Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

17 листопада 2020 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.9 листопада 2020 року

9 листопада 2020 року пішов у вирій вічного небуття наш товариш і друг, Учитель з великої літери, громадський діяч, поет, гуморист, режисер і оператор, чуйна людина, люблячий чоловік, батько і дідусь БОРИС ФЕДОРОВИЧ ЛАБОЖЕНКО. Багато поколінь студентів і викладачів будуть знайомитись з історією і здобутками нашого коледжу крізь око його відеокамери, а наша пам’ять буде зберігати його примружений лагідний погляд та щиру усмішку. За посиланням ми можемо ще раз перегорнути сторінки життєвого і творчого шляху Бориса Федоровича Лабоженка. Директор коледжу Любов Морозко. Колектив Харківського вищого коледжу мистецтв.

Борис Лабоженко «Такий знайомий незнайомець...»

19 вересня 2020 року

В смт Шарівка в палацово-парковому комплексі «Садиба» на Богодуховщині відбулося обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу». Серед багатьох творчих колективів свою локацію мав і наш коледж. Хореографічний колектив (керівник О.Ковалівська) та струнний ансамбль (керівник В.Шляхов) за допомогою чудової музики та танцю відтворили вишуканість епохи ХІХ століття у блакитній залі замку із розписаною стелею. Відбулася чудова мандрівка у минуле.

Обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу» Обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу»
«Осінні барви Білого палацу»

18 вересня 2020 року

В рамках навчальної дисципліни «Громадянська освіта» відбулося заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» для студентів перших курсів коледжу. Воно було проведено у формі квесту у парку імені Т.Шевченка. Підчас заняття першокурсники познайомилися із такими видатними постатями, як Ілля Рєпін, Лесь Курбас, Марк Бернес, Клавдія Шульженко, Леонід Биков та іншими видатними харків’янами.

Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами»

18 вересня 2020 року

У коледжі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці», в якій взяли участь викладачі закладів початкової та фахової передвищої мистецької освіти міста Харкова, міста Лозова Харківської області та інших міст України: Сєвєродонецька, Сум, Мелітополя, Тульчина. Тематичні напрямки конференції охопили широку проблематику музично-теоретичних питань, методики викладання музичних дисциплін, виконавства та музичної психології. Учасники мали змогу обговорити актуальні проблеми, переглянути цікаві відео презентації та ознайомитись із новими навчальними посібниками. За матеріалами конференції був виданий збірник. Учасники одноголосно висловили думку про необхідність проведення подібних заходів. Тому побажаємо шановному Оргкомітету сил, наснаги і натхнення у продовженні гарної традиції конференцій!

Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці» Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці» Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці»

1 вересня 2020 року

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання від Кучера О.В. – Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Шановні студенти, викладачі, співробітники, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року! Нехай цей рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе й світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що він стане для нас всіх дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок.25 серпня 2020 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв долучилися до роботи Середньовічної археологічної експедиції Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, яка працювала на Верхньосалтівському археологічному комплексі (с.Верхній Салтів, Вовчанського району, Харківської області) з 3 по 21 серпня 2020 року. Викладачі займалися власне розкопками, камеральною обробкою знайденого матеріалу, влаштуванням комфортних побутових умов у наметовому таборі тощо. У роботі експедиції також взяла участь випускниця нашого коледжу (а нині студентка історичного факультету Каразінського університету) Ю.Красильнікова.

Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

30 червня 2020 року

Шановні наші випускники! Щасливої вам долі у світі обраної професії! Творчих злетів і реалізації вас як особистостей! Бажаємо подальшого розвитку вашого таланту і інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Досягши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим. Залишаючи рідну alma-mater, не забувайте тих, хто вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд. У добру путь, випускники! Творіть добро! Адміністрація, колектив викладачів та студентів ХВКМ.

2 червня 2020 року

25-29 травня 2020 року творчі колективи та окремі виконавці спеціалізації «Народне пісенне мистецтво та хорове диригування» взяли участь у V фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли-2020». За рішенням поважного журі вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Академічна пісня», народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Естрадна пісня». Вітаємо з перемогою керівників та їх вихованців – студентів Альону Компанієць, Ганну Бутнік, Євгена Піскуна. Бажаємо успіхів та творчої наснаги!

29 травня 2020 року

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у VII Всеукраїнському дистанційному конкурсі фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико», який проводився на базі Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв. Вітаємо з перемогою Третяка Андрія – лауреата І ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач А.Башмаков), Хурі Амалію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Шевченко Анастасію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Долю Кирила – лауреата І ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Горбановського Владислава – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Гаврилко Олену – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Агаркову Уляну та Пліщенко Олександру – учасників конкурсу. Бажаємо студентам, викладачам та концертмейстеру М.Холодній творчих успіхів, наснаги та нових перемог!

VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико»

24 травня 2020 року

Студенти 1-2 курсів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2020». Цього року 29 студентів активно долучилися до виконання завдань конкурсу онлайн з 900 до 2100. Дякуємо за активності! Чекаємо результати.

21 травня 2020 року

Цього року ми в тринадцятий раз відзначаємо День вишиванки. У цей день усі охочі вдягають традиційне українське вбрання та йдуть у своїх справах. В Україні зазвичай проводяться святкові заходи, втім, сьогодні вони скасовані через карантин. Тому колектив нашого навчального закладу приєднався до всеукраїнського заходу онлайн «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання зі святом національної єдності!

День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки

19 травня 2020 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого в перекладі з татарської мови означає повернення.

18 травня 2020 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначався цього річ 16 травня.

15 травня 2020 року

Карантин не вирок для освіти, а шанс. Нарешті з’явився час для самоосвіти, на підвищення кваліфікації, вебінари з цифрової грамотності. Ми зрозуміли, щоб якісно навчати студентів, треба навчатися самим. Тому під час карантину взяли участь у заходах з ІКТ на різних платформах.

Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності

13 травня 2020 року

Найщиріші вітання Кургановій Катерині, студентці IV курсу спеціальності «Хореографія», яка була однією з найкращих на заключному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти гуманітарного профілю. Бажаємо Катерині невичерпної наснаги, творчих злетів та майбутніх перемог. Підготував студентку на конкурс Мельничук В.Д. Він не просто талановитий педагог, вчитель з ласки Божої, а й прекрасна людина, щирий товариш і колега. Пишаємося його здобутками і від усіх колежан бажаємо міцного здоров’я, натхнення та розумних студентів у майбутньому.

Шановні ветерани, працівники коледжу!

Дорогі наші діти війни! В цей світлий ювілей 75-річчя Великої перемоги, прийміть найщиріші вітання! Нелегкі роки дитинства прожили Ви, пам’ятаєте втрати своїх близьких і рідних людей. Вони завоювали і для Вас, і для всього людства світле небо, щасливе життя. Тож, нехай Свято перемоги буде і надалі безхмарним в серцях Ваших дітей, онуків, правнуків. Міцного здоров’я, злагоди і добробуту, миру і спокою Вам і нашій Україні. Голова ради ветеранів коледжу.

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоров’ям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку. Зі щирою повагою Адміністрація коледжу.


6 травня 2020 року

2-5 травня 2020 року в ХНУМ імені І.П.Котляревського відбувся ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» для ССМШ, музичних училищ та коледжів. У весняних Харківських асамблеях онлайн взяли активну участь і студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та стали переможцями. У номінації «Народні інструменти» дипломом лауреата II ступеня нагороджений Третяк Андрій, дипломами лауреата III ступеня – Панасюк Андрій та Таран Вікторія. У номінації «Струнні інструменти» IV місце посів Доля Кирило, а Горбановський Владислав став дипломантом та володарем спеціального призу журі «Надія». Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання! Попри всі карантинні обмеження, труднощі із організацією занять, доступу до концертмейстера, ви все ж таки взяли участь та стали переможцями. Бажаємо вам невичерпної енергії, професійного зростання та творчого натхнення! А викладачам-наставникам: Стрільцю А., Мельник А., Мельник С., концертмейстеру Холодній М. – талановитих студентів.

ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

4 травня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 4 травня 2020 року №343 продовжено загальнонаціональний карантин до 22 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

22 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 продовжено загальнонаціональний карантин до 11 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

2 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 2 квітня 2020 року №255 продовжено загальнонаціональний карантин до 24 квітня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

11 березня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 11 березня 2020 року №211 оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року. Згідно з наказом по ХВКМ від 12 березня 2020 року №32 навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

9 березня 2020 року

В Україні відзначають Шевченківські дні. Конкурсом читання віршів Тараса Шевченка відзначила громадськість Харкова 206-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря. На святі біля памʼятника Т.Шевченка в центрі міста зібралися представники як владних структур Харкова й області, так і громадських організацій, ветерани АТО/ООС, духовенство, правоохоронці, студенти, школярі. Харківʼяни поклали квіти до памʼятника Кобзареві, а також мали змогу переглянути на екрані, встановленому біля пам’ятника, документальний фільм про Тараса Шевченка із серії «Великі українці». Свою виконавчу майстерність продемонстрували професійні артисти та самодіяльні колективи. Серед них народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

6 березня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся захід «Не тільки сьогодні-завжди», присвячений 8 Березня. У заході брали участь творчі колективи коледжу: ансамбль народного танцю «Закаблуки» з хореографічним номером «Дві куми» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська), Олександр Багмут та Максим Лукаш-солісти вокального ансамблю «Гармонія» з піснею «Кохана» І.Поклада у супроводі хореографічного номеру у виконанні Єлизавети Шерстюк та Артема Близнюка (керівники Сергій та Олена Кобзєви), дует у складі Сергія Сватковського та Антон Півторацького з українською народною піснею «Підкручу я чорні вуса». Юрій Зеленцов виконав на роялі композицію Д.Гершвіна «Коханий мій». Театралізованою дією глядача підкорювали студенти випускниго курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», режисер заходу студентка 4 курсу Владислава Вдовченко (керівник Юлія Олійник).

5 березня 2020 року

В Основянському районі жінок привітали зі святом 8 Березня. Урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися у Муніципальному центрі культури та аматорського мистецтва. У заході взяли участь близько 600 представниць району. З вітальними словами до присутніх звернулася голова Адміністрації Основʼянського району Ганна Головчанська, яка побажала жінкам щодня бути щасливими і коханими. Вона вручила грамоти кращим представницям різних професій. Після урочистої частини жінок привітали творчі колективи району. Це ансамбль струнних інструментів (керівник В.Шляхов), ансамбль гітаристів (керівники А.Лейбіна, А.Башмаков), оркестр естрадних інструментів (керівник Ю.Ковач), творчий колектив класичної хореографії (керівники Н.Замєсова, О.Павленко) з Харківського вищого коледжу мистецтв.

4 березня 2020 року

Вітаємо Шевченко Анастасію, студентку I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою на XXV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ», який проводився на базі Кіровоградського музичного коледжу з 28 лютого по 03 березня 2020 року в місті Кропивницькому. Анастасія стала лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Домра». Підготували студентку викладач Л.Колуканова та концертмейстер М.Холодна. Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів!

XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»

1 березня 2020 року

У неділю творчі колективи коледжу: вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники О.Кобзєва, С.Кобзєв), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна) взяли участь у концертній програмі «Масляну сім днів гуляєм», яка проводилася на майдані Свободи м.Харкова. Біля головної сцени працювала арт-зона, фото-зона, студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» провели чудові конкурси. На завершення свята традиційно спалили чучело Марени. Харків’яни символічно попорощалися із зимою та зустріли перший день весни. Організатор заходу Басанець Т.О.

Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм»

28 лютого 2020 року

В актовій залі коледжу відбулося веселе свято «Масляна», яке підготували студенти другого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом викладача О.Сомової. Учасників свята пригощали млинцями та хорошим настроєм. З яскравими номерами виступили народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) та фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна). У конкурсі з колодками активну участь взяв викладач А.Бурдов. Родзинкою свята були цигани, що завітали на свято з Мишком Патаповичем і розповіли майбутнє деяких глядачів. На фінал – учасники заходу долучилися до хороводу навколо опудала Масляної. На жаль погодні умови не дозволили провести свято на подвірʼї коледжу, але це не зіпсувало чудовий настрій присутнім. Тож вітаємо з Масляною! Бажаємо вам щастя і радісних турбот. Нехай в душі оселиться весна, а очі сяють теплом і веселощами. Бажаємо, щоб ваше життя було легким і насиченим цікавими моментами. Зі святом!

25 лютого 2020 року

В коледжі пройшли заходи, приурочені до149-ої річниці з дня народження Лесі Українки: перегляд документального фільму «Стежками Лесі Українки» (про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою); доповідь на тему «Ідеал краси у творчості Лесі Українки»; читання творів Лесі Українки «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…». Заходи підготували й провели викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін.

21 лютого 2020 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» провели вікторину «Цікаві факти з української мови, присвячену дню рідної мови Переможцями стали студенти Ю.Анохіна, О.Балакірєва, К.Коваль. Франсуа Вольтер сказав: «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити усе життя». Бібліотека коледжу презентувала книжкову виставку «Там, де звучить рідна мова, живе український народ». Тож вивчаймо, вдосконалюємо й любімо рідну мову. Організатор заходу О.Мельник.

21 лютого 2020 року

Викладачі Рудь П.В. і Зінченко В.О. разом зі студентами спеціальності «Музичне мистецтво» відвідали лекцію видатного українського етномузиколога, лірника, доктора мистецтвознавства, професора Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології (ІМФЕ) імені М.Т.Рильського Михайла Хая, який завітав до ХНУМ імені І.Котляревського на міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». Його цікаву доповідь ілюстрував відомий харківський кобзар, бандурист Назар Божинський. В стінах консерваторії пролунали старовинні українські думи, історичні пісні, танці. 73-річний науковець вразив слухачів не тільки глибоким знанням тонкощів народної інструментальної традиції, але й гарним володінням колісною лірою. Дякуємо за чудову зустріч із непересічними музикантами, які зберігають і продовжують розвивати унікальну українську інструментальну музику!

Лекція видатного українського етномузиколога, лірника, доктора мистецтвознавства, професора Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології (ІМФЕ) імені М.Т.Рильського – Михайла Хая
сторінка 12   перейти >>                                                  
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2023 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту