Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Телефони приймальної комісії коледжу
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
vstupkvkm@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

23 травня 2022 року

Вітаємо Дар’ю Гаврилюк (лауреат 1 ступеня) та Світлану Стеценко (лауреат 2 ступеня), студентів II курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» з перемогою у Відкритому Всеукраїнському конкурсі гриму «Джоконда» 2022, який відбувся у Харківській державній академії культури. Висловлюємо щиру вдячність викладачу Тетяні Петровській за професійну підготовку дівчат. Бажаємо здоров’я та творчих успіхів у майбутньому.

Детальніше >>

21 травня 2022 року

Вітаємо Катерину Дигало (1 місце), Алесю Радішевську (2 місце), Влада Ведмідя (3 місце), Іллю Хайхана, Семена Маріненка (4 місце) з перемогою у Відкритому Всеукраїнському конкурсі молодих музикантів імені І.Слатіна (до 105-річчя ХНУМ імені І.П.Котляревсткого), номінації – «Естрадні інструменти», «Естрадно-джазовий вокал». Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога у ваших руках. Бажаємо також гідно і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

20 травня 2022 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначається цьогоріч 21 травня.

19 травня 2022 року

Сьогодні одне з улюблених свят українців – День вишиванки – щороку третього четверга травня українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України. Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності, і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі прийміть найщиріші вітання зі Святом національної єдності!18 травня 2022 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого, в перекладі з татарської мови, означає повернення.

16 травня 2022 року

Вітаємо Юлію Макаренко, студентку I курсу спеціалізації Народне інструментальне мистецтво та її викладача Ірину Половинку з перемогою у I Міжнародному конкурсі виконавців на класичній гітарі, який відбувся 10-14 травня 2022 року в Харкові. Бажаємо ще не раз брати участь у подібних заходах і з кожним разом дивувати глядачів і справедливе журі своїм талантом, здібностями і можливостями.

8 травня 2022 року

Вітаємо творчий колектив коледжу оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» (керівник Андрій Стрілець) з перемогою у конкурсі «Talents of world 2022» (місто Братислава, Словакія). Бажаємо творчого натхнення, сили та мужності у скрутний для усіх нас час. Хай творчі досягнення Ваших вихованців завжди наповнюють серце гордістю та дарують нові ідеї.

7 травня 2022 року

Сьогодні у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Вшановуючи пам’ять полеглих, проєкт продовжує привертати увагу світу до геноциду, який відбувається у центрі Європи.

7 травня 2022 року у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

6 травня 2022 року

Свій внесок у Перемогу України зробили Раїса Андріївна Гарбуз та Сергієнко Ольга, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» заочної форми навчання, здобувши звання лауреата I ступеня на престижному конкурсі «Talents of world 2022» у місті Братиславі, Словакія. Вітаємо! Бажаємо здоров’я, успіхів, творчої наснаги в популяризації української культури в усьому світі.

26 квітня 2022 року

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки. Гімн України виконує хор хлопців від 7 до 17 років «Bonifantes». На концерті було зібрано понад 180 тисяч крон для українських жінок та дітей, що постраждали внаслідок війни. Диригує студентка 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ХФВКМ Смирнова Дар’я (клас викладача Волошко І.В.). Вітаємо Дар’ю з публічним професійним виступом у такий складний для нашої країни час. Бажаємо творчих успіхів у майбутньому і в інших країнах Європи у мирний час!

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки

18 березня 2022 року

В онлайн-форматі для студентів коледжу 1-3 курсів (які виявили бажання та мали можливість підключитися) викладачем громадянської освіти С.С.Селегєєвим було проведено бесіду «Як не стати жертвою фейків та користуватися лише достовірною інформацією?». Під час зустрічі було обговорено наступні питання: «Що таке інформаційна пропаганда?; «Яка її мета та методи?; «Які пропагандистські кліше використовують російські мас-медіа?; «Яким чином можна розпізнати фейк?; «Як правильно дивитися та сприймати новини?; «Де віднайти достовірну інформацію?; «Яким електронним ресурсам можна вірити, а яким ні?. Особливу увагу було приділено правилам поведінки у соціальних мережах в умовах воєнного стану.

Дорогі наші студенти!
Дирекція, педагогічний колектив та всі працівники коледжу пам’ятаємо і хвилюємося за кожного з вас. Зберігайте спокій, піклуйтеся про себе і своїх рідних. Кожний на своєму місці, виходячи з своїх можливостей робіть все для ПЕРЕМОГИ! Недалеко вже той час, коли ми знову співатимемо, танцюватимемо і гратимемо на наших улюблених музичних інструментах. Цьогоріч ми святкуватимемо 55-річчя коледжу і ця подія буде присвячена ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ над російським загарбником!
Любимо вас! Бережіть себе!
Все буде Україна!

22 лютого 2022 року

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці коледжу організовано книжково-ілюстративну виставку «І там, де звучить рідна мова, живе український народ» та проведено відкриту виховну годину «Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово» для студентів 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (керівник навчальної групи Дудник Л.В.), також до святкування долучилися студенти 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Вони разом з викладачем Мельник О.В. провели лінгвістичну вікторину «Наша мова – українська. Вона найкраща, бо рідна». Пам’ятаймо: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» (Ліна Костенко). Тож любімо, вивчаймо, оберігаймо, плекаймо рідну мову! І найголовніше – говорімо українською.

Детальніше >>

18 лютого 2022 року

В бібліотеці коледжу відбулася година патріотичного виховання «Вони виборювали майбутнє України» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні). Під час заходу студенти дізналися про харків’ян, які віддали найдорожче, що має кожен із нас, – своє життя. Вони загинули на вулицях Києва за честь гідність, волю українців. Це Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук. Всі учасники заходу зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

Детальніше >>

16 лютого 2022 року

В період з 9 по 15 лютого 2022 року в коледжі відбувся цикл заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» презентували інформаційний буклет «Молодість у полум’ї війни» та переглянули у бібліотеці документальний фільм «Афганістан. Вся правда». Керівники навчальних груп 1 курсів провели тематичні виховні години «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…» та години спілкування «Афганістан далекий, у кожній пам’яті живий…» для студентів 3-4 курсів.

Детальніше >>

16 лютого 2022 року

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

15 лютого 2022 року

Студенти спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» разом з працівниками бібліотеки сімейного читання №29 Московського району міста Харкова провели захід до Дня Святого Валентина «Віртуальна подорож до країни кохання Снігової королеви», присвячений видатному данському казкарю Г.Х.Андерсену. Захід відбувся у Територіальному центрі соціального захисту населення Московського району міста Харкова. Ведучими заходу були студентки 2 курсу: Філоненко Анастасія, Черепахіна Кіра, Іларіонова Анастасія (викладач Людмила Правдівцева).

14 лютого 2022 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою (диплом Гран-Прі) у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимові візерунки», який проходив у місті Одеса 10-13 лютого цього року. Творчий колектив отримав високу оцінку від членів журі та організаторів конкурсу. Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Бажаємо учасникам та керівникам старанно і гідно йти до вершин успіху. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь про нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Детальніше >>

28 січня 2022 року

З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, в коледжі проведено низку заходів: «Квіти у полі, там де Крути…» – години історичної пам’яті у навчальних групах; «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення» – експрес-інформація в бібліотеці коледжу та перегляд документального фільму «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

22 січня 2022 року

22 січня 2022 року відзначається День Соборності України. Напередодні знаменної дати в коледжі проведено цикл тематичних просвітницьких заходів «Молодь єднає Україну»: інформаційно-виховні години «Україна – єдина країна» для студентів 1-2 курсів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для студентів 3-4 курсів. Тематичні заняття «Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України» в межах вивчення навчальних дисциплін «Історія України», «Основи права» (І.М. Скирда, О.С. Насонова). В освітній бібліотеці оформлена тематична поличка «В єднанні сила й міць держави» та проведено перегляд літератури «…Нам берегти тебе, Соборну і єдину і нам твою історію творить». Студентською радою коледжу організовано і проведено фотоквест «Україна – це я, Україна – це ти».

Детальніше >>
Вітання з Новим роком

30 грудня 2021 року

Творчі колективи коледжу взяли участь у I Міжнародному фестивалі-конкурсі «Карпатська рапсодія», Івано-Франківська область с.Яблуниця Вітаємо ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) з перемогою-Гран-Прі та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівники Олена Василевська, Діана Скоропад) – перше місце. Шановні студенти і викладачі! Зичимо Вам наснаги та перемоги у майбутніх творчих змаганнях.

Детальніше >>

26 грудня 2021 року

Цикало Вікторія, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» стала переможцем (2 місце) у Всеукраїнському чемпіонаті по чирлідингу в місті Одесі.

Детальніше >>

23 грудня 2021 року

З 1 по 31 грудня 2021 року відбулась Всеукраїнська екологічна акція «Новий рік крокує по планеті», у якій брали участь студенти нашого коледжу. В межах акції в коледжі було проведено виставку-конкурс творчих робіт студентів, яку організувала викладач природничих дисциплін Ковальчук К.І. Мета виставки – пропагування природоохоронних ідей, щодо збереження хвойних дерев. На виставку представлено понад 60 робіт студентів 1-4 курсів. 23 грудня 2021 року журі конкурсу визначило переможців. Перше місце – Нестеренко Катерина, студентка 2 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», друге місце – Черешньовська Вікторія, студентка 1 курсу спеціалізації «Народна хореографія», третє місце – Золотько Олександра, студентка 1курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво». Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та виставок, що збагачують духовний світ людини.

21 грудня 2021 року

Напередодні Різдва в актовій залі коледжу відбувся тематичний концерт «Прийшли щедрувати до Вашої хати…» класу викладачів, заслужених артисток України Олени Шишкіної та Вікторії Осипенко. Глядачі отримали велику насолоду від звучання фольклорного гурту «Слобожаночка» та ансамблю духовної музики «Суголосся». В програмі концерту прозвучали 16 різнопланових творів. Щедрівки з багатьох куточків України та авторські твори.

18 грудня 2021 року

Відбулися обласні етапи ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у яких брали участь студенти нашого коледжу. Щиро вітаємо студентку ІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія» ЛАРІЧКІНУ ЄВУ, яка стала переможцем обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, та студентку І курсу спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» РЕДЬКО СОФІЮ, яка посіла ІІ місце на цьому ж конкурсі. Зичимо дівчатам наснаги, успіхів та перемоги на завершальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

18 грудня 2021 року

Щороку студенти коледжу вітають дітей співробітників і студентів з Днем Святого Миколая. Цьогоріч Секретарьова Ліза, студентка випускного курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» разом з одногрупниками підготувала для малюків творчий подарунок «Снігова казка» (керівник Тамара Басанець), а студенти спеціальності «Хореографія» (керівник Наталя Замєсова) взяли участь у грандіозній шоу програмі Харківської обласної філармонії для дітей працівників мистецьких та освітніх закладів.

Детальніше >>

16 грудня 2021 року

Викладач Громова Наталія Валеріївна провела підсумкові тематичні заняття з математики. Зі студентами 1 курсів заняття проведені у формі змагань між групами «Паралельність» та «Перпендикулярність» в рамках завершення вивчення теми «Паралельність та перпендикулярність прямих і площин у просторі». Студенти розв’язали близько 30-ти задач з геометрії як в групах так й індивідуально. Студенти 2 курсів узагальнювали знання з теми «Дослідження функцій за допомогою похідної» у формі квесту. На початку заняття командам необхідно було розв’язати «музичні» приклади, по відповідях визначити номер команди й далі по інструкціям маршрутних листів виконати завдання на шести станціях. За кожне правильно виконане завдання команди збирали літери та цифри, з яких наприкінці квесту склали мотиваційну фразу: МАТЕМАТИКА#ДПА2022.

Детальніше >>

11 грудня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою на VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Мирослава Вантуха у Львові. Дорогі наші студенти бажаємо вам здоров’я, благополуччя, удачі на шляху пізнання улюбленої професії, успіху в усіх творчих задумах.

Детальніше >>
Шановна і дорога наша Любове Георгіївно!
Від усього нашого дружного колективу прийміть найщиріші вітання з днем народження!
Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, радості у серці, теплоти в душі!
Нехай ранки ваші будуть чистими і ясними, дні – успішними та результативними, а вечори – теплими та затишними!
Поваги вам, найсвітлішої любові, радості й багато різних задоволень у житті!


10 грудня 2021 року

Традиційно на початку грудня у нашому навчальному закладі проводиться тиждень права до Всесвітнього дня права. Цьогоріч в бібліотеці коледжу організовано виставку «Україна правова». Керівниками навчальних груп проведено тематичну виховну годину «Право на освіту: право чи обов’язок?», анкетування студентів «Молодь та протиправна поведінка». Мета заходів – підвищення рівня правової культури серед молоді.

Детальніше >>

7 грудня 2021 року

В Україні відзначають День місцевого самоврядування. В межах навчальної дисципліни «Громадянська освіта», яку проведено на базі бібліотеки коледжу студенти дізналися про Харківську обласну раду, районні, міські, селищні ради та громади області, їх кількість, структуру, особливості співпраці. Підсумком заняття була вікторина «Місцеве самоврядування в Україні та світі: цікаві факти» для студентів 1 курсу, яку провели бібліотекарі за матеріалами заняття та книжково-ілюстративної виставки «Місцеве самоврядування в Україні: реалії та перспективи».

Детальніше >>

6 грудня 2021 року

В коледжі відбувся цикл заходів, присвячених Дню Збройних Сил України «Уклін всім, хто край свій боронить»: проведені інформаційно-просвітницькі години спілкування у навчальних групах; в бібліотеці студенти переглянули відео фільм «Нащадки славних козаків: відвага, мужність крізь віки» та відвідали книжково-ілюстративну виставку, яка доповнила факти з фільму та сприяла формуванню у молоді естетичного смаку через читання.

Детальніше >>

6 грудня 2021 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) з перемогою у І Відкритому багато жанровому конкурсі мистецтв «Зорицвітова веселка – 2021». Бажаємо успіхів та нових творчих звершень!

Детальніше >>

5 грудня 2021 року

5 грудня 2021 року у Харкові сталася подія – Міжнародний хоровий фестиваль імені В’ячеслава Палкіна, організований Харківською міською радою, присвячений пам’яті видатного земляка на сцені Харківської обласної філармонії. Серед багатьох хорових колективів на фестивалі був представлений творчий колектив коледжу – український народний хор «Основа».

Детальніше >>

5 грудня 2021 року

Вітаємо учасників українського народного хору «Основа» (художній керівник С.Кобзєв, хормейстери – О.Кобзєва та О.Василевська; концертмейстери – В.Карпенко, А.Дудка, Д.Скоропад) з перемогою у III Міжнародному конкурсі вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» місто Ужгород (дистанційно) та дипломом лауреата І ступеню у номінації «Хори». У виконанні хору прозвучали: українська  народна пісня в обробці І.Бідака «Червоная калинонька»; «Котився горщик» (музика І.Гайденка на народні тексти). Високоповажне журі висловило подяку керівникам за професіоналізм та популяризацію української народної пісні.

Детальніше >>

3 грудня 2021 року

На історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 39-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи», присвячена 100-річчю створення Харківського інституту народної освіти імені О.О.Потебні. З науковими доповідями виступили представники Харкова, Києва, Одеси, Вінниці, Чернігова та інших міст України, а також іноземних держав: Бельгії, Білорусі, Латвії, Польщі, Туреччини та Угорщини. У заході взяли участь студенти коледжу різних спеціальностей: Руслан Красніков «Інтерв’ю Дмитра Гордона як джерело дослідження історії Харківщини»; Валерія Спольнік «Діяльність кінотеатрів міста Харкова у 1991-2021 рр.»; Олексій Федоров «Кольорова палітра архітектурного обличчя міста Харкова у 1991-2021 рр.» (керівник – С.С.Селегєєв); Ілля Хайхан «Приватна чоловіча гімназія баронеси Н.М.Вітте у місті Харкові: історико-краєзнавче дослідження»; Владислав Медведєв «Історія Куп’янщини в контексті формування національної самоідентичності молоді» (керівник – О.А.Шахман). Вітаємо з успішною участю та бажаємо нових досягнень у пошуково-дослідницькій та науковій діяльності.

Детальніше >>

1 грудня 2021 року

На спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відбулися заходи «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. В навчальних групах проведені профілактичні заняття «Цінність життя». В бібліотеці студенти 3 курсу переглянули фільм «Любов романтична, а хвороба – ні!» та підготували і провели усний огляд до книжково-ілюстративної виставки «Не дай СНІДу шанс!» для першокурсників. По закінченню заходів студенти взяли участь у цікавій вікторині «Молодь проти СНІДу». Організатор заходів Л.Правдівцева.

Детальніше >>

27 листопада 2021 року

26 листопада 2021 року у Харкові відбулася подія для поціновуваачів мистецтва балету. Студенти спеціалізації класичної та сучасної хореографії представили на сцені великої зали Харківської обласної філармонії своє мистецтво – концерт романтичної хореографії та романтичної музики «Від Pas de quatre до Шопеніани» на дві дії за участі знаних музикантів І.Чернявського та С.Калініна. Автор проєкту Н.Замєсова.

Детальніше >>

27 листопада 2021 року

З нагоди Всесвітнього дня філософії у коледжі відбувся вебінар «Від симпатії до одруження: філософський діалог про кохання». Спікерами виступили студентки філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Бакаєва Альона, Дудка Катерина та Ягодка Ірина, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час онлайн-зустрічі лекторами було висвітлено філософський зміст понять «любов», «кохання», «симпатія», розглянуто види любові, різноманітні наукові підходи до осмислення цього почуття. Жваву дискусію викликало обговорення таких цікавих питань, як «Що для кожного із Вас є любов?», «Яка сім’я може бути по-справжньому щасливою?», «Чи може чоловік і дружина жити без кохання та при цьому бути щасливими?». Усі учасники заходу отримали заохочуючі сертифікати.

Детальніше >>

27 листопада 2021 року

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932-1933 роках. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей. Студенти і викладачі приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» та о 1600 долучилися до загальноукраїнської хвилини мовчання, запаливши на підвіконні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє. До цієї події у бібліотеці коледжу організовано книжкову виставку «Пам’ять людська не забуде повік» (Дудник Л.В.), тематичні виховні години у навчальних групах (керівники навчальних груп).

26 листопада 2021 року

24-26 листопада 2021 року студенти ІІ курсу коледжу відвідали Харківський літературний музей. Під час екскурсії ознайомилися з літературним Харковом 20-х років ХХ століття, з літературними організаціями цього періоду, з історією письменницького будинку «Слово», його мешканцями. У ході екскурсії студенти також стали учасниками настільної гри «Будинок Слово».

Детальніше >>

25 листопада 2021 року

25 листопада 2021 року кафедра народних інструментів Харківського національного університету мистецтв відзначила 95-річний ювілей від дня заснування. На ювілейному концерті виступив ансамбль бандуристів коледжу (керівник Світлана Ніколенко).

95-річний ювілей від дня заснування кафедра народних інструментів ХНУМ
95-річний ювілей від дня заснування кафедра народних інструментів ХНУМ

23 листопада 2021 року

Що впливає на рішення кожної людини? Як часто люди купують абсолютно марні для них предмети? І найважливіше питання – чому? Розібратися у цьому мали нагоду студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв під час інтерактивного заходу «Вплив реклами: плюси та мінуси. Тригери та мотивація у рекламі», який разом провели співробітники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва та працівники бібліотеки Коледжу. За багато років розвитку реклама досягла великих успіхів у процесі маніпуляції над свідомістю покупців. І одним з дієвих методів у цьому є тригери – це особливі психологічні прийоми, які мотивують людей вчинити певну дію прямо тут і цю хвилину. Модератори заходу та бібліотекарі на прикладах розповіли про ТОП-10 з них, які найчастіше використовуються рекламодавцями у створенні маркетингового продукту. Під час обговорення, студенти визначили, що найбільше на них діють такі тригери, як «Хіт продаж» чи «Ексклюзивний продукт». Але набагато складніше визначити ці маніпуляції, коли дивишся саму рекламу. Тому корисним для молоді були й практичні завдання, коли вони самі розбирали запропоновані рекламні ролики та оцінювали їх. Всі учасники інтерактивного заходу із задоволенням виконали завдання практичного тренінгу.

Детальніше >>
сторінка 1   перейти >>               
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2022 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту