61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
На мапі КЗ «ХВФКМ» ХОР
Написати листа КЗ «ХВФКМ» ХОР
Зателефонувати КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
На мапі КЗ «ХВФКМ» ХОР
Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Заталефонувати КЗ «ХВФКМ» ХОР
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Написати листа КЗ «ХВФКМ» ХОР
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
На мапі КЗ «ХВФКМ» ХОР
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Зателефонувати КЗ «ХВФКМ» ХОР
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Написати листа КЗ «ХВФКМ» ХОР
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

27 листопада 2021 року

З нагоди Всесвітнього дня філософії у коледжі відбувся вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання». Спікерами виступили студентки філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Бакаєва Альона, Дудка Катерина та Ягодка Ірина, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час онлайн-зустрічі лекторами було висвітлено філософський зміст понять «любов», «кохання», «симпатія», розглянуто види любові, різноманітні наукові підходи до осмислення цього почуття. Жваву дискусію викликало обговорення таких цікавих питань, як «Що для кожного із Вас є любов?», «Яка сім’я може бути по-справжньому щасливою?», «Чи може чоловік і дружина жити без кохання та при цьому бути щасливими?». Усі учасники заходу отримали заохочуючі сертифікати.

Детальніше >>

27 листопада 2021 року

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932-1933 роках. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей. Студенти і викладачі приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» та о 1600 долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання, запаливши на підвіконні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє. До цієї події у бібліотеці коледжу організовано книжкову виставку «Пам’ять людська не забуде повік» (Дудник Л.В.), тематичні виховні години у навчальних групах (керівники навчальних груп).

26 листопада 2021 року

24-26 листопада 2021 року студенти ІІ курсу коледжу відвідали Харківський літературний музей. Під час екскурсії ознайомилися з літературним Харковом 20-х років ХХ століття, з літературними організаціями цього періоду, з історією письменницького будинку «Слово», його мешканцями. У ході екскурсії студенти також стали учасниками настільної гри «Будинок Слово».

Детальніше >>

25 листопада 2021 року

25 листопада 2021 року кафедра народних інструментів Харківського національного університету мистецтв відзначила 95-річний ювілей від дня заснування. На ювілейному концерті виступив ансамбль бандуристів коледжу (керівник Світлана Ніколенко).

23 листопада 2021 року

Що впливає на рішення кожної людини? Як часто люди купують абсолютно марні для них предмети? І найважливіше питання – чому? Розібратися у цьому мали нагоду студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під час інтерактивного заходу «Вплив реклами: плюси та мінуси. Тригери та мотивація у рекламі», який разом провели співробітники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва та працівники бібліотеки Коледжу. За багато років розвитку реклама досягла великих успіхів у процесі маніпуляції над свідомістю покупців. І одним з дієвих методів у цьому є тригери – це особливі психологічні прийоми, які мотивують людей вчинити певну дію прямо тут і цю хвилину. Модератори заходу та бібліотекарі на прикладах розповіли про ТОП-10 з них, які найчастіше використовуються рекламодавцями у створенні маркетингового продукту. Під час обговорення, студенти визначили, що найбільше на них діють такі тригери, як «Хіт продаж» чи «Ексклюзивний продукт». Але набагато складніше визначити ці маніпуляції, коли дивишся саму рекламу. Тому корисним для молоді були й практичні завдання, коли вони самі розбирали запропоновані рекламні ролики та оцінювали їх. Всі учасники інтерактивного заходу із задоволенням виконали завдання практичного тренінгу.

Детальніше >>

23 листопада 2021 року

«МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ»

З 1 по 30 листопада 2021 року триває «Місяць цифрової грамотності». Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

18 листопада 2021 року

Студенти III курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» відвідали екскурсію «Комп’ютери – друзі людини» в музеї програмного забезпечення та комп’ютерної техніки «Software&computer museum». Студенти побачили понад 100 раритетних експонатів комп’ютерів, ігрових консолей, одиниць обчислювальної техніки та навіть роботів. У цьому приміщенні ніби потрапляєш у петлю часу, де можна побачити на одній полиці старовинний обчислювальний пристрій і те, у що він еволюціонував. Захід відбувся в межах навчальної дисципліни «ІТ сфери дозвілля, арт та гейм технології». Викладач Снєдков А.І.

17 листопада 2021 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.9 листопада 2021 року

Шановні колеги щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів  народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай кожен день вашого життя буде сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.5 листопада 2021 року

В бібліотеці коледжу урочисто відкрито міні-проєкт Харківської обласної ради «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»: «Сучасна бібліотека-компетентний фахівець-активна громада» (впровадження комплексної автоматизації інформаційно-бібліотечних процесів) за участі заступника начальника територіального і місцевого розвитку та міжнародних зав’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Мороз Олени Василівни, депутата Харківської обласної ради Дейнека Руслана Сергійовича та представників ініціативної групи. Поважні гості привітали присутніх з успішним впровадженням проєкту. Руслан Сергійович вручив сертифікат конкурсу керівнику проєкту. В рамках проєкту для бібліотеки було придбано сучасне комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, в тому числі автоматизована інформаційно-бібліотечна система УФД/Бібліотека. Загальний бюджет проєкту склав 307500 гривень, з яких: 215250 гривень – внесок обласного бюджету; 92250 гривень – кошти, внесені конкурсантом (коледжем). Втілення міні-проєкту дозволило створити на базі бібліотеки технічно обладнаний соціокультурний простір, вільний і доступний для спілкування, з безліччю ресурсів для навчання. Створено сучасний простір для проведення зустрічей з сучасними письменниками, переглядання та обговорення фільмів, створення презентацій, віртуальних виставок тощо.

29 жовтня 2021 року

Цього року уся Бандурна родина Харкова відзначає 100-річчя від дня народження Костянтина М’яскова. Костянтин М’ясков – визначна особистість в українській музичній культурі. Народився на співочій Полтавщині, навчався в Харкові: спершу у Спеціалізованій музичній десятирічці, потім Музичному училищі, навіть декілька місяців у консерваторії, але післявоєнні матеріальні негаразди не дозволили продовжувати навчання – поїхав на роботу до Донецької філармонії. І лише з початком 50-х років назавжди спинився для творчості у Києві. За основним фахом баяніст та був закоханий у бандуру. І хоч пандемія позбавила молодих виконавців концертної практики, можливості більш ретельної співпраці з викладачами та майстрами бандур (для підтримки їх у належному для виконавства стані). Концерт відбувся – поряд з іншими студентами творчих освітніх закладів Харкова в ньому взяла участь студентка 2 курсу Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Ксенія Сліденко (клас викладача Світлани Ніколенко).

20 жовтня 2021 року

18-19 жовтня 2021 року – в межах відзначення Всеукраїнського Дня відповідальності людини відбувся цикл заходів для студентів коледжу: година інформування «Декларація відповідальності людини Богдана Гаврилишина» з фотовиставкою «Найвпливовіший українець світу: Богдан Гаврилишин», онлайн-марафон відповідальності «Мрій. Працюй із задоволенням. Люби людей. Люби життя» в бібліотеці коледжу. Організатори заходів Головко І.М. і Дудник Л.В.; відео презентація за темою «Відповідальне ставлення до працевлаштування та задекларована праця – гарантія отримання заробітної плати та нарахування трудового страхового стажу» надала студентам інформацію про важливість та відповідальне ставлення до власної безпеки при працевлаштуванні та подальшій трудовій діяльності. Студенти отримали роздатковий тематичний матеріал та можливість ознайомитися з матеріалами на стенді «Сприяння працевлаштуванню». Організатор Шахман О.А. У навчальних групах були проведені тематичні виховні години у формі: Бліц-інтерв’ю «Що для вас означає «відповідальність людини»?» (у групах1 курсу), Дискусія «Чи можуть існувати права людини без відповідальності людини?» (у групах 2 курсу), виховна година «Відповідальність – крок до успіху» (у групах 3 курсу); година спілкування «Створюй себе та змінюй Україну за Декларацією Богдана Гаврилишина»(у групах 4 курсу).

Детальніше >>

18 жовтня 2021 року

З 04 по 13 жовтня 2021 року відбулася творча подорож колективів КЗ «ХФВКМ»ХОР НАНТ «Закаблуки» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська, балетмейстер Марина Рудишина) та фольклористичного гурту «Слобожаночка» (керівник заслужена артистка України Олена Шишкіна) до Республіки Польща. Захід відбувся за підтримки польсько-української ради обміну молоді в рамках проєкту Федерації розвитку Євроінтеграції (FRSE) «Українська культурна спадщина у європейському просторі». В проєкті взяли участь творчі колективи (студенти) КЗ «ХФВКМ»ХОР і Пшевурського (Республіка Польща) та Луцького (Україна) університетів. За період перебування на проєкті українські студенти та викладачі мали можливість ознайомитись з польською культурною спадщиною за допомогою майстер-класів, тренінгів та практичних показів за темами: «Психологічні аспекти виховання особистості в європросторі. Використання польської пісенної спадщини»; «Специфіка викладання предметів у творчих вишах під час дистанційного навчання»; «Використання сценічних прийомів самооборони в польському хореографічному мистецтві». Також керівники та учасники НАНТ «Закаблуки» та гурту «Слобожаночка» провели: творчі концертні виступи «Слобожанщина – перлина в намисті українського фольклору»; майстер-клас за темами: «Генезис українського бойового гопака»; сценічне володіння засобами козацької самооборони», «Використання списів, шабель, тулумбасів в хореографічному номері», «Витоки слобожанського співу». Під час проєкту колективи подорожували польськими містами: Краків, Бжозув, Соліна де зі  своїми однолітками демонстрували мистецтво української пісні та хореографії. Організатори заходу, зокрема Голова Ради обміну молоді, ректор Пшевурського університету пан Роман Мазур висловив подяку директорові Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Любові Морозко та Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за виховання молоді в дусі євроінтеграції.

Детальніше >>

16 жовтня 2021 року

Щороку в коледжі проводяться виставки творчих робіт студентів. Цього року експонується виставка «Життя в стилі ЕКО». На виставці представлені 30 робіт, авторами яких є студенти 1-2 курсів різних спеціальностей. Дитячі шедеври вражають своєю оригінальністю, щирістю та теплотою сердець. Запрошуємо усіх бажаючих поринути у світ мистецтва. Переглянути виставку можна впродовж тижня (18-24 жовтня 2021 року) на другому поверсі навчального корпусу в аудиторії №23. Організатор виставки викладач екології Катерина Ковальчук.

Детальніше >>

15 жовтня 2021 року

13 жовтня цього року в Одесі відбувся фінал фестивалю патріотичної пісні «Співучий кордон» Державної прикордонної служби України. Студентка четвертого курсу спеціалізації народне пісенне мистецтво ХФВКМ Єманова Ірина (викладач Василевська О.В., концертмейстер Скоропад Д.А.) успішно пройшла два відбіркові тури, що відбулися у Харкові та Києві, взяла участь у фінальному концерті і отримала диплом лауреата цього конкурсу-фестивалю. Щиро вітаємо Ірину з престижними нагородами і бажаємо подальших творчих успіхів!

Детальніше >>

14 жовтня 2021 року

День захисника України та День Українського козацтва

Шановні викладачі, співробітники, студенти!
Щиро вітаю Вас зі світлою Покровою Пречистої Богородиці,
Днем Українського козацтва та Днем захисників і захисниць України!
У цей світлий святковий день
Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я,
Злагоди, миру й благополуччя.
Нехай божественний покров
Пречистої Богородиці оберігає
Вас від бід і негараздів. Зі святами!

З повагою,
директор коледжу Любов МОРОЗКО

13 жовтня 2021 року

Традиційно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Для творчого клубу «Гостинна на Дворянській» це одне з найбільш значущих професійних свят. З вітальним словом на відкритті художньої виставки «Гостинна осінь», яка відбулася 12 жовтня 2021 року виступила директор коледжу Любов Морозко, а з музичним подарунком – вокальний ансамбль «Гармонія» під керівництвом Олени Кобзєвої. Бажаємо нашим друзям творчої наснаги та чудових художніх виставок, що збагачують духовний світ людини.

Детальніше >>

13 жовтня 2021 року

Сьогодні актуальною темою в нашій країні залишається тема миру. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми маємо пам’ятати, що зараз в ООС наші бійці зазнають втрат. Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, коли стане спокійно і тихо на Сході нашої держави. Наш народ завжди пишався вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє. Саме їм був присвячений захід «Будьмо достойні козацького роду», який підготували викладачі Юлія Олійник та Ірина Цибина, а провели студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» Єлизавета Бондаренко та Данило Меркулов. У заході взяли участь творчі колективи: вокальний ансамбль «Гармонія»(керівник Олена Кобзєва), вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівники Олена Василевська, Діана Скоропад), студенти 2 курсу спеціалізації «Народна хореографія» (керівники Наталія Добролюбова, Катерина Василенко), Катерина Дигало, студентка спеціальності «Музичне мистецтво». Технічне оснащення заходу здійснили Антон Снєдков та Олександр Лялюк. Захід  проведено з урахуванням карантинних вимог.

Детальніше >>

12 жовтня 2021 року

Напередодні Дня захисників і захисниць України викладачі та студенти нашого коледжу зустрілись з Олегом Анатолійовичем Сабадашем, розвідником 92 механізованої бригади, який розповів про нелегкі будні, проведенні в операції об’єднаних сил, про братерство і дружбу, які допомагали вижити під час служби. Щирим і хвилюючим було спілкування. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави. На завершення викладачі та студенти привітали Олега Анатолійовича та подякували за його відвагу, жертовність і любов до Батьківщини, сфотографувались на згадку про зустріч. Захід проведено з урахуванням карантинних вимог.

Детальніше >>

11 жовтня 2021 року

В межах циклу заходів професійної мережі майбутнього «Профіфест», ініційованої Харківським міським центром зайнятості ,випускники коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у практичних кейсах «Сучасний підприємець. Хто він?» та «Кар’єрний коучинг», пройшли тренінги «Успішний стартап», «Презентуй себе», «Проби відеорезюме», що сприятимуть формуванню навичок самопрезентації для успішного працевлаштування та побудови вдалої професійної кар’єри.

Детальніше >>

5 жовтня 2021 року1 жовтня 2021 року


1 жовтня – Міжнародний день музики!!!

Вітаю усіх музикантів та шанувальників музичного мистецтва з Міжнародним днем музики!
Музика, як різновид мистецтва, займає особливе місце у нашому житті.
З плином часу змінюються напрямки та смаки, але музика залишається вічною,
щодня наповнюючи радістю мелодій та життєдайним джерелом натхнення життя кожної людини.
Нехай музика і надалі супроводжує нас упродовж всього життя і допомагає досягти у ньому гармонії і досконалості.
Всім хто причетний до цього прекрасного свята бажаю міцного здоров’я,
миру, добра, професійних успіхів і нових творчих досягнень!

З найкращими побажаннями,
Директор коледжу Любов МОРОЗКО

30 вересня 2021 року

На передодні Всесвітнього Дня музики у коледжі відбувся цикл заходів «О, музико, душі людської злет». В бібліотеці коледжу бібліотекарем Л.Дудник підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Музичні сторінки Харківщини». Студенти і викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» в цей особливий день подарували колективу коледжу справжнє свято музики. На концерті прозвучали найрізноманітніші музичні твори класиків та сучасних композиторів в інструментальному та вокальному виконанні студентів: М.Янкаускаса, Д.Чуйко, А.Расулуарісона, В.Марченка. Виспівувала та оживала домра в руках Анастасії Коробки (клас викладача Л.Колуканової), бурхливими оплесками супроводжували присутні у залі виступ ансамблю народних інструментів «Музичні барви» під керівництвом Тетяни Стрілець та ансамбль домристів (керівники Л.Колуканова та О.Бойко). Слухачів зворушило та зачарувало тріо саксофоністів у складі А.Радішевської, Д.Ткаченка, В.Медвєдєва. На завершення концерту виступив вокально-інструментальний ансамбль «Оранж-Бенд» під керівництвом О.Коломойця. Провела концерт П.Рудь, яка привітала присутніх зі святом музики і побажала усім якомога більше творчих зустрічей у чарівній країні на ім’я Музика.

30 вересня 2021 року


Шановні колеги!
Прийміть наші щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!
Цього чарівного осіннього дня – бажаємо вам збирати врожаї мудрості та творчого натхнення.
Зберігайте у своїх душах віру у відродження та процвітання бібліотечної справи,
надію на зростання поваги до нашої професії, любов до книги.
Гарного вам святкового настрою, миру, добробуту у ваших домівках.

З повагою за дорученням колективу
Директор коледжу Любов МОРОЗКО

26 вересня 2021 року

Чоловічий ансамбль «Суголосся» під керівництвом заслуженої артистки України Вікторії Осипенко з успіхом виступив на ХХ Обласному фестивалі-конкурсі традиційної народної культури «КРОКОВЕЄ КОЛО» для дітей та молоді. У концертній залі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» колектив продемонстрував свою майстерність, змагаючись у номінації «Гуртовий спів». У конкурсній програмі ансамблю прозвучали лірична «Ой на горі жито…» з Полісся та козацька «Ой зима, зима…» з Дергачі Харківської області (із записів О.Стеблянка).

23 вересня 2021 року

Відбувся майстер-клас «Актор і кіностудія, його роль та місце. (Погляд зсередини)» від Анастасії Гергель – акторки української кіно, моделі з французьким корінням, продюсера «Pro Media corporation» (м.Київ), яка завітала до коледжу в рамках свого гастрольного туру по Україні. Тема заходу зацікавила студентів коледжу денної та заочної форм навчання спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво». До програми майстер-класу увійшли такі питання: Чому продюсер вже має дрімкаст ще на етапі  предпродакшну; Мова, якою висловлюється кастинг-директор. Як залишити слід про себе в його пам’яті; Яким бажають бачити актора на сценічному майданчику; «Кейс» та його створення; Самопроби – це не лише твоє обличчя, це обличчя кастинг-директора; Задачі режисера: робити чи пропонувати? За результатами майстер-класу Анастасія Гергель: розповіла про цікаві факти та курйозні випадки з власного досвіду професійного шляху в кіноіндустрії; відкрила студентам можливості поглянути на професію актора очима продюсера або кастинг-директора; навчила володінню мистецтвом самопроб; запропонувала декілька лайфхаків щодо подачі та «продажу» (піччингу) себе на ринку кіноіндустрії, у театральному світі в цілому. Тривалість майстер-класу – 3 години. Після закінчення майстер-класу кожний учасник отримав СЕРТИФІКАТ, особисті побажання та автограф Анастасії, фото з акторкою на пам’ять та її контакти для подальшої співпраці. Зустріч організувала завідувач практики Ольга Шахман в межах заходів з удосконалення практичної підготовки студентів коледжу. Технічне забезпечення Антона Снєдкова.

Детальніше >>

23 вересня 2021 року

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
з нагоди святкування Всеукраїнського Дня бібліотек
з 27 вересня 2021 року по 30 вересня 2021 року

п/п
Назва заходу
Форма
проведення
Дата
проведення
Відповідальні
Навчальна робота
1.Цикл екскурсій для студентів І-ІІ курсів
Обласна універсальна наукова бібліотека (місто Харків)

За домовленістю, протягом вересня 2021
Дудник Л.В.
Шостка Н.І.
Обласна бібліотека для дітей (місто Харків)
Запара С.О.
Драган Р.А.
Обласна бібліотека для юнацтва (місто Харків)
Головко І.М.
Жарова М.В.
Харківська спеціалізована музично-театральна міська бібліотека імені К.С.Станіславського
Правдівцева Л.В.
Бахмут М.М.
Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленко
Головко І.М.
Бойко В.В.
Наукова бібліотека НТУ «ХПІ»
Наукова бібліотека Харківського Національного університету імені В.М.Каразіна
Дудник Л.В.
Семененко Л.П.
Журавльова І.К.
Літературний музей (вулиця Багалія, 6)Дудник Л.В.
2.«Артбуки. Незвичайні книги»
Відкрита виховна година
29-09-2021
Головко І.М.
Правдівцева Л.В.
3.Фотопроєкт «Книга в об’єктиві»
Фотокрос «Моє хобі – читання»
Мистецька фотосесія
Протягом
вересня-жовтня
2021
Студенти
І-ІІІ курсів
спеціальності
Методична робота
4.Інформаційний анотований список фахової літератури та електронних матеріалів за основними напрямками підготовки здобувачів освіти коледжу
Інформаційний список
(для викладачів)
Онлайн на сайті
з 27-09-2021
по 01-10-2021
Правдівцева Л.В.
Головко І.М.
Дудник Л.В.
Запара С.О.
5.«Елементи бібліотечного маркетингу в діяльності бібліотек ЗФПО в умовах дистанційної освіти» (ДНМЦВФПО)
Семінар
30-09-2021
онлайн
Викладачі
комісії

22 вересня 2021 року

Щорічно в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників. З нагоди Дня партизанської слави, з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у бібліотеці коледжу проведено інформаційно-просвітницькі заходи та організовано виставки, присвячені підпільному та партизанському руху на Харківщині в 1941-1945 роках.

21 вересня 2021 року

Відбувся перший в цьому навчальному році День кар’єри, на який за сталою традицією були запрошені випускники коледжу різних років та спеціальностей, які побудували успішну кар’єру. Роман Поляков (випускник 2008 року – естрадні інструменти) на теперішній час актор українського кіно, за плечима якого понад 50 епізодичних ролей в телесеріалах, рекламі та документалістиці надіслав для перегляду відеоролик власних робіт. Олена Каліберда (випускниця 1998 року – естрадні інструменти) розповіла про власний професійний шлях від вступу до коледжу до посади директора філії «Теремок» мережі приватних дитячих садочків м. Харкова «Школа радості Олени Чернявської», а також про те, що її чоловік також випускник коледжу, а донька в цьому році вступила до коледжу і наслідує досвід своїх батьків. Ілона Литвин (випускниця 2013 року – народне пісенне мистецтво) ведуча, композитор, співачка створила креативну платформу розвитку дітей та мистецької освіти дорослих «Студія «Манго Інтертейнмент», організовує фестивалі, телевізійні проєкти, майстер-класи на території країни та поза її межами. Голубятнікова Анастасія (випускниця 2015 року – діловодство) на сьогодні працює секретарем/адміністратором/менеджером крупної української компанії «Горизонт» з обслуговування та продажу технічного обладнання. Усі запрошені випускники побажали студентам коледжу відповідального ставлення до навчання, вивчення іноземної мови, формування професійних компетентностей, набуття комунікаційних навичок, виховання в собі лідерських якостей щоби бути конкурентоспроможним в сучасному світі, жити в гармонії з собою, займаючись улюбленою діяльністю. Захід відвідали понад 50 студентів. Зустріч організувала завідувач практики Ольга Шахман в рамках удосконалення практичної підготовки студентів коледжу та мотивації до опанування обраної спеціальності. Технічне забезпечення Антона Снєдкова.

Детальніше >>

21 вересня 2021 року

Щорічно 21 вересня Україні відзначається Міжнародний день миру. Емблемою цього дня є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань студентів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей в навчальних групах коледжу були проведені виховні години «Мова миру починається з мене».

20 вересня 2021 року

В період з 17 по 20 вересня цього року у коледжі відбулася низка заходів з нагоди вшанування пам’яті видатного українського актора, Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста УРСР, Героя України Богдана Ступки. Серед них: Перегляд фільмів за участі Б.Ступки – «Білий птах з чорною ознакою, «Вогнем і мечем», «Тарас Бульба», у навчальних групах на спеціальності «Сценічне мистецтво» проведено виховні години «Богдан Ступки читає вірші Ліни Костенко», у бібліотеці організовано онлайн перегляд виставки «Код Ступки» , яка відбулася у музеї Т.Шевченка м.Києві. На завершення заходів студенти і викладачі переглянули презентацію книжкової виставки на арт фестивалі «Київ Баф». Організатори заходів: завідувач бібліотеки І.Головко, бібліотекар Л.Дудник, зав. лабораторією технічних засобів навчання А.Снєдков.

20 вересня 2021 року

18-19 вересня 2021 року на Слобожанщині відбулася масштабна яскрава подія – фестиваль «Олексіївська фортеця», який привертає увагу своїм розмахом, культурною програмою та туристичним потенціалом! Це місце для відпочинку, торгівлі та демонстрації найрізноманітніших талантів перед численною аудиторією! Серед яких і вокально-інструментальний ансамбль коледжу «Оранж-Бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Організатори фестивалю: Первомайська міська рада, Харківський обласний центр культури і мистецтва, Харківський обласний центр туризму, ГО Моушн+, за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».

Ансамбль естрадних інструментів "Orange-band"

18 вересня 2021 року

Всесвітній день прибирання. Понад 20 мільйонів людей у 180 країнах світу збираються разом, щоб позбавити нашу планету від сміття. Україна щорічно бере участь у цій акції. Студенти і співробітники коледжу приєднались до цієї соціоекологічної акції, щоб зробити чистішим навколишній світ.

Детальніше >>

17 вересня 2021 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» взяли участь у VІ щорічній мистецькій акції «Мистецтво об’єднує молодь». Акція відбулася за ініціативи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Під час заходу всі присутні мали змогу побачити виступи молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка, випускників та студентів-лауреатів міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Детальніше >>

16 вересня 2021 року

В межах проєкту «Я люблю Харків» студенти-мешканці гуртожитку під керівництвом вихователя Скуратової С.І. провели екскурсію на перший у Харкові оглядовий майданчик на даху будинку Госпрому, де розміщений супер бінокль на особливій підставці, який дозволяє побачити місто як на долоні – золоті куполи харківських храмів, будівлі театрів і університетів, корпуси заводів, зелень парків, береги міських річок. На горизонті – найбільший у Харкові Салтівський житловий масив.

Я люблю Харків

16 вересня 2021 року

Студенти Коледжу мистецтв в межах екскурсійного марафону «Мандруй Харківщиною» мали змогу розкрити таємниці вулиці Алчевських. Саме таку назву мала екскурсія, яку провела для всіх бажаючих (а прийшло досить багато людей – студенти, батьки з дітьми, допитливі харків’яни) – випускниця нашого Коледжу, співробітник Обласної бібліотеки для дітей Ніколаєнко Олена. Подорож була цікавою, змістовною; були творчі завдання із пошуку пам’яток, за виконання яких отримували буклети від Обласного організаційно-методичного центру туризму, з яким співпрацює бібліотека. Наскрізною лінією, впродовж всієї екскурсії, Олена Миколаївна розкривала зв’язок між архітектурою, мистецтвом, літературою і родиною Алчевських, чия причетність до бібліотечної справи заслуговує на особливу повагу і шану.

Детальніше >>

13 вересня 2021 року

В межах вивчення навчального предмета «Громадянська освіта» студенти перших курсів разом з викладачем І.М.Скирдою здійснили екскурсію Садом імені Тараса Шевченка. Заняття на відкритому повітрі проходило у формі квесту, під час якого здобувачі освіти оглянули чудові скульптурні композиції, архітектурні пам’ятки, а також дізналися про життєві цінності та пріоритети найвидатніших харків’ян.

Детальніше >>

11 вересня 2021 року

На території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди відбувся щорічний культурно-мистецький захід «Сад пісень Сковороди». Традиційно вже у одинадцятий раз проходить фестиваль «Сад пісень Сковороди». Основному заходу передувала урочиста частина – вшанування українського письменника і покладання квітів до погруддя Григорія Сковороди біля Бабаєвського Палацу культури. Видовищні урочистості чекали на гостей у Бабаївському лісі, адже саме тут видатний український поет, педагог, філософ Григорій Савич Сковорода надихаючись мальовничими краєвидами створив 15 з 30 своїх видатних байок. Безперервне дійство сучасного музичного фольклорного й поетичного мистецтва відбувалося на території знаменитої Сковородинівської криниці, а виступи народних професійних та аматорських вокальних колективів, гуртів, солістів, музикантів різних жанрів – від аутентичного співу до сучасної української естради очікували на гостей на території Грушевої галявини «Грушник». Мистецький захід зібрав величезну кількість людей. Це свідчить про те, що ідеї видатного філософа Григорія Сковороди продовжують наслідувати і навіть набули загальнонаціонального характеру. Галявина перед сценою, де проходила мистецька програма, була заповнена глядачами, які тепло приймали виступи почесних гостей та артистів. Яскравим виступом порадував глядачів творчий колектив коледжу – народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви).

Детальніше >>

7 вересня 2021 року

Вітаємо ХУРІ Амалію студентку 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» і КИРИЧЕНКА В’ячеслава студента 3 курсу спеціальності «Хореографія» з призначенням обласної стипендії на 2021-2022 навчальний рік на виконання програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки. Бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

6 вересня 2021 року

Студенти коледжу відвідали урочисту церемонію відкриття ХШ дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко», яка відбулася у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. «Міжнародний дитячий медіа фестиваль «Дитятко» з 2009 року збирає талановитих дітей та молодих людей. Ідея, яка народилася у Харкові, знайшла відгук у серцях дітей та небайдужих дорослих у різних куточках світу. Учасниками фесту за ці роки стали студії та режисери більше ніж зі 100 країн світу. А у складі журі працювали всесвітньовідомі діячі кіно, теле- та радіоведучі. Цьогорічний фестиваль відбудеться на базі гольф клубу Superior Golf. У рамках фесту запланована низка майстер класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників. До конкурсної програми відібрано 156 робіт з 40 країн світу. Україна представлена 14 регіонами, у тому числі АР Крим та Донеччиною. Фестиваль сприяє розвитку творчої молоді, підтримці дитячого телебачення та кіно, а також формує позитивний міжнародний імідж Харківщини.

5 вересня 2021 року

Сьогодні, в День народження народного артиста України В.С.Палкіна хорова спільнота Харкова шанує його пам'ять ХОРОВИМИ ІМПРЕЗАМИ напередодні Міжнародного фестивалю-конкурсу його імені, що відбудеться 30.11-5.12.2021. В’ячеслав Сергійович Палкін – найяскравіше явище сучасного українського хорового мистецтва Слобожанщини. Його ім’я як визначного класика національної диригентської школи сьогодні відоме не тільки в Україні, а й далеко за її межами. За роки тривалої праці він наполеглево збирав найкращу поетичну і музичну пам’ять свого народу, вивчав проблематику мистецтва, постійно працював над особистим професійним рівнем, а музично-просвітницька, науково-методична та педагогічна діяльність його споріднена з діяльністю М.Лисенка, К.Стеценка, М.Леонтовича, О.Кошиця. Серед багатьох творчих колективів в  культурно-мистецькому заході взяв участь творчий колектив нашого коледжу, Український народний хор «Основа» (художній керівник – Кобзєв С.С., хормейстери — Кобзєва О.О., Василевська О.В.).

Детальніше >>

1 вересня 2021 року

На майдані Свободи у Харкові відбувся парад-карнавал до Дня знань. Участь в якому взяли близько 1,5 тисячі студентів та школярів, а ще – більше 50 творчих колективів міста. Серед них наш творчий колектив народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська). У яскравих образах вони пройшли площею, а потім на них чекав святковий концерт та феєрверк. Також наш творчий колектив в цей день привітав зі святом школярів ЗОШ №10 м.Харкова.

Детальніше >>
сторінка 1   перейти >>               
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту