Події сторінка-1 - Офіційний сайт КЗ «ХФВКМ» ХОР

61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

17 вересня 2021 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» взяли участь у VІ щорічній мистецькій акції «Мистецтво об’єднує молодь». Акція відбулася за ініціативи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Під час заходу всі присутні мали змогу побачити виступи молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка, випускників та студентів-лауреатів міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Детальніше >>

16 вересня 2021 року

Студенти Коледжу мистецтв в межах екскурсійного марафону «Мандруй Харківщиною» мали змогу розкрити таємниці вулиці Алчевських. Саме таку назву мала екскурсія, яку провела для всіх бажаючих (а прийшло досить багато людей – студенти, батьки з дітьми, допитливі харків’яни) – випускниця нашого Коледжу, співробітник Обласної бібліотеки для дітей Ніколаєнко Олена. Подорож була цікавою, змістовною; були творчі завдання із пошуку пам’яток, за виконання яких отримували буклети від Обласного організаційно-методичного центру туризму, з яким співпрацює бібліотека. Наскрізною лінією, впродовж всієї екскурсії, Олена Миколаївна розкривала зв’язок між архітектурою, мистецтвом, літературою і родиною Алчевських, чия причетність до бібліотечної справи заслуговує на особливу повагу і шану.

Детальніше >>

13 вересня 2021 року

В межах вивчення навчального предмета «Громадянська освіта» студенти перших курсів разом з викладачем І.М.Скирдою здійснили екскурсію Садом імені Тараса Шевченка. Заняття на відкритому повітрі проходило у формі квесту, під час якого здобувачі освіти оглянули чудові скульптурні композиції, архітектурні пам’ятки, а також дізналися про життєві цінності та пріоритети найвидатніших харків’ян.

Детальніше >>

11 вересня 2021 року

На території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди відбувся щорічний культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди». Традиційно вже у одинадцятий раз проходить фестиваль «Сад пісень Сковороди». Основному заходу передувала урочиста частина – вшанування українського письменника і покладання квітів до погруддя Григорія Сковороди біля Бабаєвського Палацу культури. Видовищні урочистості чекали на гостей у Бабаївському лісі, адже саме тут видатний український поет, педагог, філософ Григорій Савич Сковорода надихаючись мальовничими краєвидами створив 15 з 30 своїх видатних байок. Безперервне дійство сучасного музичного фольклорного й поетичного мистецтва відбувалося на території знаменитої Сковородинівської криниці, а виступи народних професійних та аматорських вокальних колективів, гуртів, солістів, музикантів різних жанрів – від аутентичного співу до сучасної української естради очікували на гостей на території Грушевої галявини «Грушник». Мистецький захід зібрав величезну кількість людей. Це свідчить про те, що ідеї видатного філософа Григорія Сковороди продовжують наслідувати і навіть набули загальнонаціонального характеру. Галявина перед сценою, де проходила мистецька програма, була заповнена глядачами, які тепло приймали виступи почесних гостей та артистів. Яскравим виступом порадував глядачів творчий колектив коледжу – народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви).

Детальніше >>

7 вересня 2021 року

Вітаємо ХУРІ Амалію студентку 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» і КИРИЧЕНКА В’ячеслава студента 3 курсу спеціальності «Хореографія» з призначенням обласної стипендії на 2021-2022 навчальний рік на виконання програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки. Бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

6 вересня 2021 року

Студенти коледжу відвідали урочисту церемонію відкриття ХШ дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», яка відбулася у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. «Міжнародний дитячий медіа фестиваль «Дитятко» з 2009 року збирає талановитих дітей та молодих людей. Ідея, яка народилася у Харкові, знайшла відгук у серцях дітей та небайдужих дорослих у різних куточках світу. Учасниками фесту за ці роки стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу. А у складі журі працювали всесвітньовідомі діячі кіно, теле- та радіоведучі. Цьогорічний фестиваль відбудеться на базі гольф клубу Superior Golf. У рамках фесту запланована низка майстер класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників. До конкурсної програми відібрано 156 робіт з 40 країн світу. Україна представлена 14 регіонами, у тому числі АР Крим та Донеччиною. Фестиваль сприяє розвитку творчої молоді, підтримці дитячого телебачення та кіно, а також формує позитивний міжнародний імідж Харківщини.

5 вересня 2021 року

Сьогодні, в День народження народного артиста України В.С.Палкіна хорова спільнота Харкова шанує його пам'ять ХОРОВИМИ ІМПРЕЗАМИ напередодні Міжнародного фестивалю-конкурсу його імені, що відбудеться 30.11-5.12.2021. В’ячеслав Сергійович Палкін – найяскравіше явище сучасного українського хорового мистецтва Слобожанщини. Його ім’я як визначного класика національної диригентської школи сьогодні відоме не тільки в Україні, а й далеко за її межами. За роки тривалої праці він наполеглево збирав найкращу поетичну і музичну пам’ять свого народу, вивчав проблематику мистецтва, постійно працював над особистим професійним рівнем, а музично-просвітницька, науково-методична та педагогічна діяльність його споріднена з діяльністю М.Лисенка, К.Стеценка, М.Леонтовича, О.Кошиця. Серед багатьох творчих колективів в  культурно-мистецькому заході взяв участь творчий колектив нашого коледжу, Український народний хор «Основа» (художній керівник – Кобзєв С.С., хормейстери — Кобзєва О.О., Василевська О.В.).

Детальніше >>

1 вересня 2021 року

На майдані Свободи у Харкові відбувся парад-карнавал до Дня знань. Участь в якому взяли близько 1,5 тисячі студентів та школярів, а ще – більше 50 творчих колективів міста. Серед них наш творчий колектив народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська). У яскравих образах вони пройшли площею, а потім на них чекав святковий концерт та феєрверк. Також наш творчий колектив в цей день привітав зі святом школярів ЗОШ №10 м.Харкова.

Детальніше >>

1 вересня 2021 року

Відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята першокурсників у студенти коледжу. Свято розпочалося з театралізованого дійства «Ми майбутнє твоє, Україно», присвяченого 30-річчю Незалежності України, яку підготували студенти четвертого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом Сомової О.А., викладача режисерських дисциплін. Зі святом студентів та викладачів привітала Морозко Л.Г., директор коледжу. У національно-патріотичному дійстві взяли участь творчі колективи коледжу: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська), український народний хор «Основа» (керівник Сергій Кобзєв), вокально-інструментальний ансамбль «Оранж-бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Навчальний процес у коледжі розпочався з години національно-патріотичного виховання «Втілені мрії про Незалежність: досягнення України у сфері культури і мистецтва 1991-2021», яку підготували викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Селегєєв С.С. та Насонова О.С. Звукомузичне оформлення концертної програми здійснили Снєдков А.І. та Лялюк О.С. Також студенти ознайомились з історією коледжу і викладацьким колективом спеціальностей, взяли участь в екскурсії центром міста «Сторінки української державності в історичних пам’ятках Харкова». Захід сприяв патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх умінь з організації та проведення культурно-просвітницьких заходів.

30 серпня 2021 року

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ХФВКМ
(орієнтовна)
на 31 серпня 2021 року
з/п
Назва заходу
Місце
проведення
Час
проведення
Відповідальний
1.Урочистості до Дня Знань
подвір’я коледжу
1000–1030
Адміністрація
Сомова О.А.
2.Перший урок «Втілені мрії про Незалежність»
Актова зала коледжу
1030–1100
Селегєєв С.С.
3.Знайомство студентів нового набору з викладацьким колективом спеціальностей
Аудиторії згідно з
Додатком 1
1100–1200
Голови ЦпК
Керівники навчальних груп
4.Освітній пікнік по різних локаціях міста:
пішохідна екскурсія (за бажанням)
м.Харків
1200
Студентська рада
Студенти групи
Керівники групи
5.Педагогічна рада
Актова зала коледжу
1300–1420
Адміністрація
Додаток 1
з/п
Назва спеціальності/спеціалізації
Місце проведення
Час
проведення
Відповідальний
1.Народна хореографія
Велика танцювальна зала
1100–1200
Рудишина М.С.
Ковалівська О.І.
2.Класична та сучасна хореографія
Колонна танцювальна зала
1100–1200
Павленко О.О.
Замєсова Н.В.
3.Сценічне мистецтво
Актова зала
1100–1200
Гладких О.В.
Лялюк О.С.
4.Народні/Естрадні інструменти
Ауд. 32
1100–1200
Півторацький А.М.
Ніколенко С.М.
5.Пісенне мистецтво
Ауд. 316
1100–1200
Костанда Г.В.
Кобзєв С.С.
6.Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
Ауд. 27
1100–1200
Правдівцева Л.В.
Дудник Л.В.
День знань

29 серпня 2021 року

Сьогодні Україна відзначає День пам’яті Захисників України, загиблих у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність. Дату обрано в пам’ять про Іловайську трагедію 2014 року. Згадуючи її, ми вшановуємо пам’ять про всіх загиблих на довгому шляху до свободи. У заходах на меморіальному комплексі «Герої не вмирають» взяв участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

Детальніше >>

24 серпня 2021 року

Дорогі друзі! З нагоди свят щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, щастя і добра, успіхів у ваших справах та починаннях, наснаги на довгі і щедрі літа! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!


З повагою, директор ХФВКМ
Любов Морозко


29 червня 2021 року

Відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу. Привітати випускників зі святом прийшли представники адміністрації, викладачі та батьки. Із вітальним словом до випускників звернулась директор, к.ф.н. Любов Морозко, яка привітала із однією із найважливіших подій у їх житті. До привітань долучилися студенти 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», які підготували програму «Крилатим, грунту не треба». На подвір’ї коледжу було розташовано три локації «Пригадай себе в минулому», «Фото на згадку», «Автограф». У подарунок для усіх присутніх лунали пісні від вокального ансамблю «Оранж-Бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Організатором заходу була студентка 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Агафонова Єлизавета (керівник курсу Ольга Сомова). Дорогі випускники, бажаємо вам творчої наснаги та віри у свої сили! Підкорюйте нові вершини та горизонти професійної діяльності!

Детальніше >>

27 червня 2021 року

Щороку в останню неділю червня відзначають національне свято молоді. Традиційно в цей день всією Україною проходять різні святкові заходи. 27 червня, в День молоді, на майдані Свободи у Харкові відбувся святковий концерт і флешмоб «Харків – це круто», в якому взяв участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська).

Детальніше >>

14 червня 2021 року

Вітаємо Радішевську Алесю, студентку III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року-2021» у номінації «Культура та мистецтво». Бажаємо творчих успіхів натхнення та перемог!

Детальніше >>

7 червня 2021 року

На початку червня у Харкові відбулася видатна подія – X Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича. Це велике культурне надбання Слобожанщини і всієї України. Три дні поспіль відбувалися творчі змагання, обмін майстерністю та особисте вдосконалення кожного виконавця. Вітаємо Сліденко Ксенію зі званням лауреата другої премії та її викладача Ніколенко Світлану Миколаївну. Бажаємо вам натхнення, яскравих виступів і творчих перемог! В межах Конкурсу на базі коледжу відбулась науково-практична конференція «Мультидисциплінарна спадщина Гната Хоткевича в аспекті сучасної освіти і культури». З ґрунтовними доповідями виступили члени високоповажного журі: Дутчак В.Г., доктор мистецтвознавства, професор, завідувачка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Овчарова С.В., заслужений працівник культури України, професор кафедри народних інструментів Дніпропетровської академії музики імені М.І.Глінки; Морозевич Н.В., кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової. Глибоко і змістовно прозвучало вступне слово директора коледжу Морозко Л.Г. Публіка – а це були переважно бандуристи та викладачі класу бандури мистецьких закладів – із великим зацікавленням слухали всі доповіді. Особливим натхненням і переконливістю відзначився виступ викладача нашого коледжу Мельничука В.Д. А для молодого історика Скирди А.В. участь у конференції була своєрідним дебютом. Модераторами конференції були викладачі Рудь П.В. та Півторацька Л.М. За матеріалами конференції видана збірка тез і статей.

2 червня 2021 року

Вітаємо Чернишову Марину з перемогою в XI Міжнародному фестивалі-конкурсі «У Галицькому краї», яка виборола Гран-прі у номінації «Вокал». Бажаємо Марині та її викладачам Кобзєвій О.О. і Кобзєву С.С. успіхів та нових творчих здобутків!

1 червня 2021 року

Вітаємо Жовтенка Олексія з перемогою у XXIII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», який посів I місце у номінації «Інструменталісти». Бажаємо студенту та його викладачеві Лейбіній Антоніні Володимирівні творчого натхнення та подальших успіхів!

28 травня 2021 року

Вітаємо Макєєнкову Анну та Фещенко Аліну, студентів I курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» та Ларічкіну Єву, студентку I курсу спеціальності «Хореографія» з відмінним результатом в XXV Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Сертифікати із добрим результатом отримали: Іванов Д., Аркатов М., Бабич А., Будовська В., Воротнікова В., Гаврилюк Д., Долобовська О., Зеленська Д., Кочолодзян О., Цап К., Новоселова А., Овчинник М., Пономарьова Я., Стеценко С., Тарусова В., Шевцова М. та сертифікати учасника конкурсу: Бородавченко К., Волинський Ю., Бережна В., Суздальцева А., Шведчикова М., Маласай З., Надененко С., Семигук А., Чумаченко С., Шаломова Д. Бажаємо студентам та їх викладачеві Громовій Наталії Валеріївні творчої наснаги та успіхів у майбутніх конкурсах!

Детальніше >>

28 травня 2021 року

27 травня 2021 року студенти 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» разом з викладачем Ольгою Шахман в рамках вивчення навчальної дисципліни «Маркетинг, фандрайзинг та брендінг в сфері дозвілля» відвідали відому в Харкові та за його межами Школу маркетингу «Багаж». Студенти почули цікаву історію становлення школи від ідеї до поліфункціонального навчального центру відомого в країнах ЄС у сфері маркетингу, познайомилися з партнерами школи та її відвідувачами, вирішили практичні кейси з брендінгу з досвіду співпраці школи з відомими бізнес-компаніями міста та міжнародного рівня, а головне зацікавилися питанням маркетингових стратегій в сфері мистецтва. Екскурсію-лекцію провела директорка школи маркетингу Наталія Руденко.

27 травня 2021 року

26 травня 2021року відбулась профорієнтаційна екскурсія студентів 1-4 курсів спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» до Харківського національного університету внутрішніх справ. Студенти побували в навчальному корпусі з правової діяльності та отримали цікаву інформацію про криміналістику, трасологію та дактилоскопію. Відвідали музей закладу, де познайомилися з історією та розвитком правоохоронних органів, історією становлення закладу, його видатними особистостями та керівництвом. Мали можливість уявити себе в ролі суддів у навчальному залі судових засідань. Були присутніми на психологічному тренінгу з протидії булінгу серед підлітків. В результаті зустрічі було укладено договір про співпрацю наших закладів та визначені реальні претенденти на вступ в 2021 році серед студентів випускного курсу. Супроводжувала зустріч завідувач практики Ольга Шахман та заступник декану факультету №6 Костянтин Свердлін.

Детальніше >>

24 травня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: О.Ковалівська, К.Василенко, М.Рудишина, Н.Добролюбова) з перемогою в XIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока» та міжнародному фестивалі-конкурсі танцю «Гран-прі Світлани Коливанової», які проходили у травні 2021 року у м.Харків. Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та перемог.

Детальніше >>

23 травня 2021 року

22 травня 2021 року в КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» пройшла Міжнародна акція «Ніч музеїв 2021» у якій взяли участь студенти першого курсу спеціалізації «Сценічне мистецтво» керівник Снєдкова К.К. Програмою виступу був театралізований перформанс та інтерактив з глядачами. Студенти були нагороджені подяками за співпрацю з центром.

20 травня 2021 року

Харківський фаховий вищий коледж мистецтв відсвяткував Всесвітній день вишиванки. Цьогорічний ювілейний День вишиванки присвячений традиційній українській музиці. Впродовж дня у коледжі діяла книжково-ілюстративна виставка «Вишиванка символ Батьківщини, дзеркало народної душі», акція «Вишиванку одягай, Україну прославляй», конкурс на кращу українську вишиванку. На завершення свята відбулося групове виконання пісні «Вишивала дівчина вишиванку» викладачами, студентами та адміністративним персоналом коледжу. У другій половині дня колектив коледжу приєднався до Параду вишиванок за участі громадськості, студентської молоді, творчої інтелігенції м.Харкова. Вітаємо переможців конкурсу на кращу вишиванку – Півторацького А.М., Лукаша Максима, Зеленську Діану, Оджукву Діану та усіх, хто долучився до свята. Бажаємо вам чудового настрою та різнобарвних вражень, здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій і в цей святковий день, і щодня!

Детальніше >>

12 травня 2021 року

11 травня 2021 року Традиційно, навесні, спеціалізація «Класична та сучасна хореографія» коледжу представляє свій творчий проєкт «Від Класики до Модерну» на Великій сцені ХНАТОБ імені. М.В.Лисенка. Цього року в концертна програма складалася із трьох відділень. Перше відділення – балет «Шопеніана», підготовлений викладачем сценічної практики заслуженою артисткою України Валентиною Марковою. Сольні партії виконали студентки випускного курсу – В.Мірошина, О.Капустян, М.Самара, К.Капустян та соліст балету (випускник 2004 року) – А.Козарєзов. У другому відділенні були представлені номери класичної спадщини у виконанні студентів 3-4 курсів: О.Капустян в ролі Нікії з балету «Баядерка», В.Мірошиної в Па-де-де з балету «Лускунчик», Р.Стешенко у варіації Базиля з балету «Дон Кіхот», Є.Шамір в Індуському танці з балету «Баядерка». Роботи підготовлені викладачами: О.Фомініченко, заслуженими артистами України – Іриною Хандажевською (випускниця 2001 року), Любов’ю Марковою, Іриною Ладигіною (випускниця 2000 року). Яскраво виступили студентки 3 курсу: С.Шейко, Д.Насєдкіна, Б.Тетєрін, Л.Катречко, С.Болдовська. Чудові емоційні враження залишили по собі танці у стилі фламенко у третьому відділенні концерту в постановці викладача Ганни Боровської. Сучасний напрямок хореографії було вдало відтворено у номерах «Ртуть» та «Пісочний годинник» в постановці Олени Павленко. На завершення концерту були представлені роботи балетмейстера та викладача Юлії Даниленко. Оригінальний номер «Соло» на музику Ж.-Ф.Рамо у виконанні С.Шейко та органна сюїта на музику Ц.Франка під назвою «Шукай себе!» у виконанні студентів 2-3-4 курсів. Велику насолоду від спілкування з мистецтвом балету отримали понад 700 глядачів. Бажаємо викладачам і студентам спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» міцного здоров’я, щастя та нових творчих здобутків!

Детальніше >>

7 травня 2021 року

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу! Прийміть найщиріші вітання з Днем памʼяті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоровʼям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку.6 травня 2021 року

5 травня 2021 року в коледжі в режимі онлайн відбулася правова година «Як захистити свої авторські права?». Захід було присвячено Всесвітньому дню книги та авторського права і Міжнародному дню інтелектуальної власності, які відзначалися 23 та 26 квітня цього року. Під час зустрічі студенти дізналися про особливості законодавства України у сфері інтелектуальної власності, обговорили питання авторського права, проблему плагіату та багато інших питань. Організатор заходу викладач циклової комісії гуманітарних та природничих дисциплін С.С.Селегєєв.

5 травня 2021 року

Вітаємо переможців конкурсних змагань, студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Воропаєва Д., Гуліуса О., Янкаускас М., Козловець Д., Расулуарісона А., Чуйко Д., Попову О. та їх викладачів Башмакова А.В., Половинку І.О., Стрілець Т.В., Стрілець А.М, Леонову Н., Савенко С., Ляснік М., Холодну М.В., які брали участь у лютому-квітні 2021 року в дистанційних фестивалях-конкурсах мистецтв: IV Міжнародному «Зимове сяйво» (м.Харків), Першому міжнародному конкурсі молодих музикантів імені Іллі Слатіна (м.Харків), IX міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» (м.Харків), Першому відкритому конкурсі естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Jazz Fiesta Spring-2021» (м.Харків), IV Всеукраїнській студентській олімпіаді інструментального мистецтва (м.Умань). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Детальніше >>

29 квітня 2021 року

Шановні, безмірно любі наші колеги! Сьогодні, в день грації, легкості і творчості, в Міжнародний день танцю, вітаємо Вас, студентів і просто люблячих танці. Бажаємо Вам щодня відкривати для себе нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю в серці!

За дорученням колективу Любов Морозко


1 квітня 2021 року

Вітаємо творчий колектив народний оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» з перемогою на VI міжнародному конкурсі народного мистецтва «FLOYARA», який відбувся в місті Одеса. Всім учасникам колективу і його керівнику А.Стрільцю бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та перемог.

27 березня 2021 року

27 березня 2021 року в усьому світі відзначається Міжнародний день театру. Театр завжди мав виключне етичне і художнє значення, сприяв формуванню естетичного смаку та розширенню світогляду. Не зважаючи на те, чи слухаємо ми оперу, чи насолоджуємося грацією артистів балету або стежимо за майстерною грою драматичних акторів, ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята. Саме тому, Міжнародний день театру, не лише професійне свято майстрів сцени – це свято мільйонів вдячних глядачів та шанувальників високого мистецтва. У цей день вітаємо всіх, чиє життя нерозривно повʼязане з мистецтвом, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить істинам добра і краси. Бажаємо міцного здоровʼя, наснаги для нових творчих злетів, талановитих студентів.

Директор коледжу Любов Морозко


23 березня 2021 року

Вітаємо студентів та керівників творчих колективів коледжу народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) і український народний хор «Основа» (керівники Олена та Сергій Кобзєви, концертмейстер Олена Василевська) з перемогою у дистанційних конкурсах: Міжнародному конкурсі «Таланти XXI століття» (м.Варна, Болгарія) та II Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «VIVA CHORUS», який організований асоціацією музичних конкурсів України та громадською організацією Prominci у м.Харкові. Дорогі наші колеги і студенти вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих злетів!

Детальніше >>

20 березня 2021 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівники Ю.Олійник, Р.Гарбуз) взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченому творчості Т.Г.Шевченка, який відбувся у Харківському КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». Переможцем конкурсу стала Анна Бабич у номінації «Виконавці», вікова категорія «Підлітки». Студентка виконала уривок із поеми «Княжна» Т.Шевченка. Подякою нагороджена Яна Пономарьова та група студентів за участь у перфомансі.

Детальніше >>

19 березня 2021 року

Легендарній українській письменниці та поетесі Ліні Костенко виповнився 91 рік. З 18 лютого до 19 березня цього року пройшов Всеукраїнський флешмоб «Читаємо вірші Ліни Костенко», присвячений цій події. Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» коледжу теж приєдналися до вітань та читали вірші: «Сінній день» (А.Бабич), «Крила» (О.Кочолодзян), «Мати» (О.Савощенко). Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

13 березня 2021 року

Творчі колективи коледжу народний фольклористичний гурт «Слобожаночка» під керівництвом Олени Шишкіної та народний вокально-естрадний ансамбль «ORANGE BAND» під керівництвом Олександра Коломойця взяли участь в Обласному культурно-мистецькому святі «Масляна у Сковороди», яке відбулося на території Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди с.Сковородинівка Богодухівського району Харківської області.

11 березня 2021 року

Колектив викладачів та студентів спеціалізації «Естрадне та джазове інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв відвідали ДШМ №7 імені М.Мусоргського та провели концерт-презентацію для учнів школи. Під час зустрічі прозвучали кращі зразки класичної та сучасної музики у виконанні студентів класу саксофона, електрогітари, фортепіано, труби, тромбона та ударних інструментів. Була надана необхідна інформація про умови вступу до Коледжу майбутнім абітурієнтам. Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Юні слухачі та викладачі школи отримали естетичну насолоду від виступів солістів-інструменталістів Коледжу, а студенти – досвід концертно-виконавської практики.

Детальніше >>

9 березня 2021 року

У день народження Тараса Шевченка в Харківському національному університеті імені В.Каразіна відбулося урочисте відкриття галереї портретів каразінців, які стали лауреатами Шевченківської премії. Гарною музичною прикрасою заходу був виступ квартету бандуристок Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під керівництвом Світлани Ніколенко. У виконанні колективу прозвучали твори на слова українських поетів Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Детальніше >>
Шановні жінки – колежанки!
Від щирого серця вітаємо Вас зі святом – 8 березня!
Бажаємо щастя і достатку, ясного неба і тепла.
В житті лиш злагоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіху й терпіння, у справах – вічного горіння,
в коханні – вічної весни, в сім’ї – добра і теплоти.

З повагою та щирими побажаннями, адміністрація ХФВКМ!


5 березня 2021 року

В межах проєкту «Профорієнтаційні зустрічі» відбувся виступ Народного ансамблю народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) в м.Чугуїв Харківської області.

4 березня 2021 року

У Харківському Палаці спорту відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Зі святом жінок привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. На знак подяки за працю і внесок в розвиток міста Харкова секретар міської ради вручив представницям різних професій – медсестрам, дворовим робітницям, кухарям, співробітницям міських підприємств та установ – Почесні грамоти міської ради та Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради. На честь свята для мешканок Харкова виступили народна артистка України Ірина Білик та харківські виконавці. Серед них: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) і студенти спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» (керівник Олена Павленко).

4 березня 2021 року

В актовій залі коледжу відбувся святковий концерт «Жінка – завжди загадка», присвячений святу весни і жінки. Кожна циклова комісія присвятила жінкам яскраві естрадні номери. Ніжні ліричні пісні виконали народний вокальний ансамбль «ГАРМОНІЯ» (керівники Олена та Сергій Кобзєви), народний естрадний ансамбль «ORANGE BAND» (керівник та соліст Олександр Коломоєць); пристрасні мелодії Астора П’яццоли пролунали у виконанні струнного квартету (керівник В’ячеслав Шляхов) та дуету баяністів (керівник Андрій Стрілець); темпераментний український танець виконали вихованці спеціалізації «Народна хореографія» (голова – Олена Ковалівська); особливим пожвавленням зал зустрів естрадні мініатюри у виконанні студентів третього курсу режисерської спеціалізації (керівник Андрій Бурдов). З привітністю зал зустрічав ведучих концерту Вадима Левенка та Андрія Бурдова. Усі жінки, які були присутні на святковому концерті, отримали величезний заряд бадьорості і позитиву та щиро дякували чоловікам за вітання.

25 лютого 2021 року

В коледжі відбувся конкурс читців-декламаторів «Лесине слово в наших серцях», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь студенти І-ІІІ курсів. Конкурсанти продемонстрували любов до творчості Лесі Українки, високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру й культуру мовлення. Переможцем конкурсу стала студентка І курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Анна Бабич, друге місце посіла студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Катерина Дигало, третє місце розділили студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» Данило Іванов, Єлизавета Бондаренко, Гаврилюк Дар’я, Пономарьова Яна, Долобовська Олександра та студентка І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Вікторія Ракитянська. Переможці відзначені дипломами та цінними подарунками. Організатор заходу Мельничук В.Д.

23 лютого 2021 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв взяли участь у вебінарі «Історія, як основа майбутнього», що був організований видавництвом «Ранок». Під час заходу педагоги презентували авторський навчальний посібник для учнів 7 класу «Правління князів: походи й реформи» (Харків: Видавництво «Ранок», 2020). Посібник є частиною серії «Шкільна бібліотека» та має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти та науки України». Також викладачами було проведено майстер-клас щодо формування предметних компетентностей на основі вказаного навчального видання.

Детальніше >>

16 лютого 2021 року

День Валентина – свято доволі розповсюджене, його святкують майже в усіх країнах світу, а якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. 12-15 лютого 2021 року в коледжі відбувся цикл заходів, які організувала студентська рада коледжу. Учасники заходів познайомилися з історією виникнення свята закоханих; взяли участь у конкурсах «Назви відому пару», «Знання-сила», «Кулінарний», «Театральний» тощо; дискутували на тему: «Кохання – це …»; декламували вірші В.Сосюри, Л.Костенко, О.Пушкіна, М.Старікова, В.Чуркіної та інших. Потім учасникам був запропонований квест «Під знаком Купідона». З різноманітними завданнями, конкурсами та іграми: «Знайомство», «Ситуація», «Зрозумій мене без слів», «Уважність юнаків» та інші. Студентське журі обрало чотири пари-переможців: Літвінов П. та Узенюк У., Краснокутський В. та Пономарева Я., Левенко В. та Сальник В., Балакірєва О. та Гудзь В., які і отримали солодкі призи. Організатори заходів намагались розвивати у студентів духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

15 лютого 2021 року

У Великій залі ХНАТОБ імені М.В.Лисенка відбувся щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям», в якому взяв участь український народний хор «Основа» під керівництвом Сергія Кобзєва.

Детальніше >>
Шановні колеги, викладачі, студенти, співробітники!

Сердечно вітаю вас із чудовими зимовими святами –
Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній 2021 рік та світла Різдвяна зірка зігріють
ваше серце радістю нових сподівань і разом з гучною колядкою
принесуть у вашу домівку здоров’я і щастя, добробут і
благополуччя, гарний настрій і відчуття новорічного казкового дива.
Нехай Господь благословить Вас і Вашу родину на всі добрі
справи, подарує безліч земних щедрот, віру, надію й любов.
Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО


сторінка 1   перейти >>            
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту