Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

8 листопада 2023 року

8 листопада 2023 року студенти І-ІІІ-го курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Котенко Катерина, Давудмірзаєва Каміла, Котенко Софія, Колодна Анна, Літвін Анна) взяли участь у Міжнародному студентському Digital інтелектуальному турнірі «Молодь та мова – єдність через Слово» як продовження доброго мистецького ланцюга заходів до Дня писемності та української мови. Турнір було організовано нашими старшими колегами – Науковою бібліотекою Київського національного університету культури і мистецтв, Харківською державної науковою бібліотекою імені В.Г.Короленка за підтримки Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Гаслом цьогорічного турніру було обрано вислів поетеси Надії Красоткіної: «Рідна мова все на світі вміє: ти вчи її і нею говори» (окремо ознайомитися із творчістю нашої сучасниці можна за посиланням ). Мета заходу – сформувати та розвити у сучасної молоді розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; пробудити почуття національної гідності та бажання розмовляти рідною українською мовою, об’єднати молодь. Команда коледжу «Українські імпульси» жваво та із захопленням включилася до виконання завдань інтелектуального турніру-вікторини, які включали: 20 питань про українську мову – цікаві факти, синоніми, пароніми, фразеологізми, неологізми, рідко вживані вирази, приказки та прислів’я, скоромовки та п’ять питань про «Енеїду» І.Котляревського – твору, який цього року відзначає 225-річний ювілей. Під час заходу студенти, за традицією, «розминалися» за допомогою інструменту AnswerGarden та створювали хмаринку слів. Основна частина турніру проводилася на платформі «Kahoot». Студенти отримали неабиякі позитивні враження від захоплюючої гри та сертифікати учасників.

Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «Молодь та мова – єдність через Слово»

7 листопада 2023 року

Вітаємо Понікарьову Валерію, студентку спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» з перемогою у VIII Міжнародному конкурсі сучасного мистецтва, номінація «Естрадний вокал» (лауреат I ступеня). Організатор- Харківська державна академія культури. Бажаємо Валерії та її викладачеві Кобзєву С.С. здоров’я, творчої наснаги та нових перемог!

VIII Міжнародний конкурс сучасного мистецтва, номінація «Естрадний вокал»

6 листопада 2023 року

3-4 листопада у місті Львів відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха. Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» став лауреатом II премії цього конкурсу. Керівник колективу Олена Ковалівська та балетмейстер Катерина Василенко отримали Подяки і пам’ятний подарунок-символ конкурсу – гільза з міста Бахмут розфарбована маленькими львів’янами від організаторів конкурсу. Художній керівник ансамблю Ковалівська О.І. нагороджена Почесною відзнакою «Медаль Мирослава Вантуха». Щиро вітаємо наш колектив з перемогою! Бажаємо всім вихованцям і колегам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панувало тепло, радість, затишок і злагода! Подальших творчих успіхів і нових досягнень!

VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха

27 жовтня 2023 року

27 жовтня – День української писемності та мови. У цей день вшановується пам’ять Преподобного Нестора Літописця (письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря), з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.

З нагоди свята бібліотека Коледжу пропонує переглянути інформаційне повідомлення та відеофільм «13 цікавих фактів про українську мову, які здивують кожного!». Ознайомитись з ними можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

27 жовтня 2023 року

Традиційно у День української писемності і мови в коледжі проводяться різноманітні заходи. Цього року цикл заходів проведено під гаслом «З рідним словом міцніє держава». В навчальних групах під час перерв відбулися п’ятихвилинки «Мово моя, душа голосна України»; на заняттях зі сценічної мови проводився конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?»; в бібліотеці увазі молоді був представлений відеофільм «13 цікавих фактів про українську мову»; увесь колектив долучився до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Дороги України». Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» взяли участь у всеукраїнському турнірі «Молодь та мова – єдність через слово», організатором якого була ХДНБ імені В.Г.Короленка.

«З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава» «З рідним словом міцніє держава»

26 жовтня 2023 року

26 жовтня 2023 року у коледжі відбулось чергове засідання «Школи педагогічної майстерності» за темою «Інклюзивна мистецька освіта: рівні можливості для кожного». У заході взяли участь Вишнева Ірина Миколаївна, директорка КЗ «Харківського інклюзивно-ресурсного центру №1» Харківської міської ради, викладач закладів вищої освіти, психокорекційний педагог, практичний психолог, психотерапевт, тренер з питань інклюзивної освіти; Лисюк Олена Олегівна методист коледжу, керівник школи педагогічної майстерності, член спеціального навчально-реабілітаційного підрозділу (команди психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами); Шахман Ольга Андріївна завідувачка навчально-виробничої практики, керівник підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню випускників коледжу, член спеціального навчально-реабілітаційного підрозділу (команди психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами) та педагогічні працівники коледжу. На засідання обговорювались питання щодо актуальності «включенності» осіб з особливими потребами в соціальне середовище, в систему освіти і зокрема мистецьку освіту. Лисюк О.О. виступила з доповіддю «Реалізація права на освіту для осіб з особливими освітніми потребами вимога часу». Вишнева І.М. повідомила про основні напрями діяльності інклюзивно-ресурсного центру і специфіку взаємодії з закладами освіти. Шахман О.А. окреслила ряд питань про необхідність оптимізації організаційно-методичного забезпечення практичної підготовки здобувачів коледжу відповідно до вимог інклюзивної мистецької освіти.

19 жовтня 2023 року

19 жовтня 2023 року в межах циклу заходів по модернізації освітньо-професійних програм Коледжу відбулося онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ»: обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»-2023» за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр. На початку зустрічі голова циклової комісії презентувала зміст чинної освітньої програми, акцентувала увагу на її специфіці та основних моментах, представила результати анкетування. Під час роботи представники внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів аналізували та жваво обговорювали проблемні моменти підготовки фахівців сфери культури інформаційно-бібліотечного напрямку (сучасний стан закладів культури Харківської області; вимоги до професій «бібліотекар» та «організатор діловодства» в європейському просторі, їх фокусування на сучасну систему фахової підготовки в розрізі ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»; покращення організації освітнього процесу з дисциплін циклу фахового молодшого бакалавра та практичного навчання здобувачів). Представниками фахової спільноти були висловлені пропозиції та рекомендації щодо покращення системи підготовки фахівців, а саме: розширення спектру фахових навичок з комунікації, управлінських компетентностей та особливостей роботи з користувачами різних категорій. Представники академічної спільноти підкреслили позитивний стан реалізації академічної мобільності.

Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» Онлайн засідання стейкхолдерів у формі круглого столу за темою «КОГНІТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ»

18 жовтня 2023 року

Всесвітній день гітари був заснований у 2021 році з ініціативи відомого грецького гітариста, композитора, диригента і професора Йоргоса Фудуліса. Підтриманий ЮНЕСКО та численними престижними міжнародними інституціями, цей день визнаний усіма країнами-членами ООН і відзначається в усьому світі щороку 18 жовтня. Перше офіційне святкування відбулося в понеділок 18 жовтня 2021 року. Наш Коледж не залишився осторонь святкування. ІІ Обласний концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» відбувся у Міжнародний день гітари – 18 жовтня 2023 року. В ньому взяли участь 250 юних виконавців в номінаціях «Класична гітара» та «Електрогітара» з усіх регіонів України!

I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023
I Концерт-фестиваль «Різноманітний світ гітари» 2023

10 жовтня 2023 року

Вітаємо нову творчу зірку на журналістському небосхилі! Студентка ІІ курсу спеціальності «ІБАС» Котенко Софія взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст: розповідаю світові про незламність українців!». Конкурс було організовано КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з Академією Української Преси у вересні-жовтні 2023 року. Софія взяла участь та отримала перемогу одразу у двох номінаціях за творчі роботи під загальною назвою «Незламні серця». Бажаємо Софії та її керівникам Запарі С.О. і Правдівцевій Л.В. творчої наснаги та цікавих досягнень у майбутньому.

5 жовтня 2023 року

Бібліотека Коледжу вітає викладачів з Всесвітнім днем вчителя і пропонує переглянути віртуальну виставку поетичних творів «Учителю! Вклоняємось доземно…» Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

5 жовтня 2023 року

Вітаємо Вікторію Назаренко, студентку IV курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» з перемогою (II місце) у I Всеукраїнському конкурсі юнацької наукової творчості «Юні науковці в музичному всесвіті: у пошуках таємниць та відкриттів» (ХНУМ імені І.П.Котляревського). Вікторія презентувала цікаву доповідь «Студентський фольклористичний гурт «Слобожаночка»: історія і сьогодення» та була відзначена спеціальними дипломами: «За найкраще обґрунтування актуальності теми наукового дослідження» та «За найкраще обґрунтування практичної спрямованості теми наукового дослідження». Бажаємо юній науковиці нових досліджень і яскравих відкриттів!

2 жовтня 2023 року

1 жовтня 2023 року Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) привітав наших воїнів з нагоди державних свят: Дня захисників та захисниць України, Дня територіальної оборони України та річниці від дня створення 125 окремого батальйону територіальної оборони. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят Привітання наших воїнів з нагоди державних свят

1 жовтня 2023 року

1 жовтня в Україні відзначають три славетних свята: День козацтва, День Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть і розвивають сучасні захисники і захисниці України. Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони. Завдяки їх сміливості, відвазі, любові до рідної землі ми маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. Дякуємо! Віримо, що нинішні захисники та захисниці здобудуть перемогу. Слава Україні!


Літературно-музична композиція «Ми нащадки козацької слави»

1 жовтня 2023 року

Дорогі друзі, вітаємо з Міжнародним днем музики! Це свято, об’єднує всіх, хто любить цей надзвичайний вид мистецтва і присвятив йому своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям, хто виховує музикантів або просто слухає, отримуючи велику насолоду від її звуків. Сьогодні незважаючи на грім гармат – звуки музики звучать! Запрошуємо усіх бажаючих на концерт-вітання «Чарівні звуки», який підготували студенти і викладачі спеціальності «Музичне мистецтво». Зі святом! Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення.


Концерт привітання до Міжнародного дня музики

1 жовтня 2023 року


З професійним святом!

Наші милі, любі вчителі,
Вам уклін низький аж до землі,
За завзятість у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.
І нехай у найскрутніший час
Віра в краще не покине Вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає.

За дорученням колективу
студентів ХФВКМ
Голова студентської ради Юрій ВОЛИНСЬКИЙ


З професійним святом! Наші милі, любі вчителі

1 жовтня 2023 року


Дорогі друзі, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом! Висловлюю Вам свою вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою та любов’ю до вихованців і рідного краю. Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно. Міцного здоров’я, мужності, стриманості, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


З повагою
Любов МОРОЗКО

30 вересня 2023 року

Від першого дня повномасштабного вторгнення і до сьогодні бібліотеки по всій Україні, де не ведуться бойові дії, є територією безпеки, де кожен, хто потребує, знайде прихисток і допомогу. З нагоди професійного свята бібліотека Коледжу пропонує переглянути фото колаж «Бібліотека – світ нових можливостей»». Ознайомитись з ним можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

29 вересня 2023 року

Сьогодні 82 роковини трагедії Бабиного Яру. Це був жахливий злочин, свідоме знищення людей за національною ознакою. Вшановуючи пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру, бібліотека Коледжу пропонує переглянути презентацію «Бабин Яр на тлі історії». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

26 вересня 2023 року

Дорогі бібліотекарі, читачі та просто поціновувачі літератури, вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек. Завдяки бібліотекам міцнішає зв’язок між людиною і книгою. Книга – найкращий співрозмовник, порадник і друг. Нехай в наших бібліотеках завжди панує чарівна атмосфера і затишок. Нехай книги дбайливо і вірно зберігають необхідну інформацію і завжди радують своїх читачів! Вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек та запрошуємо у віртуальну подорож «Стежками улюблених книжок».

<
>

22 вересня 2023 року

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни було встановлено Указом Президента України в 2001 році. Особливо часто партизан пов’язують з діями радянських диверсантів та підпільників в тилу німецької та союзних їй армій у 1941-1945 роках. Натомість, сучасні історики часто партизанами називають учасників альтернативних радянським збройним формуванням в тилу німецької, а згодом і радянської армій. Це вояки загонів «лісових братів» в Прибалтиці, єврейських загонів, польської Армії Крайова, підрозділів Української повстанської армії. Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами, а масовості партизанський рух набув лише з кінця 1942 року. Супротив мирного населення окупаційному режиму був реакцією на нещадний терор, масові вбивства, геноцид єврейського населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками. Як показують події останніх років, партизанській рух стає особливо важливою частиною сучасної війни. В цей урочистий день бібліотека коледжу пропонує переглянути колаж «Поки горить свіча – не згасне пам’ять».1 вересня 2023 року

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.  Бібліотека Коледжу вітає всіх зі святом і пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Читай – це цікаво». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

1 вересня 2023 року

Шановні студенти, викладачі, батьки!

Щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – Днем знань!

Студентські роки – найкращі у житті! Вони сповнені невтомним бажанням пізнавати світ, активно розвиватися, мріяти. Бажаю вам натхнення, віри у свої сили, любові до обраної професії. Вдосконалюйте свої знання, розкривайте таланти, втілюйте мрії у життя! Батькам і викладачам – здоров’я, терпіння та розуміння. Бажаю усім нам довгоочікуваного мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових творчих звершень в ім’я відбудови та процвітання Харківщини і всієї України!


З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов МОРОЗКО

«День знань» ХФВКМ 2023

24 серпня 2023 року

24 серпня Україна святкує День Незалежності – державне свято, яке відзначається щороку на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. З нагоди свята бібліотека коледжу пропонує до перегляду книжкову виставку «Свята земля серпанку і калини». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

23 серпня 2023 року

23 серпня – День Державного Прапора України. Шановні відвідувачі! Бібліотека коледжу вітає зі святом і пропонує до вашої уваги історичний колаж «Моя держава». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

24 серпня 2023 року

Дорогі студенти,батьки, викладачі, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша Батьківщина цвіте і розвивається! Ми українці – пишаємося цим!


28 червня 2023 року

28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції України. Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 1996-го року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.28 червня 2023 року

28 червня Україна відзначає велике державне свято – День Конституції України. З нагоди свята бібліотека пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку «Конституція України – фундамент стабільності й розвитку держави». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

22 червня 2023 року

На долю України в Другій світовій війні випало величезне випробування. Вшановуючи героїзм і волю до перемоги українського народу, бібліотека пропонує переглянути відео виставку «Україна у Другій світовій війні». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

сторінка 4   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту