Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв

Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»

Викладачам коледжу! Запрошуємо Вас прийняти участь у педагогічному тренінгу. Детальніше у розділі «Викладачу»

61010, Україна, м. Харків, вул. Українська, 8/10
електронна скринька: kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45 | +380 (57) 733-01-55
АРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
З новим роком

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв


Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв

61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
kvkm67@gmail.com
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
kvkm67@gmail.com
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУШановні колеги, викладачі,
студенти, співробітники!

Сердечно вітаю вас із чудовими зимовими святами –
Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній 2021 рік та світла Різдвяна зірка зігріють
ваше серце радістю нових сподівань і разом з гучною колядкою
принесуть у вашу домівку здоров’я і щастя, добробут і
благополуччя, гарний настрій і відчуття новорічного казкового дива.
Нехай Господь благословить Вас і Вашу родину на всі добрі
справи, подарує безліч земних щедрот, віру, надію й любов.
Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО

21 грудня 2020 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою у II дистанційному Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Золоте руно», який відбувся 10 грудня 2020 року в м.Батумі (Грузія). Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

Детальніше >>

19 грудня 2020 року

13-19 грудня 2020 року студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «KHARKIV FEST – 2020». За результатами конкурсу у номінації Інструментальне мистецтво, Бандура, Ансамбль, IV категорія лауреатом I ступеня став ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівники Світлана Ніколенко, Юлія Іванська) у складі Кузнєцової В., Ракитянської В., Сліденко К., Застава Є. Дорогі наші студенти та викладачі вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

16 грудня 2020 року

У 2020 році весь світ урочисто святкував 250-річчя з Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Наш коледж долучився до музичного світу видатного класика, і 16 грудня, саме в День народження Бетховена викладачі і студенти провели концерт фортепіанної музики. Прозвучали багателі, танцювальні п’єси, варіації, сонати, фортепіанний переклад відомої увертюри «Егмонт» та ІІІ-ї частини симфонії №8. У фіналі концерту у виконанні ансамблю домр слухачі почули відомий «Турецький марш» з музики до п’єси А.Коцебу «Афінські руїни» і Тріо №1, Іч. – для домри-пріми, домри-тенора і фортепіано. Вітаємо викладачів (Холодну М.В., Рудь П.В., Бойко О.А., Колуканову Л.С.) та студентів хорової і народно-інструментальної спеціалізації із цікавим концертним заходом!

14 грудня 2020 року

13-14 грудня 2020 року студенти нашого коледжу взяли участь у міжнародному музичному фестивалі виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», в межах фестивалю відбувся шостий відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джазфієста-2020». Вітаємо студентів-учасників «Біг-Бенда», який став лауреатом I премії в групі юніори, номінація «Бенди» та керівника колективу Юрія Ковача. Диплом лауреата III премії в групі юніори, електрогітара, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Воскобойник Андрій (викладач Коломоєць О.О., концертмейстер Леонова Н.М.); диплом лауреата II премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Медведєв Владислав; дипломи лауреата III премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримали Хайхан Ілля та Куц Андрій (викладач Савенко С.Г., концертмейстер Ляснік М.М.). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Детальніше >>

11 грудня 2020 року

Вітаємо чарівну жінку, чудового керівника, директора КЗ «ХФВКМ» Морозко Любов Георгіївну з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, добробуту та успіхів на Многая Літа! З повагою, колектив коледжу.

9 грудня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір». В ньому взяли участь викладачі класу бандури мистецьких навчальних закладів. З чудовими доповідями виступили: Любов Мандзюк, кандидат мистецтвознавства, доцент ХНУМ імені І.Котляревського – «Школа гри на бандурі Гната Хоткевича: адаптація до сучасного виконавства», Богдана Стандара, випускниця коледжу, викладач ДМШ імені М.Д.Леонтовича м.Харкова – «Сучасний навчальний репертуар бандуриста як засіб зацікавлення дитини до навчання», Світлана Недомолкіна, викладач-методист коледжу – «Специфіка роботи піаніста-концертмейстера у класі бандури» та багато інших. Родзинкою заходу стала онлайн-зустріч з почесним гостем семінару Віктором Мішаловим, заслуженим артистом України, кандидатом мистецтвознавства (Торонто,Канада) – «Традиції Гната Хоткевича об’єднують світовий бандурний простір». Організатор заходу та його натхненниця – Світлана Ніколенко, викладач-методист, голова циклової комісії народного інструментального мистецтва.

Детальніше >>

4 грудня 2020 року

4 грудня 2020 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 38-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)». У конференції взяли участь студентки спеціальності «Хореографія»: Валерія Бережна та Марія Шведчикова «Створення Харківського училища культури та його внесок до культурної скарбниці Слобожанщини» (керівник – канд. іст. наук, викладач І.М.Скирда), Катерина Бородавченко «Внесок Наталії Дудинської у світовий балет» (керівник – викладач С.С.Селегєєв), Вікторія Будовська «Пам’ятники видатним діячам культури та мистецтва у м.Харкові» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!

Детальніше >>

27 листопада 2020 року

27 листопада відбулася радіо трансляція курсової роботи студентки 93 режисерської групи Гурської Анни (викладач Сомова О.А.), присвячена пам’яті жертв голодомору. У четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. У цей день проходить акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.

25 листопада 2020 року

25 листопада 2020 року відбулось планове засідання педагогічної ради коледжу на якому розглянуто й прийнято рішення з питань професійного розвитку педагогічних працівників коледжу, адаптації студентів перших курсів до умов освітнього процесу в коледжі, забезпечення виконання обсягів регіонального замовлення прийому до коледжу у 2021 році. Також прийняті рішення з низки інших питань. Ознайомитись з матеріалами роботи педагогічної ради та її рішеннями Ви можете у розділі ВИКЛАДАЧУ.

20 листопада 2020 року

В листопаді цього року стали відомі результати Міжнародного математичного конкурсу КЕНГУРУ, який відбувся у травні 2020 року в онлайн режимі. Двадцять вісім студентів коледжу взяли участь в розв’язуванні цікавих та нестандартних задач. Вітаємо з позитивними результатами студентів: Мірошнікову Юлію, Цап Катерину (спеціальність «Сценічне мистецтво»); Шведчикову Марію, Макєєву Аліну, Яковенко Василісу, Турчак Наталію, Карташову Анну, Ковтун Ангеліну (спеціальність «Хореографія»). Всі учасники отримали збірники задач конкурсу та сувеніри-шаблони для побудови графіків. Організатор – викладач математики Громова Н.В.

Детальніше >>

19 листопада 2020 року

19 листопада 2020 року до Всесвітнього дня філософії в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Анастасія Біленко, Микола Грищенко та Михайло Любашевський, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час дистанційної зустрічі всі присутні мали змогу дізнатися про основні ідеї перших античних мислителів, їхній внесок у становлення європейської цивілізації та висловити свої думки на запропоновану філософську проблему. Модератори заходу – викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв.

Детальніше >>

18 листопада 2020 року

18 листопада 2020 року в Харківському фаховому коледжі мистецтв вперше відбулось семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників». З цікавими доповідями, презентаціями та майстер-класами виступили: Ніколенко Світлана Миколаївна – «Роль сучасного репертуару у формуванні активного сприйняття музики учнями мистецької школи». Значну увагу доповідач приділила особливостям підбору репертуару для учнів різних вікових категорій в сучасних реаліях, взаємовпливу традиційних та естрадних творів у репертуарі. У жвавій ілюстрації музичних творів брали участь студенти Світлани Миколаївни та концертмейстер Недомолкіна Світлана Леонідівна; Колуканова Ліна Степанівна, провела майстер-клас на тему: «Розвиток образно-емоційного мислення юних виконавців-домристів». Були розглянуті такі важливі складові розвитку, як взаємозв’язок образного та емоційного мислення при виконанні музичних творів, способи та форми розвитку образного мислення, способи передачі емоційного стану виконавця-домриста; Стрілець Тетяна Володимирівна, представила присутнім презентацію збірки «В ритмі танцю» для закладів початкової мистецької освіти, до якої увійшли партитури творів для змішаних ансамблів народних інструментів з цимбалами у складі. Всі твори в інструментуванні Тетяни Стрілець. Презентація супроводжувалась демонстрацією слайдів, аудіо та відеоматеріалів, яскравими коментарями Тетяни Володимирівни. В записах творів брала участь концертмейстер ансамблю Шенгур Ірина Сергіївна. Учасники педагогічної майстерні відмітили цінність та актуальність представленого матеріалу, чудові виступи  викладачів та необхідність творчого спілкування у майбутньому.

Детальніше >>

17 листопада 2020 року

Відеопривітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Кучера О.В. та студентів Харківщини з нагоди відзначення 17 листопада Міжнародного Дня студента Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Переглянути та .

17 листопада 2020 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.

Міжнародний день студента

9 листопада 2020 року

9 листопада 2020 року пішов у вирій вічного небуття наш товариш і друг, Учитель з великої літери, громадський діяч, поет, гуморист, режисер і оператор, чуйна людина, люблячий чоловік, батько і дідусь БОРИС ФЕДОРОВИЧ ЛАБОЖЕНКО. Багато поколінь студентів і викладачів будуть знайомитись з історією і здобутками нашого коледжу крізь око його відеокамери, а наша пам’ять буде зберігати його примружений лагідний погляд та щиру усмішку. За посиланням ми можемо ще раз перегорнути сторінки життєвого і творчого шляху Бориса Федоровича Лабоженка. Директор коледжу Любов Морозко. Колектив Харківського вищого коледжу мистецтв.

19 вересня 2020 року

В смт Шарівка в палацово-парковому комплексі «Садиба» на Богодуховщині відбулося обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу». Серед багатьох творчих колективів свою локацію мав і наш коледж. Хореографічний колектив (керівник О.Ковалівська) та струнний ансамбль (керівник В.Шляхов) за допомогою чудової музики та танцю відтворили вишуканість епохи ХІХ століття у блакитній залі замку із розписаною стелею. Відбулася чудова мандрівка у минуле.

Детальніше >>

18 вересня 2020 року

В рамках навчальної дисципліни «Громадянська освіта» відбулося заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» для студентів перших курсів коледжу. Воно було проведено у формі квесту у парку імені Т.Шевченка. Підчас заняття першокурсники познайомилися із такими видатними постатями, як Ілля Рєпін, Лесь Курбас, Марк Бернес, Клавдія Шульженко, Леонід Биков та іншими видатними харків’янами.

Детальніше >>

18 вересня 2020 року

У коледжі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці», в якій взяли участь викладачі закладів початкової та фахової передвищої мистецької освіти м.Харкова, м.Лозова Харківської обл. та інших міст України: Сєвєродонецька, Сум, Мелітополя, Тульчина. Тематичні напрямки конференції охопили широку проблематику музично-теоретичних питань, методики викладання музичних дисциплін, виконавства та музичної психології. Учасники мали змогу обговорити актуальні проблеми, переглянути цікаві відео презентації та ознайомитись із новими навчальними посібниками. За матеріалами конференції був виданий збірник. Учасники одноголосно висловили думку про необхідність проведення подібних заходів. Тому побажаємо шановному Оргкомітету сил, наснаги і натхнення у продовженні гарної традиції конференцій!

Детальніше >>

1 вересня 2020 року

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання від Кучера О.В. – Голови Харківської обласної державної адміністрації.Шановні студенти, викладачі, співробітники, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року! Нехай цей рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе й світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що він стане для нас всіх дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок.

25 серпня 2020 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв долучилися до роботи Середньовічної археологічної експедиції Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, яка працювала на Верхньосалтівському археологічному комплексі (с.Верхній Салтів, Вовчанського району, Харківської області) з 3 по 21 серпня 2020 року. Викладачі займалися власне розкопками, камеральною обробкою знайденого матеріалу, влаштуванням комфортних побутових умов у наметовому таборі тощо. У роботі експедиції також взяла участь випускниця нашого коледжу (а нині студентка історичного факультету Каразінського університету) Ю.Красильнікова.

Детальніше >>
сторінка 1   перейти >>            
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту