Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

Події сторінка-8

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

11 листопада 2022 року

9 листопада Олег Синєгубов привітав кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Харківщини з професійним святом. Він зазначив, що не менш важливим за військовий фронт, є фронт культурний. Адже наша культура – це, без перебільшення, те, ким ми є, і те ким ми хочемо стати у майбутньому. Це наша ідентифікація як нації. Українці як ніколи згуртовані, а українська культура, мистецтво попри війну, попри знищення музеїв та пам’яток живуть та розвиваються. «Наше завдання – зберегти колективи, продовжувати творити, створювати і примножувати, розповідати і показувати українське у всьому світі. Ми боремося і поборемо. Слава Україні!» Серед інших колективів Почесною Грамотою обласної військової адміністрації відзначено колектив коледжу та його директора Л.Морозко за значний внесок у розвиток культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Оголошено подяку голови Харківської обласної військової адміністрації О.Синєгубова викладачам В.Д.Мельничуку та С.М.Ніколенко.

День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови

9 листопада 2022 року

Бібліотека презентує віртуальну виставку до Дня української писемності і мови. Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

9 листопада 2022 року

Шановні колежани! Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Ви даруєте радість людям, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Бажаємо всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої ідеї, перетворювати задумане в шедеври!9 листопада 2022 року

9 листопада викладачі та студенти коледжу долучилися до написання радіо диктанту національної єдності на знак поваги до української мови, стартував конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, бібліотека презентувала віртуальну книжкову виставку «Перша мова – українська, друга – мова музики». На виставці представлені книги, що об’єднали поетичне слово та музику, демонструючи милозвучність та мелодійність української мови.

Радіо диктант національної єдності на знак поваги до української мови Радіо диктант національної єдності на знак поваги до української мови Радіо диктант національної єдності на знак поваги до української мови Радіо диктант національної єдності на знак поваги до української мови

9 листопада 2022 року

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Це свято започаткували ще у 1997 році, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ №1241/97 «Про День української писемності та мови». Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова. Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав. Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соціальних мережах та спонукає до її вжитку у мовленні. І сьогодні українською мовою розмовляють понад 45 мільйонів людей. Давньогрецький філософ Сократ закарбував у віках мудрість: «Заговори, щоб я тебе побачив». Саме в розмові людина виявляє свою приналежність до певної культури. Маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!28 жовтня 2022 року

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Друга світова війна принесла безліч трагедій та зруйнованих доль. В цей день ми вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за визволення України, переглянули на ютуб каналі короткий літературний відеорепортаж про Другу світову війну, провели у студентських групах патріотичні онлайн виховні години «Вклонімося героям». У серці кожного з нас завжди буде жити пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні!

День визволення України від фашистських загарбників

26 жовтня 2022 року

26 жовтня, у місті Харкові відбулося нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Молода людина року – 2022». Церемонію нагородження провів міський голова Ігор Терехов, який подякував молодим харків’янам за їхній внесок у розвиток міста. «Щодня своїми досягненнями ви прославляєте Харків. Ви – майбутнє, але водночас – і сьогодення міста. Тому що саме завдяки вам проходить чимало процесів, і, дивлячись на вас, люди старшого покоління почуваються більш впевненими та захищеними. Також, як і ви, я вірю, що війна скоро закінчиться нашою перемогою, і ми всі разом відроджуватимемо Харків, робитимемо його ще більш красивим і комфортним», – підкреслив мер. Цього року у конкурсі взяли участь близько 150 осіб. Серед них на міському етапі визначили 11 переможців та 22 лауреата. Серед лауреатів конкурсу Діана Зеленська, студентка III курсу спеціальності «Музичне мистецтво». Вітаємо Діану! Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків під мирним небом.

«Молода людина року – 2022»

24 жовтня 2022 року

24 жовтня 2022 року викладач І.М.Скирда і студенти коледжу КЗ «ХФВКМ» ХОР взяли участь у проєкті Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine». Проєкт включає в себе цикл лекцій науковців з України для іноземних студентів німецьких університетів, а також студентів українських навчальних закладів. Тематика лекцій охоплює широкий спектр наукових інтересів, який цілісно представляє дослідження з історії України. Кожна лекція представляє вимір української історії – її людей, цінності, традиції, особливості та ідентичність. Цикл лекцій охоплює велику хронологію – від найдавніших часів до подій, які відбуваються в Україні сьогодні. Серед учасників – археологи, історики, музеєзнавці, українські філологи, представники громадських організацій. Представлені теми стосуються унікальних археологічних пам’яток, історії археології як науки та важливих подій в її історії, походження українців, формування національної української ідентичності, зародження української незалежності, архівної справи в Україні та унікальності українських архівів та світових колекцій, історії Харкова та модернізаційних процесів, життя університету, повсякденного життя викладачів та студентів, а також культурної спадщини України та сучасної ситуації з пам’ятками культури, питань війни та миру, етнічного розмаїття українських міст, пропаганди, волонтерського руху та повномасштабної війни Росії проти України. І.М.Скирда виступила з лекціями «З історії української археології: Захід – Схід» та «ХІІ Археологічний з’їзд (до 120-річчя проведення): сторінка історії української археології)». Студенти взяли участь в обговоренні виступу.

Проєкт Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine» Проєкт Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine» Проєкт Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine» Проєкт Гумбольдського університету «Modern Historical Research on The Histori of Ukraine»

18 жовтня 2022 року

18 жовтня 2022 року до Міжнародного дня гітари за сприянням Департаменту культури і туризму Харківської державної (військової) адміністрації викладачами циклової комісії «Народні та естрадні інструменти» було проведено Обласний концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари». Захід проводився в онлайн форматі. Для участі у фестивалі було подано 91 заявку із 14 областей України (Харківська, Чернігівська, Миколаївська, Одеська, Житомирська, Волинська, Полтавська, Львівська, Закарпатська, Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Черкаська, місто Київ) та 1 заявка надійшла з Німеччини (Веймар). Юні музиканти мали можливість показати свою виконавську майстерність в якості солістів та в складі ансамблів. Прослуховування виступів юних гітаристів проводилися на YouTube-каналі «Різноманітний світ гітари» та соціальній мережі Фейсбук.

Обласний концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари»

15 жовтня 2022 року

Студенти І-ІІ курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» взяли участь у творчому заході (арт-мозаїка) «Поетичний віночок Григорію Сковороді», який проводився міською бібліотекою Київського району міста Харкова у вигляді відеоконференції. Цього року Україна відзначає ювілейну дату – 300 років від дня народження видатного українського філософа, поета, педагога, просвітителя. Ще у листопаді 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди». У постанові окреслено широкий план заходів з відзначення на державному рівні знаменної дати. Долучившись до святкування цієї ювілейної дати, навіть у жорстких обставинах сьогодення, своєю участю у мистецькій акції дівчата-студентки віддали поетичну шану великому майстру слова. Дівчата прослухали виступ провідного бібліотекаря Гордої Світлани Володимирівни з презентацією та читали філософські твори Григорія Сковороди: діалог «Про премудрість» (сестри Софія та Катерина Котенко), байка «Жаби» (Анна Колодна) та інші. Велика вдячність викладачеві української мови та літератури Мельничуку Василю Дмитровичу, який доклав всіх зусиль до акторської та ораторської підготовки творчих виступів дівчат. Творчим експромтом став виступ викладача спеціальності Правдівцевої Л.В. про памʼятники Григорію Савичу Сковороді, які є в Харкові. А таких мистецьких памʼяток налічується три: у Покровському сквері, біля входу до Педагогічного університету імені Г.С.Сковороди та у Саді скульптур (на території ресторану «Ермітаж»).

Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді» Арт-мозаїка «Поетичний віночок Григорію Сковороді»

14 жовтня 2022 року

14 жовтня є особливою датою у календарі для українців, адже сьогодні відзначають День захисників і захисниць України! Мужні чоловіки й хоробрі жінки щодня захищають нашу державу від агресії й загарбництва, піддаючи своє життя і здоров’я небезпеці. Свято захисників і захисниць покликане возвеличити цих людей, нагадати іншим про їхню відвагу, особливо у цей важкий, непростий для України час. Прийміть найщиріші вітання зі святом від студентів Харківського фахового вищого коледжу мистецтв!
День захисників і захисниць України

2 жовтня 2022 року

Шановні колеги! Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Бажаємо вам міцного здоров'я, бадьорості духу, задоволення від праці, фінансового благополуччя, талановитих і працездатних студентів, які подарують вам позитивні емоції і віру в майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у ваших родинах панують тепло та затишок.

1 жовтня 2022 року

1 жовтня, відзначається Міжнародний день музики. Свято було засновано 1973 року з ініціативи Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО. Метою цього дня було оголошено поширення музичного мистецтва та ідей миру й дружби між народами, обміну досвідом та поваги до цінностей один одного. Найщиріші вітання всім шанувальникам цього бездоганного виду мистецтва: виконавцям, композиторам, диригентам, викладачам, які відкривають шлях до вершин виконавської майстерності своїм вихованцям! Вітання юним музикантам, для яких музика вже стала невід’ємною частиною їхнього життя. Вітання постійним слухачам та відвідувачам різних творчих заходів. Краси та гармонії, радості творчості та великої насолоди від спілкування із багатогранним світом музики, який був і залишиться на всі часи одним з прекрасніших естетичних цінностей людства.

концерт "Музика в наших серцях" присвячений до Міжнародного дня музики 2022

30 вересня 2022 року

Шановні колеги та друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Хай він дарує вам чудовий настрій та теплі слова від всіх, хто вважає бібліотеку джерелом мудрості та знань. Бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, а також усім, хто любить і шанує книгу, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, миру, родинного затишку, добра і щастя, нових творчих успіхів і невичерпної наснаги. Хай з Вами завжди буде Віра, Надія, Любов і Мудрість!

23 вересня 2022 року

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької. Пропонуємо Вашій увазі презентацію «Українська Саломея», підготовлену викладачем музично-теоретичних дисциплін П.В.Рудь.

<
>

31 серпня 2022 року29 серпня 2022 року

Україна відзначає день пам’яті захисників України. Харків пам’ятає кожного героя, що поклав життя, захищаючи Незалежність нашої Країни. Пропонуємо до перегляду виставку присвячену нашим захисникам. Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

24 серпня 2022 року

Ілюстративна онлайн виставка «В НАС ЄДИНА МЕТА, УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛЕНА НІКИМ І НІКОЛИ!» Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

24 серпня 2022 року

Державне Свято, яке ми відзначаємо у ці серпневі дні, освячене кров’ю мільйонів українців та українок, які протягом століть і аж до сьогодні віддали і віддають своє життя, щоб Україна відбулася як незалежна держава. Завдяки нашим захисникам і захисницям, завдяки Збройним Силам України ми сьогодні можемо відзначати це Свято. Зі Святом, Друзі! Разом до Перемоги!23 серпня 2022 року

Шановні колежани!

Щиро вітаємо вас з Днем нашого міста! Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої родини і пишається тим, що він – ХАРКІВ’ЯНИН. Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому чудовому місті. Цього року ми не святкуємо День міста зі зрозумілих причин – у нашій країні війна. Та все ж, віримо, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю здолають російського агресора. Молімося за наших захисників. У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, поєднуючи усіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!30 червня 2022 року

Шановні випускники!

Швидко пролетіли роки студентського життя, наповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей, а надалі  вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих рішень. Ви закінчуєте коледж в ювілейний рік – у 2022 році виповнюється 55 років від дня заснування Харківського фахового вищого коледжу мистецтв. Кожен з вас отримав новий статус ‒ статус дипломованого фахівця. Бажаємо вам завжди дотримуватися золотого правила ‒ продовжувати навчання упродовж всього життя і не зупинятися. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете успішними і затребуваними. Нехай ваш диплом стане однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності. Бажаємо, щоб кожен з вас ніколи не зупинявся на досягнутому, уявляв перед собою нові, цікаві й плідні перспективи і мав можливість та сили для їх підкорення!

Вітання директора коледжу випускникам

28 червня 2022 року

Дорогі колежани!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Вашій оселі, впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституция. Мирних і спокійних днів усім нам!

27 червня 2022 року

Напередодні Дня Конституції України в коледжі відбувся цикл онлайн заходів, присвячених цій даті. Свої музичні відеовітання «Ім’я землі моєї – Україна» підготували творчі колективи спеціальності «Музичне мистецтво», учасники народного ансамблю народного танцю «Закаблуки» провели танцювальний відеочелендж «Любіть Україну, пишайтеся нею!». Бібліотека гостинно запросила до перегляду фільму, підготовленого НМЦ ВФПО «Сім чудес України» та презентувала віртуальну виставку «Поколіннями вимріяна Конституція».

Бандуристе, орле сизий
Ой розпущу я мрії
Обійми
Це мій рідний край
Ансамбль "Музичні барви". В.Влассов Bossa nova
«Червона калина»
Жіночий вокальний ансамбль "Суцвіття" ХФВКМ
Пісня-танок "Ой на горі щурята"
Rolf Lovland - Steps | Р. Ловланд Steps | Оркестр "Слобожанські візерунки"
"Реве та стогне Дніпр широкий"
7 чудес України

23 червня 2022 року

До Дня пам’яті і скорботи у коледжі відбувся поетичний челендж онлайн «Війна в серці, у пам’яті, у віршах...». Викладачі коледжу читали вірші сучасних українських поетів про людські страждання під час Другої світової війни, надії на Перемогу над загарбниками та провели аналогії з сьогоднішніми подіями в нашій країні. Бібліотека презентувала фотоколаж «Харків в часи Другої світової війни».

22 червня 2022 року

Щороку в Україні 22 червня вшановується пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано Другою Світовою війною. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! Наш Харків під час Другої Cвітової війни пережив страшні часи окупації. Бібліотека пропонує до перегляду фотоколаж. Переглянути його можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

сторінка 8   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту