Події сторінка-2 - Офіційний сайт КЗ «ХФВКМ» ХОР

61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Комунальний заклад «Харківський вищий коледж мистецтв»
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
kvkm67@gmail.com
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

21 грудня 2020 року

Вітаємо Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалівська) з перемогою у II дистанційному Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Золоте руно», який відбувся 10 грудня 2020 року в м.Батумі (Грузія). Шановні колеги та студенти бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

Детальніше >>

19 грудня 2020 року

13-19 грудня 2020 року студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «KHARKIV FEST – 2020». За результатами конкурсу у номінації Інструментальне мистецтво, Бандура, Ансамбль, IV категорія лауреатом I ступеня став ансамбль бандуристів «Диво струни» (керівники Світлана Ніколенко, Юлія Іванська) у складі Кузнєцової В., Ракитянської В., Сліденко К., Застава Є. Дорогі наші студенти та викладачі вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

16 грудня 2020 року

У 2020 році весь світ урочисто святкував 250-річчя з Дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена. Наш коледж долучився до музичного світу видатного класика, і 16 грудня, саме в День народження Бетховена викладачі і студенти провели концерт фортепіанної музики. Прозвучали багателі, танцювальні п’єси, варіації, сонати, фортепіанний переклад відомої увертюри «Егмонт» та ІІІ-ї частини симфонії №8. У фіналі концерту у виконанні ансамблю домр слухачі почули відомий «Турецький марш» з музики до п’єси А.Коцебу «Афінські руїни» і Тріо №1, Іч. – для домри-пріми, домри-тенора і фортепіано. Вітаємо викладачів (Холодну М.В., Рудь П.В., Бойко О.А., Колуканову Л.С.) та студентів хорової і народно-інструментальної спеціалізації із цікавим концертним заходом!

14 грудня 2020 року

13-14 грудня 2020 року студенти нашого коледжу взяли участь у міжнародному музичному фестивалі виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», в межах фестивалю відбувся шостий відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джазфієста-2020». Вітаємо студентів-учасників «Біг-Бенда», який став лауреатом I премії в групі юніори, номінація «Бенди» та керівника колективу Юрія Ковача. Диплом лауреата III премії в групі юніори, електрогітара, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Воскобойник Андрій (викладач Коломоєць О.О., концертмейстер Леонова Н.М.); диплом лауреата II премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримав Медведєв Владислав; дипломи лауреата III премії в групі юніори, саксофон, номінація «солісти-інструменталісти» отримали Хайхан Ілля та Куц Андрій (викладач Савенко С.Г., концертмейстер Ляснік М.М.). Бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

Детальніше >>

11 грудня 2020 року

Вітаємо чарівну жінку, чудового керівника, директора КЗ «ХФВКМ» Морозко Любов Георгіївну з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, добробуту та успіхів на Многая Літа! З повагою, колектив коледжу.

9 грудня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся обласний семінар-практикум «Дорогою Гната Хоткевича: бандурне виконавство опановує світовий мистецький простір». В ньому взяли участь викладачі класу бандури мистецьких навчальних закладів. З чудовими доповідями виступили: Любов Мандзюк, кандидат мистецтвознавства, доцент ХНУМ імені І.Котляревського – «Школа гри на бандурі Гната Хоткевича: адаптація до сучасного виконавства», Богдана Стандара, випускниця коледжу, викладач ДМШ імені М.Д.Леонтовича м.Харкова – «Сучасний навчальний репертуар бандуриста як засіб зацікавлення дитини до навчання», Світлана Недомолкіна, викладач-методист коледжу – «Специфіка роботи піаніста-концертмейстера у класі бандури» та багато інших. Родзинкою заходу стала онлайн-зустріч з почесним гостем семінару Віктором Мішаловим, заслуженим артистом України, кандидатом мистецтвознавства (Торонто,Канада) – «Традиції Гната Хоткевича об’єднують світовий бандурний простір». Організатор заходу та його натхненниця – Світлана Ніколенко, викладач-методист, голова циклової комісії народного інструментального мистецтва.

Детальніше >>

4 грудня 2020 року

4 грудня 2020 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна в онлайн-форматі відбулася 38-а Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених «Краєзнавство та краєзнавці: досвід минулого та сьогоденні завдання (до 120-річчя від дня народження професора А.Г.Слюсарського)». У конференції взяли участь студентки спеціальності «Хореографія»: Валерія Бережна та Марія Шведчикова «Створення Харківського училища культури та його внесок до культурної скарбниці Слобожанщини» (керівник – канд. іст. наук, викладач І.М.Скирда), Катерина Бородавченко «Внесок Наталії Дудинської у світовий балет» (керівник – викладач С.С.Селегєєв), Вікторія Будовська «Пам’ятники видатним діячам культури та мистецтва у м.Харкові» (керівник – викладач С.С.Селегєєв). Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!

Детальніше >>

27 листопада 2020 року

27 листопада відбулася радіо трансляція курсової роботи студентки 93 режисерської групи Гурської Анни (викладач Сомова О.А.), присвячена пам’яті жертв голодомору. У четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. У цей день проходить акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.

25 листопада 2020 року

25 листопада 2020 року відбулось планове засідання педагогічної ради коледжу на якому розглянуто й прийнято рішення з питань професійного розвитку педагогічних працівників коледжу, адаптації студентів перших курсів до умов освітнього процесу в коледжі, забезпечення виконання обсягів регіонального замовлення прийому до коледжу у 2021 році. Також прийняті рішення з низки інших питань. Ознайомитись з матеріалами роботи педагогічної ради та її рішеннями Ви можете у розділі ВИКЛАДАЧУ.

20 листопада 2020 року

В листопаді цього року стали відомі результати Міжнародного математичного конкурсу КЕНГУРУ, який відбувся у травні 2020 року в онлайн режимі. Двадцять вісім студентів коледжу взяли участь в розв’язуванні цікавих та нестандартних задач. Вітаємо з позитивними результатами студентів: Мірошнікову Юлію, Цап Катерину (спеціальність «Сценічне мистецтво»); Шведчикову Марію, Макєєву Аліну, Яковенко Василісу, Турчак Наталію, Карташову Анну, Ковтун Ангеліну (спеціальність «Хореографія»). Всі учасники отримали збірники задач конкурсу та сувеніри-шаблони для побудови графіків. Організатор – викладач математики Громова Н.В.

Детальніше >>

19 листопада 2020 року

19 листопада 2020 року до Всесвітнього дня філософії в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Анастасія Біленко, Микола Грищенко та Михайло Любашевський, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час дистанційної зустрічі всі присутні мали змогу дізнатися про основні ідеї перших античних мислителів, їхній внесок у становлення європейської цивілізації та висловити свої думки на запропоновану філософську проблему. Модератори заходу – викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв.

Детальніше >>

18 листопада 2020 року

18 листопада 2020 року в Харківському фаховому коледжі мистецтв вперше відбулось семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників». З цікавими доповідями, презентаціями та майстер-класами виступили: Ніколенко Світлана Миколаївна – «Роль сучасного репертуару у формуванні активного сприйняття музики учнями мистецької школи». Значну увагу доповідач приділила особливостям підбору репертуару для учнів різних вікових категорій в сучасних реаліях, взаємовпливу традиційних та естрадних творів у репертуарі. У жвавій ілюстрації музичних творів брали участь студенти Світлани Миколаївни та концертмейстер Недомолкіна Світлана Леонідівна; Колуканова Ліна Степанівна, провела майстер-клас на тему: «Розвиток образно-емоційного мислення юних виконавців-домристів». Були розглянуті такі важливі складові розвитку, як взаємозв’язок образного та емоційного мислення при виконанні музичних творів, способи та форми розвитку образного мислення, способи передачі емоційного стану виконавця-домриста; Стрілець Тетяна Володимирівна, представила присутнім презентацію збірки «В ритмі танцю» для закладів початкової мистецької освіти, до якої увійшли партитури творів для змішаних ансамблів народних інструментів з цимбалами у складі. Всі твори в інструментуванні Тетяни Стрілець. Презентація супроводжувалась демонстрацією слайдів, аудіо та відеоматеріалів, яскравими коментарями Тетяни Володимирівни. В записах творів брала участь концертмейстер ансамблю Шенгур Ірина Сергіївна. Учасники педагогічної майстерні відмітили цінність та актуальність представленого матеріалу, чудові виступи  викладачів та необхідність творчого спілкування у майбутньому.

Детальніше >>

17 листопада 2020 року

Відеопривітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Кучера О.В. та студентів Харківщини з нагоди відзначення 17 листопада Міжнародного Дня студента Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Переглянути та .

17 листопада 2020 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.9 листопада 2020 року

9 листопада 2020 року пішов у вирій вічного небуття наш товариш і друг, Учитель з великої літери, громадський діяч, поет, гуморист, режисер і оператор, чуйна людина, люблячий чоловік, батько і дідусь БОРИС ФЕДОРОВИЧ ЛАБОЖЕНКО. Багато поколінь студентів і викладачів будуть знайомитись з історією і здобутками нашого коледжу крізь око його відеокамери, а наша пам’ять буде зберігати його примружений лагідний погляд та щиру усмішку. За посиланням ми можемо ще раз перегорнути сторінки життєвого і творчого шляху Бориса Федоровича Лабоженка. Директор коледжу Любов Морозко. Колектив Харківського вищого коледжу мистецтв.

19 вересня 2020 року

В смт Шарівка в палацово-парковому комплексі «Садиба» на Богодуховщині відбулося обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу». Серед багатьох творчих колективів свою локацію мав і наш коледж. Хореографічний колектив (керівник О.Ковалівська) та струнний ансамбль (керівник В.Шляхов) за допомогою чудової музики та танцю відтворили вишуканість епохи ХІХ століття у блакитній залі замку із розписаною стелею. Відбулася чудова мандрівка у минуле.

Детальніше >>

18 вересня 2020 року

В рамках навчальної дисципліни «Громадянська освіта» відбулося заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» для студентів перших курсів коледжу. Воно було проведено у формі квесту у парку імені Т.Шевченка. Підчас заняття першокурсники познайомилися із такими видатними постатями, як Ілля Рєпін, Лесь Курбас, Марк Бернес, Клавдія Шульженко, Леонід Биков та іншими видатними харків’янами.

Детальніше >>

18 вересня 2020 року

У коледжі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці», в якій взяли участь викладачі закладів початкової та фахової передвищої мистецької освіти м.Харкова, м.Лозова Харківської обл. та інших міст України: Сєвєродонецька, Сум, Мелітополя, Тульчина. Тематичні напрямки конференції охопили широку проблематику музично-теоретичних питань, методики викладання музичних дисциплін, виконавства та музичної психології. Учасники мали змогу обговорити актуальні проблеми, переглянути цікаві відео презентації та ознайомитись із новими навчальними посібниками. За матеріалами конференції був виданий збірник. Учасники одноголосно висловили думку про необхідність проведення подібних заходів. Тому побажаємо шановному Оргкомітету сил, наснаги і натхнення у продовженні гарної традиції конференцій!

Детальніше >>

1 вересня 2020 року

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання від Кучера О.В. – Голови Харківської обласної державної адміністрації.Шановні студенти, викладачі, співробітники, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року! Нехай цей рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе й світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що він стане для нас всіх дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок.

25 серпня 2020 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв долучилися до роботи Середньовічної археологічної експедиції Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, яка працювала на Верхньосалтівському археологічному комплексі (с.Верхній Салтів, Вовчанського району, Харківської області) з 3 по 21 серпня 2020 року. Викладачі займалися власне розкопками, камеральною обробкою знайденого матеріалу, влаштуванням комфортних побутових умов у наметовому таборі тощо. У роботі експедиції також взяла участь випускниця нашого коледжу (а нині студентка історичного факультету Каразінського університету) Ю.Красильнікова.

Детальніше >>

30 червня 2020 року

Шановні наші випускники! Щасливої вам долі у світі обраної професії! Творчих злетів і реалізації вас як особистостей! Бажаємо подальшого розвитку вашого таланту і інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Досягши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим. Залишаючи рідну alma-mater, не забувайте тих, хто вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд. У добру путь, випускники! Творіть добро! Адміністрація, колектив викладачів та студентів ХВКМ.

2 червня 2020 року

25-29 травня 2020 року творчі колективи та окремі виконавці спеціалізації «Народне пісенне мистецтво та хорове диригування» взяли участь у V фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли-2020». За рішенням поважного журі вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Академічна пісня», народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Естрадна пісня». Вітаємо з перемогою керівників та їх вихованців – студентів Альону Компанієць, Ганну Бутнік, Євгена Піскуна. Бажаємо успіхів та творчої наснаги!

Детальніше >>

29 травня 2020 року

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у VII Всеукраїнському дистанційному конкурсі фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико», який проводився на базі Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв. Вітаємо з перемогою Третяка Андрія – лауреата І ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач А.Башмаков), Хурі Амалію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Шевченко Анастасію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Долю Кирила – лауреата І ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Горбановського Владислава – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Гаврилко Олену – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Агаркову Уляну та Пліщенко Олександру – учасників конкурсу. Бажаємо студентам, викладачам та концертмейстеру М.Холодній творчих успіхів, наснаги та нових перемог!

Детальніше >>

24 травня 2020 року

Студенти 1-2 курсів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2020». Цього року 29 студентів активно долучилися до виконання завдань конкурсу онлайн з 900 до 2100. Дякуємо за активності! Чекаємо результати.

21 травня 2020 року

Цього року ми в тринадцятий раз відзначаємо День вишиванки. У цей день усі охочі вдягають традиційне українське вбрання та йдуть у своїх справах. В Україні зазвичай проводяться святкові заходи, втім, сьогодні вони скасовані через карантин. Тому колектив нашого навчального закладу приєднався до всеукраїнського заходу онлайн «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання зі святом національної єдності!

Детальніше >>

19 травня 2020 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого в перекладі з татарської мови означає повернення.

18 травня 2020 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначався цього річ 16 травня.

15 травня 2020 року

Карантин не вирок для освіти, а шанс. Нарешті з’явився час для самоосвіти, на підвищення кваліфікації, вебінари з цифрової грамотності. Ми зрозуміли, щоб якісно навчати студентів, треба навчатися самим. Тому під час карантину взяли участь у заходах з ІКТ на різних платформах.

Детальніше >>

13 травня 2020 року

Найщиріші вітання Кургановій Катерині, студентці IV курсу спеціальності «Хореографія», яка була однією з найкращих на заключному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти гуманітарного профілю. Бажаємо Катерині невичерпної наснаги, творчих злетів та майбутніх перемог. Підготував студентку на конкурс Мельничук В.Д. Він не просто талановитий педагог, вчитель з ласки Божої, а й прекрасна людина, щирий товариш і колега. Пишаємося його здобутками і від усіх колежан бажаємо міцного здоров’я, натхнення та розумних студентів у майбутньому.

Шановні ветерани, працівники коледжу!

Дорогі наші діти війни! В цей світлий ювілей 75-річчя Великої перемоги, прийміть найщиріші вітання! Нелегкі роки дитинства прожили Ви, пам’ятаєте втрати своїх близьких і рідних людей. Вони завоювали і для Вас, і для всього людства світле небо, щасливе життя. Тож, нехай Свято перемоги буде і надалі безхмарним в серцях Ваших дітей, онуків, правнуків. Міцного здоров’я, злагоди і добробуту, миру і спокою Вам і нашій Україні. Голова ради ветеранів коледжу.

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоров’ям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку. Зі щирою повагою Адміністрація коледжу.


6 травня 2020 року

2-5 травня 2020 року в ХНУМ ім. І.П.Котляревського відбувся ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» для ССМШ, музичних училищ та коледжів. У весняних Харківських асамблеях онлайн взяли активну участь і студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та стали переможцями. У номінації «Народні інструменти» дипломом лауреата II ступеня нагороджений Третяк Андрій, дипломами лауреата III ступеня – Панасюк Андрій та Таран Вікторія. У номінації «Струнні інструменти» IV місце посів Доля Кирило, а Горбановський Владислав став дипломантом та володарем спеціального призу журі «Надія». Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання! Попри всі карантинні обмеження, труднощі із організацією занять, доступу до концертмейстера, ви все ж таки взяли участь та стали переможцями. Бажаємо вам невичерпної енергії, професійного зростання та творчого натхнення! А викладачам-наставникам: Стрільцю А., Мельник А., Мельник С., концертмейстеру Холодній М. – талановитих студентів.

Детальніше >>

4 травня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 4 травня 2020 року №343 продовжено загальнонаціональний карантин до 22 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

22 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 продовжено загальнонаціональний карантин до 11 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

2 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 2 квітня 2020 року №255 продовжено загальнонаціональний карантин до 24 квітня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

11 березня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 11 березня 2020 року №211 оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року. Згідно з наказом по ХВКМ від 12 березня 2020 року №32 навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

9 березня 2020 року

В Україні відзначають Шевченківські дні. Конкурсом читання віршів Тараса Шевченка відзначила громадськість Харкова 206-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря. На святі біля памʼятника Т.Шевченка в центрі міста зібралися представники як владних структур Харкова й області, так і громадських організацій, ветерани АТО/ООС, духовенство, правоохоронці, студенти, школярі. Харківʼяни поклали квіти до памʼятника Кобзареві, а також мали змогу переглянути на екрані, встановленому біля пам’ятника, документальний фільм про Тараса Шевченка із серії «Великі українці». Свою виконавчу майстерність продемонстрували професійні артисти та самодіяльні колективи. Серед них народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

6 березня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся захід «Не тільки сьогодні-завжди», присвячений 8 Березня. У заході брали участь творчі колективи коледжу: ансамбль народного танцю «Закаблуки» з хореографічним номером «Дві куми» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська), Олександр Багмут та Максим Лукаш-солісти вокального ансамблю «Гармонія» з піснею «Кохана» І.Поклада у супроводі хореографічного номеру у виконанні Єлизавети Шерстюк та Артема Близнюка (керівники Сергій та Олена Кобзєви), дует у складі Сергія Сватковського та Антон Півторацького з українською народною піснею «Підкручу я чорні вуса». Юрій Зеленцов виконав на роялі композицію Д.Гершвіна «Коханий мій». Театралізованою дією глядача підкорювали студенти випускниго курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», режисер заходу студентка 4 курсу Владислава Вдовченко (керівник Юлія Олійник).

5 березня 2020 року

В Основянському районі жінок привітали зі святом 8 Березня. Урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися у Муніципальному центрі культури та аматорського мистецтва. У заході взяли участь близько 600 представниць району. З вітальними словами до присутніх звернулася голова Адміністрації Основʼянського району Ганна Головчанська, яка побажала жінкам щодня бути щасливими і коханими. Вона вручила грамоти кращим представницям різних професій. Після урочистої частини жінок привітали творчі колективи району. Це ансамбль струнних інструментів (керівник В.Шляхов), ансамбль гітаристів (керівники А.Лейбіна, А.Башмаков), оркестр естрадних інструментів (керівник Ю.Ковач), творчий колектив класичної хореографії (керівники Н.Замєсова, О.Павленко) з Харківського вищого коледжу мистецтв.

4 березня 2020 року

Вітаємо Шевченко Анастасію, студентку I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою на XXV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ», який проводився на базі Кіровоградського музичного коледжу з 28 лютого по 03 березня 2020 року в місті Кропивницькому. Анастасія стала лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Домра». Підготували студентку викладач Л.Колуканова та концертмейстер М.Холодна. Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів!

Детальніше >>

1 березня 2020 року

У неділю творчі колективи коледжу: вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники О.Кобзєва, С.Кобзєв), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна) взяли участь у концертній програмі «Масляну сім днів гуляєм», яка проводилася на майдані Свободи м.Харкова. Біля головної сцени працювала арт-зона, фото-зона, студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» провели чудові конкурси. На завершення свята традиційно спалили чучело Марени. Харків’яни символічно попорощалися із зимою та зустріли перший день весни. Організатор заходу Басанець Т.О.

Детальніше >>

28 лютого 2020 року

В актовій залі коледжу відбулося веселе свято «Масляна», яке підготували студенти другого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом викладача О.Сомової. Учасників свята пригощали млинцями та хорошим настроєм. З яскравими номерами виступили народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська) та фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна). У конкурсі з колодками активну участь взяв викладач А.Бурдов. Родзинкою свята були цигани, що завітали на свято з Мишком Патаповичем і розповіли майбутнє деяких глядачів. На фінал – учасники заходу долучилися до хороводу навколо опудала Масляної. На жаль погодні умови не дозволили провести свято на подвірʼї коледжу, але це не зіпсувало чудовий настрій присутнім. Тож вітаємо з Масляною! Бажаємо вам щастя і радісних турбот. Нехай в душі оселиться весна, а очі сяють теплом і веселощами. Бажаємо, щоб ваше життя було легким і насиченим цікавими моментами. Зі святом!

25 лютого 2020 року

В коледжі пройшли заходи, приурочені до149-ої річниці з дня народження Лесі Українки: перегляд документального фільму «Стежками Лесі Українки» (про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою); доповідь на тему «Ідеал краси у творчості Лесі Українки»; читання творів Лесі Українки «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…». Заходи підготували й провели викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін.

21 лютого 2020 року

Студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» провели вікторину «Цікаві факти з української мови, присвячену дню рідної мови Переможцями стали студенти Ю.Анохіна, О.Балакірєва, К.Коваль. Франсуа Вольтер сказав: «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити усе життя». Бібліотека коледжу презентувала книжкову виставку «Там, де звучить рідна мова, живе український народ». Тож вивчаймо, вдосконалюємо й любімо рідну мову. Організатор заходу О.Мельник.

21 лютого 2020 року

Викладачі Рудь П.В. і Зінченко В.О. разом зі студентами спеціальності «Музичне мистецтво» відвідали лекцію видатного українського етномузиколога, лірника, доктора мистецтвознавства, професора Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології (ІМФЕ) ім. М.Т.Рильського Михайла Хая, який завітав до ХНУМ ім. І.Котляревського на міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». Його цікаву доповідь ілюстрував відомий харківський кобзар, бандурист Назар Божинський. В стінах консерваторії пролунали старовинні українські думи, історичні пісні, танці. 73-річний науковець вразив слухачів не тільки глибоким знанням тонкощів народної інструментальної традиції, але й гарним володінням колісною лірою. Дякуємо за чудову зустріч із непересічними музикантами, які зберігають і продовжують розвивати унікальну українську інструментальну музику!

20 лютого 2020 року

В культурно-мистецькій акції «100 хвилин «Пам’яті…»» взяли участь студенти першого курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», які випустили білі кульки в небо, що уособлювали душі загиблих героїв. Акція проходила на двох локаціях – Майдані Свободи та на майданчику біля пам’ятника Ярославу Мудрому. Режисер заходу В.Джура. Ансамбль скрипалів коледжу (керівник В.Шляхов) взяв участь у заходах кінотеатру «Боммер» до Дня Героїв Небесної Сотні «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки», який відбувся перед показом фільму «Герой України Євген Котляр». Народний ансамбль «Гармонія» (керівники С.Кобзєв та О.Кобзєва), солістка ансамблю А.Компанієць взяли участь у мистецько-патріотичній мистецькій композиції «Незгасима пам’ять», яка відбулася у обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтв. Режисер композиції, заслужений діяч мистецтв України О.Савенко. Близько 200 харківʼян зібрав у центрі міста флешмоб на честь Героїв Небесної Сотні. Його учасники стали у формі журавлиного клина, тримаючи в руках квіти та 107 фотопортретів полеглих героїв. Серед них – троє харківʼян: Владислав Зубенко, Євген Котляр, Юрій Паращук.

Детальніше >>

16 лютого 2020 року

В Великій залі ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка відбувся щорічний благодійний концерт дитячих та юнацьких колективів на користь онкохворих малят «Діти-дітям», в якому взяли участь творчі колективи коледжу: народний вокальний ансамбль «Гармонія» під керівництвом Олени та Сергія Кобзєвих та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад.

Детальніше >>

14 лютого 2020 року

В межах святкування Дня закоханих у коледжі відбулася правова година «Реєстрація шлюбу: як, де, навіщо?». Під час заходу студенти 3 курсів дізналися про правову складову поняття «шлюб», особливості законодавчої бази сімейного права України, процедуру подання заяви, час, місце реєстрації шлюбу, правові наслідки його укладання. Організатор заходу Селегеєв С.С.

12 лютого 2020 року

Студенти коледжу взяли участь в обласному англомовному «Брейн-рингу» з інформатики, якій відбувся у Харківському радіотехнічному коледжі. Цьогоріч студенти других курсів Обельчак О. Оніщенко С., Козак Д., Матюхіна Д., Ткаченко В., Манік Є. вперше обʼєднались в команду «Level Up». Наші студенти проявили швидкість та кмітливість. Готували студентів до участі викладач англійської мови Кулікова Н. Ю. та викладач інформатики Громова Н.В.

30 січня 2020 року

На базі Харківського державного автотранспортного коледжу відбувся обласний етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. В олімпіаді брали участь студентки нашого коледжу Обельчак Олександра (92 реж.) та Болдовська Соф’я (92 т.кл). За результатами роботи журі обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови ІІ місце посіла студентка ІІ курсу «Сценічне мистецтво» Обельчак Олександра, ІІІ місце посіла студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Болдовська Соф’я. Студентки виявили високий рівень знань з української мови, творчий підхід до виконання завдань олімпіади. Щиро вітаємо призерів олімпіади й зичимо подальших успіхів.

22 січня 2020 року

Бібліотека КЗ «Харківського вищого коледжу мистецтв» провела виставку-огляд фахової періодики «Джерело професійної компетентності», метою якої – сприяти плануванню навчально-виховної роботи усіма структурними підрозділами коледжу та інформування викладачів і студентів про новинки культурно-мистецької галузі. На виставці було представлено понад 40 найменувань періодичних видань, серед яких: Урядовий кур’єр; Освіта; Фахова передвища освіта; Інформаційний вісник для освітян; День; Культура і життя; Українська культура; Країна; Дивослово; Літературна Україна; Календар знаменних і пам’ятних дат; Позакласний час; Класному керівнику; Усе для роботи; Виховна робота; Українська мова і література в школах України; Український історичний журнал; Вісник Книжкової палати; Бібліотечний форум; Бібліотечна планета; Шкільний бібліотекар; Шкільна бібліотека; Бібліотечний вісник; Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія; Довідник секретаря та офіс-менеджера; Музика; Кіно-театр та багато інших. Викладачі коледжу зацікавлено знайомились з новими номерами фахових періодичних видань, матеріали яких спонукали викладачів до зародження нових творчих ідей. Запрошуємо всіх викладачів та студентів коледжу до бібліотеки за новими інформаційними повідомленнями.

22 січня 2020 року

З нагоди Дня Соборності України громадськість краю традиційно поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Викладачі коледжу на чолі з директором Л.Морозко долучилися до урочистого заходу за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача, депутатів обласної ради, керівників установ та організацій, представників дипломатичних місій інших держав, духівництва краю.

17 січня 2020 року

На базі Центральної бібліотеки ім. І.Франка ЦБС Ново-Баварського району м.Харкова студентами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та «Музичне мистецтво» було проведено мистецьку композицію «Маловідомі сторінки сучасної української пісні». Завдяки компетентності та творчому підходу викладачів коледжу учні загальноосвітньої школи №153, які були присутні на заході, змогли зануритися у весь багатожанровий світ сучасної української музики, по-новому розкрити свої здібності і таланти, а студенти коледжу набули нового професійного досвіду та провели профорієнтаційні заходи з майбутніми абітурієнтами. Музичний супровід та виконання творів сучасної української пісні здійснювали викладач КЗ «ХВКМ» Н.Леонова та студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» К.Дигало. Ведучі заходу (студенти ІІ курсу О.Шипіцин та Є.Мамут) показали вправне володіння мовленнєвою культурою та публічним мовленням; на високому рівні представили інформаційно-джерелознавчу базу сценарного ходу заходу. Колектив ЦБ ім. І.Я.Франка висловив подяку викладачам КЗ «Харківський вищий коледж мистецтв» Н.Леоновій та Л.Правдівцевій за організацію та проведення на високому професійному рівні мистецької композиції.

Детальніше >>

14 січня 2020 року

3 січня 2020 року голова циклової комісії «Народні інструменти», викладач бандури Світлана Ніколенко відзначила свій ювілей. Урочистості розпочав відеоролик «Музика – шлях до успіху!», в якому були продемонстровані сходинки професійного становлення Світлани Миколаївни як музиканта. За дорученням Голови Харківської обласної ради директор коледжу Любов Морозко передала пам’ятний подарунок ювілярці – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради». Привітати ювілярку прийшли друзі і колеги: перша випускниця коледжу по класу бандури Богдана Стандара з дитячим тріо «Веселі струнки», Анастасія Єфіменко та етно-джаз гурт «Євшан-зілля», гурт «Посіпаки», викладачі ХДАК Олександра Савицька та Надія Мельник, викладач бандури, доцент ХНУМ ім.Котляревського Любов Мандзюк. До привітання гостей долучилися оркестр народних інструментів коледжу «Слобожанські візерунки»(керівник Андрій Стрілець) та ансамбль «Гармонія» (керівник Сергій Кобзєв), виконавши «Многая літа». Ведучі Юлія Олійник і Андрій Бурдов та автор сценарію Ольга Шахман створили святкову атмосферу та піднесений настрій у викладачів та студентів – відвідувачів заходу. Окрасою заходу стали подарунки для ювілярки і велика кількість квітів. Шановна Світлана Миколаївно! Вітаємо з ювілеєм, бажаємо Вам творчого натхнення та талановитих учнів!

Детальніше >>

8-12 січня 2020 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» взяв участь у IX Благодійному мистецькому проекті «Молодь за Україну» (м.Івано-Франківськ). Проект сприяв налагодженню дружніх відносин між молодими митцями Прикарпаття і Харківщини. Організатор проекту Івано-Франківська міська громадська організація «Культурно-спортивна асоціація «Фест». Творчий колектив коледжу взяв участь у «Різдвяній ході», яка об’єднала чотири тисячі осіб і була найбільшою на Прикарпатті. Вперше творчий колектив «Закаблуки» взяв участь у заході «Коляда на майзлях» на Вічовому майдані, став учасником фольклорного фестивалю (м.Косів). Колектив ансамблю відзначений подякою навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття. Викладачі О.Ковалівська та М.Рудишина нагороджені дипломами за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва України.

Детальніше >>

9 січня 2020 року

В коледжі відбулося планове засідання школи педагогічної майстерності за темою «Психологічні проблеми роботи зі старшими підлітками». На засіданні обговорили такі питання: «Ключові принципи, цінності та вектори «Концепції інклюзивної мистецької освіти» (О.Шахман, завідувач практики), «Труднощі у навчанні, як психологічна проблема». Аналіз результатів навчання студентів I і IV курсів» (С.Сватковський, завідувач відділення). Присутні викладачі взяли участь у тренінгу «Розпізнай небезпеку вчасно. Психологічні особливості роботи і спілкування з підлітками», який провела Т.Разводова, методист Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Детальніше >>
Вітання з Новим роком
сторінка 2   перейти >>            
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2021 КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту