Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

21 травня 2022 року

Вітаємо Катерину Дигало (1 місце), Алесю Радішевську (2 місце), Влада Ведмідя (3 місце), Іллю Хайхана, Семена Маріненка (4 місце) з перемогою у Відкритому Всеукраїнському конкурсі молодих музикантів імені І.Слатіна (до 105-річчя ХНУМ імені І.П.Котляревсткого), номінації – «Естрадні інструменти», «Естрадно-джазовий вокал». Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога у ваших руках. Бажаємо також гідно і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

20 травня 2022 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначається цьогоріч 21 травня.

19 травня 2022 року

Сьогодні одне з улюблених свят українців – День вишиванки – щороку третього четверга травня українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України. Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності, і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі прийміть найщиріші вітання зі Святом національної єдності!18 травня 2022 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого, в перекладі з татарської мови, означає повернення.

16 травня 2022 року

Вітаємо Юлію Макаренко, студентку I курсу спеціалізації Народне інструментальне мистецтво та її викладача Ірину Половинку з перемогою у I Міжнародному конкурсі виконавців на класичній гітарі, який відбувся 10-14 травня 2022 року в Харкові. Бажаємо ще не раз брати участь у подібних заходах і з кожним разом дивувати глядачів і справедливе журі своїм талантом, здібностями і можливостями.

I Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі

8 травня 2022 року

Вітаємо творчий колектив коледжу оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» (керівник Андрій Стрілець) з перемогою у конкурсі «Talents of world 2022» (місто Братислава, Словакія). Бажаємо творчого натхнення, сили та мужності у скрутний для усіх нас час. Хай творчі досягнення Ваших вихованців завжди наповнюють серце гордістю та дарують нові ідеї.

Конкурс «Talents of world 2022»

7 травня 2022 року

Сьогодні у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Вшановуючи пам’ять полеглих, проєкт продовжує привертати увагу світу до геноциду, який відбувається у центрі Європи.

7 травня 2022 року у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

6 травня 2022 року

Свій внесок у Перемогу України зробили Раїса Андріївна Гарбуз та Сергієнко Ольга, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» заочної форми навчання, здобувши звання лауреата I ступеня на престижному конкурсі «Talents of world 2022» у місті Братиславі, Словакія. Вітаємо! Бажаємо здоров’я, успіхів, творчої наснаги в популяризації української культури в усьому світі.

Конкурс «Talents of world 2022»

26 квітня 2022 року

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки. Гімн України виконує хор хлопців від 7 до 17 років «Bonifantes». На концерті було зібрано понад 180 тисяч крон для українських жінок та дітей, що постраждали внаслідок війни. Диригує студентка 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ХФВКМ Смирнова Дар’я (клас викладача Волошко І.В.). Вітаємо Дар’ю з публічним професійним виступом у такий складний для нашої країни час. Бажаємо творчих успіхів у майбутньому і в інших країнах Європи у мирний час!

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки

18 березня 2022 року

В онлайн-форматі для студентів коледжу 1-3 курсів (які виявили бажання та мали можливість підключитися) викладачем громадянської освіти С.С.Селегєєвим було проведено бесіду «Як не стати жертвою фейків та користуватися лише достовірною інформацією?». Під час зустрічі було обговорено наступні питання: «Що таке інформаційна пропаганда?; «Яка її мета та методи?; «Які пропагандистські кліше використовують російські мас-медіа?; «Яким чином можна розпізнати фейк?; «Як правильно дивитися та сприймати новини?; «Де віднайти достовірну інформацію?; «Яким електронним ресурсам можна вірити, а яким ні?. Особливу увагу було приділено правилам поведінки у соціальних мережах в умовах воєнного стану.

Дорогі наші студенти!

Дирекція, педагогічний колектив та всі працівники коледжу пам’ятаємо і хвилюємося за кожного з вас. Зберігайте спокій, піклуйтеся про себе і своїх рідних. Кожний на своєму місці, виходячи з своїх можливостей робіть все для ПЕРЕМОГИ! Недалеко вже той час, коли ми знову співатимемо, танцюватимемо і гратимемо на наших улюблених музичних інструментах. Цьогоріч ми святкуватимемо 55-річчя коледжу і ця подія буде присвячена ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ над російським загарбником!


Любимо вас! Бережіть себе!
Все буде Україна!

22 лютого 2022 року

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці коледжу організовано книжково-ілюстративну виставку «І там, де звучить рідна мова, живе український народ» та проведено відкриту виховну годину «Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово» для студентів 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (керівник навчальної групи Дудник Л.В.), також до святкування долучилися студенти 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Вони разом з викладачем Мельник О.В. провели лінгвістичну вікторину «Наша мова – українська. Вона найкраща, бо рідна». Пам’ятаймо: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» (Ліна Костенко). Тож любімо, вивчаймо, оберігаймо, плекаймо рідну мову! І найголовніше – говорімо українською.

Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови

18 лютого 2022 року

В бібліотеці коледжу відбулася година патріотичного виховання «Вони виборювали майбутнє України» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні). Під час заходу студенти дізналися про харків’ян, які віддали найдорожче, що має кожен із нас, – своє життя. Вони загинули на вулицях Києва за честь гідність, волю українців. Це Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук. Всі учасники заходу зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні

16 лютого 2022 року

В період з 9 по 15 лютого 2022 року в коледжі відбувся цикл заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» презентували інформаційний буклет «Молодість у полум’ї війни» та переглянули у бібліотеці документальний фільм «Афганістан. Вся правда». Керівники навчальних груп 1 курсів провели тематичні виховні години «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…» та години спілкування «Афганістан далекий, у кожній пам’яті живий…» для студентів 3-4 курсів.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16 лютого 2022 року

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

15 лютого 2022 року

Студенти спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» разом з працівниками бібліотеки сімейного читання №29 Московського району міста Харкова провели захід до Дня Святого Валентина «Віртуальна подорож до країни кохання Снігової королеви», присвячений видатному данському казкарю Г.Х.Андерсену. Захід відбувся у Територіальному центрі соціального захисту населення Московського району міста Харкова. Ведучими заходу були студентки 2 курсу: Філоненко Анастасія, Черепахіна Кіра, Іларіонова Анастасія (викладач Людмила Правдівцева).

14 лютого 2022 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою (диплом Гран-Прі) у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимові візерунки», який проходив у місті Одеса 10-13 лютого цього року. Творчий колектив отримав високу оцінку від членів журі та організаторів конкурсу. Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Бажаємо учасникам та керівникам старанно і гідно йти до вершин успіху. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь про нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки» Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки»

28 січня 2022 року

З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, в коледжі проведено низку заходів: «Квіти у полі, там де Крути…» – години історичної пам’яті у навчальних групах; «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення» – експрес-інформація в бібліотеці коледжу та перегляд документального фільму «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

«Квіти у полі, там де Крути…»

22 січня 2022 року

22 січня 2022 року відзначається День Соборності України. Напередодні знаменної дати в коледжі проведено цикл тематичних просвітницьких заходів «Молодь єднає Україну»: інформаційно-виховні години «Україна – єдина країна» для студентів 1-2 курсів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для студентів 3-4 курсів. Тематичні заняття «Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України» в межах вивчення навчальних дисциплін «Історія України», «Основи права» (І.М. Скирда, О.С. Насонова). В освітній бібліотеці оформлена тематична поличка «В єднанні сила й міць держави» та проведено перегляд літератури «…Нам берегти тебе, Соборну і єдину і нам твою історію творить». Студентською радою коледжу організовано і проведено фотоквест «Україна – це я, Україна – це ти».

День Соборності України День Соборності України День Соборності України
Вітання з Новим роком

30 грудня 2021 року

Творчі колективи коледжу взяли участь у I Міжнародному фестивалі-конкурсі «Карпатська рапсодія», Івано-Франківська область селище Яблуниця Вітаємо ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) з перемогою-Гран-Прі та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівники Олена Василевська, Діана Скоропад) – перше місце. Шановні студенти і викладачі! Зичимо Вам наснаги та перемоги у майбутніх творчих змаганнях.

I Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатська рапсодія» I Міжнародний фестиваль-конкурс «Карпатська рапсодія»

26 грудня 2021 року

Цикало Вікторія, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» стала переможцем (2 місце) у Всеукраїнському чемпіонаті по чирлідингу в місті Одесі.

Всеукраїнський чемпіонат по чирлідингу Всеукраїнський чемпіонат по чирлідингу

23 грудня 2021 року

З 1 по 31 грудня 2021 року відбулась Всеукраїнська екологічна акція «Новий рік крокує по планеті», у якій брали участь студенти нашого коледжу. В межах акції в коледжі було проведено виставку-конкурс творчих робіт студентів, яку організувала викладач природничих дисциплін Ковальчук К.І. Мета виставки – пропагування природоохоронних ідей, щодо збереження хвойних дерев. На виставку представлено понад 60 робіт студентів 1-4 курсів. 23 грудня 2021 року журі конкурсу визначило переможців. Перше місце – Нестеренко Катерина, студентка 2 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», друге місце – Черешньовська Вікторія, студентка 1 курсу спеціалізації «Народна хореографія», третє місце – Золотько Олександра, студентка 1курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво». Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та виставок, що збагачують духовний світ людини.

21 грудня 2021 року

Напередодні Різдва в актовій залі коледжу відбувся тематичний концерт «Прийшли щедрувати до Вашої хати…» класу викладачів, заслужених артисток України Олени Шишкіної та Вікторії Осипенко. Глядачі отримали велику насолоду від звучання фольклорного гурту «Слобожаночка» та ансамблю духовної музики «Суголосся». В програмі концерту прозвучали 16 різнопланових творів. Щедрівки з багатьох куточків України та авторські твори.

18 грудня 2021 року

Відбулися обласні етапи ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у яких брали участь студенти нашого коледжу. Щиро вітаємо студентку ІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія» ЛАРІЧКІНУ ЄВУ, яка стала переможцем обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, та студентку І курсу спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» РЕДЬКО СОФІЮ, яка посіла ІІ місце на цьому ж конкурсі. Зичимо дівчатам наснаги, успіхів та перемоги на завершальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

18 грудня 2021 року

Щороку студенти коледжу вітають дітей співробітників і студентів з Днем Святого Миколая. Цьогоріч Секретарьова Ліза, студентка випускного курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» разом з одногрупниками підготувала для малюків творчий подарунок «Снігова казка» (керівник Тамара Басанець), а студенти спеціальності «Хореографія» (керівник Наталя Замєсова) взяли участь у грандіозній шоу програмі Харківської обласної філармонії для дітей працівників мистецьких та освітніх закладів.

День Святого Миколая День Святого Миколая День Святого Миколая День Святого Миколая

16 грудня 2021 року

Викладач Громова Наталія Валеріївна провела підсумкові тематичні заняття з математики. Зі студентами 1 курсів заняття проведені у формі змагань між групами «Паралельність» та «Перпендикулярність» в рамках завершення вивчення теми «Паралельність та перпендикулярність прямих і площин у просторі». Студенти розв’язали близько 30-ти задач з геометрії як в групах так й індивідуально. Студенти 2 курсів узагальнювали знання з теми «Дослідження функцій за допомогою похідної» у формі квесту. На початку заняття командам необхідно було розв’язати «музичні» приклади, по відповідях визначити номер команди й далі по інструкціям маршрутних листів виконати завдання на шести станціях. За кожне правильно виконане завдання команди збирали літери та цифри, з яких наприкінці квесту склали мотиваційну фразу: МАТЕМАТИКА#ДПА2022.

«Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність» «Паралельність» та «Перпендикулярність»
сторінка 11   перейти >>                                                                
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту