Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

14 березня 2023 року

Сьогодні відзначається День українського добровольця. Саме в цей день 2014 року був сформований перший українській добровольчий батальйон. З Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Ця подія вважається по всій Україні початком масштабного добровольчого руху. Бібліотека пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Доброволець – це поклик серця». Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

14 березня 2023 року

Вже стало традиційним щорічно відзначати у коледжі День числа «π» математичним квестом. Під час дистанційного навчання провести цей захід не вдалося. Тому, викладач математики Громова Н.В. та студентка Колодна А. запропонували студентам і викладачам небайдужим до математики взяти участь у вікторині, присвяченій цій події.

<
>

13 березня 2023 року

11-12 березня 2023 року викладачі циклової комісії «Народна хореографія» Олена Ковалівська, Катерина Василенко, Наталя Дудка взяли участь у Всеукраїнській конференції, семінар-практикумі з хореографії «Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи» за підтримки Національної хореографічної спілки України місто Львів.

Всеукраїнська конференція, семінар-практикум з хореографії «Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи» Всеукраїнська конференція, семінар-практикум з хореографії «Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи» Всеукраїнська конференція, семінар-практикум з хореографії «Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи» Всеукраїнська конференція, семінар-практикум з хореографії «Хореографічне мистецтво на сучасному етапі: теорії та практики, розвиток та перспективи»

9 березня 2023 року

До Шевченківських днів бібліотека презентує віртуальну книжкову виставку «Весна починається з Шевченка» Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

9 березня 2023 року

Березень в Україні – це чудова весняна пора, якій радіють і природа і люди. Саме у таку березневу пору народився Геній і національний Пророк Тарас Шевченко. Тараса Шевченка величають Велетнем Духу, українським Мойсеєм, Батьком, Кобзарем… Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі. З нагоди 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка у коледжі відбувся цикл онлайн заходів «Віч на віч з Шевченком». Студенти та викладачі читали свої улюблені поезії.

Шевченко світові. Літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря»
Т. Г. Шевченко «Село»
Т. Г. Шевченко «Садок вишневий коло хати…»

8 березня 2023 року

Сьогодні вітаємо всіх наших Захисниць – на фронті й у тилу, в бронежилетах і лікарняних халатах, з гвинтівками й з ноутбуками. Ви вкотре доводите, що світ неможливий без України, а Україна – без жіноцтва! Бібліотека пропонує переглянути презентацію «Непереможна українська жінка»». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

2 березня 2023 року

З 12 січня по 26 лютого 2023 року у коледжі відбувався історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді». Метою конкурсу було залучити студентів до філософського аналізу сучасної історії українського народу; формування ціннісних життєвих навичок і моделей поведінки; розвиток критичного та креативного мислення. Вислови були присвячені таким актуальним темам для кожного українця, як патріотизм, героїзм, незламність, благодійність, свобода. У конкурсі взяли участь здобувачі освіти різних курсів і спеціальностей. Переможцями стали: Астахова Віолета (2 курс, спеціальність «Сценічне мистецтво»), Котенко Софія (1 курс, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»), Ларічкіна Єва (3 курс, спеціальність «Хореографія»), Попов Дмитро (2 курс, спеціальність «Музичне мистецтво»), Ярош Євгеній (3 курс, спеціальність «Хореографія»). Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу!

Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді» Історико-філософський конкурс авторських афоризмів «Боротьба України за волю та незалежність в осмисленні молоді»

1 березня 2023 року

В межах творчої та педагогічної співпраці освітніх закладів культури і мистецтва, студенти Харківської державної академії культури факультету соціальних комунікацій та музейно-туристичної діяльності щороку проходять педагогічну практику на базі нашого Коледжу за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Протягом всього терміну проходження практики студенти – Трощина Катерина, Бондаревська Анастасія, Миронюк Марина та Мамон Вʼячеслав – вивчали основи організації освітнього процесу в Коледжі, шляхом набуття особистого досвіду оволодівали уміннями та навичками викладання фахових навчальних дисциплін на цикловій комісії інформаційно-бібліотечних дисциплін та діловодства, вчилися самостійно і творчо застосовувати знання, здобуті у процесі навчання у ВНЗ, закріпили комунікаційні навички. Практиканти обрали різні навчальні дисципліни – «Організація обслуговування в бібліотеці», «Інноваційна діяльність установ галузі культури», «Документаційно-інформаційне забезпечення управління» та «Документознавство та спеціальні системи документування», проводили заняття на різних курсах, але всіх їх підтримувала команда досвідчених фахівців спеціальності. Лекційні та практичні заняття проводилася відповідно до розкладу занять з використанням комунікаційного сервісу Zoom та різних форм візуалізації матеріалу. Практикант Мамон Вʼячеслав теоретичний матеріал ілюстрував прикладами зі свого практичного досвіду роботи у Відділі інформаційно-бібліографічної роботи ХДНБ імені В.Г.Короленко. Всі види занять студенти-магістри проводили у дистанційному режимі, які до того ж переривалися періодичними повідомленнями про «повітряну тривогу». Практиканти зауважили, що у студентських групах не спостерігалися ані моральна виснаженість, ані апатія, ані розгубленість чи тривожність, які б мали бути присутні, та зумовлені стресовими обставинами воєнного часу; навпаки, студенти із зацікавленням слухали лекційні заняття, активно відповідали на питання, із юнацьким завзяттям виконували практичні завдання. На останок, викладачі спеціальності побажали своїм майбутнім колегам життєвої стійкості та активності, творчого натхнення за обраним фахом та миру!

Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва Педагогічна співпраця освітніх закладів культури і мистецтва

28 лютого 2023 року

25 лютого 2023 року виповнюється 152-га річниця від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. І хоча це не «кругла» дата, але її неординарна особистість варто того, аби щороку повертатися до її творчості, актуалізувати її літературний спадок, віддати шану цій тендітній і, водночас, вольовій та сильній духом жінці. 24 лютого 2023 року, в рамках дисципліни «Навчальна практика» викладачі ЦК інформаційно-бібліотечних дисциплін та діловодства разом із працівниками бібліотеки Коледжу провели виховний захід «Географічні мандри Лесі Українки». Леся Українка надзвичайно любила подорожувати, завжди мріяла здійснити кругосвітню подорож. Недарма вона сама себе називала «boule vagabonde» – мандрівним перекотиполем. За матеріалами презентації студентам відкрилася Лесіна постать як жінки, яка мріє і любить подорожувати – Київ, Полтава, Гадяч, Одеса, Чернівці, Сурамі, Кутаїсі, Відень, Берлін, Сан-Ремо, Гелуану (Єгипет) і ще багато інших міст та країн. Цікаво було почути також про числові факти з життя письменниці: 2 рідних брати та 3 рідних сестри, 4 любовних пригоди, 7 розмовних мов + латина і давньогрецька, 10 екранізацій творів, 12 поем, 22 прозових твори та 22 драматичних, 33 незакінчені твори, 42 роки життя, 270 віршів та 900 збережених листів. А ще студентам було запропоновано подивитися артбук «О Лесю! Українко без догани!», розроблений студентами минулих років під керівництвом викладачів спеціальності до 150-тиріччя з дня народження письменниці у 2021 році, та проаналізувати модні образи Лесі Українки за фото минулих часів та сьогодення.

152-га річниця від дня народження Лесі Українки 152-га річниця від дня народження Лесі Українки 152-га річниця від дня народження Лесі Українки 152-га річниця від дня народження Лесі Українки 152-га річниця від дня народження Лесі Українки 152-га річниця від дня народження Лесі Українки

24 лютого 2023 року

24 лютого 2023 року для студентів коледжу був проведений позакласний захід «Як підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році з історії України?». Захід був проведений у межах бакалаврської педагогічної практики студентів історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна під керівництвом викладачів І.М.Скирди та С.С.Селегєєва. Студенти коледжу отримали відповіді на актуальні питання: «Що являє собою НМТ?», «Чим НМТ відрізняється від ЗНО?», «Якою є структура НМТ?», «Як відбуватиметься іспит?», «Якою є програма НМТ з історії України, який хронологічний період вона охоплює?», «Як підготуватися до НМТ з історії?». Учасникам заходу були надані практичні поради і різноманітні дидактичні матеріали для успішної підготовки до НМТ-2023.

«Як підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році з історії України?» «Як підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році з історії України?» «Як підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році з історії України?» «Як підготуватися до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2023 році з історії України?»

24 лютого 2023 року

Сьогодні виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей рік закарбується у пам‘яті мільйонів українців. За 365 днів ми стали іншими. Війна змінює усе навкруги. Приходить остаточне розуміння і усвідомлення, заради чого Україна сплачує таку надвисоку ціну. Ціну перемоги. Наша стійкість забезпечується нашими героями на фронті, волонтерами, медиками, рятувальниками, викладачами, водіями у тилу, а також європейськими партнерами, без допомоги яких протистояти російській агресії було б важко. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність. Вистояли – переможемо!365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну

24 лютого 2023 року

24 лютого 2022 року розділило життя багатьох українців на «до» та  «після». У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну здавалося,  що ворог лізе з усіх щілин та протистояти «другій армії світу» просто  неможливо. Про перші дня війни у Харкові ви зможете дізнатись із  інформаційного повідомлення та інтерв’ю Голови Харківської обласної  військової адміністрації Олега Синєгубова. Ознайомитись з матеріалами можна на  сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

23 лютого 2023 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою у Міжнародному фестивалі-марафоні «Мистецька сотня», який відбувся під гаслом «Українські музи не мовчать» та присвячений славним Героям України. Учасникам колективу та його керівнику бажаємо творчої активності і натхнення для участі у заходах, що наближають Україну до Перемоги у війні!

Міжнародний фестиваль-марафон «Мистецька сотня»

21 лютого 2023 року

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято започаткували в листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі. Українська мова – одне з найцінніших надбань наших пращурів, яке ми зобов’язані берегти. А в умовах щоденної кровопролитної боротьби з ворогом ще і вкотре її захищати та відстоювати. З нагоди свята студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Мова єднає націю», який стартував 16 лютого у День єднання і тривав до 21 лютого – Міжнародного дня рідної мови. Дорогі друзі, вітаємо зі святом і пропонуємо до перегляду відеоматеріали, підготовлені викладачами та студентами коледжу. Дякуємо усім за активності.Онлайн марафон до Міжнародного дня рідної мови

20 лютого 2023 року

20 лютого Україна вшановує пам’ять наших сучасників – мирних громадян, які у час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рік) вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти нашу національну ідею та вибороти вільну і незалежну країну! Світла пам’ять про кожного героя, який віддав своє життя за ці найвищі цінності та ідеали, – глибоко в нашому серці. Ми низько схиляємо голови, згадуємо імена, обличчя наших героїв, подумки дякуємо їм за день сьогоднішній. НАНТ Закаблуки присвячує хореографічну композицію К.Василенко «Янголи» загиблим героям – Небесній Сотні.

Янголи. Присвячується Небесній сотні. "Закаблуки"

19 лютого 2023 року

Сьогодні в Україні вшановують один з державних символів України. Наш Тризуб – сильний, віковічний, лаконічний, ідеальний! Символ свободи, єдності, українства. Символ нашого незламного духу, славетних перемог минулого і найбільшої Перемоги, яка ще попереду! 19 лютого 1992 року Верховна Рада прийняла Постанову «Про Державний герб України», у якій Тризуб та його графічне зображення були затверджені, як малий герб України. Це відкрило шлях для офіційного використання Тризуба на печатках органів державної влади і державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ. Після десятиліть поневолення та окупації, Тризуб знову офіційно став гербом і впізнаваним в усьому світі символом вільної та незалежної Української держави. З Днем Державного Герба України! Слава Україні!17 лютого 2023 року

20 лютого в Україні відзначається історична, пам’ятна та скорботна дата – День Героїв Небесної Сотні. Цьогорічна кампанія вшанування памʼяті Героїв Небесної Сотні в Україні триватиме з 15 по 20 лютого. З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, 17 лютого 2023 року в Харківському фаховому вищому коледжі мистецтв було проведено годину історії «Україна. Свобода. Гідність». Захід було організовано спільними зусиллями викладачів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та фахівцями Обласної бібліотеки для юнацтва. На початку історико-мистецького заходу із вступним словом виступила керівник навчальної групи та голова спеціальності Правдівцева Людмила. Вона зазначила, що Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України та спробою встановлення європейського курсу розвитку України. У цій боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили аж надто високу ціну – своїм життям – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні. Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Під час проведення заходу звучали памʼятні вірші про Героїв, студенти переглянули презентаційні матеріали, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні та подвигу харківʼян: Владислава Зубенко, Євгена Котляра, Юрія Паращука. Прозвучали і нові прізвища Героїв – Дідік Данило Андрійович (15 років). Неабияке враження справив меморіальний виступ-реквієм студентки І курсу Котенко Софії «Спогади моєї родини. 2014». Герої Небесної Сотні не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього! Дякуємо всім, хто відстояв Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!

День Героїв Небесної Сотні День Героїв Небесної Сотні День Героїв Небесної Сотні День Героїв Небесної Сотні

16 лютого 2023 року

Минулого року президент України Володимир Зеленський, на тлі новин про початок війни, видав указ про нове свято – День єднання. Майже рік війни показав усьому світу, що українці заради своєї Батьківщини та спокійного майбутнього готові жертвувати власним життям. Сьогодні ми об’єдналися як ніколи з єдиною метою перемогти. Щодня ми наближаємося до перемоги та кожною дією підтверджуємо – немає більш згуртованої нації. Шануймося, бо ми того варті!15 лютого 2023 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» взяв участь у онлайн концерті Харківського осередку Національної хореографічної спілки України для наших захисників і захисниць.

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки»
Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» взяв участь у онлайн концерті Харківського осередку Національної хореографічної спілки для наших захисників і захисниць

11 лютого 2023 року

Цікавий досвід щодо навчання хореографії під час війни набули та поділилися особистими напрацюваннями викладачі Олена Ковалівська та Катерина Василенко на ІІІ Міжнародному форумі «Хореографія без кордонів», який відбувся 11 лютого 2023 року у місті Рівному на базі гуманітарного університету.

ІІІ Міжнародний форум «Хореографія без кордонів» ІІІ Міжнародний форум «Хореографія без кордонів»

10 лютого 2023 року

Вітаємо учасників народного ансамблю народного танцю «Закаблуки», які проявляють активності впродовж навчального року та беруть участь у творчих проектах різних країн світу. Серед них: міжнародний українсько-канадський дистанційний конкурс мистецтв «Твій шлях». За результатами участі колектив став переможцем у номінаціях: «Хореографія» – Грін-прі, «Народна хореографія» – Грін-прі, «Сучасна хореографія» – перша премія; міжнародний онлайн конкурс «Разом з Україною», який проходив у Грузії. Хореографічна композиція «Козацькі народини» отримала схвальні відгуки журі, а колектив – диплом Гран-прі. У номінації «Народна стилізація» колектив переміг з композицією «Голуб на черешні» та отримав Першу премію. Бажаємо студентам та викладачам-балетмейстерам: Ковалівській О.І., Василенко К.О., Добролюбовій Н.В. творчої наснаги та перемог задля переможного майбутнього України.

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки»

1 лютого 2023 року

Важливим явищем в суспільному житті коледжу є благодійна діяльність, яку організовує, координує і втілює в життя студентська рада. Під час війни студенти взяли участь в багатьох заходах і проєктах у різних країнах світу. Студентка третього курсу спеціальності Сценічне мистецтво Долобовська Олександра майже з першого дня війни та під час канікул займалась творчою благодійною діяльністю. У місті Дюсельдорф (Німеччина) Олександра організовувала вуличні дійства (зібрано 500 евро на потреби ЗСУ), брала участь у спектаклях (на потреби України зібрано 1000 евро), фестивалях та інших заходах.

Благодійна діяльність Благодійна діяльність Благодійна діяльність Благодійна діяльність
Студентка 3-го спеціальності «Сценічне мистецтво» Долобовська Олександра
Студентка 3-го спеціальності «Сценічне мистецтво» Долобовська Олександра

29 січня 2023 року

Напередодні Дня пам’яті юнаків, які загинули під Крутами бібліотека пропонує для ознайомлення матеріали УІНП «Локальна битва з геополітичним значенням...» та віртуальну книжкову виставку «Битва під Крутами: Пам’ятаємо. Цінуємо. Перемагаємо». Ознайомитись з матеріалами можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

27 січня 2023 року

Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Із вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводилися військовими і поліцією окупаційної нацистської влади. У Харкові таким місцем став Дробицький Яр. Близько півтора мільйона євреїв знищено нацистами на території нашої країни. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином проти всього людства. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост.22 січня 2023 року

З нагоди державного свята Дня Соборності України, колектив спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» пропонує долучитися до творчої акції (флешмоб) «Книжковий ланцюг єдності» у соцмережі «Фейсбук». Захід проводиться за ініціативи Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації. Кожен учасник має зробити фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник (книги можуть бути і сучасних письменників, і класиків). Далі потрібно завантажити своє фото з книгою та гештегом #Книжковий_ланцюг_єдності по 22 січня включно. В описі додаєте коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область звідки Ви й автор родом. Також можете додати ще й патріотичне гасло України. Наприклад: #Книжковий_ланцюг_єдності Макс Кідрук «Доки світло не згасне назавжди», Рівненська область. Все Буде Україна! Посилання для завантаження . Чекаємо на креативні фото задля популяризації української культури та наближення Перемоги!День Соборності України День Соборності України День Соборності України
сторінка 6   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту