ПОДІЇ КОЛЕДЖУ
![](images/----_-----100_100.webp)
1 вересня 2023 року
Студентські роки – найкращі у житті! Вони сповнені невтомним бажанням пізнавати світ, активно розвиватися, мріяти. Бажаю вам натхнення, віри у свої сили, любові до обраної професії. Вдосконалюйте свої знання, розкривайте таланти, втілюйте мрії у життя! Батькам і викладачам – здоров’я, терпіння та розуміння. Бажаю усім нам довгоочікуваного мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових творчих звершень в ім’я відбудови та процвітання Харківщини і всієї України!
![](images/01-09-2023-101.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
24 серпня
2023 року24 серпня Україна святкує День Незалежності – державне свято, яке відзначається щороку на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. З нагоди свята бібліотека коледжу пропонує до перегляду книжкову виставку «Свята земля серпанку і калини». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
23 серпня
2023 року23 серпня – День Державного Прапора України. Шановні відвідувачі! Бібліотека коледжу вітає зі святом і пропонує до вашої уваги історичний колаж «Моя держава». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
24 серпня 2023 року
Дорогі студенти,батьки, викладачі, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша Батьківщина цвіте і розвивається! Ми українці – пишаємося цим!
![](images/24-08-2023-103.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
28 червня 2023 року
28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції України. Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 1996-го року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.
![](images/28-06-2023-99.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
28 червня
2023 року28 червня Україна відзначає велике державне свято – День Конституції України. З нагоди свята бібліотека пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Конституція України – фундамент стабільності й розвитку держави». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
22 червня
2023 рокуНа долю України в Другій світовій війні випало величезне випробування. Вшановуючи героїзм і волю до перемоги українського народу, бібліотека пропонує переглянути відео виставку «Україна у Другій світовій війні». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
1 червня
2023 рокуЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей бібліотека Коледжу пропонує до перегляду презентацію «Весь світ у долонях дитини». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
30 травня 2023 року
Напередодні Дня захисту дітей викладачами циклової комісії «Народне інструментальне мистецтво» в межах творчого проєкту з юними виконавцями мистецьких шкіл підготовлено та презентовано збірник «Крокую з настроєм: сольні та ансамблеві твори для акордеона/баяна, гітари, цимбалів, домри, бандури, сопілки». До збірника входять 23 різноманітні навчальні та концертні твори українських і зарубіжних авторів з методичними порадами щодо їх виконання. Розраховане видання на учнів відділів народних інструментів мистецьких шкіл. Запрошуємо переглянути відео презентацію.
![](images/30-05-2023-101_fakr1z25.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
19 травня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
18 травня 2023 року
Щорічно у цей день в Україні відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу. Дату обрано не випадково: саме 18 травня 1944 року за наказом Сталіна почалася насильницька депортація кримських татар. Зараз киримли знову зазнають репресій і знову їх спланували у Кремлі. У коледжі протягом тижня проводилися виховні онлайн заходи до цієї події за графіком виховних годин: бесіди «Історія стосунків українців та киримли», перегляд фільму та презентації «Чужа молитва».
![](images/18-05-2023-165.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
18 травня 2023 року
![](images/18-05-2023-120_dnhx57jr.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
14 травня
2023 року14 травня 2023 року в Україні святкують День матері. Дорогі й улюблені наші мами! Бібліотека Коледжу вітає вас з Днем матері! Пропонуємо до вашої уваги бібліокалейдоскоп «Що ми знаємо про День матері». Переглянути його можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
14 травня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
10 травня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
1 травня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
29 квітня
2023 рокуСьогодні, в день грації, легкості і творчості, в Міжнародний день танцю, Бібліотека Коледжу вітає викладачів і студентів, танцюючих людей і просто люблячих танці, бажає їм щодня відкривати для себе нові грані цього мистецтва, жити мрією і ніколи не зупиняти енергію танцю в серці! Пропонуємо до перегляду віртуальну книжкову виставку «У ритмі танцю». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
29 квітня 2023 року
Шановні друзі! Вітаємо з професійним святом – Міжнародним днем танцю. Упродовж не одного століття наш народ створював самобутню культуру, яка відбивала його побут, відпочинок, розваги, звичаї і все це намагався відобразити у танцювальному мистецтві. «Танець може бути різним, як життя. Хтось шукає через нього сенс буття, а хтось шукає в ньому себе. Хтось проживає в танці ціле життя, а хтось живе танцем...». Викладачі та студенти спеціалізації «Народна хореографія» – учасники НАНТ «Закаблуки» дарують нам своє мистецтво у концерті-вітанні «Об’єднані танцем...».
![](images/----_-----100_100.webp)
26 квітня
2023 рокуНа благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Бібліотека Коледжу пропонує до перегляду презентацію «Весни обірване суцвіття. У фокусі Чорнобиль: збережемо пам’ять, передамо знання, вшануємо героїв». Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».
![](images/----_-----100_100.webp)
21 квітня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
20 квітня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
14 квітня 2023 року
З 10 по 13 квітня у Харкові пройшов 1-й Відкритий регіональний конкурс читців художнього слова «З Україною в серці», який був організований і проведений цикловою комісією «Режисура та арт-технології» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної (військової) адміністрації. Свої заявки на участь у конкурсі надіслали 68 юнаків і дівчат, які представляли місто Харків і Харківську область, місто Полтава та Вінницьку область. Особливо приємно було вітати учасників з міст Слов’янськ та Миколаївка Донецької області. Незважаючи на те, що зовсім поруч точаться військові дії, діти взяли участь у конкурсі! Конкурс проводився у двох вікових категоріях: перша – виконавці від 12 до 14 років, друга – виконавці від 15 до 18 років. За умовами конкурсу кожен учасник підготував і виконав два твори: класичних або сучасних українських авторів та класичних або сучасних зарубіжних авторів. Умовами конкурсу допускались виступи учасників у гримі, сценічних костюмах, з використанням реквізиту, і це перетворило багато виступів на справжню феєрію. Конкурс, зважаючи на реалії сьогодення, був дистанційним, тому учасники свої виступи надсилали у вигляді відеороликів, багато з яких відрізнялися справжньою креативністю та майстерністю створення. Виступи юних читців оцінювало компетентне журі, до складу якого були запрошені провідні актори харківських театрів, викладачі-спеціалісти вищої категорії, телеведучі. Очолила журі заслужена артистка України, провідний майстер сцени, актриса Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Шевченка – «Березіль», викладачка сценічної мови Харківського Національного Університету Мистецтв імені І.П.Котляревського, доцентка Тетяна Грінік. Всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами лауреатів та дипломантів, а педагоги, які підготували конкурсантів, отримають подяки за внесок у шляхетну справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді. Конкурс залишив незабутні враження, а організатори конкурсу планують зробити його щорічним і сподіваються, що вже наступний конкурс відбудеться у мирній Україні, країні-переможниці!
![](images/----_-----100_100.webp)
13 квітня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
12 квітня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
10 квітня 2023 року
![](images/----_-----100_100.webp)
6 квітня 2023 року