ПОДІЇ КОЛЕДЖУ
![](images/----_-----100_100.webp)
10 травня
2019 року8-9 травня 2019 року відбувся цикл заходів, присвячених Дню Примирення та Дню Перемоги у Другій світовій війні. Впродовж двох днів у навчальних групах активом студентської ради (голова Опашнюк М.) проведені бесіди «Хочу, щоб мирним був завтрашній день!». Завідувач бібліотеки коледжу Головко І.М гостинно запросила студентів та викладачів до перегляду книжково-ілюстративної виставки «І памʼять про війну нам книга оживляє…». Викладачі та студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» підготували і провели театралізований захід «Ви думаєте мовчать ті, хто загинув?» (організатори: Лялюк О.С., Туріщева М.). Голова Ради ветеранів Гарбуз Р.А. та голова профспілки коледжу Олійник Ю.С. привітали ветеранів зі Святом та побажали їм здоровʼя та активного довголіття.
![](images/----_-----100_100.webp)
9 травня
2019 рокуСтуденти та викладачі коледжу взяли участь у вшануванні памʼяті загиблих у Другій світовій війні та у покладанні квітів до меморіалу Слави у місті Харкові.
![](images/----_-----100_100.webp)
8 травня
2019 рокуНародний ансамбль народного танцю «Закаблуки» – керівник Олена Ковалівська, взяв участь у міському концерті для ветеранів Другої світової війни та воїнів АТО, який відбувся у Харківській національній юридичній академії імені Я.Мудрого.
![](images/----_-----100_100.webp)
7 травня
2019 рокуСтуденти та викладачі спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво» провели святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова для ветеранів війни та учасників АТО. Програма концерту була дуже насиченою. Це і пісня С.Вакарчука «Мить» у виконанні О.Багмута та М.Мережко, і «Біля тополі» із репертуару гурту «Еней» у виконанні О.Багмута та М.Лукаша. Чудово виступили окремі солісти: Є.Піскун, А.Компанієць, І.Татарінов, А.Третяк. Окрасою концерту були виступи творчих колективів: вокального ансамблю «Гармонія», ансамблю народних інструментів «Музичні барви», ансамблю бандуристів, дуету гітаристів, які вразили публіку блискучим володінням інструментами і засобами музичної виразності, тонким відчуттям стилю авторів, артистизмом. Виконавці літературної прози А.Кодак і М.Єрьоменко зачарували слухачів своїм глибоким проникненням у драматургію творів «Горят города…» К.Симонова та «У війни не жіноче обличчя» С.Олексієвич. Концерт провели Д.Білецький і О.Борисенко. Організатор заходу К.С.Пуга. Всі присутні були надзвичайно вдячні всім учасникам цієї незабутньої зустрічі, за те, що подарували їм хвилини справжньої душевної радості та зігріли любов’ю серця і душі ветеранів.
![](images/----_-----100_100.webp)
6 травня
2019 року2-5 травня 2019 року в Харківському національному університеті мистецтв відбувся XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», в якому взяли участь: М.Максютов, Б.Соляник, К.Альхаварі, І.Татарінов – студенти спеціальності «Музичне мистецтво». М.Максютов та Б.Соляник стали лауреатами II премії, К.Альхаварі – лауреатом III премії у номінації «Музичне мистецтво естради»; І.Татарінов – лауреат III премії, А.Мітіна – лауреат II премії, А.Лисенко – лауреат III премії у номінації «Народні інструменти». Лауреатів підготували викладачі Коломоєць О.О., Ніколенко С.М., Стрілець Т.В., Лейбіна А.В. Вітаємо! Бажаємо нових творчих перемог!
![](images/----_-----100_100.webp)
28 квітня
2019 року26-27 квітня 2019 року на філософському факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулася Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання», в якій взяла участь студентка ІІІ курсу спеціалізації «Класична хореографія» Василина Баранник. Василина представила доповідь «Балет як імпульс із філософським змістом» (керівник – викладач С.С.Селегєєв) на секції «Філософія і теорія культури, культурологія, етнокультурологія». Виступ студентки викликав інтерес та жваву дискусію. Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!
![](images/----_-----100_100.webp)
20 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
13 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
13 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
12 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
11 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
11 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
10 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
9 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
1 квітня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
29 березня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
29 березня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
24 березня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
23 березня
2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
21
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
21
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
19
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
16
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
14
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
12
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
11
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
8 березня 2019 року
![](images/fl-o.webp)
![](images/----_-----100_100.webp)
6
березня 2019 року![](images/----_-----100_100.webp)
5 березня
2019 року