Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

26 вересня 2019 року

Студенти, викладачі та творчі колективи коледжу взяли участь у II міжвузівській науково-практичній конференції «ХАРКІВ-365: історія та сучасність». У напрямку роботи конференції «Історичний аспект виникнення, розвитку та становлення міста Харкова» з чудовою доповіддю «Харківський вищий коледж мистецтв в історії і культурі міста Харкова (друга половина ХХ-ХХI ст.) виступив Федоренко Денис, студент II курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівник І.Скирда). У напрямку «Видатні постаті Харківського регіону» з доповіддю «Невідомі постаті в історичній спіралі розвитку освіти Харківщини» виступила завідувач практикою Шахман О.А. Свою доповідь вона присвятила С.Г.Саніну та Н.М.Вітте – фундаторам побудови будівлі нашого освітнього закладу. Окрасою конференції був виступ вокального ансамблю «Суцвіття» (керівник О.Василевська) у супроводі ансамблю бандуристів (керівник С.Ніколенко).

II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність» II міжвузівська науково-практична конференція «ХАРКІВ-365: історія та сучасність»

25 вересня 2019 року

У Харківському художньому музеї відбулася презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина», виданого до 175-річчя від дня народження видатного митця. У цій презентації активну участь взяли студенти ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Вони продемонстрували свої знання рідного краю і живопису в ході вікторини і отримали два призових альбоми-каталоги.

Презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина» Презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина» Презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина» Презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина» Презентація альбому-каталогу «Ілля Рєпін і Харківщина»

20 вересня 2019 року

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу взяли участь у V щорічній акції «Мистецтво об’єднує молодь». У програмі заходу: виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери і балету імені М.В.Лисенка «Схід опера» випускників та студентів ХНУМ імені І.Котляревського.

V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь» V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь» V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь»

20 вересня 2019 року

Студенти Харківського вищого коледжу мистецтв взяли участь у роботі IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного», яка відбувалася у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна. Студент ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна, інформаційна та архівна справа» Олексій Шипіцин виступив з доповіддю «Багатогранність постаті Івана Світличного» (керівник – викладач, кандидат історичних наук І.М.Скирда). Студентка ІІ курсу спеціалізації «Класична хореографія» Наталія Турчак представила доповідь «Внесок Айседори Дункан у світову хореографію» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших наукових звершень!

IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного» IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного» IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного» IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного» IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного» IV Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики: до 90-річчя від дня народження Івана Світличного»

13 вересня 2019 року

З нагоди святкування 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) у коледжі відбулися «Рєпінські зустрічі». Під час заходу студенти 1-го курсу разом з викладачами Скирдою І.М. та Селегєєвим С.С. здійснили пішу прогулянку історичним центром міста Харкова, відвідали пам’ятник І.Ю.Рєпіну в Саду імені Т.Г.Шевченка. Цікавим продовженням мандрівки стала екскурсія до Харківського художнього музею, де студенти мали змогу ближче познайомитися з творчістю нашого видатного земляка.

З нагоди святкування 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) у коледжі відбулися «Рєпінські зустрічі» З нагоди святкування 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) у коледжі відбулися «Рєпінські зустрічі» З нагоди святкування 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) у коледжі відбулися «Рєпінські зустрічі» З нагоди святкування 175-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) у коледжі відбулися «Рєпінські зустрічі»

12 вересня 2019 року

Фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна) взяв участь у відкритті виставки «Дивосвіт» Харківського обласного центру культури і мистецтв, на якій представлені роботи учнів художнього профілю та вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Люботинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Харківської обласної ради. Художній керівник – вчитель образотворчого мистецтва Ганна Коношко, майстриня з витинання та декоративного розпису, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Учасники заходу тепло зустріли виступ нашого творчого колективу.

XIX міжнародний фольклорний фестиваль «International Grand Prize of the Folklore» XIX міжнародний фольклорний фестиваль «International Grand Prize of the Folklore»

11 вересня 2019 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: О.Ковалівська, М.Рудишина) взяв участь у XIX міжнародному фольклорному фестивалі «International Grand Prize of the Folklore», який проходив в італійській провінції Удіне, в містечку Ліньяно-Сабб’ядоро. Учасниками фестивалю стали колективи з України, Чехії, Італії, Болгарії та Угорщини. Серед них – сім танцювальних, два вокально-хореографічних і один вокальний: «Brnensky valasek», Associazione gruppo folke «I nuraghi», Gruppo folk «Lazur», Gruppo folklorico «Gigetto» (del bicchiere), Talent art school talent dance, Folk dance group «Zapovit», Folk dance Encemble «Ukraine», Folk dance Ensemble «Zakabluky», Encemble song and dance «Zabava», Hafiz Darbari (honoret artist). Колективи представляли не лише фольклор своєї країни в рамках конкурсної програми, але й обмінювалися танцювальними навичками на вечорах-знайомствах. За результатами творчих випробувань наш колектив нагороджено почесним дипломом та спеціальною відзнакою.

XIX міжнародний фольклорний фестиваль «International Grand Prize of the Folklore» XIX міжнародний фольклорний фестиваль «International Grand Prize of the Folklore»

8 вересня 2019 року

Бібліотека коледжу гостинно запросила студентів та викладачів коледжу на Літературні читання до 250-річчя від дня народження Івана Котляревського.

7 вересня 2019 року

Другий рік поспіль студенти коледжу беруть участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Дитятко». Фестиваль «Дитятко» – це кілька яскравих і насичених днів, впродовж яких проходять майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, заходи культурної програми. У цьому році студенти третього та четвертого курсів спеціалізації «Класична хореографія» під керівництвом викладачів Замєсової Н.В. та Павленко О.О. взяли участь в урочистому закритті фестивалю, яке відбулося у Харківській обласній філармонії.

1 вересня 2019 року

Відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята першокурсників у студенти коледжу. Організатор заходу – Лялюк О.С. В театральному дійстві взяли участь студенти другого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» та творчі колективи коледжу: народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Ковалівська О.І.), народний український хор «Основа» (керівник Кобзєв С.С.). Привітали студентів директор коледжу Морозко Л.Г. та голова батьківської ради Шматько В.В. В межах свята відбулася година патріотичного виховання «З Україною в серці».

31 серпня 2019 року

Шановні друзі! Найщиріші вітання з початком нового 2019-2020 навчального року! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

30 серпня 2019 року

Щорічно Фундація Промоції та Розвитку Бещад з Підкарпатського воєводства Польщі організовує  обміни між польською та українською молоддю. Цього року з 19 по 26 серпня фольклористичний гурт «Слобожаночка» взяв участь у проекті «Майстерня співаної поезії» у культурному центрі Бжезинського. У програмі зустрічі – мовні заняття, тренінги, майстер-класи, культурні заходи.

Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії» Проєкт «Майстерня співаної поезії»

27 червня 2019 року

Відбулись урочистості з нагоди Випуску-2019. З вітальним словом виступили директор коледжу Л.Г.Морозко та голова батьківської ради В.В.Шматько. В концертній програмі взяли участь творчі колективи коледжу. Вітання підготували і провели підготували і провели А.Шпирна та студенти 3 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» керівництвом Олійник Ю.С. Знання, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення наших випускників – усе це примножується на славу і збагачення України – землі, задля якої майбутні фахівці галузі культури і мистецтва мають втілити усі свої професійні знання і вміння.

13 червня 2019 року

Традиційно, наприкінці навчального року стають відомі результати Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Цього року 18 студентів коледжу отримали сертифікати та сувеніри від організаторів. Вітаємо студентів першого курсу спеціальності «Хореографія» – К.Єрмак, А.Макєєву, Д.Гончар, Є.Константинову, А.Новикову, А.Ковтун., А.Карташову, А.Величко, Д.Козак, Н. Турчак, О.Мірошниченко; спеціальності «Сценічне мистецтво» – І. Єрьоміна, С.Онищенко, А.Гурську, М.Іщенко, Д.Литвиненко; спеціальності «Музичне мистецтво» – В.Медведєва, І.Хайхана та викладача математики Н.В.Громову.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

5 червня 2019 року

Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту Основ’янського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради в приміщенні Палацу культури Основ’янського району проведено нагородження 10 переможців та 20 лауреатів районного етапу XIX Міського конкурсу «Молода людина року». Переможцями стали студенти нашого коледжу Курганова Катерина – студентка третього курсу спеціальності «Хореографія» (Номінація «Культура і мистецтво») та Владислава Вдовченко – студентка третього курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (Номінація «Студенти вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації»). Переможців і лауреатів вітали Депутат Верховної Ради України Анатолій Денисенко та начальник Комітету Ірина Самара. Шановні студенти! Вітаємо з перемогою і бажаємо нових звершень! Переможці районного етапу конкурсу візьмуть участь у міському етапі, який пройде у вересні.

XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року»

1 червня 2019 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.І.Ковалівська) взяв участь у масовому флешмобі на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У музично-хореографічній виставі були представлені хореографічні та спортивні колективи з Харкова та інших міст України. Після закінчення акції гості свята відвідали концерт музикантів «Prime-Orchestra».

Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!» Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!» Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!»

31 травня 2019 року

Всесвітній день без тютюну відзначили в Харківському вищому коледжі мистецтв пізнавально-театралізованим видовищем «NO SMOKING!». Бути здоровим стає природним явищем для української молоді, яка вважає, що курити на сьогодні вже немодно. Роботу підготував студент третього курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Артем Третяк під керівництвом викладачів Ю.С.Олійник та О.А.Шахман. «Тема боротьби з тютюнопалінням, на перший погляд, здалася мені не зовсім цікавою для сценічного втілення, – розповідає Артем. Але впродовж роботи з інформацією за темою, відео-, аудіо- та ілюстративним матеріалом для створення сценарію моя уява почала активно фантазувати, і я реально побачив і декорації сценічного простору, і мізансцени, і розвиток сюжету, і костюми, і, навіть, хто з моїх одногрупників створить образ певного персонажу. Тому я намагався свою зацікавленість донести глядачеві». До складу структурних елементів пізнавально-театралізованого видовища увійшли: відеоролик «Цікаві історичні факти», який увібрав інформацію щодо розповсюдження тютюну в Європейських країнах, слайд-шоу «Статистика по Україні щодо куріння», слайд-шоу «Кидай курити», яке у музичному супроводі одно іменної пісні, завершило захід.

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

30 травня 2019 року

В місті Києві відзначено переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Учасниками заходів були Курганова Катерина – студентка III курсу спеціальності «Хореографія» та викладач української мови і літератури Мельничук Василь Дмитрович, які були нагороджені грамотами і подяками Міністерства освіти України та цінними подарунками. Вітаємо!

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

29 травня 2019 року

Відбулася унікальна подія для поціновувачів класичної музики – II Всеукраїнський конкурс класичної музики в садибі князя Голіцина міста Тростянця Сумської області. Конкурс зібрав юні обдарування з різних регіонів України – Києва, Сум, Харкова та області, Одеси, Запоріжжя, Черкас, Чернігова, Кропивницького, Вінниччини. Всі вони в повній мірі розкрили свої таланти! Доля Кирило – студент III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» нашого коледжу став лауреатом III премії у номінації «Струнні інструменти». Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів і плідної співпраці Кирилу, викладачу Мельник А.О. та концертмейстеру Холодній М.В., які підготували лауреата.

II Всеукраїнський конкурс класичної музики в садибі князя Голіцина м.Тростянця Сумської області

19 травня 2019 року

18-19 травня 2019 року на базі санаторію «Березівські мінеральні води» проходив ХХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців естрадної пісні «Жива вода-2019», в якому взяв участь народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник – О.Кобзєва, концертмейстер – С. Кобзєв) та студенти спеціалізації «Пісенне мистецтво»: Г.Бутнік, А.Компанієць, О.Сухіна. На конкурсі представлено колективи і окремі виконавці з України, Грузії, Киргизії, Китаю та Індії. У неймовірному змаганні кращих голосів світу, перше місце поділили студентки нашого коледжу Г.Бутнік та А.Компанієць. О.Сухіна став Лауреатом ІІІ ступеня. Народний вокальний ансамбль «Гармонія» виконав дві пісні: українську народну пісню в обробці О.Токар «Ой чий-то кінь, стоїть» (а cappella) та пісню українського композитора-класика М.Скорика на слова М.Петренка «Намалюй мені ніч». За результатами електронного голосування та за кількістю балів – одностайно переміг та став володарем ГРАН-ПРІ народний вокальний ансамбль «Гармонія»! Дякуємо нашим артистам за плідну творчу діяльність та бажаємо їм міцного здоров’я і нових творчих злетів!

ХХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців естрадної пісні «Жива вода-2019»

18 травня 2019 року

15-17 травня 2019 року на базі Вінницького технічного коледжу проходив III (заключний) етап IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Серед 25 найкращих знавців української мови була студентка нашого коледжу Маргарита Туріщева – переможиця обласного етапу олімпіади. За результатами виконання завдань Маргарита стала призером олімпіади, посіла II місце. Студентка продемонструвала досконале володіння рідною мовою, високий рівень знань з різних розділів мовознавчої науки, творче їх застосування, комунікативно доцільно використовувала найрізнаманітніші мовні засоби, аргументовано й переконливо викладала свої думки. Щиро вітаємо Туріщеву Маргариту – призера (II місце) IX Всеукраїнської олімпіади з української мови та викладача Мельничука Василя Дмитровича, який підготував  студентку.

17 травня 2019 року

Відбулася обласна студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України». Участь у роботі конференції взяла Олександра Авєріна – студентка II курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», яка виступила з цікавою доповіддю «Українська революція: незасвоєні уроки чи спіраль історії?» (керівник І.М.Скирда). Студенткою були проведені яскраві паралелі між подіями, які відбулися під час Української революції 1917-1921 р.р. і Революцією Гідності 2014 року. За підсумками роботи конференції Авєріна Олександра була нагороджена Дипломом I ступеня, а викладач І.М.Скирда була відзначена подякою обласного методичного обʼєднання викладачів суспільних дисциплін ЗВО I-II р.а. Харківської області за високий рівень підготовки студента до участі у конференції та за особистий внесок у розвиток методичної роботи обласного методичного обʼєднання.

Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України» Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України» Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України»

16 травня 2019 року

Всесвітній День вишиванки. Традиційно, цього дня українці одягають сорочку, яка прикрашена орнаментованою вишивкою. До святкування Дня вишиванки долучилися  викладачі і студенти нашого освітнього закладу. За ініціативи Студентської ради проведено конкурс вишиванок «Вишиванку одягай – Україну прославляй», в якому переможцями стали А.Третяк, В.Вдовченко, Л.Чумак, М.Лукаш. У номінації «Краща вишиванка ручної роботи» директорську премію отримав А.Портной. У актовій залі коледжу пройшов тематичний концерт «Чарівна краса вишиванки» за участі творчих колективів коледжу. В бібліотеці та у холі коледжу було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку-перегляд «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». У другій половині дня студенти та викладачі коледжу взяли участь у міському урочистому заході «Вишиванкова хода». Організатор заходу К.Снєдкова.

Всесвітній День вишиванки Всесвітній День вишиванки

15 травня 2019 року

Було проведено святковий концерт до Дня матері, який мав назву «Спасибі, мамо!». У концерті взяли участь творчі колективи спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія». Режисерське втілення здійснила студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» В.Нечаєва (керівник Ю.Олійник). Провели концерт студенти III курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Глядачів розчулили виступи К.Сафонової, Н.Александрової, О.Сухіни піснями «Матуся», «Пробач, мамо», «Материнська любов», пісня «Рідна мати моя» у виконанні С.Сватковського, «Мамина вишня» у виконанні заслуженої артистки України О.Шишкіної. Окрасою концерту були виступи ансамблю народного танцю «Закаблуки» й студентки Л.Омельченко з контемтом «Мати». Соціальний експеримент «Алло, мамо», проведений на початку концерту, приємно вразив батьків студентів. Гості свята студенти, їх батьки, викладачі отримали приємні емоції, незабутні враження від заходу.

Святковий концерт до Дня матері «Спасибі, мамо!»

15 травня 2019 року

Студенти коледжу взяли участь у проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM», який цього року був присвячений Дню вишиванки. Насичена програма проекту включала: святковий концерт, етно-виставку, воркшоп та інклюзивні Етно-посиденьки у інклюзивному коворкінгу «Доступна зайнятість». Творчі колективи: ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Т.Стрілець), ансамбль бандуристів (керівник С.Ніколенко), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник заслужена артистка України О.Шишкіна), вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник О.Кобзєва) надали можливість учасникам заходу доторкнутися до животворного джерела українського мистецтва. Під час воркшопу студенти коледжу розповіли учням шкіл про народні інструменти, історію їх виникнення та новий період відродження. Студенти різних курсів та спеціальностей коледжу, учасники інклюзивного коворкінгу, К.Мироненко, С.Ясеницька, В.Цикало, А.Кочковой, М.Фролова презентували наш навчальний заклад та продемонстрували творчі навички у різних жанрах мистецтва. Присутні школярі жваво цікавилися питаннями складності навчання, наявністю пільг при вступі та інше. Організатор  заходу О.А.Шахман.

Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM»

12 травня 2019 року

Традиційно чудового весняного дня Балаклійщина гостинно зустрічає поціновувачів творчості Оксани Петрусенко – виконавців академічних та народних пісень на регіональному фестивалі-конкурсі, присвяченому памʼяті славетної землячки. Цьогоріч у IX фестивалі-конкурсі вокальної музики взяли участь 27 колективів. Серед них колективи та солісти нашого коледжу: народний хор «Основа» – лауреат I cтупеня (керівник С.Кобзєв, хормейстери – О.Кобзєва та О.Василевська, концертмейстери – В.Карпенко та А.Дудка); жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» – володар Гран-прі (керівник О.Василевська, концертмейстер Д.Скоропад); жіночий вокальний квартет «Любисток» – лауреат I ступеня (керівник – заслужена артистка України О.Шишкіна) та студентки ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» К.Волотка – лауреат I ступеня і Д.Кочієру – лауреат III ступеня. Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!

IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики

10 травня 2019 року

6-8 травня 2019 року народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: О.Ковалівська, К.Василенко, М.Рудишина) взяв участь у XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока», який проходив у місті Харкові. За рішенням поважного журі колектив став лауреатом I ступеня у номінації «Народна хореографія», вікова категорія D1. Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів.

XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока»
сторінка 19   перейти >>                                                                
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту