль зібрав у Києві учасників з усієї України та ініціював програму подорожей по країні, презентуючи в Чернігові мистецтво народного танцю Полісся. Сьогодні фестиваль продемонстрував особливості українського народного танцю прикордонної Слобожанщини. Упродовж дня члени журі фестивалю у складі відомих хореографів з міста Києва і міста Харкова, а також вчених профільних ЗВО країни побачили більше 70-ти танцювальних номерів і переконалися в тому, що Слобожанщина – український регіон, де, як і в інших регіонах країни люблять, цінують і бережуть українську культуру, збагачуючи її канони сучасними новаціями. Програма цьогорічного «Гопакфеста» вперше включила показові виступи солістів різних шкіл бойового національного мистецтва. Нинішній «Гопак фест» відбувся за підтримки Харківської ОДА, обласного центру молоді та обласного відділення Національної хореографічної спілки України. За результатами випробувань колектив виборов I місце. Хореографічна композиція «Ой гоп, гопака» (балетмейстер О.Ковалівська) та хореографічний номер «Дівочий завиванець» (балетмейстер К.Василенко) відмічені дипломами поважного журі. Шановні студенти та викладачі вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Фестиваль українського народного танцю «Гопакфест» Фестиваль українського народного танцю «Гопакфест»

22-23 листопада 2019 року

В рамках проекту «Творчий шанс» у місті Харків відбувся XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії», в якому взяли участь студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», спеціальності «Музичне мистецтво». У номінації «Народний спів з бандурою» диплом лауреата I ступеня отримала Олександра Пліщенко, студентка IV курсу (викладачі С.Ніколенко, О.Ситник); у номінації «Інструментальне мистецтво: народні інструменти – цимбали» диплом лауреата I ступеня отримала Олександра Попова, студентка III курсу (викладач Т.Стрілець, концертмейстер І.Шенгур). Вітаємо переможців та їх керівників! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому!

Проекту «Творчий шанс». XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії» Проекту «Творчий шанс». XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії»

22 листопада 2019 року

В Харківському державному автотранспортному коледжі відбувся конкурс-презентація інтегрованих науково-пошукових і творчих мініпроєктів студентів і викладачів «Пейзаж після мору: голодомор із перспективи мистецтва» до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Активну участь у конкурсі взяли студенти нашого коледжу. Переможцем конкурсу в номінації «Трагічні етюди Голодомору» (відеоматеріал) стала студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Новикова Анна з роботою «Голодомор очима молоді» (керівник Мельничук В.Д.). У цій же номінації журі відзначило літературно-мистецький відеоогляд «Голодомор – незагойна рана України» студентки ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» Колєснік Маргарити (керівник Правдівцева Л.В.). У номінації мінідослідження студентки ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» Коновал Марія та Манік Єлизавета посіли ІІ місце за інформаційний дайджест «Студентська планета. Голодомор. Спецвипуск» (керівник Запара С.О.). У номінації фотопроєкт були представлені роботи «Голодомор очима дитини» студентки ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» Колєснік Маргарити (керівник Правдівцева Л.В.) та «Хочу жити» студентки І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа» Сахно Руслани (керівник Цибіна І.М.).

21 листопада 2019 року

Цього року до Дня Гідності та Свободи Міністерство культури, молоді та спорту України запустило комунікаційну кампанію під гаслом «Вільні творити майбутнє». У бібліотеці коледжу відбувся цикл заходів: Патріотична відео-година «Їх честь і звитяга» (організатор Головко І.М.), книжкова виставка «Україна – територія Гідності і Свободи» (організатор Дудник Л.В.), «Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті» – покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної сотні (організатор Опашнюк М.), у навчальних групах проведені бесіди «Людська гідність – основа культури сьогодення» (організатори – керівники навчальних груп).

21 листопада 2019 року

В коледжі відбувся цікавий концерт під назвою «Парад ансамблів». Вже гарною традицією став цей творчий захід, який проводиться кожного року викладачами і студентами циклової комісії народних інструментів. У виконанні різних ансамблів прозвучали класичні твори, музика сучасних композиторів, обробки народних пісень. Приємне враження на слухачів справили виступи юних музикантів з музичних шкіл, запрошених до творчого спілкування. Серед учасників – ансамблі: бандуристів (керівник Ніколенко С.), гітаристів (керівники Лейбіна А. та Половинка І.), домристів (керівники Колуканова Л. та Бойко О.), баяністів (керівник Півторацький А.), струнних інструментів (керівник Шляхов В.), дует гітаристів у складі Третяка А. та Таран В. (керівник Башмаков А.), ансамбль «Музичні барви» (керівник Стрілець Т.), шумовий оркестр дитячо-юнацької студії при ХВКМ (керівник Іванська Ю.); а також ансамблі з ДШМ №5 імені І.О.Дунаєвського: бандуристів (керівники Ляшенко М., Митко М.), з ДШМ №2 імені П.І.Чайковського: домристів (керівник Ємельяненко Л.), з ДМШ №5 імені М.Римського-Корсакова: скрипалів (керівник Амстібовська Н.) та бандуристів (керівник Бондаренко А.), учні з ДШМ № 4 імені М.Леонтовича та Дергачівської ДМШ. Концерт вели викладачі-теоретики Рудь П.В. та Півторацька Л.М. Сподіваємось, що подібні заходи будуть мати не тільки гідне продовження, але і знайдуть своїх палких прихильників!

Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів» Концерт «Парад ансамблів»

20 листопада 2019 року

Студенти коледжу під керівництвом О.О.Шахман відвідали загальноміську зустріч роботодавців, яка відбулася в рамках Всеукраїнського турне роботодавців. Ініціював зустріч Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Зустріч відбулася у приміщенні ХНТУСТ імені П.Василенка. Засновники проекту вклали в нього цінний досвід багатьох кампаній, які є лідерами на світовому ринку. Цей проект – можливість знайти роботу мрії за один день.

Загальноміська зустріч роботодавців в рамках Всеукраїнського турне роботодавців Загальноміська зустріч роботодавців в рамках Всеукраїнського турне роботодавців Загальноміська зустріч роботодавців в рамках Всеукраїнського турне роботодавців Загальноміська зустріч роботодавців в рамках Всеукраїнського турне роботодавців

15-16 листопада 2019 року

Викладачі історії та соціально-економічних дисциплін коледжу взяли участь в ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін», що відбувалася у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди. І.М.Скирда виступила із презентацією навчального посібника «Історія України: збірник тестових завдань для підготовки до ДПА/ЗНО», а також з доповіддю «Підготовка до ЗНО у закладах передвищої освіти: з досвіду практикуючого викладача». С.С.Селегєєв представив повідомлення «Креативність у викладанні історії та суспільствознавчих дисциплін».

ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін» ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін»

15 листопада 2019 року

Студенти I курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівник групи К.Снєдкова) відвідали IV Мистецький фестиваль «Гаудеамус опера», який відбувся у Харківському національному академічному театрі опери і балету імені М.Лисенка, присвячений Дню студента. Захід подарував педагогам і студентам чудовий спектакль «My Way».

13 листопада 2019 року

Ананьєв Дмитро – лектор фонду спасіння дітей та підлітків України від наркотиків провів профілактичну бесіду «Правда про наркотики» серед студентів перших курсів коледжу. Громадська організація «Фонд спасіння дітей та підлітків від наркотиків» створена для сприяння суспільству у вирішенні проблем молодіжної наркоманії. Основною і єдиною метою Фонду є сформувати у молоді бажання до здорового способу життя. Відгуки студентів: «Чудова лекція. Було цікаво слухати. Думаю, що такі лекції необхідні молодим людям, тому що це вік, коли легко заплутатися. В цілому, велика вдячність лектору Дмитру.» (Анна, 17 років, студентка 1 курсу). «По-перше, я не пожалкував про те, що прийшов на цю лекцію. Матеріал викладався креативно та цікаво. Я вважаю, що подібні лекції слід проводити мінімум 1-2 рази на рік.» (Сергій, 17 років, студент 1 курсу). Після лекції серед студентів були поширені буклети «Правда про наркотики».

13 листопада 2019 року

Відбулася профорієнтаційна зустріч студентів коледжу з провідними науково-педагогічними працівниками Харківської державної академії культури. Були представлені презентації: факультету культурології та кіно-телемистецтва, кафедри журналістики, кафедри менеджменту СКД. У зустрічі взяли участь також відповідальний секретар приймальної комісії та завідувач центру безперервної освіти ХДАК. Студенти отримали інформацію щодо вимог вступної кампанії-2020, а викладачі ознайомилися з оновленими вимогами щодо проходження стажування на базі ХДАК. Зустріч організувала керівник підрозділу щодо сприяння працевлаштування та профорієнтації О.Шахман.

7-9 листопада 2019 року

В Палаці Спорту відбулася XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном». З 2012 року коледж бере активну участь у виставці. Викладачі провели консультації з тридцятьма особами – школярами міста та області щодо вступної кампанії – 2020 року. Понад 60 студентів різних спеціальностей взяли участь у концерті-презентації коледжу. Виступили – ансамбль домристів, ансамбль баяністів, дует гітаристів, народний ансамбль народного танцю «Закаблуки». Прозвучали українські пісні як народні, так і сучасні. Саксофон привернув увагу поціновувачів естрадного інструментального мистецтва. Естрадний номер «Бродвей» яскраво завершив концерт коледжу. Під час виставки наші студенти мали змогу познайомитися з вишами Харкова, Києва, провідними навчальними закладами Європи. Участь ХВКМ у виставці ініціювала завідувач практики О.Шахман.

XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» XVI Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном»

9 листопада 2019 року

В Україні, починаючи з 1997 року, відзначають День української писемності та мови. З 2000 року всі небайдужі долучаються до Диктанту єдності. Цьогоріч у нашому коледжі диктант «Від бересту – до «цифри» за новим правописом писали студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво». Студенти не лише перевірили свої орфографічні та пунктуаційні навички, але й із тексту диктанту дізналися багато цікавого, можливо, й нового про еволюцію носіїв інформації.

8 листопада 2019 року

В актовій залі коледжу, відбувся театралізований концерт «Творці душі», присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. В концерті взяли участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська), вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник Олена Кобзєва), квінтет баяністів (керівник Антон Півторацький), запальний та неперевершений вокально-інструментальний ансамбль «Orange band» на чолі з Олександром Коломойцем. Об’єднавшись, всі ці колективи подарували глядачам святковий настрій та незабутні емоції.

Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва Театралізований концерт «Творці душі» присвячений Дню працівників культури та аматорів народного мистецтва

8 листопада 2019 року

Шановні колеги! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

1 листопада 2019 року

В останню декаду жовтня студенти, викладачі коледжу, творчі колективи: народний фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна), народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська, балетмейстер М.Рудишина, концертмейстер Д.Кулєшов), викладач К.Снєдкова взяли участь у міжнародній програмі з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща. Наші студенти та викладачі працювали в змішаних групах разом із польськими студентами, брали участь у майстер-класах. Майстер клас із хореографії проходив у місті Краків у справжньому діючому кабаре. Наші творчі колективи давали концерти для керівників польських будинків культури, польських студентів та керівників майстер класів, одним з яких був Анджей Грабовський – відомий польський актор кіно та театру. Славу та визнання в Польщі здобув за виконання ролі Фердинанта Кепського в телесеріалі Світ Кепських. Режисером та ведучою цих концертів була К.Снєдкова. Для всіх груп програми проводилась рекреація у вигляді: катання на конях, скелелазіння, спуск на тарзанці-мітлі де учасники мали змогу поспілкуватись неофіційно, здружитись та налагодити творчі зв’язки. Програма Ерзмус+ пішла на користь всім учасникам, вони здобули величезний досвід в роботі на сцені за спеціалізаціями, налагодженню зав’язків, роботі в команді. Всі учасники отримали міжнародні сертифікати, подяки та футболки з логотипом програми.

Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща Міжнародна програма з обміну досвідом серед студентської молоді Еразмус+ у місті Бжозув республіки Польща

29 жовтня 2019 року

В межах циклу профорієнтаційних зустрічей, який ініційований підрозділом коледжу щодо професійно-практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів та випускників, відбулася презентація видавництва «Гуманітарний Центр», яку провів менеджер проектів Кочєнгін Олександр Володимирович. Студенти трьох курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» отримали цікаву інформацію щодо основних галузевих та тематичних напрямків друку книг, співпраці видавництва з провідними бібліотеками вищих навчальних закладів та магазинами Харківщини, Слобожанщини та України в цілому. Олександр креативно презентував декілька книг мистецького спрямування, пояснив умови роботи та вимоги до претендентів, які бажають набути практичні компетентності менеджера, розповсюдив інформаційно-рекламні запрошення.

Презентація видавництва «Гуманітарний Центр» Презентація видавництва «Гуманітарний Центр»

25-27 жовтня 2019 року

В Харкові відбувся II Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «ЛЕТИ!», який започатковано в 2018 році з метою збереження і розвитку національної культури, популяризації дитячої творчості, залучення дітей та підлітків до різних видів творчої діяльності, виявлення та підтримки талановитих колективів та окремих виконавців. Засновниками та організаторами Конкурсу є Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», Харківська міська рада, Департамент культури Харківської міської ради. До складу журі Конкурсу увійшли знані фахівці мистецької освіти. Серед них: викладачі нашого коледжу – О.Василевська (номінація «Вокал»), О.Ковалівська (номінація «Хореографія»), Ю.Олійник (голова журі – номінація «Малі театральні форми») та Л.Бурдов (член журі – номінація «Малі театральні форми»).

II Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «ЛЕТИ!»

23-24 жовтня 2019 року

В Харківській державній академії культури відбувся V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії». Третій рік поспіль студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» беруть у ньому участь. Цього року студентка четвертого курсу Владислава Вдовченко, підготувала на конкурсне випробування уривок із поеми «Марина» Т.Шевченка та була відзначена журі, як конкурсантка, що добре володіє словесною дією. За результатами конкурсу нагороджена дипломом лауреата I премії у номінації «Підлітки», а її керівник Юлія Олійник відзначена подякою за професійну підготовку лауреата. Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових творчих звершень!

V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії»

17 жовтня 2019 року

Президент народного центру Грузинської хореографії в Західній Грузії, керівник Грузинського ансамблю танцю «Колха» Каха Чітаія провів майстер-клас в рамках навчально-практичного семінару «Хореографічна культура Грузії», який проходив у ХДАК. Активну участь у семінарі взяли викладачі спеціалізації «Народна хореографія»: О.Ковалівська, Н.Дудка, М.Рудишина, К.Василенко.

Майстер-клас в рамках навчально-практичного семінару «Хореографічна культура Грузії» Майстер-клас в рамках навчально-практичного семінару «Хореографічна культура Грузії»

16 жовтня 2019 року

Підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню випускників організував профорієнтаційну зустріч студентів коледжу з представниками вищих навчальних закладів Харківщини, на яку були запрошені Бортник Катерина Віталіївна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури драматичного театру Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського; Дроздова Інна Сергіївна, викладач кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії; Бакатанова Вероніка Борисівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії; Ткачова Світлана Сергіївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Харківського державного університету харчування та торгівлі. Гості розповіли про свої навчальні заклади, спеціальності, вимоги вступної кампанії – 2020 року, перспективи для студентства після закінчення вишів, запросили на дні відкритих дверей, розповсюдили серед студентів рекламно-інформаційні матеріали. Адміністрація коледжу висловила подяки  представникам вишів. Захід відвідали понад 65 осіб різних спеціальностей ХВКМ. Організатор заходу О.Шахман.

Профорієнтаційна зустріч студентів коледжу з представниками вищих навчальних закладів Харківщини Профорієнтаційна зустріч студентів коледжу з представниками вищих навчальних закладів Харківщини

11-14 жовтня 2019 року

Харків приймав II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло». Заснований Громадською організацією «Барвиста країна» при підтримці Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту культури Харківської міської ради. В ці благословенні сонячні дні до нас завітали колективи з різних куточків України – Києва, Львова, Дніпра, Рівного, Маріуполя, Миколаєва, Новомосковська, Харкова і Харківської області. Журі конкурсу очолювала балерина зі світовим ім’ям, гордість і легенда нашого міста, його Почесний громадянин, народна артистка України Світлана Коливанова-Попеску головний балетмейстер СХІD OPERA. Для учасників конкурс став справжнім святом танцю: яскрава та насичена конкурсна програма між колективами з різних регіонів України; майстер-класи від членів журі – визнаних майстрів хореографічного мистецтва та неперевершений гала-концерт найкращих. Виступи студентів спеціалізації «Класична хореографія» С.Болдовської, С.Шейко, В.Мірошиної відзначені дипломами конкурсу, а їх керівники – О.Павленко, Ю.Даниленко, Н.Замєсова нагороджені почесними грамотами за професійну майстерність, вагомий внесок у хореографічне мистецтво України та досягнення у справі естетичного виховання молоді. Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло» II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло» II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло» II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло» II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло» II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло»

13 жовтня 2019 року

Творчий колектив коледжу привітав мешканців села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області з ювілеєм – 225-річчям від дня заснування села тематичним концертом «Многая літа тобі, Гетьманівко!». Присутні насолодилися яскравим виконанням пісень та запальних танців, які дарували їм народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська), вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник О.Кобзєва), дует у складі Є.Пономаренка і В.Гончарова (розмовний жанр), солістка-вокалістка О.Сенєш. Організатор і ведуча концертної програми Ю.Олійник. Технічне забезпечення О.Лялюк.

225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області 225-річчя від дня заснування села Гетьманівка Шевченківського району Харківської області

11 жовтня 2019 року

Ансамбль бандуристів (керівник С.Ніколенко), вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник О.Василевська) взяли участь у концертній програмі, присвяченій святам Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України, які відбулися у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» в межах виставки «Народжені в Україні».

10 жовтня 2019 року

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами колектив коледжу, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних предків. З нагоди свята у актовій залі коледжу відбувся театралізований концерт «Війську козацькому слава!» на який були запрошені викладачі, студенти, батьки та воїни АТО. Зі вступним словом «Мужність і слава крізь покоління» виступила директорка коледжу Л.Морозко. У концерті взяли участь творчі колективи: фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна), жіночій вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник О.Василевська), вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник О.Кобзєва), ансамбль бандуристів (керівник С.Ніколенко), народний студентський хор «Основа» (керівник С.Кобзєв). Ідея заходу – заслуженої артистки України О.Шишкіної, організатор заходу – К. Снєдкова. Технічне забезпечення – О.Лялюк та А.Снєдков.

4 жовтня 2019 року

В актовій залі коледжу відбулось шоу-посвята – «Її величність мрія». Спеціальність сценічного мистецтва приймала до своєї великої родини нових творчих і талановитих особистостей. Розпочався урочистий захід із привітання заступника директора коледжу І.Цибіної: «Дорогі першокурсники, я спостерігала за вами весь час вашої підготовки до свята, і можу сказати з упевненістю – ви настільки злагоджено співпрацювали один з одним, що вже стали невід’ємними частинками нашої дружної творчої спільноти. Бажаю творчих успіхів і яскравого студентського життя, яке стане міцним фундаментом вашої майбутньої професії. Мрії збуваються!» Для кожного першокурсника це був особливий день, насичений емоціями, драйвом, приємним спілкуванням та енергетикою творчості, яка надихнула їх на нові звершення на шляху до мистецького олімпу. Студенти четвертого курсу продемонстрували наповнення «Чаші мрій» своїми талановитими театралізованими програмами. Організатор шоу програми студентка четвертого курсу Н.Худякова (керівник Ю.Олійник).

3 жовтня 2019 року

Відбувся обласний міжвузівський екологічний захід «В гостях у осені» на базі Харківського патентно-комп’ютерного коледжу, в якому активну участь взяли студенти ХВКМ з осінніми композиціями. Окрасою заходу були виступи ансамблю скрипалів (керівник В.Шляхов) та окремих виконавців: К.Альхаварі, А.Третяка, А.Арівуні Расулуарісон, В.Медведєва, К.Дигало, Л.Сухіни, Р.Марченко. За багаторічну плідну співпрацю наш коледж нагороджено Почесною грамотою, а студенти отримали солодкі призи. Організатори заходу К.Ковальчук, Н.Одуха.

2 жовтня 2019 року

Стало доброю традицією запрошувати випускників різних років та спеціальностей до рідної альмаматер. Цього року на зустріч зі студентами завітали випускники, які побудували успішну професійну кар’єру. Базовими чинниками побудови успішного майбуття поділилися: В.Ківіренко – начальник відділу профорієнтації молоді Харківського міського центру зайнятості, випускниця 1984 року; О.Красюк – продюсер, власник студії звукозапису, кліпмейкер, випускник 2002 року; Наталія Філатова – директор приватної турагенції «ОРАНЖТРЕВЕЛ», випускниця 2002 року, О.Хомутецька – заступник декана факультету ляльок ХНУМ, випускниця, 2007 року. Зустріч була надзвичайно атмосферною, мотивуючою і приємною, завершуючи діалоги успішні випускники побажали молоді максимально самовдосконалюватись і стати професіоналами своєї улюбленої справи.

Зустріч випускників

1 жовтня 2019 року

Дорогі друзі! Вітаємо всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, усіх, хто просто лютить музику з міжнародним днем музики! Бажаємо всім натхнення, творчих успіхів та досягнень. Нехай ваші твори викликають в людях тільки позитивні емоції і прагнення створювати нове і прекрасне. Цикловою комісією естрадних інструментів підготовлено концертну програму, в якій взяли участь творчі колективи спеціальності «Музичне мистецтво»: оркестр естрадних інструментів (керівник Ковач Ю.), інструментальний ансамбль «Оранж-Бенд» (керівник О.Коломоєць) та окремі виконавці В.Ткаченко, В.Медведєв, К.Альховарі, К.Дигало. Чудовим подарунком для глядачів став виступ оркестру естрадних інструментів дитячої школи мистецтв №3 міста Харкова (керівник П.Кулішкін).

30 вересня 2019 року

Студенти та викладачі коледжу відвідали концерт під назвою «Щоб сонце райдугу звело…» міського театру народної музики «Обереги», який присвячено 50-річчю творчої діяльності та 70-річчю від дня народження художнього керівника театру, заслуженого діяча мистецтв України, композитора Юрія Алжнєва. Півстоліття Ю.Б.Алжнєв служить народному мистецтву. Своїм талантом і багатогранною діяльністю він охоплює різні види музики. Є натхненником та сподвижником концертно-сценічних дійств в Україні та далеко за її межами. Талант музиканта в ньому вдало поєднується з педагогічним талантом та організаторськими здібностями. А починалося все з Харківського культурно-освітнього училища, яке він закінчив у 1970 році. Шановний Юрію Борисовичу! Вітаємо з ювілеєм! Дякуємо за чудовий концерт та бажаємо нових творчих звершень!

Концерт «Щоб сонце райдугу звело…» Концерт «Щоб сонце райдугу звело…» Концерт «Щоб сонце райдугу звело…» Концерт «Щоб сонце райдугу звело…» Концерт «Щоб сонце райдугу звело…»

30 вересня 2019 року

Впродовж тижня з 23 по 30 вересня 2019 року у коледжі проведено цикл заходів з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Студенти першокурсники відвідали кращі бібліотеки міста. Серед них: обласна універсальна наукова бібліотека, обласна бібліотека для дітей, Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка, спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.Станіславського. Значне враження на студентів справила екскурсія до Харківського літературного музею. Студенти ІІ курсу стали активними учасниками тренінгу «Інформаційна грамотність як основа професійної майстерності фахівця інформаційної сфери», яку провели працівники обласної бібліотеки для юнацтва. Студенти Середа С.В., Мироненко К.С., Колесник М.Д. взяли участь у дистанційній Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Бібліотека і книга у цифровому медіапросторі» (27 вересня 2019 року, місто Київ) з тезовими матеріалами на тему «Книга у цифровому просторі». Протягом святкового тижня з ініціативи студентів було проведено фотосесію «Книга в обʼєктиві», за результатами якої кращі роботи студентів відібрані на фотоконкурс «Я люблю Харків», який проводився в рамках II міжвузівської науково-практичної конференції «Харків-365: історія та сучасність». У номінації  «Популяризація майбутнього фаху» переможцями стали фотороботи студентів Портного А., Шабранської Д. і Мамут Є. На великих перервах у приміщенні бібліотеки ХВКМ для студентів і викладачів проводилися хвилинки-відеоцікавинки «Сторінки життя бібліотек світу». Викладачі циклової комісії отримали методичну фахову консультацію кандидата педагогічних наук, доцента, викладача ХДАК Сєдих В.В з теми «Особливості алгоритму присвоєння документам індексу УДК в умовах інформатизації». Організатор заходів Правдівцева Л.В.

Всеукраїнський день бібліотек Всеукраїнський день бібліотек Всеукраїнський день бібліотек
сторінка 16   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту