Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

25 листопада 2023 року

Щороку кожну четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. Цьогоріч 90-роковини Голодомору відбуваються в умовах повномасштабної війни з росією. Колектив коледжу о 1600 долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції «Запали свічку» ПАМ’ЯТАЄМО.ЄДНАЄМОСЯ.ПЕРЕМОЖЕМО.24 листопада 2023 року

Дорогі друзі! 24 жовтня у світі відзначається День інформації про розвиток (англ. World Development Information Day). Метою свята є привернення уваги людей, які думають про майбутнє, до проблеми розвитку, а також розробка стратегії її вирішення завдяки міжнародному співробітництву. Студенти 1 курсу спеціальності «Бібліотечна, інформаційна та архівна справа» (викладач Громова Н.В.)запрошують студентську спільноту коледжу взяти участь в онлайн вікторині, присвячену цій події.

23 листопада 2023 року

23 листопада 2023 року викладачі історії та громадянської освіти взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії». Захід був організований Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди та проходив в онлайн-форматі. Викладачі І.М.Скирда, А.В.Скирда, С.С.Селегєєв представили спільну доповідь «Використання методу асоціацій як інноваційного підходу у викладанні історії», у якій на власному практичному досвіді розкрили можливості застосування асоціацій для вивчення історичного матеріалу.

ХV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії»

21 листопада 2023 року

Шановні друзі! Пропонуємо вашій увазі відеоролик «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».«Вистояли на Майдані – переможемо у війні»

17 листопада 2023 року


Дорогі студенти!
Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час. Обравши майбутню спеціальність, ви зробили важливий крок до своєї мрії. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосувати їх у професійному житті. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником української нації. Переконана, що ваші знання і таланти, активна громадянська позиція, відповідальне ставлення до майбутнього держави стануть вагомим внеском у захист і розвиток нашої країни. Використовуйте ці знання в повній мірі, будьте наполегливими, і досягайте нових вершин! Бажаю вам цікавих подій і натхнення. Нехай  студентські роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті слід позитивних вражень!


З Днем студента!
За дорученням колективу,
Директор коледжу
Любов МОРОЗКО


9 листопада 2023 року

Шановні колеги!

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом! Від усієї душі бажаю вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя в родинах, творчих успіхів і достатку. Хай у житті та праці вас завжди супроводжує творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави. Миру і спокою нам, перемоги над ворогом! Слава Україні!


З повагою директор коледжу
Любов Морозко

Вітання з днем працівників культури

8 листопада 2023 року

8 листопада 2023 року студенти І-ІІІ-го курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Котенко Катерина, Давудмірзаєва Каміла, Котенко Софія, Колодна Анна, Літвін Анна) взяли участь у Міжнародному студентському Digital інтелектуальному турнірі «Молодь та мова – єдність через Слово» як продовження доброго мистецького ланцюга заходів до Дня писемності та української мови. Турнір було організовано нашими старшими колегами – Науковою бібліотекою Київського національного університету культури і мистецтв, Харківською державної науковою бібліотекою імені В.Г.Короленка за підтримки Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Гаслом цьогорічного турніру було обрано вислів поетеси Надії Красоткіної: «Рідна мова все на світі вміє: ти вчи її і нею говори» (окремо ознайомитися із творчістю нашої сучасниці можна за посиланням ). Мета заходу – сформувати та розвити у сучасної молоді розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; пробудити почуття національної гідності та бажання розмовляти рідною українською мовою, об’єднати молодь. Команда коледжу «Українські імпульси» жваво та із захопленням включилася до виконання завдань інтелектуального турніру-вікторини, які включали: 20 питань про українську мову – цікаві факти, синоніми, пароніми, фразеологізми, неологізми, рідко вживані вирази, приказки та прислів’я, скоромовки та п’ять питань про «Енеїду» І.Котляревського – твору, який цього року відзначає 225-річний ювілей. Під час заходу студенти, за традицією, «розминалися» за допомогою інструменту AnswerGarden та створювали хмаринку слів. Основна частина турніру проводилася на платформі «Kahoot». Студенти отримали неабиякі позитивні враження від захоплюючої гри та сертифікати учасників.

Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово»

7 листопада 2023 року

Вітаємо Понікарьову Валерію, студентку спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» з перемогою у VIII Міжнародному конкурсі сучасного мистецтва, номінація «Естрадний вокал» (лауреат I ступеня). Організатор- Харківська державна академія культури. Бажаємо Валерії та її викладачеві Кобзєву С.С. здоров’я, творчої наснаги та нових перемог!

VIII Міжнародний конкурс сучасного мистецтва, номінація «Естрадний вокал»

6 листопада 2023 року

3-4 листопада у місті Львів відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха. Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» став лауреатом II премії цього конкурсу. Керівник колективу Олена Ковалівська та балетмейстер Катерина Василенко отримали Подяки і пам’ятний подарунок-символ конкурсу – гільза з міста Бахмут розфарбована маленькими львів’янами від організаторів конкурсу. Художній керівник ансамблю Ковалівська О.І. нагороджена Почесною відзнакою «Медаль Мирослава Вантуха». Щиро вітаємо наш колектив з перемогою! Бажаємо всім вихованцям і колегам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панувало тепло, радість, затишок і злагода! Подальших творчих успіхів і нових досягнень!

VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха

27 жовтня 2023 року

Традиційно у День української писемності і мови в коледжі проводяться різноманітні заходи. Цього року цикл заходів проведено під гаслом «З рідним словом міцніє держава». В навчальних групах під час перерв відбулися п’ятихвилинки «Мово моя, душа голосна України»; на заняттях зі сценічної мови проводився конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?»; в бібліотеці увазі молоді був представлений відеофільм «13 цікавих фактів про українську мову»; увесь колектив долучився до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Дороги України». Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» взяли участь у всеукраїнському турнірі «Молодь та мова – єдність через слово», організатором якого була ХДНБ імені В.Г.Короленка.

«З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава»

26 жовтня 2023 року

26 жовтня 2023 року у коледжі відбулось чергове засідання «Школи педагогічної майстерності» за темою «Інклюзивна мистецька освіта: рівні можливості для кожного». У заході взяли участь Вишнева Ірина Миколаївна, директорка КЗ «Харківського інклюзивно-ресурсного центру №1» Харківської міської ради, викладач закладів вищої освіти, психокорекційний педагог, практичний психолог, психотерапевт, тренер з питань інклюзивної освіти; Лисюк Олена Олегівна методист коледжу, керівник школи педагогічної майстерності, член спеціального навчально-реабілітаційного підрозділу (команди психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами); Шахман Ольга Андріївна завідувачка навчально-виробничої практики, керівник підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню випускників коледжу, член спеціального навчально-реабілітаційного підрозділу (команди психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами) та педагогічні працівники коледжу. На засідання обговорювались питання щодо актуальності «включенності» осіб з особливими потребами в соціальне середовище, в систему освіти і зокрема мистецьку освіту. Лисюк О.О. виступила з доповіддю «Реалізація права на освіту для осіб з особливими освітніми потребами вимога часу». Вишнева І.М. повідомила про основні напрями діяльності інклюзивно-ресурсного центру і специфіку взаємодії з закладами освіти. Шахман О.А. окреслила ряд питань про необхідність оптимізації організаційно-методичного забезпечення практичної підготовки здобувачів коледжу відповідно до вимог інклюзивної мистецької освіти.

19 жовтня 2023 року

19 жовтня 2023 року в межах циклу заходів по модернізації освітньо-професійних програм Коледжу відбулося онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ»: обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»-2023» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр. На початку зустрічі голова циклової комісії презентувала зміст чинної освітньої програми, акцентувала увагу на її специфіці та основних моментах, представила результати анкетування. Під час роботи представники внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів аналізували та жваво обговорювали проблемні моменти підготовки фахівців сфери культури інформаційно-бібліотечного напрямку (сучасний стан закладів культури Харківської області; вимоги до професій «бібліотекар» та «організатор діловодства» в європейському просторі, їх фокусування на сучасну систему фахової підготовки в розрізі ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»; покращення організації освітнього процесу з дисциплін циклу фахового молодшого бакалавра та практичного навчання здобувачів). Представниками фахової спільноти були висловлені пропозиції та рекомендації щодо покращення системи підготовки фахівців, а саме: розширення спектру фахових навичок з комунікації, управлінських компетентностей та особливостей роботи з користувачами різних категорій. Представники академічної спільноти підкреслили позитивний стан реалізації академічної мобільності.

Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ»

18 жовтня 2023 року

Всесвітній день гітари був заснований у 2021 році з ініціативи відомого грецького гітариста, композитора, диригента і професора Йоргоса Фудуліса. Підтриманий ЮНЕСКО та численними престижними міжнародними інституціями, цей день визнаний усіма країнами-членами ООН і відзначається в усьому світі щороку 18 жовтня. Перше офіційне святкування відбулося в понеділок 18 жовтня 2021 року. Наш Коледж не залишився осторонь святкування. ІІ Обласний концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» відбувся у Міжнародний день гітари – 18 жовтня 2023 року. В ньому взяли участь 250 юних виконавців в номінаціях «Класична гітара» та «Електрогітара» з усіх регіонів України!

I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023

10 жовтня 2023 року

Вітаємо нову творчу зірку на журналістському небосхилі! Студентка ІІ курсу спеціальності «ІБАС» Котенко Софія взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст: розповідаю світові про незламність українців!». Конкурс було організовано КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з Академією Української Преси у вересні-жовтні 2023 року. Софія взяла участь та отримала перемогу одразу у двох номінаціях за творчі роботи під загальною назвою «Незламні серця». Бажаємо Софії та її керівникам Запарі С.О. і Правдівцевій Л.В. творчої наснаги та цікавих досягнень у майбутньому.

5 жовтня 2023 року

Вітаємо Вікторію Назаренко, студентку IV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» з перемогою (II місце) у I Всеукраїнському конкурсі юнацької наукової творчості «Юні науковці в музичному всесвіті: у пошуках таємниць та відкриттів» (ХНУМ імені І.П.Котляревського). Вікторія презентувала цікаву доповідь «Студентський фольклористичний гурт «Слобожаночка»: історія і сьогодення» та була відзначена спеціальними дипломами: «За найкраще обґрунтування актуальності теми наукового дослідження» та «За найкраще обґрунтування практичної спрямованості теми наукового дослідження». Бажаємо юній науковиці нових досліджень і яскравих відкриттів!

2 жовтня 2023 року

1 жовтня 2023 року Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) привітав наших воїнів з нагоди державних свят: Дня захисників та захисниць України, Дня територіальної оборони України та річниці від дня створення 125 окремого батальйону територіальної оборони. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят
сторінка 1   перейти >>                                                  
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту