Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55

електронна скринька: kvkm67@gmail.com

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10

Викладачам коледжу! Запрошуємо Вас прийняти участь у педагогічному тренінгу. Детальніше у розділі «Викладачу»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45
З новим роком

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв


Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв


Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського вищого коледжу мистецтв


+380 (57) 733-01-55
Перейти к контенту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ ТА КОЛЕКТИВІВ КОЛЕДЖУ – 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

І півріччя
Фестивалі, конкурси
Спеціальність «Музичне мистецтво»
Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Пісні нескорених» м.Харків (вересень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник О.Кобзєва) – диплом лауреата І ступеня у номінації «Ансамблевий спів»
  • Альона Компанієць – диплом лауреата І ступеня у номінації «Сольний спів» (викладач С.Кобзєв)
V відкритий Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії», ХДАК
(жовтень, 2019)
  • Владислава Вдовченко – диплом лауреата І ступеня в номінації «Підлітки» (викладач Ю.Олійник)
ІХ відкритий обласний фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення 2019» (листопад, 2019)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» – диплом лауреата І ступеня в номінації «Ансамблевий спів»
  • Альона Лєбєдєва – диплом лауреата І ступеня в номінації «Вокал» (викладач О.Василевська, концертмейстер В.Омельяненко)
  • Маргарита Фролова – диплом лауреата І ступеня в номінації «Вокал» (викладач І.Сорокіна, концертмейстер Д.Скоропад)
  • Уляна Полосіна – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокал» (викладач М.Соломка, концертмейстер А.Дудка)
  • Світлана Водонос – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокал» (викладач О.Кобзєва, концертмейстер В.Карпенко)
  • Катерина Кутузова – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокал» (викладач С.Кобзєв, концертмейстер В.Карпенко)
  • Олександр Назаренко – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Вокал» (викладач С.Сватковський, концертмейстер Ю.Зєлєнцов)
  • Ілля Сізін – диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Вокал» (викладач І.Сорокіна, концертмейстер Д.Скоропад)
  • Вікторія Цвелая – диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Вокал»(викладач Т.Морозова, концертмейстер І.Сорокіна)
  • Поліна Градова – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Художнє читання» (викладач Правдівцева Л.В.)
  • Катерина Мироненко – диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Художнє читання» (викладач Головко І.М.)
  • Амалія Хурі – диплом лауреата І ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах (домра)» (викладач Л.Колуканова, концертмейстер М.Холодна)
  • Анастасія Коробка – диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах (домра)» (викладач Л.Колуканова, концертмейстер М.Холодна)
  • Олександра Попова – диплом лауреата І ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах(цимбали)» (викладач Т.Стрілець, концертмейстер І.Шенгур)
  • Діана Свістунова – диплом лауреата І ступеня в номінації «Гра на музичних інструментах (гітара)» (викладач О.Коломоєць, концертмейстер Н.Леонова)
XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії» (листопад, 2019)
  • Олександра Пліщенко – диплом лауреата І ступеня в номінації «Народний спів з бандурою» (викладач С.Ніколенко, О.Ситнік.)
  • Олександра Попова – диплом лауреата І ступеня в номінації «Інструментальний жанр (цимбали)» (викладач Т.Стрілець, концертмейстер І.Шенгур)
Відкритий фестиваль-конкурс «Dance Song Fest 2019», м.Харків, ХДАК (грудень, 2019)
  • Галина Бєлява – диплом лауреата І ступеня (викладач О.Коломоець, концертмейстер Н.Леонова)
  • Кирило Альхаварі – диплом лауреата ІІІ ступеня (викладач О.Коломоець, концертмейстер Н.Леонова)
  • Олеся Радішевська – диплом лауреата ІІІ ступеня (викладач С.Савенко, концертмейстер Т.Савенко)
  • Ілля Хайхан – диплом лауреата ІІІ ступеня (викладач С.Савенко, концертмейстер Т.Савенко)
V відкритий всеукраїнський конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста 2019», ХДАК (грудень, 2019)
  • Катерина Дигало – диплом лауреата І ступеня (викладач О.Сенеш)
  • Олеся Радішевська – диплом лауреата ІІІ ступеня (викладач С.Савенко концертмейстер Т.Савенко)
  • Оркестр естрадних інструментів – диплом лауреата ІІ ступеня (керівник Ю.Ковач)

Спеціальність «Хореографія»
Творчі досягнення народного ансамблю народного танцю «Закаблуки»
(керівник О.Ковалівська – заслужений працівник культури України)
  • Творча подорож на Міжнародний фольклорний фестиваль м.Ленгнано-Фітадоро, Італія (серпень, 2019) – Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
  • Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Подорож до зірок» м.Харків. Палац студентів ХПІ (жовтень, 2019) – I місце
  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П.П.Вірського ПК Слобожанського району, І тур (листопад, 2019) – запрошення до участі у II турі
  • Всеукраїнський фестиваль народної хореографії «Гопак-Фест» м.Харків. ПК Залізничника (листопад, 2019) – I місце

Спеціалізація «Класична хореографія»
II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Слобожанське коло 2019» (жовтень, 2019)
номінація «Класична хореографія»
  • С.Шейко, студентка II курсу спеціалізації «Класична хореографія» (викладач Хандажевська І.Є.) – I місце
  • В.Мірошина, студентка III курсу спеціалізації «Класична хореографія» (викладач Ладигіна І.В.) – II місце
  • С.Болдовська, студентка III курсу спеціалізації «Класична хореографія» (викладач Хандажевська І.Є.) – III місце
номінація «Сучасна хореографія»
  • Павленко О.О., викладач спеціалізації «Класична хореографія» (хореографічна композиція «Ожилі спогади») – I місце
  • Даниленко Ю.В., викладач спеціалізації «Класична хореографія» (хореографічна композиція «Птахи») – I місце

Досягнення з гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
XX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Обласний етап (грудень, 2019)
  • О.Обельчак – I місце, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» (викладач Мельничук В.Д.) – I місце
XIX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка. Обласний етап (грудень, 2019)
  • К.Курганова, студентка спеціалізації «Народна хореографія» (викладач Мельничук В.Д.) – I місце

Участь викладачів у якості членів журі
Відкритий конкурс на зайняття вакантних посад артистів балету ХНАТОБ (вересень, 2019)
  • Замєсова Н.В.
Міжнародний фестиваль-конкурс «Золоте Руно» м.Батумі, Грузія (вересень, 2019)
  • Павленко О.О.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Zigzag» м.Запоріжжя (жовтень, 2019)
  • Павленко О.О.
International Art Festival «Україна збирає друзів», м.Харків(жовтень, 2019)
  • Павленко О.О.
Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Діти України», м.Харків (листопад, 2019)
  • Павленко О.О.
Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва, м.Харків (грудень, 2019)
  • Павленко О.О.
II Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Слобожанське коло 2019», м.Харків (жовтень, 2019)
  • Павленко О.О.
Хореографічний конкурс «Пластилин», м.Харків (листопад, 2019)
  • Павленко О.О.
Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Країна чудес», м.Харків (грудень, 2019)
  • Даниленко Ю.В.
Обласна атестаційна комісія на підтвердження звання «народний» аматорським колективам Харківської області (листопад, 2019)
  • Кобзєв С.С.,Кобзєва О.О.
II відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «Лети» м.Харків (жовтень, 2019)
  • Василевська О.В.,Ковалівська О.І.,Олійник Ю.С.,Бурдов А.Л.

Культурно-мистецькі заходи
Майстер-клас для представників української діаспори міста Едмонтон (Канада) – хореографічного колективу «Верховина» ХВКМ (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Святковий захід до дня міста «Харків – місто героїв». Органна зала Харківської обласної філармонії (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у заключному концерті ансамблю «Верховина» (Канада). Велика зала Харківської обласної філармонії (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святкових заходах міського голови з нагоди визволення міста Харків від німецько-фашистських загарбників. Меморіал Слави (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у обласному святковому заході до Дня прапора. Майдан Конституції (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святковому концерті до Дня Незалежності України. Велика зала Харківської обласної філармонії (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святковому концерті до Дня міста Харкова. Майдан Незалежності (серпень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святкових заходах до Дня знань. ХВКМ (вересень,2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святі День знань Харківська СШ№10 (вересень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Міжнародний дитячий медіа фестиваль «Дитятко» Харківської обласної ради за підтримки обласної ради Європи, членів CIFE’J та ECFA (вересень, 2019)
  • Участь студентів спеціалізації «Класична хореографія» у церемонії закриття (викладачі: Павленко О.О., Замєсова Н.В.)
Творча подорож до Польщі за європейською освітньою програмою «Ерасмус +» (жовтень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник М.Рудишина)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна)
Участь у церемонії відкриття Всеукраїнського фестивалю народної хореографії «Українські викрутаси» м.Харків. ПС ХПІ (листопад, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Мистецький захід до 25-річчя  вистави «Лускунчик» на сцені ХНАТОБ (листопад, 2019)
  • С.Шейко, І.Лапоног, М.Стешенко, Л.Катречко, О.Мірошніченко – студенти спеціалізації «Класична хореографія»
Вистава «Лускунчик», Харківська обласна філармонія (листопад, 2019)
  • В.Мірошина, М.Шаповалова, О.Мірошніченко – студенти спеціалізації «Класична хореографія»
Вистава «Лебедине озеро», Харківська обласна філармонія (листопад, 2019)
  • М.Шаповалова, М.Самара, О.Мірошніченко, Д.Сірий, Б.Тєтєрін – студенти спеціалізації «Класична хореографія»
Вистава «Hello musical», ХНАТОБ (грудень-січень, 2019)
  • Всі студенти спеціалізації «Класична хореографія». Викладачі постановники: Павленко О.О., Даниленко Ю.В., Замєсова Н.В.
Участь у обласному святковому концерті до дня Українського козацтва. Майдан Конституції (жовтень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святковому концерті до дня працівників сільського господарства, м.Чугуїв (листопад, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Участь у святковому концерті з нагоди річниці Харківського ліцею швейного побуту. Харківський обласний театр музичної комедії (листопад, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник М.Рудишина)
Участь у новорічних виставах Харківського міського голови «Спляча красуня». Палац спорту. 24 вистави (грудень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник М.Рудишина)
Відкриття виставки львівських художників у Харкові (серпень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
День знань у Харківському вищому коледжі мистецтв (вересень, 2019)
  • український народний хор «Основа» (художній керівник Кобзєв С.С., хормейстери: Кобзєва О.О., Василевська О.В., концертмейстер –Скоропад Д.А.)
Творчий захід «Світ очима школи-інтернат «Дивосвіт» (вересень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник – Шишкіна О.А.)
Концертний виступ на відкритті науково-практичної конференції «Харкову-365» (вересень, 2019)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В., концертмейстер Скоропад Д.А.)
Тематичний концерт «Війську козацькому слава» до Дня Покрови Божої Матері та українського козацтва (жовтень, 2019)
  • Український народний хор «Основа» (художній керівник Кобзєв С.С., хормейстери: Кобзєва О.О., Василевська О.В.; концертмейстери: Карпенко В.Г., Дудка А.М., Скоропад Д.А.)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Шишкіна О.А.)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В, концертмейстер Скоропад Д.А.)Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Тематичний музичний вечір «Цікавинка про пісню «Ой ти Галю, Галю молодая» до свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника Вітчизни (жовтень, 2019)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В, концертмейстер Скоропад Д.А.)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Виставка плакатів до Дня захисника Вітчизни в кінотеатрі «Бомер» (жовтень, 2019)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
Концерт до 225-річчя с.Гетьманівка Шевченківського району Харківської області (жовтень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники – Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник М.Рудишина)
Концертні вистави у м.Бжозув, м.Краків Републіки Польща (жовтень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник – Шишкіна О.А.)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник М.Рудишина)
Обласний міжвузівський екологічний захід «В гостях у осені» Харківський патентно-комп’ютерний коледж (жовтень, 2019)
  • Ансамбль скрипалів (керівник В.Шляхов)
  • Окремі виконавці: К.Альхаварі, А.Третяка, А.Арівуні Расулуарісон, В.Медведєва, К.Дигало, Л.Сухіни, Р.Марченко. За багаторічну плідну співпрацю наш коледж нагороджено Почесною грамотою, а студенти отримали солодкі призи. Організатори заходу К.Ковальчук, Н.Одуха
Підготовка та проведення літературно-мистецького «батлу» «Хорор: класики проти сучасників» до святкування Хелоуіну, ХОЮБ (жовтень, 2019)
  • студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
ХV Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта Слобожанщини» (листопад, 2019)
  • Александрова Наталія – студентка спеціальності «Музичне мистецтво»
  • Маковецька Валерія – студентка спеціальності «Музичне мистецтво»
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
  • Ансамбль баяністів (керівник А.Півторацький)
  • Ансамбль домристів (керівники Л.Колуканова, О.Бойко)
  • Дует гітаристів (керівник А.Башмаков)
Святковий концерт «Творці душі» до Дня працівників культури України (листопад, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники: Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки»( керівник О. Ковалівська)
  • Квінтет баяністів (керівник А.Півторацький)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Оранж Бенд» (керівник О.Коломоєць)
Концерт циклової комісії народних інструментів «Парад ансамблів» за участі творчих колективів з мистецьких шкіл – ДМШ №5, ДШМ №2,4,5 та ДМШ м.Дергачі актова зала ХВКМ (листопад, 2019)
  • Ансамбль баяністів (керівник А.Півторацький)
  • Дует гітаристів (керівник А.Башмаков)
  • Ансамбль домристів (керівники: Л.Колуканова, О.Бойко)
Підготовка та проведення публічного заходу «Рідна мово! Ти веселка над обрієм мрій…» ЦБ ім. В.Маяковського (листопад, 2019)
  • студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Конкурс-презентація інтегрованих науково-пошукових і творчих міні проектів студентів і викладачів «Пейзаж після мору: Голодомор із перспективи мистецтва». Обласне методичне об’єднання викладачів української мови і літератури (листопад, 2019)
  • Анна Новикова, робота «Голодомор очима молоді» (викладач Мельничук В.Д.) – I місце в номінації «Трагічні етюди Голодомору»
Творчий захід «Літа на зиму повернули», присвячений врученню літературних премій ім. О.С.Масельського (грудень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники: Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
Святковий захід «Андріївські вечорниці» (грудень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники: Кобзєва О.О. та Кобзєв С.С.)
Святковий концерт до Різдва Христова «Де коза ходить, там жито родить» (грудень, 2019)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник О.Василевська, концертмейстер Д.Скоропад)
  • Чоловіча група вокального ансамблю «Гармонія» (керівники О.Кобзєва та С.Кобзєв)
  • Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Т.Стрілець)
  • Ансамбль гітаристів (керівник А.Лейбіна)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)
Театралізована вистава «Новий рік крізь час» (грудень, 2019)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники: О.Кобзєва та С.Кобзєв)
  • Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна)
Концерт гітарної музики «Чарівний світ шести струн», ХВКМ, організатори – викладачі по класу гітари Лейбіна А.В., Башмаков А.В., Половинка І.О. (грудень, 2019)
  • Студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво»

Благодійна діяльність
Благодійний концерт творчих колективів у військовому шпиталі м.Харкова (листопад, 2019) Сомова О.А.
  • Солісти ансамблю «Гармонія» – С.Водонос, І.Шеховцов, Р.Марченко
  • Квартет баяністів (керівник Півторацький А.М.)
  • Дует гітаристів (керівник Башмаков А.В.)
Концерт міського благодійного товариства «Фенікс». Велика зала Харківської обласної філармонії (листопад, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська)

Конференції
XXXVI Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство в системі історичного знання» (до 10-річчя Центру краєзнавства імені академіка П.Т.Тронька). Харків, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, історичний факультет (грудень, 2019)
  • Селегєєв С. стаття «Внесок учених Харківського університету в розвиток бібліотечної справи на Слобожанщині (друга половина ХІХ – початок ХХст.)»
XXXVI Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство в системі історичного знання» (до 10-річчя Центру краєзнавства імені академіка П.Т.Тронька) Харків, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, історичний факультет (грудень, 2019)
  • Катречко Л. студентка доповідь «Харківський період життя та творчості Павла Вірського» (керівник Селегєєв С.С.)
  • Турчак Н. студентка доповідь «Картини Зінаїди Серебрякової як джерело з історії балету» (викладач Селегєєв С.С.)
II міжвузівська конференція «Харкову – 365: історія та сучасність» на базі Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І.Вернадського (вересень, 2019)
  • Ансамбль бандуристів (керівник Ніколенко С.М.)
  • Жіночий ансамбль «Суцвіття» (керівник Василевська О.В.)
V Всеукраїнська студентська НПК «Бібліотека і книга в цифровому медіа світі» (вересень, 2019)
  • Світлана Середа, Маргарита Колесник, Катерина Мироненко
Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річя від дня народження Івана Світличного» (вересень, 2019)
  • Олексій Шипіцин, студент спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», доповідь «Багатогранність постаті Івана Світличного» (керівник – викладач, канд. іст. наук І.М.Скирда)
  • Наталія Турчак, студентка спеціалізації «Класична хореографія», доповідь «Внесок Айседори Дункан у світову хореографію» (керівник – викладач С.С.Селегєєв)
Міжнародна НПК «Бібліотека як складова культурного, наукового та національного розвитку держави: до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки», ОННБ (вересень, 2019)
  • Дудник Л.В., Правдівцева Л.В., викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», стаття «Нові тенденції розвитку активності бібліотек: інформаційний огляд сайтів»
ІІ Міжвузівська НПК «Харкову – 365: історія та сучасність» (вересень, 2019)
  • Денис Федоренко, студент спеціальності «Сценічне мистецтво», доповідь «Історичний аспект виникнення, розвитку та становлення м.Харкова» (керівник І.Скирда)
  • Антон Портной, Дар’я Шабранська, Єлизавета Мамут, студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», переможці у номінації «Популяризація майбутнього фаху» у конкурсі фоторобіт (викладачі Правдівцева Л., Цибіна І.)
ІІІ Всеукраїнська НПК «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи» (жовтень, 2019)
  • Правдівцева Л.В., Цибина І.М. викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», стаття «Застосування ментальних карт у навчальному процесі (на прикладі дисциплін документознавчого циклу)»
ІІ Регіональна НПК «PRACTICEFEST-2019» (жовтень, 2019)
  • Олександр Багмут, студент спеціальності «Музичне мистецтво», стаття «Практична підготовка керівників вокально-хорових колективів» (керівники Кобзєв С.С., Кобзєва О.О.)
  • Цибина І.М., Правдівцева Л.В., викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», стаття «Інноваційні культурно-мистецькі форми інформаційно-бібліотечної сфери»
Майстер-клас «Особливості виконання слобожанського танцю» для керівників аматорських хореографічних колективів Харківської області. КЗ «ООМЦКМ» (грудень, 2019)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» ( керівник О.Ковалівська)
VІ Міжнародна наукова конференція «Історія археології: інтелектуальний простір міста і формування ідентичностей» (м.Київ, 3-4 жовтня 2019)
  • Скирда І.М. доповідь «Учасники ХІІ Археологічного з’їзду: колективний портрет»
ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін», 15-16 листопада 2019 року, Харків, ХНПУ імені Г.С.Сковороди
  • Скирда І.М. презентація навчального посібника «Історія України: Збірник тестових завдань для підготовки до ДПА»
  • Скирда І.М., доповідь «Підготовка до ЗНО у закладах передвищої освіти: з досвіду практикуючого викладача»
VII Міжнародна конференція «Інформатика. Культура. Технології» (м.Одеса 23-25 вересня 2019)
  • Громова Н.В., тези «Використання методу опитування студентів в режимі реального часу на заняттях за допомогою мобільних пристроїв»
ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін», 15-16 листопада 2019 року, Харків, ХНПУ імені Г.С.Сковороди
  • Селегєєв С.С., доповідь «Креативність у викладанні історії та суспільствознавчих дисциплін»
IІ півріччя
Спеціальність «Музичне мистецтво»
Фестивалі, конкурси
V Фестиваль-конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» м.Харків у дистанційному режимі (травень, 2020)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) – диплом лауреата І ступеня в номінації «Естрадна пісня» (вікова категорія С)
  • Жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад) – диплом лауреата І ступеня в номінації «Академічна пісня» (вікова категорія D)
  • Компанієць Альона (керівник Кобзєва О.О.) – диплом лауреата І ступеня в номінації «Естрадна пісня» (вікова категорія D)
  • Бутнік Ганна (керівник Кобзєва О.О.) – диплом лауреата І ступеня в номінації «Естрадна пісня» (вікова категорія D)
  • Піскун Євген (керівник Кобзєв С.С.) – диплом лауреата І ступеня в номінації «Естрадна пісня» (вікова категорія D)
Фестиваль-конкурс мистецтв «SUPER ART HDAK»  в рамках IІ міжнародного фестивалю-конкурсу «SUPER ART 2020» у дистанційному режимі м.Харків (червень, 2020)
  • Вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) – диплом лауреата в номінації «Естрадний вокал» (змішана категорія)
XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» м.Кропивницький (лютий, 2020)
  • Шевченко Анастасія – диплом лауреата 3 премії в номінації «Домра» (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.)
XVII відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» м.Харків (травень, 2020)
  • Третяк А. – диплом лауреата 2 ступеня в номінації «Народні інструменти» (викладач Башмаков А.В.)
  • Таран В. – диплом лауреата 3 ступеня в номінації «Народні інструменти» (викладач Башмаков А.В.)
  • Панасюк А. – диплом лауреата 3 ступеня в номінації «Народні інструменти» (викладач Стрілець А.М.)
  • Доля К – диплом лауреата 4 ступеня в номінації «Струнні інструменти» (викладач Мельник А.О., концертмейстер Холодна М.В.)
  • Горбановський В. – диплом переможця конкурсу та володар спеціального призу журі «Надія» (викладач Мельник С.Г.)
Інтернаціональний дистанційний фестиваль «Арт-центр талантів»-2020 м.Харків. (травень 2020)
  • Третяк Андрій диплом лауреата 1 ступеня в номінації «Інструментальний жанр» (викладач Башмаков А.В.)
  • Доля Кирило – диплом лауреата 2 ступеня (викладач Мельник А.О., концертмейстер Холодна М.В.)
VII Всеукраїнський конкурс «Грай, музико» м.Мелітополь (червень, 2020)
  • Доля К. – диплом лауреата 1 премії в номінації «Диригенсько-інструментальне виконавство» (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.)
  • Третяк А. – диплом лауреата 2 премії (викладач Старченко О.О., концертмейстер Шенгур І.С.)
  • Горбановський В., Гаврилко О. – дипломи лауреата 3 премії (викладач Бойко О.А. концертмейстер Холодна М.В.)
  • Агаркова У. – дипломант конкурсу (викладач Стрілець Т.В., концертмейстер Шенгур І.С)
  • Пліщенко О. – дипломант конкурсу (викладач Бойко О.А. концертмейстер Холодна М.В.)
  • Третяк А. – лауреат 1 премії в номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Башмаков А.В.)
  • Хурі Амалія, Шевченко Анастасія дипломи лауреатів 2 премії (викладач Колуканова Л.С., концертмейстер Холодна М.В.)
Дистанційний Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Запах життя-2020» м.Хмельницький (16.05.2020)
  • Маметова Н.П. володар Гран-прі
I-й Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс окремих соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та декоративно-прикладного мистецтва «Файна Україна» м.Тернопіль (травень, 2020)
  • Маметова Н.П. володар Гран-прі
Міжнародний дистанційний Фестиваль-Конкурс талантів «Класична музика літа-2020», м.Миколаїв (20.06.2020)
  • Маметова Н.П. I місце

Участь викладачів у якості членів журі
І Міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень» (квітень, 2020)
  • Сватковський С.О.
Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» м. Харків (червень-липень, 2020)
  • Стрілець А.М., член журі в номінації «Баян»

Культурно-мистецькі заходи
«Незгасима пам’ять»: мистецько-патріотична сценічна композиція, присвячена  вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (20 лютого 2020 року, Актова зала ХОМЦКМ)
  • Народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви)
  • Компанієць Альона – солістка ансамблю
Фестиваль творчих колективів малих форм комісії народних інструментів Коледжу та мистецьких шкіл Харкова та Харківської області, ХВКМ (березень, 2020)
  • Творчі колективи спеціалізації «Народні інструменти»
Культурно-мистецькій захід «Не тільки сьогодні – завжди», присвячений 8 березня, ХВКМ (березень, 2020)
  • Зеленцов Ю.Я.
Методичний інформативно-культурологічний захід «Таємничі долі відомих українок» ДМШ ім.Гмирі м.Полтава (01.03.2020)
  • Сенеш О.А.

Конференції, семінари
Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецька освітня галузь: методики, технології» м.Миколаїв (23-26.03.2020): Старченко О.О.; Маркова В.М.; Пастухова Л.Ф.; Стрілець Т.В.; Стрілець А.М.
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція методичних служб сфери мистецької освіти «Мистецька освіта майбутнього: методичні аспекти» м.Київ (29.04.2020): Стрілець Т.В.; Стрілець А.М.; Зеленцов Ю.Я.
I Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Шляхи удосконалення професійних компетенцій фахівців в умовах сьогодення» м.Київ (28-29 травня 2020): Ніколенко С.М.; Холодна М.В.; Стрілець А.М.; Шляхов В.В.; Цибіна І.М.; Зеленцов Ю.Я.
Науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній і виконавській практиці» м.Харків (24.04.2020 Конференцію перенесено)
• Півторацький А.М., тези «Запорука психологічної стабільності студента-баяніста під час концертного виступу»
• Зеленцов Ю.Я., тези «Поєднання художніх та технічних задач в процесі навчання грі на фортепіано» м.Харків
Обласна дистанційна науково-практична конференція «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» м.Харків (24.04.2020): Шляхов В.В.
Міжнародний дистанційний (комунікаційна платформа ZOOM) музикознавчий семінар «Музикознавче слово в інформаційному контенті (пост)сучасності» Харків-Одеса (19.06.20-21.06.20): Ніколенко С.М.; Стрілець Т.В.; Лейбіна А.В.; Башмаков А.В.
Міжнародна наукова практична інтернет-конференція «Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнесі» м.Київ,(22-23.04 2020): Бєлорус Т.В., Зеленцов Ю.Я. тези доповіді «Використання дистанційних форм навчання в класі фортепіано з учнями з особливими потребами».

Спеціальність «Хореографія»
Фестивалі, конкурси
VII Міжнародний онлайн конкурс-фестиваль «Берегиня» м.Жалець, Словенія (червень, 2020)
  • Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки»(керівник Олена Ковалівська)

Участь викладачів у якості членів журі
Оглядова комісія Департаменту науки та освіти ХОДА (січень-лютий, 2020) – 6 виїздів у райони області: Ярковська Н.О.; Ковалівська О.І.
ХІХ Всеукраїнський фестиваль сучасного сценічного танцю «Зимові казки» (лютий,2020): Ковалівська О.І.
Міський онлайн фестиваль-конкурс творчості «Місто талантів» м.Харків, районний етап (травень, 2020): Ковалівська О.І.
Оглядова комісія з присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» ансамблю бального танцю «Fly dance», ансамблю танцю «Ассоль» (січень-лютий, 2020): Павленко О.О.

Культурно-мистецькі заходи
Патріотичний захід «Молодь за Україну» м. Івано-Франківськ (січень,2020): Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: Олена Ковалівська, Марина Рудишина).
Шевченківські Дні у Харкові (березень, 2020): Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.).
Святковий концерт найкращих колективів Слобожанщини за підтримки ХОДА, ПК Слобожанського району (березень, 2020): Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська).
Весела Масляна на майдані Незалежності, Слобожанському районі та ХВКМ (березень, 2020): Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська).
Профорієнтаційні концерти у ЗОШ №10 та м.Чугуїв (березень, 2020): Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська).
Вистава «HELLO MUSICAL» СХІД ОПЕРА Харківський національний академічний театр опери та балету ім.М.В.Лисенка (13.02.2020): Студенти спеціалізації «Класична хореографія»; Замєсова Н.В.; Даниленко Ю. В.; Павленко О.О.

Конференції, семінари
Всеукраїнський семінар-практикум НХСУ «Особливості танцювальної лексики Прикарпаття» м.Львів (лютий, 2020): Ковалівська О.І.
І міжнародна науково-практична інтернет конференція східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки м.Київ (травень, 2020): Ковалівська О.І.
Всеукраїнська науково-практична інтернет конференція Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти (квітень, 2020): Ковалівська О.І.

Спеціальність «Сценічне мистецтво»
Фестивалі, конкурси
Всеукраїнський конкурс читців художнього слова «Білі конвалії» м.Харків (травень, 2020): Василь Діденко – диплом лауреата І ступеня.

Участь викладачів у якості членів журі
Регіональний етап V фестивалю аматорських театрів ім.В.К.Гужви «В кулісах душі» м.Харків (лютий, 2020): Гарбуз Р. А.; Олійник Ю.С.
Відкритий зональний фестиваль дитячої та юнацької мистецької творчості «Великоднє сонечко» м.Харків (квітень, 2020): Гарбуз Р.А.; Олійник Ю.С.
Відкритий фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я м.Харків (лютий, 2020): члени журі в номінації «Художнє читання», «Театральне мистецтво»: Гарбуз Р.А.; Олійник Ю. С.
Перша Всеукраїнська очно/заочна науково-практична конференція «Формування фахових компетенцій як основа професійної підготовки організатора видовищно-театралізованих заходів» м.Гадяч (квітень, 2020): Олійник Ю.С., стаття «Традиції та інновації в підготовці фахового молодшого бакалавра сфери культури і мистецтва».

Досягнення з гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Міжнародний науково-практичний семінар та кваліфікаційний тренінг «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти»: Мельничук В.Д.

Участь викладачів у якості членів журі
Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка (Регіональний та загальнонаціональний етап): Мельничук В.Д.
Х Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (обласний етап): Мельничук В.Д.

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Фестивалі, конкурси
Обласний конкурс-презентація інтегрованих науково-пошукових і творчих міні-проєктів «Пейзаж після мору: голодомор з перспективи мистецтва» м.Харків, Автотранспортний коледж: Правдівцева Л.В.; Запара С.О.; Цибина І.М.; Мамут Є.М.; Манік Є.В.; Колеснік М.Д.; Коновал М.С.; студенти ІІ курсу.

Культурно-мистецькі заходи
Публічний навчально-виховний захід (мистецьку композицію) на тему «Маловідомі сторінки сучасної української пісні», ЦБ ім.І.Франка ЦБС Жовтневого району м.Харкова (17.01.2020): Правдівцева Л.В.; Леонова Н.М.; Мамут Є.М.; Шипіцин О.С.; студенти ІІ курсу.
Музичний вечір «Грай, Мово-музико, грай!», БФ №30 ім.О.Герцена ЦБС Ново-баварського району м.Харкова (19.02.2020): Правдівцева Л.В.; Запара С.О.; Манік Є.В.; Колеснік М.Д.; студенти ІІ курсу.
Культурологічний захід «Таємничі долі відомих українок», ЦБ ім.А.Чехова Індустріального району м.Харкова (27.02.2020), Полтавська ДМШ №3 ім.Б.Гмирі (01.03.2020): Правдівцева Л.В.; Головко І.М.; Леонова Н.М.; Мамут Є.М.; студентка ІІ курсу.

Конференції, семінари
Онлайн семінар «Психологічна служба в системі освіти України», освітня платформа «Всеосвіта» (29.01.2020): Правдівцева Л.В.
Круглий стіл «Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»: від освіти до професійної кар’єри», Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «ХАІ» (05.02.2020): доповідач Цибина І.М.; доповідач Правдівцева Л.В.
ХVІІІ Обласна НПК педагогічних працівників закладів вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів Харківської області за темою: «Організаційно-педагогічні та методичні проблеми і завдання імплементації Закону України «Про фахову передвищу освіту» (ЖКК ХНУМГ імені О.М.Бекетова) (21.02.2020 ): доповідач  Цибина І.М.; доповідач Правдівцева Л.В.
Регіональна стратегічна сесія «Мистецька освіта майбутнього» МКМС, Харківська обласна філармонія (05.03.2020): Морозко Л.Г.; Цибина І.М.
Партнерський курс «Он-лайн сервіси для вчителів» на національній онлайн платформі з цифрової грамотності «ДІЯ», Міністерство цифрової трансформації України (30.03.2020): Запара С.О.; Цибина І.М.; Правдівцева Л.В.
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція методичних служб сфери мистецької освіти «МОМ: методичні аспекти», Державний методичний центр змісту культурно-мистецької освіти України м.Київ (29.04.2020): Запара С.О.; Правдівцева Л.В.; Цибина І.М.
Вебінар «Онлайн-тести як інструмент перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного навчання. Як зробити свої тести надсучасними», освітня платформа «Всеосвіта» (07.05.2020): Правдівцева Л.В.
Дистанційна інтернет-конференція «Ефективна взаємодія в освіті: інструменти та прийоми», освітній портал «На урок» (18.05.2020): Цибина І.М.
Вебінар «Рефлексивне оцінювання в освітньому процесі як ресурс особистісного розвитку», освітня платформа «Всеосвіта» (25.05.2020): Правдівцева Л.В.
Вебінар «Цифрова грамотність: YouTube, Gmail, Google Диск. Інтеграція сучасних застосунків у Блог та Тести на «Всеосвіті»» (02.06.2020): Правдівцева Л.В.
Міжнародний он-лайн семінар «Початкова мистецька освіта сьогодення: світовий досвід», Київський міський центр закладів культури та навчальних закладів (01-02.06.2020): Цибина І.М.
Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» НМЦВФПО (18.06.2020): Дудник Л.В.; Запара С.О.; Правдівцева Л.В.; Цибина І.М.
Вебінар «Інформаційна гігієна як успішна складова сучасного педагога» , освітня платформа «Всеосвіта» (23.06.2020): Правдівцева Л.В.
Он-лайн семінар «Європейський та український досвід у підготовці фахівців за дуальною формою: практичні аспекти», НМЦВФПО м.Київ (23-24.06.2020): Цибина І.М.
Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Педагогічні інновації та інструменти. Техніки для особистісного та психологічного розвитку» за напрямком «Управління освітнім закладом в інформаційному суспільстві», МОН України м.Київ (25-26.06.2020): Цибина І.М.
© 2020 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2020 Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2020 КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв»
© 2020 КЗ «ХВКМ»
Назад к содержимому