Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ВИКЛАДАЧУ

Шановні педагогічні працівники коледжу!

З метою підвищення професійного розвитку запрошуємо Вас до співпраці з Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (далі НМЦ ВФПО).

НМЦ ВФПО особливу увагу приділяє інноваційному розвитку та підвищенню якості освіти в закладах фахової передвищої освіти. З метою впровадження педагогічних інновацій Центр створює електронні засоби навчання, проводить конференції, семінари, тренінги, вебінари, конкурси, підвищення кваліфікацій для керівників та педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти, бере участь у міжнародних проєктах, видає періодичні видання: журнал «Фахова передвища освіта» та інформаційний вісник «Освітня траєкторія» та інші.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати відвідавши сайт установи на якому розміщені всі інформаційні та методичні матеріали, медіатека електронних засобів навчання .

Шановні колеги!

В умовах організації освітнього процесу за допомоги елементів дистанційного навчання можливо вам стане у нагоді наступні посилання.

1. Google Classroom – це безкоштовний сервіс для навчальних закладів та некомерційних організацій. Також він доступний всім, хто має особистий обліковий запис Google. Для роботи над сервісом розробники залучили викладачів, тому можна стверджувати, що «завдяки класу спілкування студентів та викладачів виходить на новий рівень - тепер це не обмежується межами аудиторії».2. Zoom додаток для віддалених зустрічей і презентацій, для віддаленої підтримки.3. Google Hangouts – це програмне забезпечення для миттєвого обміну повідомленнями і відеоконференцій. Більш детальні рекомендації щодо їх використання, зібрані в одній системі

інформування.4. Classtime – це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі.5. Використання онлайн-дошки Padlet.Поради від ДНМЦЗКМО

Ефективне використання мультимедійної презентації на уроці»; «Якщо Вас немає в Інтернеті, Ви не існуєте (соціальні мережі та власний сайт на службі сучасного вчителя)»; «Де знайти та як користуватись легальним цифровим контентом».

© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту