Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

16 січня 2022 року

Вітаємо переможців та учасників Міжнародного математичного конкурсу Кенгуру-2022. У конкурсі, що проходив у дистанційному режимі в грудні, взяли участь 26 студентів коледжу. Найбільш активними учасниками були студенти спеціальностей «Сценічне мистецтво», «Класична та сучасна хореографія» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Переможцями з відмінним результатом стали студенти: Цехоновська Дарина, Вяткіна Анастасія, Зеленська Діана. Добрий результат отримали Нєвєрова Т., Соколова Д., Безпалько К., Кульмінська В., Некрасова А., Попович В., Спольник В., Сіра Ю., Сліденко К. Сертифікати учасника мають студенти: Бабіч В., Грищенко В., Давудмірзаєва К., Денисюк С., Кадиркова В., Колодна А., Кравцова Є., Лисенко В., Лясник Я., Новоселова А., Пащенко А., Пономарьова М., Толкачева І., Шарига О. Вітаємо! Бажаємо натхнення, здійснення творчих мрій та відчуття радості від цікавої науки математики! Висловлюємо подяку викладачу Громовій Н.В. за підготовку студентів та активності в організації конкурсу.

Міжнародний математичний конкурс Кенгуру-2022 Міжнародний математичний конкурс Кенгуру-2022 Міжнародний математичний конкурс Кенгуру-2022

31 грудня 2022 року

31 грудня 2022 року виповнюється 145 років від дня народження Гната Мартиновича Хоткевича. Представляємо вашій увазі, підготовлений цикловою комісією бібліотечних дисциплін, прес-кліпінг матеріалів, що є у просторі інтернету, присвячених Гнату Мартиновичу. А також запрошуємо переглянути документальний фільм «Доля Гната Хоткевича. Следовать на север может...» (1990 рік) та художній фільм «Назар Стодоля» (1936 рік), в якому ми зможемо почути його спів та гру на бандурі. Ознайомитись з матеріалами можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

26 грудня 2022 року

Дорогі друзі! З новим роком та Різдвом христовим Вас вітають студенти коледжу. Бажаємо наснаги та творчого натхнення. Згадайте позитивні моменти та зустріньте Новий рік з гарним настроєм!

Вітання з Новим роком студентів ХФВКМ

24 грудня 2022 року


Дорогі друзі!
Шановні колеги, студенти, батьки!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Щиро вам дякую, бажаю добра і благополуччя, усім, хто працею і талантом сприяв щоденним успіхам та перемогам нашого Коледжу – працівникам, студентам, батькам. Низький уклін тим, хто у лавах ЗСУ мужньо захищає Україну від ворога, студентам, викладачам-волонтерам. Впевнена, разом, спільними зусиллями об’єднані єдиною метою, ми подолаємо усі перешкоди. Нехай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії на Перемогу та Мир! Нехай у Новому році здійсняться всі ваші заповітні мрії. Вірю, у прийдешньому році радість і любов близьких, щире тепло  друзів, турбота колег завжди будуть поруч, ваші домівки наповняться світлом, радістю, Божим благословенням!

З найкращими побажаннями
Директор коледжу Любов Морозко


20 грудня 2022 року

Вітаємо народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) з участю в онлайн концерті до 20 річниці Національної хореографічної спілки України. Колектив представив хореографічний номер «Хайтарма» (постановник М.Рудишина). Бажаємо учасникам колективу, постановникам та його керівнику нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів. Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!

Онлайн концерті до 20 річниці Національної хореографічної спілки України

19 грудня 2022 року

З 12 по 17 грудня 2022 року відбувся Обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Музичний Барвограй», присвячений 145-й річниці в дня народження видатного харків’янина, нашого земляка Гната Мартиновича Хоткевича. Конкурс був організований і проведений цикловою комісією «Народні та естрадні інструменти» Харківського фахового вищого коледжу мистецтв за сприяння Департаменту культури і туризму Харківської державної (військової) адміністрації. Зважаючи на сьогоднішні реалії, конкурс проходив у дистанційному форматі. Протягом п’яти днів 117 учасників з 14 областей України демонстрували свою виконавську майстерність в номінаціях: «бандура», «скрипка», «домра», «сопілка», «цимбали», «баян», «акордеон», «балалайка» та «гітара». Гру юних музикантів справедливо оцінювало об’єктивне журі. До його складу були запрошені провідні викладачі-музиканти з вищих навчальних закладів: Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського та Харківської державної академії культури. Очолив поважне журі Андрій Стрілець, заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтва, лауреат міжнародних та національних конкурсів, керівник оркестру народних інструментів «Слобожанські візерунки» ХФВКМ. Переможці Конкурсу були нагороджені дипломами лауреатів та дипломантів, а журі відзначено подяками за професійну роботу. Сподіваємось на продовження гарних традицій цього мистецького заходу і з нетерпінням чекатимемо перемоги України, якій обов’язково буде присвячений наступний ІІ-й Обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Музичний Барвограй». Запрошуємо переглянути виступи переможців Конкурсу у мережі фейсбук в групі «Музичний Барвограй» та на YouTube-каналі «ХФВКМ». Приємних вражень! І до наступних зустрічей!

Обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Музичний Барвограй»

15 грудня 2022 року

14-15 грудня 2022 року викладачі та студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» взяли участь у концертних виступах Міжнародної мистецької толоки, присвяченій 145-річчю від Дня народження Г.Хоткевича, який відбувся у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П.Котляревського. Тріо викладачів у складі Колуканової Л., Бойко О. та Іванської Ю. виконали твір Гната Хоткевича «Арія цариці Гансаваті», а ансамбль бандуристів «Дивоструни» – «Харківський козачок»: кобзарський танець Г.Хоткевича у перекладі В.Мішалова. Вітаємо учасників з чудовими виступами. Бажаємо творчого натхнення та наснаги у популяризації культури України.

Інструментальне тріо ХФВКМ
Ансамбль бандуристів «Диво струни» – «Харківський козачок»

8 грудня 2022 року

8 грудня 2022 року студенти І-го та ІІ-го курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (Давудмірзаєва Каміла, Котенко Софія, Кадиркова Вероніка та Кравцова Єлизавета) взяли участь у Міжнародному студентському Digital інтелектуальному турнірі «#СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий» як продовження доброго мистецького ланцюга заходів з вшанування 300-річчя від дня народження видатного українського філософа та поета Григорія Сковороди. Турнір було організовано нашими старшими колегами – Науковою бібліотекою Київського національного університету культури і мистецтв, Харківською державної науковою бібліотекою імені В.Г.Короленка за підтримки Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. До відеозустрічі приєдналося 92 учасника – студенти та викладачі 22 закладів вищої та фахової освіти України, представники бібліотек, а також українці, які перебувають у Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії та Швеції. На початку онлайн-гри з мотивуючим виступом привітав студентів спеціальний гість турніру – народний артист України, художній керівник Київського Театру на Подолі Богдан Бенюк. За регламентом гри було проведено інтелектуальну розминку: студенти мали завершити речення-афоризм Григорія Сковороди, який оголошувала модераторка зустрічі, а за допомогою інструменту AnswerGarden та художніх засобів мови, студенти створили хмаринку слів-образ «Наш Сковорода». Основна частина турніру проводилася на платформі «Kahoot». Студенти мали відповісти на 25 питань, присвячених життю та творчості Г.Сковороди. Студенти, в соціальних складних умовах, попри відключення світла і нестабільний інтернет, отримали неабиякі позитивні враження від захоплюючої гри та сертифікати учасників.

Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «#СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «#СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «#СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий» Міжнародний студентський Digital інтелектуальний турнір «#СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий»

7 грудня 2022 року

7 грудня 2022 року у ХНУ імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики», приурочена до 205-річчя від дня народження видатного українського історика Миколи Івановича Костомарова (1817–1885). У конференції взяли участь понад 60 представників наукових та навчальних закладів з Харкова, Києва, Запоріжжя, Львова, Одеси, Полтави, Рівного, Ужгорода, Чернівців та інших міст. Під час заходу із своєю доповіддю «Харківський період життя та діяльності Миколи Костомарова» виступила студентка 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Катерина Котенко. Також своє наукове повідомлення «Репрезентація діяльності історичних постатей кінця ХVIII – початку ХХ ст. у навчальній програмі з історії України для закладів загальної середньої освіти» представили викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв.

VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики» VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики» VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики» VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики»

5 грудня 2022 року

5 грудня у всьому світі відзначають День волонтера – International Volunteer Day. Волонтерство – це не робота, а покликання, це спосіб життя і мислення. А головне – небайдужість до чужого лиха, причетність і співпереживання. Сьогодні волонтери допомагають армії, населенню, дітям, тваринам. У кожного свій фронт і разом ми сила! У Міжнародний день волонтера щиро дякуємо кожному з вас за активність, людяність та безкорисливу працю. Нехай ваше добро завжди повертається до вас сторицею! Хай Бог береже вас та ваші родини!

День волонтера – International Volunteer Day День волонтера – International Volunteer Day День волонтера – International Volunteer Day День волонтера – International Volunteer Day День волонтера – International Volunteer Day День волонтера – International Volunteer Day

5 грудня 2022 року

3 грудня 2022 року Україна відзначала 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. Хоча з початку повномасштабного вторгнення було знищено музей філософа в Сковородинівці та пошкоджено його пам’ятник у Харкові, багато важливих ініціатив, присвячених мислителю, відбулися та ще відбудуться в грудні. Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» долучилися до цієї визначної події світового рівня. Разом із колегами з ЦБ Київського району міста Харкова 5 грудня 2022 року провели поетичний захід «Не шукай щастя за морем: поети-лауреати міжнародної літературної премії імені Г.С.Сковороди». Студенти ІІ курсу провели мистецькі розвідки про поетів, які були нагороджені цією премією у 2019-2022 роках. Кожен з представлених митців – Василь Куйбіда, Юлія Сільчук, Людмила Нікуліна, Олександр Медко, Галина Пухта, Валерій Ілля та Михайло Григорів – своїми творами несли і несуть мир та ніжність, оповідають про героїчну минувшину та, безперечно, в тяжкі часи сьогодення, намагаються через свої твори говорити про філософію буття. Студенти – дівчата і хлопці, незважаючи на побутові негаразди та ненормований графік відключення світла, творчо і завзято підійшли до свого творчого міні-дослідного завдання, представили власні презентації та розповіли вірші поетів-лауреатів премії. «Сковорода – це фантастична особистість, яку не можна однозначно сприймати у «прокрустовому ложі» шаблонів, що переважно виникають, коли намагаються оцінити якогось мислителя, діяча, митця. Це людина, яка не вписується в жодну з систем. Людина, яка була видатним мислителем свого часу, проте останні роки свого життя вела мандрівний спосіб життя і, мабуть, уособлювала український вільний дух. Які б не були умови, які б імперії не панували, які б вимоги не ставило до нього життя, Сковорода знайшов спосіб бути вільним. Й зараз це один з найбільших прикладів для українців, які можуть наслідувати в дусі свободи, в дусі вольності Сковороду: коли ти знаєш, що маєш робити, що ти хочеш сказати світу, і робиш це», – саме так висловився заступник голови Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти Михайло Швед.

300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року

Сьогодні день народження Григорія Сковороди. Григорій Сковорода відомий як одна із найбільш важливих і впливових особистостей, які формують нашу історію. Його філософія справила величезний вплив на людей в усьому світі. Сковорода входить, за версією Юнеско, до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив». На віртуальну екскурсію Сковородинівськими місцями Харківщини запрошує викладач Селегєєв С.С.

Віртуальна екскурсія «Сковородинівські місця на Харківщині»

2 грудня 2022 року

2 грудня 2022 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 40-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвячена 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722-1794). У заході взяв участь студент 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Руслан Красніков, який виступив із доповіддю «Формування української національної ідентичності харків’ян: знаменні дати та події» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). За підсумками конференції Руслан став лауреатом премії імені видатного історика Слобожанщини, доктора історичних наук, професора А.Г.Слюсарського. Вітаємо з успішною участю та бажаємо нових досягнень!

ХХХХ Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі» ХХХХ Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі» ХХХХ Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі»

1 грудня 2022 року

Студенти коледжу взяли участь у Міжнародній дистанційній екологічній науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства», яка проводилась на базі Фахового коледжу національного фармацевтичного університету. З цікавими доповідями виступили: Астахова Віолетта, Спольнік Валерія, Вяткіна Анастасія, Зятькова Крістіна, Редько Софія, Колодна Анна. Вітаємо студентів та їх викладача Громову Н.В. із вдалою творчою роботою.

Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства» Міжнародна дистанційна екологічна науково-практичний конференції «Екологія. Здоров’я людини. Проблеми та перспективи людства»

26 листопада 2022 року

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932-1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду. Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо. У навчальних групах проведено виховні заходи з використанням навчального відео «Трагічні етюди Голодомору». В бібліотеці коледжу презентовано інформаційний дайджест «Голодомор у пам’яті народу». Студенти та викладачі хвилиною мовчання та акцією «Свічка у вікні» вшанували пам’ять жертв Голодомору.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору

25 листопада 2022 року

25 листопада 2022 року студенти та викладачі коледжу долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Упродовж майже двох тижнів у навчальних групах проводилися онлайн бесіди «Чуйність перемагає насильство», тематичні виховні години «Сучасне рабство. Ризики в умовах війни», організовано перегляди соціальних відеороликів «Мій улюблений світ без жорстокості», «Ми проти насильства», «Маніфест української молоді проти насильства». Онлайн лекція психолога «Особливості насильства у воєнний час».

24 листопада 2022 року

Вітаємо НАНТ «Закаблуки» з перемогою (III місце, номінація – хореографічні колективи народного танцю) у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічних колективів коледжів культури і мистецтв України, який відбувся 24 листопада цього року в місті Києві. 26 хореографічних колективів із 15 коледжів культури і мистецтв України демонстрували своє мистецтво. Бажаємо успіхів, натхнення та творчої наснаги у майбутньому!

23 листопада 2022 року

Викладач Громова Н.В. впроваджує роботу зі студентами щодо опрацювання цифрових інструментів Google на заняттях з математики та інформатики. До Всесвітнього дня інформації студенти 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» дистанційно підготували гугл-презентацію, яку пропонують до вашої уваги.

<
>

21 листопада 2022 року

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день символізує відданість України ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи. Бібліотека пропонує до перегляду відео колаж. Ознайомитись з матеріалами можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

21 листопада 2022 року

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року й Революції Гідності 2013 року. У цей день ми вшанувуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Низько вклоняємось захисникам і захисницям, які сьогодні боронять Україну, згадуємо загиблих героїв. Cтуденти та весь педагогічний колектив Коледжу приєднуються до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за прекрасну країну – Україну!

День Гідності та Свободи

19 листопада 2022 року

Вітаємо ансамбль бандуристів «Диво струни» та його керівника Ніколенко С.М. з перемогою у Міжнародному конкурсі мистецтв «Воля». Бажаємо успіхів, творчої наснаги та перемог у майбутніх творчих змаганнях.

Міжнародний конкурс мистецтв «Воля»

18 листопада 2022 року

18 листопада 2022 року викладачі історії та громадянської освіти взяли участь в ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» (до 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди). Захід був організований Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди та проходив в онлайн-форматі. Викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв представили спільну доповідь «Організація педагогічної практики здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія» в умовах онлайн-навчання на базі КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР (із досвіду роботи викладачів коледжу)». Також І.М.Скирда поділилася власними напрацюваннями із проблеми «Організація самостійної роботи учнів (студентів) з історії в умовах дистанційного навчання».

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії» ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії»

17 листопада 2022 року

Дорогі друзі! Вітаємо з Міжнародним днем студента. Бажаємо яскравої і щасливої юності, успішного навчання, безперешкодної дороги до обраної професії. Нехай кожен день буде особливим, цікавим, позитивним і продуктивним. А студентські роки – незабутніми. Бажаємо мати у своєму житті добрих друзів та безліч можливостей для створення особистого щастя.

Міжнародний день студента

14 листопада 2022 року

Урочистий прийом на честь Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбувся сьогодні, 14 листопада, у Харкові. Міський голова Ігор Терехов привітав представників галузі з професійним святом, що минуло, та подякував за підтримку харків’ян у воєнний час. За вагомий внесок у розвиток галузі культури в місті Харкові, багаторічну творчу діяльність, розвиток волонтерського руху під час воєнного стану та з нагоди професійного свята працівників культури було нагороджено Почесною грамотою виконкому міської ради та Подякою міського голови. Серед нагороджених – і наш колектив.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

11 листопада 2022 року

9 листопада Олег Синєгубов привітав кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Харківщини з професійним святом. Він зазначив, що не менш важливим за військовий фронт, є фронт культурний. Адже наша культура – це, без перебільшення, те, ким ми є, і те ким ми хочемо стати у майбутньому. Це наша ідентифікація як нації. Українці як ніколи згуртовані, а українська культура, мистецтво попри війну, попри знищення музеїв та пам’яток живуть та розвиваються. «Наше завдання – зберегти колективи, продовжувати творити, створювати і примножувати, розповідати і показувати українське у всьому світі. Ми боремося і поборемо. Слава Україні!» Серед інших колективів Почесною Грамотою обласної військової адміністрації відзначено колектив коледжу та його директора Л.Морозко за значний внесок у розвиток культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Оголошено подяку голови Харківської обласної військової адміністрації О.Синєгубова викладачам В.Д.Мельничуку та С.М.Ніколенко.

День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови

9 листопада 2022 року

Бібліотека презентує віртуальну виставку до Дня української писемності і мови. Переглянути її можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

сторінка 7   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту