Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

27 березня 2024 року

Сьогодні професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному театральному мистецтву.

Дорогі викладачі і студенти! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем театру! Бажаємо досягнення висот, кар’єрного зростання і щоб впродовж долі удача завжди була з вами. Театр це окремий дивовижний світ, тож нехай він прикрасить кожен день вашого життя!



26 березня 2024 року

Вітаємо студентів Діану Зеленську і Діану Гонтар та їх викладачів Маметову Н.П. і Мельничука В.Д. із рясними перемогами на творчих конкурсах. Бажаємо натхнення, наснаги, нових досягнень! Ми пишаємося Вами!

Міжнародний конкурс Міжнародний конкурс Міжнародний конкурс Міжнародний конкурс Міжнародний конкурс

21 березня 2024 року

В період з 13 по 16 березня цього року творчі колективи коледжу: НАНТ «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська, балетмейстер Катерина Василенко), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник Олена Шишкіна) відвідали Польську Республіку на запрошення дирекції комплексу шкіл з українською мовою навчання в Гурові Ілавецькому та взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва». У програмі заходу викладачами коледжу були проведені майстер-класи з різних видів мистецтва: хореографічного, пісенного, сценічного. В межах конференції відбувся круглий стіл, на якому своїм досвідом та новаціями обмінялися фахівці з України, Німеччини, Польщі, Естонії.

Харківщину на форумі представляли не тільки творчі колективи коледжу. Цікаві хореографічні номери підготував театр народного танцю «Заповіт» (керівники Борис Колногузенко, Каріна Островська) Харківської державної академії культури.

Завершилася конференція урочистим концертом творчих колективів, який майстерно провела викладач спеціальності «Сценічне мистецтво» Юлія Олійник.

Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва» Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва»
Науково-практична конференція «Традиційні та інноваційні тенденції хореографічного мистецтва»

19 березня 2024 року

18 березня 2024 року до нашого коледжу завітали представники швейцарського фонду з протимінної діяльності. Для співробітників коледжу було проведено актуальну лекцію-презентацію «Загроза від мін та вибухонебезпечних предметів». Організатор заходу Кірєєв В.В., викладач з навчальної дисципліни «Захист України».

«Загроза від мін та вибухонебезпечних предметів» «Загроза від мін та вибухонебезпечних предметів» «Загроза від мін та вибухонебезпечних предметів» «Загроза від мін та вибухонебезпечних предметів»

19 березня 2024 року

18 березня 2024 року студенти спеціалізації «Класична та сучасна хореографія» взяли участь у проведенні урочистого прийому на запрошення Департаменту культури Харківської міської ради з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Студенти привітали учасників творчим номером «Жвавий сад» з балету А.Адана «Корсар».

«Жвавий сад» з балету А.Адана «Корсар» «Жвавий сад» з балету А.Адана «Корсар» «Жвавий сад» з балету А.Адана «Корсар» «Жвавий сад» з балету А.Адана «Корсар»

18 березня 2024 року

Сьогодні студенти 1-2 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали спеціальний онлайн-урок до Дня створення Української Центральної Ради, який ініціював Освітній центр ВР України. На уроці студенти дізналися про історію становлення українського парламентаризму, передумови створення й історичну значущість Центральної Ради, особливості роботи сучасної Верховної Ради України. А також взяли участь у вікторині цього історико-просвітницького заходу.



Всеукраїнський онлайн-урок до Дня створення Української Центральної Ради

14 березня 2024 року

14 березня – Міжнародний день математики. Студентка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Колодна Анна напередодні успішно пройшла квест «Навколо числа Пі», а сьогодні до виконання завдань конкурсу командного розв’язування головоломок «Командоломки 2024» приступила команда коледжу «Володарі чисельника», яку очоліла Анна. У дівчат є 48 годин для розв’язування 5 задач. Побажаємо учасникам креативних думок та успіху в конкурсі. Чекаємо на результати.

«Навколо числа Пі» «Навколо числа Пі»

14 березня 2024 року

Вітаємо всіх чоловіків та жінок – добровольців у ЗСУ! Нехай вдома вас завжди чекають рідні і дорогі серцю люди. Бажаємо якнайшвидшої перемоги України, щоб всі ви повернулися додому до своїх родин. Міцного здоров’я, надійних товаришів поруч і Божого захисту!



14 березня 2024 року

14 березня 2024 року з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка, в межах заходів освітньо-виховної й культурно-мистецької діяльності Коледжу та проведення навчальної практики, студенти І-ІІ курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» взяли участь у IX Всеукраїнському інтелектуальному студентському онлайн турнірі «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі».

Постійними організаторами інтелектуально-творчого заходу були Наукова бібліотека КНУКіМ та Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка. І як завжди, все було креативно, прогресивно, із впевненим мистецьким поглядом у майбутнє! Як підтвердження даного враження, варто зазначити, що гасло турніру  було згенеровано ChatGPT у стилі поезії Тараса Шевченка. І ось, що штучний інтелект запропонував: «Не даймо світу загасити наше запалене серце, бо ми – майбутнє України !».

Взагалі, до участі у турнірі долучилися 24 команди з закладів вищої та фахової передвищої освіти України. Географія учасників – Харків, Київ, Дніпро, Суми, Вінниця, Житомир, Зміїв, Луганськ, Полтава, Мукачево, Олександрія, Слов’янськ, Тульчин.

Як завжди, були традиційні конкурси «Розминка» і «Вікторина» на платформі Kahoot; вітальне слово голови Харківського обласного відділення УБА Наталії Петренко. Але знайомство команд пройшло в оновленому інтерактивному форматі, що дало змогу учасникам продемонструвати свою творчість при виборі назви і гасла команд. Наша, суто дівоча команда «Берегині», позначила на візуальній дошці Padlet свою географічну мітку, додали світлину команди і гасло за темою гри – «Огонь запеклих не пече», в дусі тематики турніру. Переглянути онлайн-дошку можна за посиланням .

Під час віртуальної екскурсії «Про Кобзаря в діджитал форматі» Галина Лях, провідна бібліотекарка відділу «Україніка» імені Т.Шевченка ХДНБ імені В.Г.Короленка, розповіла про Кобзаря як втілення прогресивного розвитку, інновацій та прогресу.

За результатами вікторини команда конкурсанток «Берегині» гідно представила Коледж мистецтв – увійшла у ТОП 20 успішних та прогресивних команд і завершила першу десятку переможців, посівши почесне 10 місце!

Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» пройшов натхненно та атмосферно.

Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі» Всеукраїнський інтелектуальний студентський турнір «ВСЕСВІТ ШЕВЧЕНКА: українська ідентичність у часі та просторі»
Онлайн турнір «Всесвіт Шевченка українська ідентичність у часі та просторі»

14 березня 2024 року

14 березня – День українського добровольця. Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Бібліотека Коледжу пропонує переглянути інформаційне повідомлення «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» і фільм «Українські Добровольці». Ознайомитись можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

9 березня 2024 року

Щорічно 9 березня Україна відзначає творчими заходами день народження Тараса Шевченка – найпотужнішого голосу України в світовій літературі. Цикл заходів до цієї дати підготував і колектив коледжу.



«Кобзареві струни душі»
Шевченківські пейзажі

9 березня 2024 року

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди цієї знаменної дати бібліотека Коледжу пропонує переглянути виставку-презентацію «Співець людини, волі й України. Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

8 березня 2024 року

8 березня Україна та інші країни світу відзначають Міжнародний жіночий день. В Україні вкоренилася традиція відзначати 8 березня як день «весни, жіночності та краси» – але Міжнародний жіночий день має геть іншу історію та з’явився завдяки рухові жінок за рівні права та емансипацію. З нагоди цієї дати бібліотека Коледжу підготувала презентацію «Від принцеси Діани до Коко Шанель: 10 феміністських цитат, які надихають». Ознайомитись з нею можна на сайті бібліотеки коледжу в розділі «Інформація для користувачів бібліотеки».

7 березня 2024 року

7 березня 2024 року, з метою підвищення професійної компетентності, відбудови ментального здоровʼя особистості та формування у студентської молоді мотивації до читання як психотерапевтичного методу, студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом із кураторами навчальних груп та працівниками бібліотеки долучились до онлайн зустрічі з експертом-психологом Дафною Максимов Шарон, освітнім психологом, міжнародним експертом по роботі із травмою та посттравмою у дітей та підлітків, керівником міжнародного проекту Хібукі-терапія (Ізраїль).

Присутні дізнались про цілющу дію книги на людину, яку сьогодні широко використовують лікарі, педагоги, фахівці з інклюзії поряд із іншими видами арт-терапії. Головна спікерка із захопленням розповідала яким чином книги можуть допомогти у подоланні психологічних травм, як саме метод бібліотерапії краще використовувати для покращення психічного здоровʼя. Дафна Максимов Шарон багато наводила прикладів з власного досвіду роботи з дітьми та підлітками, які пережили травму.

Дана зустріч сьогодні є особливо актуальною для підтримки ментального здоровʼя кожного з нас.

Результати прослуховування даного вебінару були обговорені на заняттях зі студентами ІІ-ІІІ курсів з навчальної дисципліни «Організація обслуговування в бібліотеці» (викладач Запара С.О.).

Онлайн зустріч з експертом-психологом Дафною Максимов Шарон Онлайн зустріч з експертом-психологом Дафною Максимов Шарон

6 березня 2024 року

Сьогодні в циклі заходів до 210 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у коледжі відбувся мистецький захід «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці», підготовлений викладачем музично-теоретичних дисциплін Рудь П.В. для студентів спеціальності «Музичне мистецтво».

Під час зустрічі присутнім були представлена цікава розповідь з музичними прикладами улюблених пісень сучасних гуртів та співаків на слова Т.Шевченка. «Деякі рок-обробки пісень виявилися зовсім несподіваними», – поділилася своїми враженнями студентка Вікторія Кривуля. «Сто разів чула цю пісню («Мені однаково…» – авт.), але й не думала, що це Шевченко!» – коментує студентка. Учасники зустрічі із захопленням слухали як осучаснені твори Кобзаря доводять, що його творчість завжди актуальна. Здавалось би, що ще нового за 210 років можна почути про Кобзаря? Але ми переконані, що в Кобзаревій спадщині є найціннішим те, що його слова знайдуть відгук й звучатимуть по-новому в душі кожного.

«Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці» «Поезія Тараса Шевченка в сучасній українській музиці»

27 лютого 2024 року

Вітаємо студентів спеціалізації класичної та сучасної хореографії (керівники: А.Павленко, Н.Замєсова) з перемогою (диплом лауреата 1 ступеня) у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія». Бажаємо переможцям та їх викладачам нових звершень та невичерпного натхнення!

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія» Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія» Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія» Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія» Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Dance Festival «Terytoriya Pa», номінація «Сучасна хореографія»

26 лютого 2024 року

Сьогодні в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Із захоплення півострова десять років тому розпочалася сучасна російсько-українська війна. До цієї дати в коледжі проведено цикл заходів: бібліотека підготувала для користувачів бібліотеки інформаційне повідомлення, презентувала виставку «Крим у творах українських письменників», запропонувала до перегляду документальний фільм «Як Росія захопила Крим?» та художній фільм «Додому» режисера Нарімана Алієва. В навчальних групах у межах виховних годин відбулися тематичні бесіди «Окупація Криму. Рух опору».

23 лютого 2024 року

22 лютого 2024 року на базі «Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулась XXIII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області з теми «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи».

Основні питання, які обговорювались на конференції - це: «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи»; «Інновації в освітній системі підготовки фахових молодших бакалаврів» та «Практичний досвід використання інтерактивних технологій при викладанні дисциплін, що формують спеціальні компетентності». Також було приділено уваги питанню формування навичок soft skills у учасників освітнього процесу.

В конференції взяли участь: директор КЗ ХФВКМ ХОР, заслужений працівник культури, відмінник освіти, кандидат філософських наук, доцент Морозко Любов Георгіївна; Цибина Ірина Миколаївна, заступник директора з організаційно-виховної роботи; Шахман Ольга Андріївна, завідувач навчально-виробничої практики; Лисюк Олена Олегівна методист коледжу; Соломка Марина Іванівна завідувач канцелярії; а також викладачі: Громова Наталія Валеріївна, Головко Ірина Миколаївна, Добролюбова Наталія Володимирівна, Дудник Лариса Вікторівна, Мельничук Василь Дмитрович, Правдівцева Людмила Володимирівна та Сорокіна Ірина Ігорівна.

XXIII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області з теми «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи» XXIII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області з теми «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи» XXIII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти Харківської області з теми «Розвиток фахової передвищої освіти в умовах нової реальності: проблеми та перспективи»

22 лютого 2024 року

Як цікаво й продуктивно провести підсумкове заняття за певною темою та залучити одразу студентів усіх спеціальностей під час дистанційного навчання? Відповідь знає викладач математики Громова Н.В. До вашої уваги відеозвіт про математичний челендж за темою «Похідна функцій та її застосування» ‒ важливий розділ для визначення законів руху, швидкості, прискорення та аналізу поведінки функції, її критичних точок, проміжків зростання, спадання, найбільшого та найменшого значення.

Математичний челендж за темою «Похідна функцій та її застосування»

21 лютого 2024 року

Щороку 21 лютого в Україні та різних країнах світу відзначається День рідної мови. Цього дня у навчальних групах відбулися бесіди «Мова рідна материнська – ти душа народу» та перегляд презентації. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цікавій вікторині, щоб перевірити свій словниковий запас і грамотність.

<
>
сторінка 2   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту