Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

5 червня 2019 року

Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту Основ’янського району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради в приміщенні Палацу культури Основ’янського району проведено нагородження 10 переможців та 20 лауреатів районного етапу XIX Міського конкурсу «Молода людина року». Переможцями стали студенти нашого коледжу Курганова Катерина – студентка третього курсу спеціальності «Хореографія» (Номінація «Культура і мистецтво») та Владислава Вдовченко – студентка третього курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (Номінація «Студенти вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації»). Переможців і лауреатів вітали Депутат Верховної Ради України Анатолій Денисенко та начальник Комітету Ірина Самара. Шановні студенти! Вітаємо з перемогою і бажаємо нових звершень! Переможці районного етапу конкурсу візьмуть участь у міському етапі, який пройде у вересні.

XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року» XIX Міський конкурс «Молода людина року»

1 червня 2019 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.І.Ковалівська) взяв участь у масовому флешмобі на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!», який присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У музично-хореографічній виставі були представлені хореографічні та спортивні колективи з Харкова та інших міст України. Після закінчення акції гості свята відвідали концерт музикантів «Prime-Orchestra».

Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!» Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!» Флешмоб на майдані Свободи у місті Харкові «Ми – діти, ми – всесвіт!»

31 травня 2019 року

Всесвітній день без тютюну відзначили в Харківському вищому коледжі мистецтв пізнавально-театралізованим видовищем «NO SMOKING!». Бути здоровим стає природним явищем для української молоді, яка вважає, що курити на сьогодні вже немодно. Роботу підготував студент третього курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Артем Третяк під керівництвом викладачів Ю.С.Олійник та О.А.Шахман. «Тема боротьби з тютюнопалінням, на перший погляд, здалася мені не зовсім цікавою для сценічного втілення, – розповідає Артем. Але впродовж роботи з інформацією за темою, відео-, аудіо- та ілюстративним матеріалом для створення сценарію моя уява почала активно фантазувати, і я реально побачив і декорації сценічного простору, і мізансцени, і розвиток сюжету, і костюми, і, навіть, хто з моїх одногрупників створить образ певного персонажу. Тому я намагався свою зацікавленість донести глядачеві». До складу структурних елементів пізнавально-театралізованого видовища увійшли: відеоролик «Цікаві історичні факти», який увібрав інформацію щодо розповсюдження тютюну в Європейських країнах, слайд-шоу «Статистика по Україні щодо куріння», слайд-шоу «Кидай курити», яке у музичному супроводі одно іменної пісні, завершило захід.

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

30 травня 2019 року

В місті Києві відзначено переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Учасниками заходів були Курганова Катерина – студентка III курсу спеціальності «Хореографія» та викладач української мови і літератури Мельничук Василь Дмитрович, які були нагороджені грамотами і подяками Міністерства освіти України та цінними подарунками. Вітаємо!

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка IX Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

29 травня 2019 року

Відбулася унікальна подія для поціновувачів класичної музики – II Всеукраїнський конкурс класичної музики в садибі князя Голіцина міста Тростянця Сумської області. Конкурс зібрав юні обдарування з різних регіонів України – Києва, Сум, Харкова та області, Одеси, Запоріжжя, Черкас, Чернігова, Кропивницького, Вінниччини. Всі вони в повній мірі розкрили свої таланти! Доля Кирило – студент III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» нашого коледжу став лауреатом III премії у номінації «Струнні інструменти». Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів і плідної співпраці Кирилу, викладачу Мельник А.О. та концертмейстеру Холодній М.В., які підготували лауреата.

II Всеукраїнський конкурс класичної музики в садибі князя Голіцина м.Тростянця Сумської області

19 травня 2019 року

18-19 травня 2019 року на базі санаторію «Березівські мінеральні води» проходив ХХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців естрадної пісні «Жива вода-2019», в якому взяв участь народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник – О.Кобзєва, концертмейстер – С. Кобзєв) та студенти спеціалізації «Пісенне мистецтво»: Г.Бутнік, А.Компанієць, О.Сухіна. На конкурсі представлено колективи і окремі виконавці з України, Грузії, Киргизії, Китаю та Індії. У неймовірному змаганні кращих голосів світу, перше місце поділили студентки нашого коледжу Г.Бутнік та А.Компанієць. О.Сухіна став Лауреатом ІІІ ступеня. Народний вокальний ансамбль «Гармонія» виконав дві пісні: українську народну пісню в обробці О.Токар «Ой чий-то кінь, стоїть» (а cappella) та пісню українського композитора-класика М.Скорика на слова М.Петренка «Намалюй мені ніч». За результатами електронного голосування та за кількістю балів – одностайно переміг та став володарем ГРАН-ПРІ народний вокальний ансамбль «Гармонія»! Дякуємо нашим артистам за плідну творчу діяльність та бажаємо їм міцного здоров’я і нових творчих злетів!

ХХІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців естрадної пісні «Жива вода-2019»

18 травня 2019 року

15-17 травня 2019 року на базі Вінницького технічного коледжу проходив III (заключний) етап IX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. Серед 25 найкращих знавців української мови була студентка нашого коледжу Маргарита Туріщева – переможиця обласного етапу олімпіади. За результатами виконання завдань Маргарита стала призером олімпіади, посіла II місце. Студентка продемонструвала досконале володіння рідною мовою, високий рівень знань з різних розділів мовознавчої науки, творче їх застосування, комунікативно доцільно використовувала найрізнаманітніші мовні засоби, аргументовано й переконливо викладала свої думки. Щиро вітаємо Туріщеву Маргариту – призера (II місце) IX Всеукраїнської олімпіади з української мови та викладача Мельничука Василя Дмитровича, який підготував  студентку.

17 травня 2019 року

Відбулася обласна студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України». Участь у роботі конференції взяла Олександра Авєріна – студентка II курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», яка виступила з цікавою доповіддю «Українська революція: незасвоєні уроки чи спіраль історії?» (керівник І.М.Скирда). Студенткою були проведені яскраві паралелі між подіями, які відбулися під час Української революції 1917-1921 р.р. і Революцією Гідності 2014 року. За підсумками роботи конференції Авєріна Олександра була нагороджена Дипломом I ступеня, а викладач І.М.Скирда була відзначена подякою обласного методичного обʼєднання викладачів суспільних дисциплін ЗВО I-II р.а. Харківської області за високий рівень підготовки студента до участі у конференції та за особистий внесок у розвиток методичної роботи обласного методичного обʼєднання.

Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України» Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України» Студентська науково-практична конференція «Сторіччя Української революції: актуальні проблеми державотворення України»

16 травня 2019 року

Всесвітній День вишиванки. Традиційно, цього дня українці одягають сорочку, яка прикрашена орнаментованою вишивкою. До святкування Дня вишиванки долучилися  викладачі і студенти нашого освітнього закладу. За ініціативи Студентської ради проведено конкурс вишиванок «Вишиванку одягай – Україну прославляй», в якому переможцями стали А.Третяк, В.Вдовченко, Л.Чумак, М.Лукаш. У номінації «Краща вишиванка ручної роботи» директорську премію отримав А.Портной. У актовій залі коледжу пройшов тематичний концерт «Чарівна краса вишиванки» за участі творчих колективів коледжу. В бібліотеці та у холі коледжу було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку-перегляд «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». У другій половині дня студенти та викладачі коледжу взяли участь у міському урочистому заході «Вишиванкова хода». Організатор заходу К.Снєдкова.

Всесвітній День вишиванки Всесвітній День вишиванки

15 травня 2019 року

Було проведено святковий концерт до Дня матері, який мав назву «Спасибі, мамо!». У концерті взяли участь творчі колективи спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Хореографія». Режисерське втілення здійснила студентка спеціальності «Сценічне мистецтво» В.Нечаєва (керівник Ю.Олійник). Провели концерт студенти III курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Глядачів розчулили виступи К.Сафонової, Н.Александрової, О.Сухіни піснями «Матуся», «Пробач, мамо», «Материнська любов», пісня «Рідна мати моя» у виконанні С.Сватковського, «Мамина вишня» у виконанні заслуженої артистки України О.Шишкіної. Окрасою концерту були виступи ансамблю народного танцю «Закаблуки» й студентки Л.Омельченко з контемтом «Мати». Соціальний експеримент «Алло, мамо», проведений на початку концерту, приємно вразив батьків студентів. Гості свята студенти, їх батьки, викладачі отримали приємні емоції, незабутні враження від заходу.

Святковий концерт до Дня матері «Спасибі, мамо!»

15 травня 2019 року

Студенти коледжу взяли участь у проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM», який цього року був присвячений Дню вишиванки. Насичена програма проекту включала: святковий концерт, етно-виставку, воркшоп та інклюзивні Етно-посиденьки у інклюзивному коворкінгу «Доступна зайнятість». Творчі колективи: ансамбль народних інструментів «Музичні барви» (керівник Т.Стрілець), ансамбль бандуристів (керівник С.Ніколенко), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник заслужена артистка України О.Шишкіна), вокальний ансамбль «Гармонія» (керівник О.Кобзєва) надали можливість учасникам заходу доторкнутися до животворного джерела українського мистецтва. Під час воркшопу студенти коледжу розповіли учням шкіл про народні інструменти, історію їх виникнення та новий період відродження. Студенти різних курсів та спеціальностей коледжу, учасники інклюзивного коворкінгу, К.Мироненко, С.Ясеницька, В.Цикало, А.Кочковой, М.Фролова презентували наш навчальний заклад та продемонстрували творчі навички у різних жанрах мистецтва. Присутні школярі жваво цікавилися питаннями складності навчання, наявністю пільг при вступі та інше. Організатор  заходу О.А.Шахман.

Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM» Проекті Харківського міського центру зайнятості «ETNO-STEM»

12 травня 2019 року

Традиційно чудового весняного дня Балаклійщина гостинно зустрічає поціновувачів творчості Оксани Петрусенко – виконавців академічних та народних пісень на регіональному фестивалі-конкурсі, присвяченому памʼяті славетної землячки. Цьогоріч у IX фестивалі-конкурсі вокальної музики взяли участь 27 колективів. Серед них колективи та солісти нашого коледжу: народний хор «Основа» – лауреат I cтупеня (керівник С.Кобзєв, хормейстери – О.Кобзєва та О.Василевська, концертмейстери – В.Карпенко та А.Дудка); жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» – володар Гран-прі (керівник О.Василевська, концертмейстер Д.Скоропад); жіночий вокальний квартет «Любисток» – лауреат I ступеня (керівник – заслужена артистка України О.Шишкіна) та студентки ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» К.Волотка – лауреат I ступеня і Д.Кочієру – лауреат III ступеня. Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!

IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики IX фестиваль-конкурс вокальної музики

10 травня 2019 року

6-8 травня 2019 року народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівники: О.Ковалівська, К.Василенко, М.Рудишина) взяв участь у XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока», який проходив у місті Харкові. За рішенням поважного журі колектив став лауреатом I ступеня у номінації «Народна хореографія», вікова категорія D1. Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів.

XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока»

10 травня 2019 року

8-9 травня 2019 року  відбувся цикл заходів, присвячених Дню Примирення та Дню Перемоги у Другій світовій війні. Впродовж двох днів у навчальних групах активом студентської ради (голова Опашнюк М.) проведені бесіди «Хочу, щоб мирним був завтрашній день!». Завідувач бібліотеки коледжу Головко І.М гостинно запросила студентів та викладачів до перегляду книжково-ілюстративної виставки «І памʼять про війну нам книга оживляє…». Викладачі та студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» підготували і провели театралізований захід «Ви думаєте мовчать ті, хто загинув?» (організатори: Лялюк О.С., Туріщева М.). Голова Ради ветеранів Гарбуз Р.А. та голова профспілки коледжу Олійник Ю.С. привітали ветеранів зі Святом та побажали їм здоровʼя та активного довголіття.

9 травня 2019 року

Студенти та викладачі коледжу взяли участь у вшануванні памʼяті загиблих у Другій світовій війні та у покладанні квітів до меморіалу Слави у місті Харкові.

8 травня 2019 року

Народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» – керівник Олена Ковалівська, взяв участь у міському концерті для ветеранів Другої світової війни та воїнів АТО, який відбувся у Харківській національній юридичній академії імені Я.Мудрого.

7 травня 2019 року

Студенти та викладачі спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво» провели святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова для ветеранів війни та учасників АТО. Програма концерту була дуже насиченою. Це і пісня С.Вакарчука «Мить» у виконанні О.Багмута та М.Мережко, і «Біля тополі» із репертуару гурту «Еней» у виконанні О.Багмута та М.Лукаша. Чудово виступили окремі солісти: Є.Піскун, А.Компанієць, І.Татарінов, А.Третяк. Окрасою концерту були виступи творчих колективів: вокального ансамблю «Гармонія», ансамблю народних інструментів «Музичні барви», ансамблю бандуристів, дуету гітаристів, які вразили публіку блискучим володінням інструментами і засобами музичної виразності, тонким відчуттям стилю авторів, артистизмом. Виконавці літературної прози А.Кодак і М.Єрьоменко зачарували слухачів своїм глибоким проникненням у драматургію творів «Горят города…» К.Симонова та «У війни не жіноче обличчя» С.Олексієвич. Концерт провели Д.Білецький і О.Борисенко. Організатор заходу К.С.Пуга. Всі присутні були надзвичайно вдячні всім учасникам цієї незабутньої зустрічі, за те, що подарували їм хвилини справжньої душевної радості та зігріли любов’ю серця і душі ветеранів.

Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова Святковий концерт у військовому шпиталі м.Харкова

6 травня 2019 року

2-5 травня 2019 року в Харківському національному університеті мистецтв відбувся XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», в якому взяли участь: М.Максютов, Б.Соляник, К.Альхаварі, І.Татарінов – студенти спеціальності «Музичне мистецтво». М.Максютов та Б.Соляник стали лауреатами II премії, К.Альхаварі – лауреатом III премії у номінації «Музичне мистецтво естради»; І.Татарінов – лауреат III премії, А.Мітіна – лауреат II премії, А.Лисенко – лауреат III премії у номінації «Народні інструменти». Лауреатів підготували викладачі Коломоєць О.О., Ніколенко С.М., Стрілець Т.В., Лейбіна А.В. Вітаємо! Бажаємо нових творчих перемог!

XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» XVI відкритий конкурс молодих виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

28 квітня 2019 року

26-27 квітня 2019 року на філософському факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулася Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання», в якій взяла участь студентка ІІІ курсу спеціалізації «Класична хореографія» Василина Баранник. Василина представила доповідь «Балет як імпульс із філософським змістом» (керівник – викладач С.С.Селегєєв) на секції «Філософія і теорія культури, культурологія, етнокультурологія». Виступ студентки викликав інтерес та жваву дискусію. Вітаємо з успішною участю та бажаємо подальших досягнень!

Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання» Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання» Ювілейна міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів «XV Харківські студентські філософські читання»

20 квітня 2019 року

Студенти і випускники спеціалізації «Народна хореографія» під керівництвом викладачів Н.Добролюбової, О.Ковалівської, Н.Ярковської взяли участь у міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION-2019», який відбувся в місті Києві. В конкурсі брали участь 104 номінанта із різних міст України: Києва, Харкова, Умані, Одеси, Ужгорода, Миколаєва, Бердянська та міста Барселони (Іспанія). Балетмейстерські роботи наших студентів отримали найвищі нагороди: «Козацькі народини» Ф.Кулака – диплом лауреата I ступеня, «1984» Д.Матвієнко – диплом лауреата II ступеня, «Посіяла огірочки» Я.Алжнєвої – диплом лауреата I ступеня. Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів!

Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION-2019» Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION-2019» Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION-2019»

13 квітня 2019 року

12-13 квітня 2019 року коледж гостинно приймав учасників ІХ Всеукраїнського конкурсу виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича. Активну участь у підготовці та проведенні конкурсу взяли викладачі коледжу С.М.Ніколенко, П.В.Рудь, О.А.Шахман, Т.В.Стрілець, О.А.Бойко, Л.С.Колуканова, Ю.С.Олійник., О.С.Лялюк.. Цього року до складу журі конкурсу увійшли представники Харкова, Києва та Одеси: голова журі – Л.С.Мандзюк, кандидат мистецтвознавства, член Національної всеукраїнської музичної спілки, член Національної спілки кобзарів України, доцент кафедри народних інструментів України ХНУМ імені  І.П.Котляревського; члени журі: Л.В.Федорова, заслужена артистка України, професор, завідувач кафедри «Бандури» Національної музичної академії України імені Петра Ілліча Чайковського, член Національної всеукраїнської музичної спілки, голова Асоціації бандуристів і кобзарів; Н.В.Морозевич, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової, член Національної спілки кобзарів України; Л.В.Панова, голова циклової комісії «Народні інструменти» Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського; С.М.Ніколенко, голова циклової комісії «Народні інструменти» Харківського вищого коледжу мистецтв. Упродовж двох днів пʼятдесят вихованців початкових мистецьких навчальних закладів України, юних шанувальників творчості Гната Хоткевича, демонстрували гру на бандурі у двох номінаціях «Бандурист-інструменталіст» та «Бандурист-вокаліст». Гран-прі конкурсу отримала Іщук Катерина, учениця Харківської дитячої музичної школи №9 імені В.І.Сокальського, яку підготувала викладач О.О.Барсукова. Усі учасники конкурсу отримали памʼятні подарунки від народного депутата України, Героя України В.М.Остапчука. Завершився конкурс концертом знаних в Україні колективів: зведеної капели бандуристів міста Харкова і Харківської області (керівники: М.Ляшенко, А.Коновалова, В.Івахненко), ансамблю «Посіпаки» Харківської державної академії культури та капели бандуристів «Сонце» Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського (керівник Н.Мельник).

13 квітня 2019 року

6-13 квітня 2019 року в рамках проведення дня благоустрою території населених пунктів та щорічної акції «За чисте довкілля» адміністрація, викладачі та студенти коледжу взяли участь у низці суботників по прибиранню та благоустрою території біля коледжу по вулиці Українській Основʼянського району міста Харкова.

Акція «За чисте довкілля» Акція «За чисте довкілля» Акція «За чисте довкілля» Акція «За чисте довкілля» Акція «За чисте довкілля» Акція «За чисте довкілля»

12 квітня 2019 року

11-12 квітня 2019 року в місті Харкові на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА «БІБЛІОТЕКА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ», в якому взяла участь викладач спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Л.В.Правдівцева. Учасниками форуму були представники Білоруської Бібліотечної Асоціації, Словенської Бібліотечної Асоціації, Центру інтер культурного діалогу Наукової бібліотеки Латвійського університету, Посольства Америки в Україні, видавництва «Саміт-книга» і «Ранок». На ньому обговорювалися проблемні питання щодо інноваційних напрямків діяльності бібліотек у сучасному світі. Особливу увагу учасників форуму привернули доповіді та презентації «Книга та цифра: не обʼєкт, а етап» (програміст Г.Панарін, місто Харків), «Читачі: книги не обовʼязково мають бути паперові» (бібліотекар ЦМБ імені Л.Українки ЦБС для дорослих Д.Пономаренко, місто Львів), «PROчитання: сучасні бібліотечні форми промоції книг серед молоді» (бібліотекар БФ ЦБС для дорослих Д.Яцкевич, місто Миколаїв), які жваво обговорювалися слухачами. Не аби який інтерес викликав тренінг запрошених гостей із Американського дому (місто Київ) Т.Стрельченко і М.Гуревич «Інноваційний дизайн програм і заходів: майстер-клас для бібліотекарів, які змінюють світ».

ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА «БІБЛІОТЕКА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»

11 квітня 2019 року

Студенти класичної хореографії виступили на сцені ХНАТОБу в оригінальному балетному спектаклі «Натхнення танцю» на музику П.І.Чайковського, який відбувся в рамках проекту «Від класики до модерну», що відзначив цього року свій 15-річний ювілей. Окрасою спектаклю була вишукана пара – заслужена артистка України І.Клюєва та соліст театру О.Абраменко. Витончено виконували хореографічні сцени з різних балетів П.І.Чайковського А.Олійник і О.Мірошниченко, С.Шейко і М.Стешенко, П.Оніщенко і артист балету Є.Серіков, прекрасно вела свою партію чарівна А.Капустян. Партії із балету «Лускунчик» артистично виконували В.Мірошина і А.Іванов. Легкими та витонченими в групових композиціях були В.Баранник, Н.Бурячкова, М.Лебедєва, С.Качур, І.Новікова, В.Чумаченко, Є.Шамір. У підготовці спектаклю взяли участь викладачі коледжу – заслужені артистки України В.Маркова, Л.Маркова, А.Радієвська, І.Хандажевська, викладачі А.Боровська, І.Ладигіна, Н.Сильверстова, Н. Замєсова., А.Павленко, О.Фомініченко, концертмейтери Н.Голіцина і І.Огурцова. Глядачі отримали велику насолоду від спілкування з мистецтвом балету. Бажаємо викладачам і студентам спеціалізації «Класична хореографія» міцного здоровʼя, щастя та нових творчих здобутків!

Оригінальний балетний спектакль «Натхнення танцю» на музику П.І.Чайковського Оригінальний балетний спектакль «Натхнення танцю» на музику П.І.Чайковського Оригінальний балетний спектакль «Натхнення танцю» на музику П.І.Чайковського Оригінальний балетний спектакль «Натхнення танцю» на музику П.І.Чайковського

11 квітня 2019 року

Сім студентів I курсу коледжу під керівництвом викладача Ковальчук К.І. взяли участь у регіональній науково-практичній конференції педагогічних працівників і студентів ВНЗ I-II р.а. Харківської області за темою «Екологічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення». Вони виступили з цікавими доповідями, які були результатом їх пошукової роботи упродовж семестру. Особливу увагу учасників конференції привернула доповідь студента спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» О.Шипіцина – «Божество природи» та студентки спеціальності «Музичне мистецтво» В.Ткаченко – «Змії в екосистемі м.Харкова». Вітаємо студентів з першим досвідом науково-дослідницької діяльності!

10 квітня 2019 року

Викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і циклової комісії соціально-гуманітарних та економічних дисциплін взяли участь у проведенні курсів підвищення кваліфікації для працівників бібліотек міста Харкова та області «Діяльність публічних бібліотек у соціокультурному просторі регіону». Інформаційний контент виступів був представлений: спільною доповіддю завідувача бібліотеки І.М.Головко та кандидата історичних наук, викладача коледжу І.М.Скирди на тему «Упровадження наукового досвіду в освітній процес (на прикладі навчально-методичного забезпечення дисциплін соціально-економічного циклу та з досвіду роботи бібліотеки ХВКМ), презентацією колективної праці викладачів та студентів спеціальності «Сучасні форми інформаційно-бібліотечної роботи в освітньому процесі» (презентація дайджестів, прес-кліпінгів, буктрейлерів, культурно-інформаційних (бібліотечних) туристичних проектів). Заключним виступом стала цікава лекція викладача Мельник О.В. про тенденції розвитку сучасної української літератури. Слухачам було показано відеофільм про Коледж та ознайомлено із Правилами вступу до нашого освітнього закладу.

9 квітня 2019 року

В актовій залі коледжу відбувся концерт-зустріч з народним театром пісні «Златиця» дитячої музичної школи імені М.Д.Леонтовича міста Покровська Донецької області. Концерт пройшов невимушено та позитивно. Глядачі-студенти спеціальності «Музичне мистецтво» зустріли оплесками виконання дитячим ансамблем віночка українських народних пісень. Директор коледжу Морозко Л.Г. побажала учасникам колективу та його керівнику Овсієнко О.В. творчого натхнення, нових ідей та постійного прагнення до самовдосконалення.

Концерт-зустріч з народним театром пісні «Златиця» дитячої музичної школи ім. М.Д.Леонтовича м.Покровська Донецької області Концерт-зустріч з народним театром пісні «Златиця» дитячої музичної школи ім. М.Д.Леонтовича м.Покровська Донецької області

1 квітня 2019 року

Курганова Катерина, студентка Ш курсу спеціальності «Хореографія» стала дипломантом І ступеня фінального етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (технікуми і коледжі, гуманітарний профіль). Вітаємо з перемогою! Бажаємо Катерині невичерпної енергії, професійного зростання та творчого натхнення! Щирі слова вдячності викладачу Мельничуку В.Д. Тож, бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

29 березня 2019 року

25-29 березня 2019 року творчі колективи коледжу взяли участь у заходах, присвячених американській співачці українського походження Квітці Цісик. За підтримки Голови Харківської обласної адміністрації Світличної Ю. та продюсера Гутмахера А. був представлений проект «Незабутня Квітка». Мета проекту придбання пересувних момографів «Квітка» для профілактики раку молочної залози у жінок Харківської області.

Американська співачка українського походження Квітці Цісик

29 березня 2019 року

Впродовж тижня 25-29 березня 2019 року циклова комісія спеціальності «Сценічне мистецтво» під керівництвом Басанець Т.О. провела цикл заходів до Міжнародного дня театру під назвою «І все починається з початку». Програма тижня була дуже насиченою. Студенти відвідали майстер-класи Гордєєва С.І., заслуженого діяча мистецтв України, професора, завідувача кафедри режисури Харківської державної академії культури та Садовського Л.В., художнього керівника творчої майстерні «Мастерская-55», заслуженого артиста України, доцента Харківського національного університету мистецтв. Показали свої дипломні роботи студенти: Опашнюк М. – за творами Українки Л. «Без надії сподіваюсь…» та Дочія Д. – за твором Старицького М. «Талан» (керівник Олійник Ю.С.). Цікавими були роботи студентів I-II курсів (керівники Лялюк О.С. та Бурдов А.Л.). Своєю майстерністю і талантом вразили глядачів гості коледжу дитячий зразковий театр «Джерельце» (керівник Іванова В.) та народний поліцейський шоу-театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при Головному управлінні Національної поліції у Харківській області (керівник Миколайчук-Ярова А.). Особливо яскравими були дні відкриття і закриття тижня театру, які підготували і провели студенти випускного курсу під керівництвом студентки IV курсу Ященко О.

До Міжнародного дня театру «І все починається з початку» До Міжнародного дня театру «І все починається з початку» До Міжнародного дня театру «І все починається з початку»
сторінка 20   перейти >>                                                               
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2025 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту