Перейти до контакту
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню
Пропустити меню

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

15 травня 2025 року

У День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. Це свято стало справжнім символом єдності поколінь, глибокої поваги до національної культури та української народної традиції.

Студенти 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» майстерно втілили ідею національної єдності, краси українського вбрання та сили нашої культури у художньо-сценічній формі-театралізованому концерті «Любов’ю квітнуть вишиванки».

Концертна програма поєднувала в собі театральні сцени, хореографічні композиції, поетичні монологи та вокальні номери, виконані як окремими студентами і викладачами, так і в творчими колективами. Кожен виступ був пронизаний символізмом української вишиванки – як оберега. Особливу атмосферу створювали колоритні костюми, сценографія, музичний супровід та натхненна гра студентів. Під час заходу говорили про символіку вишиванки, її історію та роль у збереженні української ідентичності.

Вишиванка – не просто одяг. Це – мова закодована в орнаментах. Щиро дякуємо всім, хто долучився до нашого мистецького дійства! Разом ми творимо українське сьогодення, спираючись на багатство традицій.

Цього дня представники студентської спільноти долучилися до Всеукраїнського національного уроку національної ідентичності «Україна – це ти!», який проводився у формі студійного інтерактивного шоу на youtube-каналі Суспільне Культура. Учасники обговорили питання з чого складається українська ідентичність, як формується національна свідомість та чому кожен українець є частиною нашої державності.

Керівники навчальних груп провели години спілкування онлайн зі студентами «Код нації – вишиванка. Регіон Харківщина».

Учасники ОПП народної хореографії взяли участь у обласному онлайн заході (флешмобі) фахових коледжів Харківської області «Незламна Харківщина» з хореографічною композицією «Люди титани» (постановник К.Василенко).

15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною. 15 травня 2025 року у День вишиванки Харківський фаховий вищий коледж мистецтв наповнився особливою атмосферою – щирою, теплою, натхненною.

13 травня 2025 року

13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі». Змістовно насичену зустріч провела випускниця коледжу 2012 року спеціальності «Хореографія» (ОПП «Народна хореографія») Помазан Юлія Володимирівна. На сьогодні наша гостя є виконуючою обов’язки головного балетмейстера Харківського академічного театру музичної комедії та за сумісництвом солістка балету Харківського академічного театру музичної комедії, хореограф-постановник Харківського незалежного театру «Theatre 057», балетмейстер-постановник школи танцю «Айседора», Переможець конкурсу «Молода людина року 2023» в галузі культури. Досвід, з яким вона щедро поділилася зі здобувачами 1-3 курсів, неоціненний для підростаючого покоління хореографів, керівників творчих колективів, які будуватимуть свою професійну кар’єру в період відновлення культурно мистецького простору в регіоні. Зустріч проводилася як в офлайн-форматі для здобувачів, що отримують індивідуальні консультації в коледжі так і транслювалась на інтернет-платформі Google Meet.

13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі» 13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі» 13 травня 2025 року в межах договору про співпрацю із зовнішніми стейкхолдерами – представниками професійної спільноти, відбулася гостьова лекція за темою: «Вплив спеціальних компетентностей на формування виконавської майстерності артиста музичного-драматичного театру в сучасному мистецько-освітньому середовищі»

11 травня 2025 року

Сьогодні в Україні і світі святкують Міжнародний день матері. День матері – не просто дата у календарі. Це спогади, тепло й вдячність, які завжди живуть у серці. Ми вшановуємо тих, чиї серця здатні вмістити весь світ. Тих, хто першими навчили любити, вірити, прощати. Хто обіймав без слів, підтримував у тиші, радів нашим перемогам більше, ніж ми самі.

Вітаємо не тільки матусь, а й бабусь, прийомних мам, хрещених, тітоньок і всіх, хто віддає дітям своє серце. Ви – рушій світла й добра. Зробіть сьогодні сімейне фото, зателефонуйте рідним, скажіть «люблю» і «дякую». Бо мама – не просто частина життя. Вона – все наше життя.

Студенти коледжу приєдналися до свята, створивши відеоролик під назвою «Матусю, ти – промінчик сонця, дарую світло і любов тобі», в якому представили свої фото з мамами.

Бібліотека презентувала віртуальну книжкову виставку «Уклін тобі, рідна Ненько!», у навчальних групах проведені вікторини «Мамо, ти у мене єдина у світі».

Вітаємо не тільки матусь, а й бабусь, прийомних мам, хрещених, тітоньок і всіх, хто віддає дітям своє серце. Ви – рушій світла й добра. Зробіть сьогодні сімейне фото, зателефонуйте рідним, скажіть «люблю» і «дякую». Бо мама – не просто частина життя. Вона – все наше життя.

11 травня 2025 року

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірка Харкова», який відбувся у нашому місті сьогодні. Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Дипломами Гран-прі нагороджені: Шевченко Анастасія, яка виконала варіацію Вакханки з балету «Вальпургієва ніч»; Ковальова Ірина – соло «Виснажуючи себе думками про нього»; дуети: «Вій. Остання молитва» представили Ковальова Ірина та Соколова Діана; «Локалізація 39-45» Мельник Кіра та Кондратенко Єлизавета; дипломом 1 ступеня журі відзначило номери «Механічна дія» та «Обсесія» у сольному виконані Мельник Кіри. Ваша перемога це результат наполегливої праці. Бажаємо дівчатам та їх педагогам натхнення, нових перемог і здійснення всіх творчих задумів.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу. Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірка Харкова». Студенти 2 та 3 курсу класичної та сучасної хореографії здобули найвищі нагороди конкурсу.

10 травня 2025 року

Вітаємо переможців XVІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня. Бажаємо учасникам колективу яскравих виступів та перемог у майбутніх творчих змаганнях.

XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня XVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Толока», який відбувся у місті Харкові. НАНТ «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) здобув звання лауреата І ступеня

10 травня 2025 року

Вітаємо Євтушенко Єлизавету, студентку ОПП «Класична та сучасна хореографія», її викладача Павленко О.О. з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV», який відбувся у місті Харкові. Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» за виконання соло в хореографічній композиції «Мистецтво в складні часи». Бажаємо студентці професійного зростання, творчої наснаги та яскравих перемог у майбутньому, а викладачу – талановитих вихованців.

Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV» Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV» Євтушенко Єлизавета стала золотим призером у номінації «Супер Гран-прі» на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «IRON KHARKIV»

9 травня 2025 року

Сьогодні Україна втретє разом із Європейським Союзом на державному рівні відзначає День Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

В умовах війни це надає нам можливість показати свою вольову силу, незламність та готовність до змін. Це також важливий момент для наших європейських партнерів, які бачать нашу відданість спільним цілям і прагнуть нашої Перемоги.

З нагоди Дня Європи бібліотека коледжу підготувала інформаційне повідомлення «Європа без кордонів». Студентська рада ініціювала перегляд фотовиставки-подорожі «Європа – перехрестя культур і цивілізацій». Циклова комісія бібліотечних дисциплін представила віртуальну презентацію «Культурні столиці Європи: перша чверть ХХІ століття».

8 травня 2025 року

Вітаємо студентів коледжу із вдалим виступом на Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених.

6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях». Робота Анни Колодної була відмічена позитивними відгуками та фрагмент виступу представлено у новинах Каразінського університету. Бажаємо студентам наснаги, удачі, віри в те, що ваші дослідження можуть стати маленькою краплиною в великому океані науки, які вдосконалять світ і зроблять вас щасливішими як дослідників.

6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях» 6-7 травня 2025 року студентки коледжу Колодна Анна, Бондаренко Аліса, Гавриленко Марія, Пупена Марія під керівництвом викладача математики та інформатики Громової Н.В. взяли участь у XIX Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми математики та її застосування в природничих науках та інформаційних технологіях»

8 травня 2025 року

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі та вдячності, згадуючи мільйони життів, які були покладені на вівтар боротьби зі злом, що охопило світ у середині XX століття. Українці тоді билися на всіх фронтах, визволяли окуповані землі, рятували людей. І саме сьогодні ми розуміємо: той подвиг – не лише історія, а частина нашої національної ДНК. Бо й нині – інше зло знову кидає виклик нашому народові. І знову наші воїни стають до бою. І знову Україна платить страшну ціну за право бути вільною. Пам’ятаємо кожного, хто не повернувся.

Вшановуємо кожного, хто вистояв. Схиляємося перед кожним, хто нині захищає нашу державу. Пам’ять – це те, що робить нас сильнішими. Перемога – це те, за що ми боремось. Вічна слава Героям! Слава Україні!

До Дня пам’яті та Перемоги в навчальних групах проведені тематичні виховні години «Хочу, щоб мирним був завтрашній день!», «Минуле з гірким присмаком», «Дякуємо Вам наші герої». Бібліотека презентувала віртуальну інформаційну годину «День пам’яті, надії та примирення: нам не потрібна війна».


6 травня 2025 року

В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь».

В концерті для ветеранів та отримувачів соціальних послуг району, який був підготований відділом культури Київського району, взяли участь студентки 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв. Натхненні рядки поезій Лесі Українки, Василя Симоненка та Ліни Костенко прозвучали у виконанні Лілії Палій, Єлизавети Макаренко і Дар’ї Тєсалової і були зустрінуті глядачами бурхливими оплесками.

Захід, який був спрямований на вміння цінувати мир та захищати його всіма розумними засобами, подарував усім присутнім позитивний настрій, а також віру в неминучість нашої Перемоги та настання довгоочікуваного миру.

В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь» В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь» В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь» В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь» В територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району міста Харкова напередодні 80-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відбувся мистецький захід «Безсмертна пам’ять поколінь»

5 травня 2025 року

5 травня 2025 року відповідно до плану вдосконалення практичної підготовки здобувачів спеціальності «Музичне мистецтво» ОПП «Народне інструментальне мистецтво», зокрема з «Практики роботи з оркестром/творчим колективом» відбулася онлайн – комунікація за темою «Теоретичні та практичні засади фахової підготовки в аспекті музичної комунікації в творчому колектив». З гостьовою лекцією: «Робота з ансамблем народних інструментів. Практика, досвід, реалізація» перед здобувачами освіти та викладачами ЦК народних інструментів та музично-теоретичних дисциплін виступила Шабанова Таїсія Олександрівна, керівник Зразкового ансамблю народних інструментів «Весняночка», КЗСМО «Слобожанська школа мистецтв» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області. До діалогу долучилися здобувачі3-4 курсів, викладачі ЦК та керівники ансамблів.

«Комплекс специфічних механізмів взаємодії в творчому колективі та професійних компетентностей керівника в розрізі освітнього процесу в коледжі». Доповідач Ніколенко Світлана Миколаївна, голова ЦК народних інструментів, керівник «Практики роботи з оркестром» здобувачів освіти ІІІ курсу.

«Репертуар як підґрунтя для успішного функціонування оркестрового колективу». Доповідач – Стрілець Андрій Миколайович, доктор мистецтва, доцент, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, головний диригент «Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю», керівник оркестру народних інструментів «Слобожанські візерунки» ХФВКМ, керівник «Практики роботи з оркестром» здобувачів освіти ІV курсу.

«Підготовка високопрофесійного керівника ансамблевого колективу до педагогічної, концертної та творчої діяльності». Доповідач – Стрілець Тетяна Володимирівна, заступник голови ЦК народних інструментів, керівник дитячо-юнацької музичної студії при коледжі, керівник ансамблю народних інструментів «Музичні барви».

Наприкінці зустрічі після обговорення та висловлення ідей, порад, критичних зауважень тощо, були запропоновані для реалізації певні заходи з методики, організації, проведення різних видів практики для вдосконалення практичної підготовки здобувачів мистецької освіти ХФВКМ з урахуванням умов сьогодення в країні/регіоні та можливостей задіяння організацій-партнерів в якості баз практики.

2 травня 2025 року

З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

У межах проєкту проведено XII Всеукраїнський конкурс виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича. Студентка освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Марія Фанаскова (клас викладача Ніколенко С.М., концертмейстер Недомолкіна С.Л.) отримала почесне третє місце та здобула звання лауреата. Щиро вітаємо Марію з гідним виступом і вагомим досягненням у престижному конкурсі!

1 травня в межах мистецького проєкту відбулися онлайн-воркшопи на тему «Мистецтво самопрезентації молодого виконавця у медіапросторі». Серед доповідачів – викладачі циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни».

Юлія Іванська з темою виступу «Використання онлайн-платформи Canva в освітньому процесі».

Ірина Половинка, яка розкрила актуальне питання «Інструменти сучасного викладача мистецької школи».

Участь у таких науково-методичних і мистецьких ініціативах сприяє професійному зростанню, обміну досвідом, впровадженню інновацій у мистецьку освіту та забезпечує високу якість підготовки фахівців.

З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. З 29 квітня по 1 травня 2025 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний мистецький проєкт «100-річчя бандури в академічній школі», організований кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

2 травня 2025 року

Вітаємо здобувачів освіти I курсу – учасників творчого колективу Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал) спеціальності «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи» з перемогою у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі. Бажаємо наснаги та перемог у майбутньому.

Творчий колектив Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал), спеціальность «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи». Перемога у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі. Творчий колектив Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал), спеціальность «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи». Перемога у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі. Творчий колектив Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал), спеціальность «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи». Перемога у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі. Творчий колектив Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал), спеціальность «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи». Перемога у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі. Творчий колектив Театр «Маска» (керівник Олена Шаповал), спеціальность «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно-театралізовані заходи». Перемога у фестивалі-конкурсі циркового та театрального мистецтва «Дивовижний світ мистецтва», який відбувся у місті Харкові. Колектив виборов Гран-прі.

1 травня 2025 року

З 28 по 30 квітня 2024 року в місті Харкові відбувся II Відкритий виконавський конкурс «Джаз – це ми!» – яскрава мистецька подія, що вкотре об’єднала талановитих молодих музикантів з усієї України. Конкурс був організований і проведений цикловою комісією «Естрадно-джазове мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за сприяння Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації. Зважаючи на сьогоднішні реалії, конкурс проходив у дистанційному форматі, проте це не завадило йому стати потужною платформою для прояву виконавської майстерності та творчої енергії.

Протягом трьох днів 165 учасників з усіх куточків України демонстрували свою виконавську майстерність в номінаціях: «гітара», «фортепіано», «духові та ударні інструменти».

Переможці Конкурсу були нагороджені дипломами лауреатів та дипломантів, а журі відзначено подяками за високий професіоналізм і неупереджене оцінювання.

Сподіваємось на продовження гарних традицій цього мистецького заходу і з нетерпінням чекатимемо зустрічі на IV Відкритому обласному виконавському конкурі «Джаз – це ми!».

1 травня 2025 року

Вітаємо ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівник Ю.Іванська), який став лауреатом І премії у III Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Дивограй».

Ваша перемога – це результат наполегливої праці та відданості музиці. Бажаємо продовжувати радувати нас своїми чудовими композиціями!

Ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівник Ю.Іванська), став лауреатом І премії у III Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Дивограй»

1 травня 2025 року

В межах виконання операційного плану заходів з реалізації у 2023-2025 роках Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року започатковано літературний конкурс «Чародійне слово: слухаємо українське!».

До відзначення Всесвітнього Дня книги та авторського права (23 квітня 2025 року) проведено урочисте підведення підсумків: подано 37 заявок, взяло участь 54 конкурсанти. Визначені переможці в номінаціях конкурсу, які отримали дипломи І-ІІІ ступенів та сертифікати учасників. До проведення конкурсу були залучені: здобувачі освіти усіх курсів коледжу, вступники, батьки, стейкхолдери.

Учасників конкурсу привітали представники Харківської обласної організації національної спілки письменників України А.Стожук (голова), В.Романовський (голова творчої асоціації літераторів «Слобожанщина»), Л.Нікуліна, які відзначили Подяками 14 здобувачів освіти, 10 викладачів та 2 працівників бібліотеки. Захід став справжнім святом духовності, культурного піднесення та величі українського слова.

Літературний конкурс «Чародійне слово: слухаємо українське!» Літературний конкурс «Чародійне слово: слухаємо українське!» Літературний конкурс «Чародійне слово: слухаємо українське!» Літературний конкурс «Чародійне слово: слухаємо українське!»

30 квітня 2025 року

29 квітня 2025 року в коледжі відбулася драматична вистава «Ти і я – за межею», приурочена 39-річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Захід став глибоким емоційним відгуком на події, що залишили незабутній слід в історії та пам’яті українського народу.

Постановка є режисерською роботою студентки 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» ОПП «Видовищно театралізовані заходи» – Вікторії Єлізарової (керівник Ольга Сомова).

У виставі взяли участь талановиті студенти, які через сценічне мистецтво передали глибокі переживання, біль втрати та силу людського духу. Їхня майстерність та щирість зворушили глядачів та стали справжнім вшануванням пам’яті жертв Чорнобиля.

29 квітня 2025 року в коледжі відбулася драматична вистава «Ти і я – за межею», приурочена 39-річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції 29 квітня 2025 року в коледжі відбулася драматична вистава «Ти і я – за межею», приурочена 39-річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції 29 квітня 2025 року в коледжі відбулася драматична вистава «Ти і я – за межею», приурочена 39-річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції 29 квітня 2025 року в коледжі відбулася драматична вистава «Ти і я – за межею», приурочена 39-річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

30 квітня 2025 року

Сьогодні   чудовий день – День джазу! Музика, що лине з глибин душі й серця, дає свободу почуттям та емоціям, дарує натхнення й невичерпний потік енергії.

Бажаємо усім шанувальникам джазу яскравих виступів, палких оплесків та вдячних усмішок слухачів. Найщиріші вітання студентам, викладачам, для яких ця музика є сенсом життя.

29 квітня 2025 року

Вітаємо учасників команди коледжу «Володарі чисельника» Гайдар Даяну, Ладигіну Поліну, Бузову Дар’ю, Різник Іллю та викладача Громову Наталію Валеріївну з отриманням сертифіката за участь в командному конкурсі «Командоломки» по розв’язуванню головоломок, якій традиційно очолює Мала академія наук України. Цього року учасникам не вистачило одного балу до призового місця, завдання були цікаві, складні та такі що не мали розв’язку. Бажаємо успіху у наступному році!

Сертифікат за участь в командному конкурсі «Командоломки» по розв’язуванню головоломок, якій традиційно очолює Мала академія наук України.

29 квітня 2025 року

У ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія». Мелодії Ф.Шопена оживають у русі. Кожен рух мов подих вітру серед білосніжного серпанку. Прем’єра співпала з професійним святом – Міжнародним днем танцю.

Найщиріші вітання учасникам дійства, творчої наснаги та заслужених оплесків глядачів!

У ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія». У ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія». У ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія». У ХНАТОБ відбулася прем’єра балету «Шопеніана» у двох діях, в якому взяли участь здобувачі освіти ОПП «Класична та сучасна хореографія».

29 квітня 2025 року

Сьогодні – Міжнародний день танцю!Танець – це мова душі, яка не потребує перекладу. Це енергія, яка єднає серця, надихає мріяти, дарує світло і красу!

Щиро вітаємо всіх, хто присвятив себе цьому прекрасному мистецтву. Бажаємо вам невичерпного натхнення, блискучих виступів, яскравих емоцій, нових перемог і здійснення всіх творчих мрій!

Нехай ваш танець завжди буде вільним, як вітер, яскравим, як весняне сонце, і щирим, як ваше серце!



28 квітня 2025 року

28 квітня у світі традиційно відзначають Всесвітній день охорони праці. У 2025 році ця подія проходить під гаслом «Революційні підходи до здоров’я і безпеки: роль ШІ та цифровізації на роботі». Тема цьогорічної кампанії акцентує увагу на тому, як новітні технології змінюють умови праці.




В умовах війни цей день набуває особливого значення. У той час, як країна втрачає найкращих, неприпустимо допускати смертельні випадки на виробництві. Забезпечення безпеки праці – це запорука стабільної роботи підприємства та зменшення плинності кадрів. Нехай цей день стане нагадуванням про цінність людського життя і важливість гідних умов праці.

З нагоди свята бібліотека коледжу пропонує переглянути презентацію «Вивчати – щоб знати, знати – щоб жити» Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

27 квітня 2025 року

27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. Близько 45 осіб долучилися до відеозустрічі на платформі ZOOM. Захід розпочався «Гімном коледжу» у виконанні віртуального хору викладачів та здобувачів, вітанням директора Любові МОРОЗКО.

В ході зустрічі відвідувачі побачили презентації освітньо-професійних програм спеціальностей «Перформативні мистецтва», «Музичне мистецтво», «Бібліотечна, інформаційна та архівна справа», познайомились з головами ЦК.

Відповідальний секретар приймальної комісії Артем Лошков та завідувач навчально-методичного кабінету Олена Лисюк провели для вступників віртуальну екскурсію по сайту коледжу (рубрика ВСТУПНИКУ) і надали інформацію щодо вступу до коледжу в цьому році та рекомендації щодо проходження творчих випробувань та вступних екзаменів.

Відвідувачі заходу отримали відповіді на питання, що виникли впродовж зустрічі та були викладені в чаті відеоконференції. Вступникам, які ще не визначилися з вибором мали можливість відвідати відеозустрічі декількох ОПП і вирішити – що до душі! Онлайн-захід завершився закликом «Мистецтво творить майбутнє! Будуймо майбутнє разом!» та запрошенням до вступу до коледжу усіх творчих особистостей.

27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році. 27 квітня 2025 року відбувся День відкритих дверей, який зібрав в онлайн-форматі потенційних вступників до коледжу в 2025 році.

26 квітня 2025 року

26 квітня виповнюється 39 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.




Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України, Білорусі, Росії в найближчі дні після аварії отримали значні дози опромінення, біля півмільйона з них померли від наслідків радіації.




До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.




Радянська влада робила все, щоб приховати від світу наслідки катастрофи. Два дні світ нічого не знав про вибух. 27 квітня різке зростання радіаційного фону зафіксували в Данії та Швеції, після чого шведська влада звернулася до Москви із вимогою надати пояснення.




Натомість у радіоактивному Києві, щоб показати світові, що, мовляв, нічого не сталося, 1 травня на святкову демонстрацію вивели тисячі людей, в тому числі і дітей.




Наслідки Чорнобильської аварії, які ще десятиліттями будуть вивчати науковці, навчили людство багатьом речам. Найперше, ще раз показали, яким страшним є вплив радіації на організм людини. А ще, наскільки тривалим буде вплив радіації після аварії. Зокрема, вважається що 30-кілометрова зона навколо ЧАЕС буде придатною для життя через 50-60 років, проте 10-кілометрова зона навколо станції назавжди залишиться закритою для людей.

Сьогодні – не просто дата. Це день, коли біль та пам’ять стискають серце кожного українця. Нехай світло цієї пам’яті об’єднує нас і дарує силу ніколи не допустити подібного знову.

22 квітня 2025 року

22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія», ініційована ЦК «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» з метою сприяння формуванню у здобувачів спеціальних компетентностей, притаманних викладачу фахових дисциплін. Онлайн-комунікація – це чудова нагода продемонструвати набуті здобувачами теоретичні знання з педагогіки та методики викладання, а також власний практичний досвід проведення уроків з вихованцями дитячо-юнацької студії, що функціонує на базі коледжу. Організаційно-методичний супровід педпрактики в коледжі забезпечено відповідно до вимог стандарту, кожен зі здобувачів спроможний успішно виконати усі завдання, заплановані в програмі навчальної дисципліни.

Підчас комунікації було висвітлено багатогранність педагогічної практики, що відобразилось у темах виступів здобувачів: «Мій перший самостійний урок з педагогічної практики: страхи, помилки, відкриття», «Оцінювання прогресу та надання зворотного зв’язку учням у процесі навчання гри на музичному інструменті», «Традиційні народні інструменти України у житті сучасної дитини: погляд поколінь через призму часу», «Вплив контенту Інтернет-ресурсу та соціальних мереж на популяризацію володіння музичним інструментом серед сучасної молоді», «Роль особистості викладача в навчально-виконавському процесі», «Концертне хвилювання. Фактори виникнення та способи подолання. Творчий досвід виконавця», «Педагогічна імпровізація: пошук креативних рішень в нестандартних ситуаціях» та інші.

Організатором і модератором онлайн-комунікації виступила голова ЦК Ніколенко С.М., яка на початку зустрічі висвітила тему «Модернізація в ОПП «Народне інструментальне мистецтво» навчальної дисципліни «Педагогічна практика»: організаційно-методичне забезпечення, досвід викладання, мотивація здобувачів до вивчення дисципліни». До спілкування долучилися: керівник студії Стрілець Т.В. з темою «Започаткування дитячо-юнацької музичної студії на базі коледжу: досвід функціонування, динаміка розвитку», зовнішні стейкхолдери – Тищенко І.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач КЗМО «Дитяча музична школа №2» Харківської міської ради, випускниці коледжу Мельник К.С., Іванська Ю.В. – викладачі по класу бандури КЗСМО «Валківська школа мистецтв» Харківської області, викладачі музичної студії раннього розвитку «Кактус» місто Валки з темою «Взаємодія та фідбек від представників академічної та професійної спільноти стейкхолдерів щодо цілісності практичної підготовки майбутніх викладачів закладів початкової мистецької освіти». Підвела підсумок онлайн-комунікації Шахман О.А., завідувач навчально-виробничої практики коледжу інформацією за темою «Роль і місце педагогічної практики в палітрі різновидів практичної підготовки фахового молодшого бакалавра з музичного мистецтва. Моніторинг успішності здобувачів». Між учасниками зустрічі відбулося обговорення можливостей задіяння баз практики по регіону, планування інноваційних заходів з організації та проведення педагогічної практики тощо. У заході взяли участь 22 особи.

22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія» 22 квітня 2025 року відбулася онлайн – комунікація здобувачів 3-4 курсів ОПП «Народне інструментальне мистецтво» за темою: «Педагогічна практика: діяльність, творчість, досвід, взаємодія»

19 квітня 2025 року

19 квітня 2025 року відбулося справжнє свято для шанувальників народного інструментального мистецтва. Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Цей захід став справжньою окрасою мистецького життя міста, а виступи студентів коледжу – Марії Фанаскової (клас викладача Ніколенко С.М.) та Данила Дзюби (клас викладача Колуканової Л.С.) – стали яскравим свідченням високого рівня виконавської майстерності молодих митців. У супроводі фестивального оркестру народних інструментів під керівництвом маестро Юрія Дяченка у виконанні студентів Коледжу прозвучали твори видатних харківських композиторів – Ігоря Гайденка та Бориса Міхєєва.

Висловлюємо щиру подяку за запрошення та можливість долучитися до цієї непересічної мистецької події керівнику оркестру Юрію Дяченку, співорганізатору заходу доценту кафедри Сергію Костогризу, завідувачу кафедри, заслуженому діячу мистецтв України Андрію Стрільцю.

Вітаємо всіх учасників з успішним проведенням фестивалю та бажаємо нових творчих проєктів, яскравих звершень і натхнення на майбутнє!

Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Студенти та викладачі освітньо-професійної програми «Народне інструментальне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв мали велику честь стати учасниками заключного концерту фестивалю інструментальної музики «Харків-фест», організованого кафедрою народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

15 квітня 2025 року

З 11 по 14 квітня у Харкові пройшов 3-й Відкритий регіональний конкурс читців художнього слова «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ», який був організований і проведений цикловою комісією «Сценічне мистецтво» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації. Свої заявки на участь у конкурсі надіслали 20 юнаків і дівчат, які представляли місто Харків і Харківську область, Сумську та Вінницьку область. Традиційно особливо приємно було вітати учасників з міста Миколаївка Донецької області. Незважаючи на те, що зовсім поруч точаться військові дії, діти взяли участь у конкурсі!

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: перша – виконавці від 12 до 14 років, друга – виконавці від 15 до 18 років. За умовами конкурсу кожен учасник підготував і виконав два твори: класичних або сучасних українських авторів та класичних або сучасних зарубіжних авторів. Конкурс, зважаючи на реалії сьогодення, був дистанційним, тому учасники свої виступи надсилали у вигляді відеороликів, багато з яких відрізнялися справжньою креативністю та майстерністю створення.

Виступи юних читців оцінювало компетентне журі. Очолювала його вже третій рік поспіль заслужена артистка України, провідний майстер сцени, актриса Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Г. Шевченка – «Березіль», викладачка сценічної мови Харківського Національного Університету Мистецтв імені І.П.Котляревського, доцентка Тетяна Грінік. Членами журі були заслужена артистка України, актриса Харківського академічного театру музичної комедії Тетяна Циганська і провідна актриса-ляльковод, майстер сцени Харківського академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва, педагог вищої категорії КЗМО «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів» ХМР Людмила Мельникова. Також у складі журі були провідні педагоги циклової комісії коледжу «Сценічне мистецтво» Т.О.Басанець, А.Л.Бурдов, Ю.С.Олійник, О.О.Шаповал.

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами лауреатів та дипломантів, а педагоги, які підготували конкурсантів, отримають подяки за внесок у шляхетну справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді.

Конкурс залишив незабутні враження, а організатори конкурсу сподіваються, що наступний, IV конкурс відбудеться вже у мирній Україні, країні-переможниці!

15 квітня 2025 року

З 1 по 8 квітня 2025 року в українських містах: Київ-Рівне-Радивилів проходив V Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців української інструментальної музики імені Германа Жуковського, на якому Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» ХФВКМ здобули Диплом Лауреата І ступеня та отримали спеціальний Диплом-відзнаку – «За оригінальне аранжування та популяризацію української музики».

Вітаємо наших талановитих студентів Коледжу: Анікеєву Юліанну, Брюханова Олександра, Дзюбу Данила, Фанаскову Марію, їх беззмінного керівника – Стрілець Тетяну Володимирівну, концертмейстера ансамблю – Лошкова Артема Юрійовича та бажаємо нових звершень та перемог на творчому Олімпі!

З 1 по 8 квітня 2025 року в українських містах: Київ-Рівне-Радивилів проходив V Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців української інструментальної музики імені Германа Жуковського, на якому Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» ХФВКМ здобули Диплом Лауреата І ступеня та отримали спеціальний Диплом-відзнаку – «За оригінальне аранжування та популяризацію української музики» З 1 по 8 квітня 2025 року в українських містах: Київ-Рівне-Радивилів проходив V Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців української інструментальної музики імені Германа Жуковського, на якому Ансамбль народних інструментів «Музичні барви» циклової комісії «Народні інструменти та музично-теоретичні дисципліни» ХФВКМ здобули Диплом Лауреата І ступеня та отримали спеціальний Диплом-відзнаку – «За оригінальне аранжування та популяризацію української музики»
сторінка 1   перейти >>                                                          
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту