ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

15 квітня
2025 рокуЗ 1 по 8 квітня 2025 року в українських містах: Київ-Рівне-Радивилів проходив V Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців української інструментальної музики імені Германа Жуковського, на якому Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» ХФВКМ здобули Диплом Лауреата І ступеня та отримали спеціальний Диплом-відзнаку – «За оригінальне аранжування та популяризацію української музики».

14 квітня
2025 року14 квітня 2025 року колектив коледжу долучився до весняної толоки «Зробимо Україну чистою разом!» з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки.

13 квітня
2025 рокуВітаємо здобувачів освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія» та їх керівника Павленко О.О. із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Dance festival «Terytoriya Pa»».

12 квітня
2025 рокуСтуденти циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв 10 квітня 2025 року взяли участь у ХІІ Всеукраїнській двотуровій студентській олімпіаді з інструментального мистецтва, що проводилася Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

11 квітня
2025 року11 квітня 2025 року, в рамках співпраці із зовнішніми стейкхолдерами, відбулась онлайн-зустріч роботодавців зі здобувачами випускних курсів освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему «Підготовка та працевлаштування здобувачів мистецької освіти: компетентності, практика, перспективи».
Була розглянута низка питань, яка сприятиме підготовці фахівців з інформаційно-бібліотечної сфери:
«Академічна мобільність та освітній партнерінг закладів освіти», «Час кар’єрного зростання: можливості та перспективи під час навчання», «Цифрова компетентність фахівця як вимога інформаційного середовища», «Стан та перспективи нормування професій: за результатами діяльності робочої групи по розробці Професійних стандартів «Бібліотекар» та «Фахівець з бібліотечної справи»», «Дієвість впливу проходження практики в реальних умовах сьогодення», «Роль фахової бібліотечної спільноти в культурному та професійному зростанні здобувачів освіти», «Європейський досвід розвитку системи підготовки фахівців інформаційно-бібліотечної справи», «Можливості трудової зайнятості та працевлаштування в регіоні», «Досвід та специфіка кадрової діяльності: побудова успішної кар’єри на державній службі», «Досвід та специфіка кадрової діяльності в бізнес-секторі», «Роль спеціальних компетентностей Seo – менеджера: досвід роботи на ринку аутсорсингових послуг», «Залучення та застосування сучасних інформаційних технологій в роботі закладів культури і мистецтва в умовах сьогодення».
11 квітня
2025 року11 квітня людство відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, встановлений у 1991 році рішенням Генеральної Асамблеї ООН.


10 квітня
2025 року10 квітня 2025 року Харківський фаховий вищий коледж мистецтв привітно відчинив двері учням мистецьких шкіл міста Харкова і області – новому поколінню юних музикантів. В межах творчого проєкту «КРОКУЄМО З НАСТРОЄМ», відбувся концерт, присвячений Всесвітньому дню мистецтва!

9 квітня
2025 рокуДля переважної більшості інтернет-користувачів вже давно відомим фактом є те, що Вікіпедія – це сконцентрована база різноманітної інформації, найбільша енциклопедія людства та джерело додаткових інформаційних джерел.

8 квітня
2025 рокуВітаємо студентку 4 курсу ОПП «Народне інструментальне мистецтво» Анікєєву Юліанну, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна, із вдалим виступом у Концерті кафедри народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, який відбувся в рамках творчого проєкту «УНІВЕРСИТЕТСЬКА ФІЛАРМОНІЯ» ХНУМ – «СМАРАГДОВИЙ СЕЗОН» та відкрив початок фестивального тижня інструментальної музики «Kharkiv-folk».

4 квітня
2025 рокуСтудентка 4 курсу Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Анікеєва Юліанна, клас викладача Стрілець Тетяни Володимирівни, концертмейстер Калашнікова Ольга Михайлівна, отримала звання Лауреата І премії у номінації «Цимбали, сопілка» Другого міжнародного конкурсу виконавців на академічних народних інструментах DniProFolk, що відбувся 1-3 квітня 2025 року у місті Дніпро у рамках Форуму виконавців на народних інструментах Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Музика без меж».

3 квітня
2025 рокуВітаємо учасників Всеукраїнської дистанційної екологічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Екологічні проблеми сучасності. Аспекти здоров’я людини» Бондаренко Алісу, Пупену Марію, Колодну Анну та керівника Громову Наталію Валеріївну. Основною метою проведення екологічних конференцій є створення майданчику для обміну знаннями, ідеями та досвідом у галузі охорони навколишнього середовища. Організує щорічні конференції Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету. Бажаємо й надалі студентам долучатись до обговорення найактуальніших екологічних проблем.

2 квітня
2025 рокуВітаємо Гонтар Діану та Семиволоса Анатолія здобувачів освіти III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» із вдалим виступом на Всеукраїнській конференції «Світочі епохи бароко», яка відбулася 20-21 березня 2025 року в Полтавському обласному методичному кабінеті навчальних закладів мистецтва і культури та присвячена 340-й річниці від дня народження І.С.Баха, Г.Ф.Генделя, Д.Скарлатті. Серед учасників учні старших класів, студенти, викладачі мистецьких шкіл, коледжів та вишів із різних куточків України. Діана виступила з доповіддю «Жанрова модель опери-seria у творчості Г.Ф.Генделя», Анатолій підготував до виступу доповідь «Органна творчість І.С.Баха (на прикладі хоральних прелюдій)».

2 квітня
2025 рокуВітаємо Колодну Анну та керівника Громову Н.В. із вдалою участю у VII Всеукраїнському конкурсі «LIME. GO TO READ!». Цей конкурс – щорічна ініціатива, спрямована на популяризацію книги, читання та бібліотек серед молоді. Учасники з усієї України презентували креативні проєкти, що мотивують до відкриття світу літератури. Конкурс об’єднує бібліотекарів, студентів, школярів та всіх, хто прагне зробити читання модним і цікавим.

1 квітня
2025 року31 березня 2025 року, в рамках співпраці із зовнішніми стейкхолдерами, відбулась онлайн-зустріч роботодавців зі здобувачами мистецької освіти випускних курсів освітньо-професійної програми «Класична та сучасна хореографія» (спеціальність 024 «Хореографія») на тему «Підготовка та працевлаштування здобувачів мистецької освіти: компетентності, практика, перспективи».
Була розглянута низка питань, яка сприятиме підготовці фахівців з хореографічного мистецтва: «
Формування необхідних навичок керівника хореографічного колективу в сучасному мистецько-театральному середовищі», «Головні чинники кар’єрного і професійного становлення молодого фахівця у складі балетної трупи театру», «Творчі хореографічні проєкти. Організація та проведення міжнародних, Всеукраїнських, регіональних фестивалів/конкурсів», «Досвід взаємодії з приватними школами/студіями з хореографічного мистецтва. Започаткування власної справи».
29 березня
2025 рокуХарківський фаховий вищий коледж мистецтв привітно відчинив свої двері потенційним вступникам – новому поколінню юних прихильників творчості, бажаючим будувати професійну кар’єру в культурно-мистецькому просторі країни, а також працівникам клубних закладів регіону, зацікавленим отримати диплом фахового молодшого бакалавра для реалізації себе в професії.

28 березня
2025 року27 березня у Харківському вищому фаховому коледжі мистецтв відбувся чарівний творчій показ «Аліса в країні театру» – унікальна постановка за мотивами відомого твору Льюїса Керролла «Аліса в країні див». Ця вистава стала не просто театральною постановкою, а справжнім привітанням з Міжнародним днем театру. Через історію Аліси ми передали всю магію сцени, показали, наскільки багатогранним, глибоким і захопливим може бути театр. Це місце, де фантазія оживає, де актори ведуть глядачів крізь світ чарівних образів, де реальність межує з дивом. «Аліса в країні театру» – це наша подяка всім, хто творить, надихає, живе мистецтвом і дарує його іншим.

28 березня
2025 рокуВітаємо Гузенка Олексія, здобувача освіти спеціальності «Сценічне мистецтво» з перемогою у XVI Всеукраїнському відкритому конкурсі читців імені Остапа Вишні. Зичимо Олексію і його викладачам: Бурдову А.Л. та Сомовій О.А. міцного здоров’я, наснаги і нових перемог у майбутньому.

27 березня
2025 рокуСьогодні на сцені Схід Опера зібралися представники театральної спільноти Харкова, щоб разом відзначити Міжнародний день театру. Присутніх привітав міський голова Харкова Ігор Терехов, який подякував театралам за їхній вклад у культуру міста у часи війни.

27 березня
2025 рокуКолеги, здобувачі освіти та всі ті, чия доля пов’язана із театральним мистецтвом! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Нехай Ваша душа завжди буде сприйнятлива до прекрасного, театральна сцена дивує Вас і хвилює уяву, торкаючись струн душі, занурюючи у світ чудового та незвичайного.


21 березня
2025 рокуВсесвітній день поезії – це свято, яке відзначається щороку 21 березня в Україні та світі. У житті все починається з чогось: річечка зі струмочка, дерево із коріння. Так і в поезії. Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Василь Стус, Дмитро Павличко, Володимир Сосюра, Василь Симоненко, Ліна Костенко та багато інших – ці імена входять в наше життя з дитинства і залишаться з нами назавжди. Кожний знаходить в них щось своє, близьке і зрозуміле. Здобувачі освіти спеціальності «Сценічне мистецтво» запрошують переглянути відео «Струни душі», на створення якого надихнули поетичні рядки В.Симоненка, П.Тичини, П.Керанчука. Ідея – Валерії Бондар.