Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

14 червня 2022 року

Дорогі наші студенти-випускники! Сьогодні для вас настають останні випробування – фахові іспити. Немає сумнівів, що ви впораєтеся. Ви багато років працювали, і багато чого досягли. Бажаємо завжди вміти подолати будь-які труднощі і бар’єри на шляху до заповітної мети. Удачі вам, віри в себе, підтримки дорогих людей, міцних сил, здоров’я, розуму, натхнення і надії! Нехай попереду вас чекає відмінний результат, щастя і радість!

8 червня 2022 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» із заслуженою перемогою у Міжнародному конкурсі «STARS OF SPRINGS-2022», який проходив на підтримку Збройних Сил України в Угорщині. Серед колективів із семи країн Європи ми були найкращими і вибороли Гран-прі. Нехай збудуться всі мрії, здійсняться всі плани! Нехай життя буде сповнене щастя, добра, тепла без війни! Дякуємо за активності студентам та викладачам Олені Ковалівській, Катерині Василенко, Наталії Добролюбовій.

Міжнародний конкурс «STARS OF SPRINGS-2022»

7 червня 2022 року

Студенти другого курсу різних спеціальностей/спеціалізацій коледжу сьогодні провели підсумкове онлайн заняття семестру з навчальної дисципліни «Математика». На занятті вони представили презентацію з теми «Багатогранники та тіла обертання», яку виконали під керівництвом викладача Громової Н.В. Під час заняття студентам було запропоновано знайти в країнах та містах, в які вони переміщені у зв’язку з воєнними діями, архітектурні споруди та пам’ятники що є багатогранниками. Кожен студент, маючи посилання, міг заповнити слайд Гугл презентації актуальною інформацією, а також відмітити своє місце перебування. Заняття пройшло у творчій, дружній атмосфері з надією на якнайскоріше повернення до рідного міста та улюбленого освітнього закладу.

<
>

3 червня 2022 року

Цього року студенти коледжу приєдналися до всеукраїнського фотоконкурсу-виставки «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну», який організував НМЦ ВФПО. У період з лютого по квітень студентська рада коледжу збирала фотоматеріали від студентів. Надійшло 130 фотоматеріалів, включаючи фотоколажі від студентів різних спеціальностей. Запрошуємо до перегляду світлин!

Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну» Фотоконкурс-виставка «Мандруй. Вивчай. Бережи. Люби свою Україну»

1 червня 2022 року

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей студенти коледжу приєднатися до акції «Дякуємо захисникам!», яку започаткувала Харківська обласна бібліотека для дітей. Саме бійцям української армії, які нині боронять нашу землю від ворога, ми завдячуємо за відданість країні, мужність, незламність і героїзм. Висловлюємо усім нашим захисникам упевненість у тому, що ми безмежно вдячні за їхній щоденний подвиг заради Перемоги, миру в Україні й нашого майбутнього.

30 травня 2022 року

Вітаємо Юліанну Анікєєву, студентку I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (викладач Т.Стрілець, концертмейстер І.Шенгур), яка посіла II місце у I Всеукраїнському конкурсі цимбалістів імені Олени Костенко, номінація «Соліст», IV категорія. Бажаємо Юліанні та її викладачу Т.Стрілець творчої наснаги та майбутніх перемог під мирним небом.

I Всеукраїнський конкурс цимбалістів імені Олени Костенко I Всеукраїнський конкурс цимбалістів імені Олени Костенко

27 травня 2022 року

Вітаємо Олену Бажок, Єлизавету Заставу, Катерину Рудай – студентів III курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», які посіли призові місця в олімпіаді ХНУМ імені І.П.Котляревського, яка присвячена 290-річчю від дня народження Й.Гайдна. Бажаємо дівчатам та їх викладачам П.Рудь, О.Півторацький творчих успіхів та здібних студентів.

Олімпіада присвячена 290-річчю від дня народження Й.Гайдна Олімпіада присвячена 290-річчю від дня народження Й.Гайдна Олімпіада присвячена 290-річчю від дня народження Й.Гайдна

26 травня 2022 року

Вітаємо Юлію Олійник – викладача, Анну Бабіч та Ірину Шевченко – студентів спеціальності «Сценічне мистецтво» учасників VIII Відкритого всеукраїнського дистанційного конкурсу читців художнього слова «Білі конвалії», який відбувся у Харківській державній академії культури. Бажаємо подальших творчих успіхів!

23 травня 2022 року

Вітаємо Дар’ю Гаврилюк (лауреат 1 ступеня) та Світлану Стеценко (лауреат 2 ступеня), студентів II курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» з перемогою у Відкритому Всеукраїнському конкурсі гриму «Джоконда» 2022, який відбувся у Харківській державній академії культури. Висловлюємо щиру вдячність викладачу Тетяні Петровській за професійну підготовку дівчат. Бажаємо здоров’я та творчих успіхів у майбутньому.

Відкритий Всеукраїнський конкурс гриму «Джоконда» 2022 Відкритий Всеукраїнський конкурс гриму «Джоконда» 2022 Відкритий Всеукраїнський конкурс гриму «Джоконда» 2022

21 травня 2022 року

Вітаємо Катерину Дигало (1 місце), Алесю Радішевську (2 місце), Влада Ведмідя (3 місце), Іллю Хайхана, Семена Маріненка (4 місце) з перемогою у Відкритому Всеукраїнському конкурсі молодих музикантів імені І.Слатіна (до 105-річчя ХНУМ імені І.П.Котляревсткого), номінації – «Естрадні інструменти», «Естрадно-джазовий вокал». Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога у ваших руках. Бажаємо також гідно і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

20 травня 2022 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначається цьогоріч 21 травня.

19 травня 2022 року

Сьогодні одне з улюблених свят українців – День вишиванки – щороку третього четверга травня українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України. Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності, і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі прийміть найщиріші вітання зі Святом національної єдності!18 травня 2022 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого, в перекладі з татарської мови, означає повернення.

16 травня 2022 року

Вітаємо Юлію Макаренко, студентку I курсу спеціалізації Народне інструментальне мистецтво та її викладача Ірину Половинку з перемогою у I Міжнародному конкурсі виконавців на класичній гітарі, який відбувся 10-14 травня 2022 року в Харкові. Бажаємо ще не раз брати участь у подібних заходах і з кожним разом дивувати глядачів і справедливе журі своїм талантом, здібностями і можливостями.

I Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі

8 травня 2022 року

Вітаємо творчий колектив коледжу оркестр народних інструментів «Слобожанські візерунки» (керівник Андрій Стрілець) з перемогою у конкурсі «Talents of world 2022» (місто Братислава, Словакія). Бажаємо творчого натхнення, сили та мужності у скрутний для усіх нас час. Хай творчі досягнення Ваших вихованців завжди наповнюють серце гордістю та дарують нові ідеї.

Конкурс «Talents of world 2022»

7 травня 2022 року

Сьогодні у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Вшановуючи пам’ять полеглих, проєкт продовжує привертати увагу світу до геноциду, який відбувається у центрі Європи.

7 травня 2022 року у межах мистецького проєкту «Віртуальний хор в Україні» відбулася прем’єра української народної пісні «Не сходило вранці сонечко». У мистецькому заході взяли участь Антон Снєдков, викладач хорових дисциплін коледжу та Катерина Рудай, студентка 3 курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

6 травня 2022 року

Свій внесок у Перемогу України зробили Раїса Андріївна Гарбуз та Сергієнко Ольга, студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» заочної форми навчання, здобувши звання лауреата I ступеня на престижному конкурсі «Talents of world 2022» у місті Братиславі, Словакія. Вітаємо! Бажаємо здоров’я, успіхів, творчої наснаги в популяризації української культури в усьому світі.

Конкурс «Talents of world 2022»

26 квітня 2022 року

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки. Гімн України виконує хор хлопців від 7 до 17 років «Bonifantes». На концерті було зібрано понад 180 тисяч крон для українських жінок та дітей, що постраждали внаслідок війни. Диригує студентка 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ХФВКМ Смирнова Дар’я (клас викладача Волошко І.В.). Вітаємо Дар’ю з публічним професійним виступом у такий складний для нашої країни час. Бажаємо творчих успіхів у майбутньому і в інших країнах Європи у мирний час!

26 квітня 2022 року відбувся благодійний концерт у місті Пардубіца Чеської республіки

18 березня 2022 року

В онлайн-форматі для студентів коледжу 1-3 курсів (які виявили бажання та мали можливість підключитися) викладачем громадянської освіти С.С.Селегєєвим було проведено бесіду «Як не стати жертвою фейків та користуватися лише достовірною інформацією?». Під час зустрічі було обговорено наступні питання: «Що таке інформаційна пропаганда?; «Яка її мета та методи?; «Які пропагандистські кліше використовують російські мас-медіа?; «Яким чином можна розпізнати фейк?; «Як правильно дивитися та сприймати новини?; «Де віднайти достовірну інформацію?; «Яким електронним ресурсам можна вірити, а яким ні?. Особливу увагу було приділено правилам поведінки у соціальних мережах в умовах воєнного стану.

Дорогі наші студенти!
Дирекція, педагогічний колектив та всі працівники коледжу пам’ятаємо і хвилюємося за кожного з вас. Зберігайте спокій, піклуйтеся про себе і своїх рідних. Кожний на своєму місці, виходячи з своїх можливостей робіть все для ПЕРЕМОГИ! Недалеко вже той час, коли ми знову співатимемо, танцюватимемо і гратимемо на наших улюблених музичних інструментах. Цьогоріч ми святкуватимемо 55-річчя коледжу і ця подія буде присвячена ПЕРЕМОЗІ УКРАЇНИ над російським загарбником!
Любимо вас! Бережіть себе!
Все буде Україна!

22 лютого 2022 року

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці коледжу організовано книжково-ілюстративну виставку «І там, де звучить рідна мова, живе український народ» та проведено відкриту виховну годину «Знань і розуму основа – рідна мова, рідне слово» для студентів 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (керівник навчальної групи Дудник Л.В.), також до святкування долучилися студенти 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво». Вони разом з викладачем Мельник О.В. провели лінгвістичну вікторину «Наша мова – українська. Вона найкраща, бо рідна». Пам’ятаймо: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» (Ліна Костенко). Тож любімо, вивчаймо, оберігаймо, плекаймо рідну мову! І найголовніше – говорімо українською.

Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови

18 лютого 2022 року

В бібліотеці коледжу відбулася година патріотичного виховання «Вони виборювали майбутнє України» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні). Під час заходу студенти дізналися про харків’ян, які віддали найдорожче, що має кожен із нас, – своє життя. Вони загинули на вулицях Києва за честь гідність, волю українців. Це Євген Котляр, Владислав Зубенко та Юрій Паращук. Всі учасники заходу зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні

16 лютого 2022 року

В період з 9 по 15 лютого 2022 року в коледжі відбувся цикл заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» презентували інформаційний буклет «Молодість у полум’ї війни» та переглянули у бібліотеці документальний фільм «Афганістан. Вся правда». Керівники навчальних груп 1 курсів провели тематичні виховні години «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…» та години спілкування «Афганістан далекий, у кожній пам’яті живий…» для студентів 3-4 курсів.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16 лютого 2022 року

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначають День єднання. Спільнота ХФВКМ приєдналася до Всеукраїнського заходу під гаслом «В єднанні наша сила!»

15 лютого 2022 року

Студенти спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» разом з працівниками бібліотеки сімейного читання №29 Московського району міста Харкова провели захід до Дня Святого Валентина «Віртуальна подорож до країни кохання Снігової королеви», присвячений видатному данському казкарю Г.Х.Андерсену. Захід відбувся у Територіальному центрі соціального захисту населення Московського району міста Харкова. Ведучими заходу були студентки 2 курсу: Філоненко Анастасія, Черепахіна Кіра, Іларіонова Анастасія (викладач Людмила Правдівцева).

14 лютого 2022 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою (диплом Гран-Прі) у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимові візерунки», який проходив у місті Одеса 10-13 лютого цього року. Творчий колектив отримав високу оцінку від членів журі та організаторів конкурсу. Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Бажаємо учасникам та керівникам старанно і гідно йти до вершин успіху. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь про нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки» Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки»

28 січня 2022 року

З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, в коледжі проведено низку заходів: «Квіти у полі, там де Крути…» – години історичної пам’яті у навчальних групах; «Подвиги Героїв Крут: погляд із сьогодення» – експрес-інформація в бібліотеці коледжу та перегляд документального фільму «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

«Квіти у полі, там де Крути…»

22 січня 2022 року

22 січня 2022 року відзначається День Соборності України. Напередодні знаменної дати в коледжі проведено цикл тематичних просвітницьких заходів «Молодь єднає Україну»: інформаційно-виховні години «Україна – єдина країна» для студентів 1-2 курсів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для студентів 3-4 курсів. Тематичні заняття «Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України» в межах вивчення навчальних дисциплін «Історія України», «Основи права» (І.М. Скирда, О.С. Насонова). В освітній бібліотеці оформлена тематична поличка «В єднанні сила й міць держави» та проведено перегляд літератури «…Нам берегти тебе, Соборну і єдину і нам твою історію творить». Студентською радою коледжу організовано і проведено фотоквест «Україна – це я, Україна – це ти».

День Соборності України День Соборності України День Соборності України
Вітання з Новим роком
сторінка 9   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту