ПОДІЇ КОЛЕДЖУ
18 листопада 2021 року
До Дня студента в коледжі відбувся цикл заходів, організованих онлайн студентською радою (Прохоров Р.) та бібліотекою коледжу (Головко І.М.). Серед них: перегляд та обговорення документального фільму «Формування студентської особистості», фото проект «Найяскравіші моменти студентського життя», вікторина «Ерудит».
18 листопада 2021 року
Студенти III курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» відвідали екскурсію «Комп’ютери – друзі людини» в музеї програмного забезпечення та комп’ютерної техніки «Software&computer museum». Студенти побачили понад 100 раритетних експонатів комп’ютерів, ігрових консолей, одиниць обчислювальної техніки та навіть роботів. У цьому приміщенні ніби потрапляєш у петлю часу, де можна побачити на одній полиці старовинний обчислювальний пристрій і те, у що він еволюціонував. Захід відбувся в межах навчальної дисципліни «ІТ сфери дозвілля, арт та гейм технології». Викладач Снєдков А.І.
17 листопада
2021 рокуДень студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.
11 листопада 2021 року
11 листопада 2021 року відбулась ІV Регіональна студентська науково-практична конференція «PRACTICEFEST-2021», в якій взяли участь студенти різних спеціальностей коледжу: Олександра Калініна (94ВТЗ, керівник Федоренко О.В.), Катерина Дигало та Алеся Радішевська (94НЕМ, керівники Шахман О.А. та Снєдков А.І), Валерія Ткаченко та Галина Беляєва (94НЕМ, керівник Шахман О.А.), Діана Ільчук (94НПМ, керівник Сорокіна І.І.), Дар’я Гончар (94НХ, керівник Дудка Н.Т.), Євгеній Чекалов (93ІБАС, керівник Правдівцева Л.В.) Виступи студентів та викладачів були присвячені питанням удосконалення професійно-практичної підготовки у закладах фахової передвищої освіти. Студенти поділилися власним досвідом проходження різних видів практики, викладачі методами та технологіями поліпшення практичного навчання і перспективами необхідних змін в цьому напрямку.
10 листопада 2021 року
Впродовж тижня в коледжі проведено цикл заходів до Дня української писемності та мови. Бібліотека коледжу підготувала віртуальну виставку «Рідна мова – Всесвіту основа» (Дудник Л.В.). На цикловій комісії гуманітарних дисциплін зі студентами 1-2 курсів проведено мовознавчу онлайн-вікторину «Лунай прекрасна наша мово!» (Насонова О.С., Свєтлишева Т.М.). Керівники навчальних груп спілкувались зі своїми вихованцями на тематичних виховних годинах: Запара С.О. – ««Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…», Маметова Н.П. – «Мови чарівний голос». Студенти 3 курсу спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» провели презентацію «День української писемності і мови» (Правдівцева Л.В.). Заходи сприяли поглибленню знань студентів про історію виникнення й становлення письма, про український алфавіт, історію українського правопису, вихованню поваги до історичного минулого, до народу, історії, любові до рідної мови; почуття національної гідності.
9 листопада 2021 року
Шановні колеги щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай кожен день вашого життя буде сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
5 листопада 2021 року
В бібліотеці коледжу урочисто відкрито міні-проєкт Харківської обласної ради «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»: «Сучасна бібліотека-компетентний фахівець-активна громада» (впровадження комплексної автоматизації інформаційно-бібліотечних процесів) за участі заступника начальника територіального і місцевого розвитку та міжнародних зав’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Мороз Олени Василівни, депутата Харківської обласної ради Дейнека Руслана Сергійовича та представників ініціативної групи. Поважні гості привітали присутніх з успішним впровадженням проєкту. Руслан Сергійович вручив сертифікат конкурсу керівнику проєкту. В рамках проєкту для бібліотеки було придбано сучасне комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, в тому числі автоматизована інформаційно-бібліотечна система УФД/Бібліотека. Загальний бюджет проєкту склав 307500 гривень, з яких: 215250 гривень – внесок обласного бюджету; 92250 гривень – кошти, внесені конкурсантом (коледжем). Втілення міні-проєкту дозволило створити на базі бібліотеки технічно обладнаний соціокультурний простір, вільний і доступний для спілкування, з безліччю ресурсів для навчання. Створено сучасний простір для проведення зустрічей з сучасними письменниками, переглядання та обговорення фільмів, створення презентацій, віртуальних виставок тощо.
29 жовтня 2021 року
Цього року уся Бандурна родина Харкова відзначає 100-річчя від дня народження Костянтина М’яскова. Костянтин М’ясков – визначна особистість в українській музичній культурі. Народився на співочій Полтавщині, навчався в Харкові: спершу у Спеціалізованій музичній десятирічці, потім Музичному училищі, навіть декілька місяців у консерваторії, але післявоєнні матеріальні негаразди не дозволили продовжувати навчання – поїхав на роботу до Донецької філармонії. І лише з початком 50-х років назавжди спинився для творчості у Києві. За основним фахом баяніст та був закоханий у бандуру. І хоч пандемія позбавила молодих виконавців концертної практики, можливості більш ретельної співпраці з викладачами та майстрами бандур (для підтримки їх у належному для виконавства стані). Концерт відбувся – поряд з іншими студентами творчих освітніх закладів Харкова в ньому взяла участь студентка 2 курсу Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Ксенія Сліденко (клас викладача Світлани Ніколенко).
23 жовтня 2021 року
У межах кампанії «Місяць цифрової грамотності» організованої Департаментом культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації викладачі комісії гуманітарних та природничих дисциплін і сценічного мистецтва: Громова Н.В., Ковальчук К.І., Скирда І.М. та Лисюк О.О. – успішно завершили дистанційний курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» товариства «Академія цифрового розвитку» в період із 4 по 18 жовтня 2021 року. Отримали сертифікати.
20 жовтня 2021 року
18-19 жовтня 2021 року – в межах відзначення Всеукраїнського Дня відповідальності людини відбувся цикл заходів для студентів коледжу: година інформування «Декларація відповідальності людини Богдана Гаврилишина» з фотовиставкою «Найвпливовіший українець світу: Богдан Гаврилишин», онлайн-марафон відповідальності «Мрій. Працюй із задоволенням. Люби людей. Люби життя» в бібліотеці коледжу. Організатори заходів Головко І.М. і Дудник Л.В.; відео презентація за темою «Відповідальне ставлення до працевлаштування та задекларована праця – гарантія отримання заробітної плати та нарахування трудового страхового стажу» надала студентам інформацію про важливість та відповідальне ставлення до власної безпеки при працевлаштуванні та подальшій трудовій діяльності. Студенти отримали роздатковий тематичний матеріал та можливість ознайомитися з матеріалами на стенді «Сприяння працевлаштуванню». Організатор Шахман О.А. У навчальних групах були проведені тематичні виховні години у формі: Бліц-інтерв’ю «Що для вас означає «відповідальність людини»?» (у групах 1 курсу), Дискусія «Чи можуть існувати права людини без відповідальності людини?» (у групах 2 курсу), виховна година «Відповідальність – крок до успіху» (у групах 3 курсу); година спілкування «Створюй себе та змінюй Україну за Декларацією Богдана Гаврилишина»(у групах 4 курсу).
18 жовтня 2021 року
З 4 по 13 жовтня 2021 року відбулася творча подорож колективів КЗ «ХФВКМ» ХОР НАНТ «Закаблуки» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська, балетмейстер Марина Рудишина) та фольклористичного гурту «Слобожаночка» (керівник заслужена артистка України Олена Шишкіна) до Республіки Польща. Захід відбувся за підтримки польсько-української ради обміну молоді в рамках проєкту Федерації розвитку Євроінтеграції (FRSE) «Українська культурна спадщина у європейському просторі». В проєкті взяли участь творчі колективи (студенти) КЗ «ХФВКМ»ХОР і Пшевурського (Республіка Польща) та Луцького (Україна) університетів. За період перебування на проєкті українські студенти та викладачі мали можливість ознайомитись з польською культурною спадщиною за допомогою майстер-класів, тренінгів та практичних показів за темами: «Психологічні аспекти виховання особистості в європросторі. Використання польської пісенної спадщини»; «Специфіка викладання предметів у творчих вишах під час дистанційного навчання»; «Використання сценічних прийомів самооборони в польському хореографічному мистецтві». Також керівники та учасники НАНТ «Закаблуки» та гурту «Слобожаночка» провели: творчі концертні виступи «Слобожанщина – перлина в намисті українського фольклору»; майстер-клас за темами: «Генезис українського бойового гопака»; сценічне володіння засобами козацької самооборони», «Використання списів, шабель, тулумбасів в хореографічному номері», «Витоки слобожанського співу». Під час проєкту колективи подорожували польськими містами: Краків, Бжозув, Соліна де зі своїми однолітками демонстрували мистецтво української пісні та хореографії. Організатори заходу, зокрема Голова Ради обміну молоді, ректор Пшевурського університету пан Роман Мазур висловив подяку директорові Харківського фахового вищого коледжу мистецтв Любові Морозко та Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації за виховання молоді в дусі євроінтеграції.
16 жовтня 2021 року
Щороку в коледжі проводяться виставки творчих робіт студентів. Цього року експонується виставка «Життя в стилі ЕКО». На виставці представлені 30 робіт, авторами яких є студенти 1-2 курсів різних спеціальностей. Дитячі шедеври вражають своєю оригінальністю, щирістю та теплотою сердець. Запрошуємо усіх бажаючих поринути у світ мистецтва. Переглянути виставку можна впродовж тижня (18-24 жовтня 2021 року) на другому поверсі навчального корпусу в аудиторії №23. Організатор виставки викладач екології Катерина Ковальчук.
15 жовтня 2021 року
13 жовтня цього року в Одесі відбувся фінал фестивалю патріотичної пісні «Співучий кордон» Державної прикордонної служби України. Студентка четвертого курсу спеціалізації народне пісенне мистецтво ХФВКМ Єманова Ірина (викладач Василевська О.В., концертмейстер Скоропад Д.А.) успішно пройшла два відбіркові тури, що відбулися у Харкові та Києві, взяла участь у фінальному концерті і отримала диплом лауреата цього конкурсу-фестивалю. Щиро вітаємо Ірину з престижними нагородами і бажаємо подальших творчих успіхів!
14 жовтня 2021 року
13 жовтня 2021 року
Традиційно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Для творчого клубу «Гостинна на Дворянській» це одне з найбільш значущих професійних свят. З вітальним словом на відкритті художньої виставки «Гостинна осінь», яка відбулася 12 жовтня 2021 року виступила директор коледжу Любов Морозко, а з музичним подарунком – вокальний ансамбль «Гармонія» під керівництвом Олени Кобзєвої. Бажаємо нашим друзям творчої наснаги та чудових художніх виставок, що збагачують духовний світ людини.
13 жовтня 2021 року
Сьогодні актуальною темою в нашій країні залишається тема миру. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми маємо пам’ятати, що зараз в ООС наші бійці зазнають втрат. Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, коли стане спокійно і тихо на Сході нашої держави. Наш народ завжди пишався вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє. Саме їм був присвячений захід «Будьмо достойні козацького роду», який підготували викладачі Юлія Олійник та Ірина Цибина, а провели студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» Єлизавета Бондаренко та Данило Меркулов. У заході взяли участь творчі колективи: вокальний ансамбль «Гармонія»(керівник Олена Кобзєва), вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівники Олена Василевська, Діана Скоропад), студенти 2 курсу спеціалізації «Народна хореографія» (керівники Наталія Добролюбова, Катерина Василенко), Катерина Дигало, студентка спеціальності «Музичне мистецтво». Технічне оснащення заходу здійснили Антон Снєдков та Олександр Лялюк. Захід проведено з урахуванням карантинних вимог.
12 жовтня 2021 року
Напередодні Дня захисників і захисниць України викладачі та студенти нашого коледжу зустрілись з Олегом Анатолійовичем Сабадашем, розвідником 92 механізованої бригади, який розповів про нелегкі будні, проведенні в операції об’єднаних сил, про братерство і дружбу, які допомагали вижити під час служби. Щирим і хвилюючим було спілкування. Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави. На завершення викладачі та студенти привітали Олега Анатолійовича та подякували за його відвагу, жертовність і любов до Батьківщини, сфотографувались на згадку про зустріч. Захід проведено з урахуванням карантинних вимог.
11 жовтня 2021 року
В межах циклу заходів професійної мережі майбутнього «Профіфест», ініційованої Харківським міським центром зайнятості, випускники коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у практичних кейсах «Сучасний підприємець. Хто він?» та «Кар’єрний коучинг», пройшли тренінги «Успішний стартап», «Презентуй себе», «Проби відеорезюме», що сприятимуть формуванню навичок самопрезентації для успішного працевлаштування та побудови вдалої професійної кар’єри.
5 жовтня 2021 року
1 жовтня 2021 року
30 вересня 2021 року
На передодні Всесвітнього Дня музики у коледжі відбувся цикл заходів «О, музико, душі людської злет». В бібліотеці коледжу бібліотекарем Л.Дудник підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Музичні сторінки Харківщини». Студенти і викладачі спеціальності «Музичне мистецтво» в цей особливий день подарували колективу коледжу справжнє свято музики. На концерті прозвучали найрізноманітніші музичні твори класиків та сучасних композиторів в інструментальному та вокальному виконанні студентів: М.Янкаускаса, Д.Чуйко, А.Расулуарісона, В.Марченка. Виспівувала та оживала домра в руках Анастасії Коробки (клас викладача Л.Колуканової), бурхливими оплесками супроводжували присутні у залі виступ ансамблю народних інструментів «Музичні барви» під керівництвом Тетяни Стрілець та ансамбль домристів (керівники Л.Колуканова та О.Бойко). Слухачів зворушило та зачарувало тріо саксофоністів у складі А.Радішевської, Д.Ткаченка, В.Медвєдєва. На завершення концерту виступив вокально-інструментальний ансамбль «Оранж-Бенд» під керівництвом О.Коломойця. Провела концерт П.Рудь, яка привітала присутніх зі святом музики і побажала усім якомога більше творчих зустрічей у чарівній країні на ім’я Музика.
30 вересня 2021 року
26 вересня 2021 року
Чоловічий ансамбль «Суголосся» під керівництвом заслуженої артистки України Вікторії Осипенко з успіхом виступив на ХХ Обласному фестивалі-конкурсі традиційної народної культури «КРОКОВЕЄ КОЛО» для дітей та молоді. У концертній залі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» колектив продемонстрував свою майстерність, змагаючись у номінації «Гуртовий спів». У конкурсній програмі ансамблю прозвучали лірична «Ой на горі жито…» з Полісся та козацька «Ой зима, зима…» з Дергачі Харківської області (із записів О.Стеблянка).
23 вересня 2021 року
Відбувся майстер-клас «Актор і кіностудія, його роль та місце. (Погляд зсередини)» від Анастасії Гергель – акторки української кіно, моделі з французьким корінням, продюсера «Pro Media corporation» (місто Київ), яка завітала до коледжу в рамках свого гастрольного туру по Україні. Тема заходу зацікавила студентів коледжу денної та заочної форм навчання спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Сценічне мистецтво». До програми майстер-класу увійшли такі питання: Чому продюсер вже має дрімкаст ще на етапі предпродакшну; Мова, якою висловлюється кастинг-директор. Як залишити слід про себе в його пам’яті; Яким бажають бачити актора на сценічному майданчику; «Кейс» та його створення; Самопроби – це не лише твоє обличчя, це обличчя кастинг-директора; Задачі режисера: робити чи пропонувати? За результатами майстер-класу Анастасія Гергель: розповіла про цікаві факти та курйозні випадки з власного досвіду професійного шляху в кіноіндустрії; відкрила студентам можливості поглянути на професію актора очима продюсера або кастинг-директора; навчила володінню мистецтвом самопроб; запропонувала декілька лайфхаків щодо подачі та «продажу» (піччингу) себе на ринку кіноіндустрії, у театральному світі в цілому. Тривалість майстер-класу – 3 години. Після закінчення майстер-класу кожний учасник отримав СЕРТИФІКАТ, особисті побажання та автограф Анастасії, фото з акторкою на пам’ять та її контакти для подальшої співпраці. Зустріч організувала завідувач практики Ольга Шахман в межах заходів з удосконалення практичної підготовки студентів коледжу. Технічне забезпечення Антона Снєдкова.
23 вересня 2021 року
№ п/п | Назва заходу | Форма проведення | Дата проведення | Відповідальні |
Навчальна робота | ||||
1. | Цикл екскурсій для студентів І-ІІ курсів | |||
Обласна універсальна наукова бібліотека (місто Харків) | За домовленістю, протягом вересня 2021 | Дудник Л.В. Шостка Н.І. | ||
Обласна бібліотека для дітей (місто Харків) | Запара С.О. Драган Р.А. | |||
Обласна бібліотека для юнацтва (місто Харків) | Головко І.М. Жарова М.В. | |||
Харківська спеціалізована музично-театральна міська бібліотека імені К.С.Станіславського | Правдівцева Л.В. Бахмут М.М. | |||
Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленко | Головко І.М. Бойко В.В. | |||
Наукова бібліотека НТУ «ХПІ». Наукова бібліотека Харківського Національного університету імені В.М.Каразіна | Дудник Л.В. Семененко Л.П. Журавльова І.К. | |||
Літературний музей (вулиця Багалія, 6) | Дудник Л.В. | |||
2. | «Артбуки. Незвичайні книги» | Відкрита виховна година | 29-09-2021 | Головко І.М. Правдівцева Л.В. |
3. | Фотопроєкт «Книга в об’єктиві» Фотокрос «Моє хобі – читання» | Мистецька фотосесія | Протягом вересня-жовтня 2021 | Студенти І-ІІІ курсів спеціальності |
Методична робота | ||||
4. | Інформаційний анотований список фахової літератури та електронних матеріалів за основними напрямками підготовки здобувачів освіти коледжу | Інформаційний список (для викладачів) | Онлайн на сайті з 27-09-2021 по 01-10-2021 | Правдівцева Л.В. Головко І.М. Дудник Л.В. Запара С.О. |
5. | «Елементи бібліотечного маркетингу в діяльності бібліотек ЗФПО в умовах дистанційної освіти» (ДНМЦВФПО) | Семінар | 30-09-2021 онлайн | Викладачі комісії |
22 вересня 2021 року
Щорічно в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам’яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників. З нагоди Дня партизанської слави, з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у бібліотеці коледжу проведено інформаційно-просвітницькі заходи та організовано виставки, присвячені підпільному та партизанському руху на Харківщині в 1941-1945 роках.
21 вересня 2021 року
Відбувся перший в цьому навчальному році День кар’єри, на який за сталою традицією були запрошені випускники коледжу різних років та спеціальностей, які побудували успішну кар’єру. Роман Поляков (випускник 2008 року – естрадні інструменти) на теперішній час актор українського кіно, за плечима якого понад 50 епізодичних ролей в телесеріалах, рекламі та документалістиці надіслав для перегляду відеоролик власних робіт. Олена Каліберда (випускниця 1998 року – естрадні інструменти) розповіла про власний професійний шлях від вступу до коледжу до посади директора філії «Теремок» мережі приватних дитячих садочків м. Харкова «Школа радості Олени Чернявської», а також про те, що її чоловік також випускник коледжу, а донька в цьому році вступила до коледжу і наслідує досвід своїх батьків. Ілона Литвин (випускниця 2013 року – народне пісенне мистецтво) ведуча, композитор, співачка створила креативну платформу розвитку дітей та мистецької освіти дорослих «Студія «Манго Інтертейнмент», організовує фестивалі, телевізійні проєкти, майстер-класи на території країни та поза її межами. Голубятнікова Анастасія (випускниця 2015 року – діловодство) на сьогодні працює секретарем/адміністратором/менеджером крупної української компанії «Горизонт» з обслуговування та продажу технічного обладнання. Усі запрошені випускники побажали студентам коледжу відповідального ставлення до навчання, вивчення іноземної мови, формування професійних компетентностей, набуття комунікаційних навичок, виховання в собі лідерських якостей щоби бути конкурентоспроможним в сучасному світі, жити в гармонії з собою, займаючись улюбленою діяльністю. Захід відвідали понад 50 студентів. Зустріч організувала завідувач практики Ольга Шахман в рамках удосконалення практичної підготовки студентів коледжу та мотивації до опанування обраної спеціальності. Технічне забезпечення Антона Снєдкова.
21 вересня 2021 року
Щорічно 21 вересня Україні відзначається Міжнародний день миру. Емблемою цього дня є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань студентів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей в навчальних групах коледжу були проведені виховні години «Мова миру починається з мене».
20 вересня 2021 року
В період з 17 по 20 вересня цього року у коледжі відбулася низка заходів з нагоди вшанування пам’яті видатного українського актора, Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста УРСР, Героя України Богдана Ступки. Серед них: Перегляд фільмів за участі Б.Ступки – «Білий птах з чорною ознакою, «Вогнем і мечем», «Тарас Бульба», у навчальних групах на спеціальності «Сценічне мистецтво» проведено виховні години «Богдан Ступки читає вірші Ліни Костенко», у бібліотеці організовано онлайн перегляд виставки «Код Ступки» , яка відбулася у музеї Т.Шевченка у місті Києві. На завершення заходів студенти і викладачі переглянули презентацію книжкової виставки на арт фестивалі «Київ Баф». Організатори заходів: завідувач бібліотеки І.Головко, бібліотекар Л.Дудник, зав. лабораторією технічних засобів навчання А.Снєдков.
20 вересня 2021 року
18-19 вересня 2021 року на Слобожанщині відбулася масштабна яскрава подія – фестиваль «Олексіївська фортеця», який привертає увагу своїм розмахом, культурною програмою та туристичним потенціалом! Це місце для відпочинку, торгівлі та демонстрації найрізноманітніших талантів перед численною аудиторією! Серед яких і вокально-інструментальний ансамбль коледжу «Оранж-Бенд» (керівник Олександр Коломоєць). Організатори фестивалю: Первомайська міська рада, Харківський обласний центр культури і мистецтва, Харківський обласний центр туризму, ГО Моушн+, за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».