Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

Події сторінка-14

ПОДІЇ КОЛЕДЖУ

19 листопада 2020 року

19 листопада 2020 року до Всесвітнього дня філософії в режимі онлайн на платформі Zoom відбулася лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами». Спікерами виступили студенти філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Анастасія Біленко, Микола Грищенко та Михайло Любашевський, які проходять педагогічну практику на базі нашого коледжу. Під час дистанційної зустрічі всі присутні мали змогу дізнатися про основні ідеї перших античних мислителів, їхній внесок у становлення європейської цивілізації та висловити свої думки на запропоновану філософську проблему. Модератори заходу – викладачі І.М.Скирда та С.С.Селегєєв.

Всесвітній день філософії. Лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами» Всесвітній день філософії. Лекція-дискусія «З чого все пішло? Діалог з першими давньогрецькими філософами»

18 листопада 2020 року

18 листопада 2020 року в Харківському фаховому коледжі мистецтв вперше відбулось семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників». З цікавими доповідями, презентаціями та майстер-класами виступили: Ніколенко Світлана Миколаївна – «Роль сучасного репертуару у формуванні активного сприйняття музики учнями мистецької школи». Значну увагу доповідач приділила особливостям підбору репертуару для учнів різних вікових категорій в сучасних реаліях, взаємовпливу традиційних та естрадних творів у репертуарі. У жвавій ілюстрації музичних творів брали участь студенти Світлани Миколаївни та концертмейстер Недомолкіна Світлана Леонідівна; Колуканова Ліна Степанівна, провела майстер-клас на тему: «Розвиток образно-емоційного мислення юних виконавців-домристів». Були розглянуті такі важливі складові розвитку, як взаємозв’язок образного та емоційного мислення при виконанні музичних творів, способи та форми розвитку образного мислення, способи передачі емоційного стану виконавця-домриста; Стрілець Тетяна Володимирівна, представила присутнім презентацію збірки «В ритмі танцю» для закладів початкової мистецької освіти, до якої увійшли партитури творів для змішаних ансамблів народних інструментів з цимбалами у складі. Всі твори в інструментуванні Тетяни Стрілець. Презентація супроводжувалась демонстрацією слайдів, аудіо та відеоматеріалів, яскравими коментарями Тетяни Володимирівни. В записах творів брала участь концертмейстер ансамблю Шенгур Ірина Сергіївна. Учасники педагогічної майстерні відмітили цінність та актуальність представленого матеріалу, чудові виступи  викладачів та необхідність творчого спілкування у майбутньому.

Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників» Семінарське заняття викладачів класу бандури, домри та цимбалів мистецьких шкіл Харкова та Харківської області у форматі «Педагогічна майстерня народників»

17 листопада 2020 року

Відеопривітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Кучера О.В. та студентів Харківщини з нагоди відзначення 17 листопада Міжнародного Дня студента Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

З днем студента, Харківщина!

17 листопада 2020 року

День студента – це свято, яке об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство коледжу – це 370 юнаків та дівчат, які сумлінно опановують мистецькі професії. Це – ініціативні, креативні особистості, які беруть активну участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, творчих колективах, навчально-виховних заходах та проектах. Педагогічний колектив коледжу.Борис Лабоженко «Такий знайомий незнайомець...»

19 вересня 2020 року

В смт Шарівка в палацово-парковому комплексі «Садиба» на Богодуховщині відбулося обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу». Серед багатьох творчих колективів свою локацію мав і наш коледж. Хореографічний колектив (керівник О.Ковалівська) та струнний ансамбль (керівник В.Шляхов) за допомогою чудової музики та танцю відтворили вишуканість епохи ХІХ століття у блакитній залі замку із розписаною стелею. Відбулася чудова мандрівка у минуле.

Обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу» Обласне культурно-мистецьке свято «Осінні барви Білого палацу»
«Осінні барви Білого палацу»

18 вересня 2020 року

В рамках навчальної дисципліни «Громадянська освіта» відбулося заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» для студентів перших курсів коледжу. Воно було проведено у формі квесту у парку імені Т.Шевченка. Підчас заняття першокурсники познайомилися із такими видатними постатями, як Ілля Рєпін, Лесь Курбас, Марк Бернес, Клавдія Шульженко, Леонід Биков та іншими видатними харків’янами.

Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами» Заняття під відкритим небом «Знайомство з видатними харків’янами»

18 вересня 2020 року

У коледжі відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці», в якій взяли участь викладачі закладів початкової та фахової передвищої мистецької освіти міста Харкова, міста Лозова Харківської області та інших міст України: Сєвєродонецька, Сум, Мелітополя, Тульчина. Тематичні напрямки конференції охопили широку проблематику музично-теоретичних питань, методики викладання музичних дисциплін, виконавства та музичної психології. Учасники мали змогу обговорити актуальні проблеми, переглянути цікаві відео презентації та ознайомитись із новими навчальними посібниками. За матеріалами конференції був виданий збірник. Учасники одноголосно висловили думку про необхідність проведення подібних заходів. Тому побажаємо шановному Оргкомітету сил, наснаги і натхнення у продовженні гарної традиції конференцій!

Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці» Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці» Всеукраїнська науково-практична конференція «Втілення традицій західноєвропейського музичного мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці»

1 вересня 2020 року

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання від Кучера О.В. – Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Шановні студенти, викладачі, співробітники, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком нового навчального року! Нехай цей рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе й світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Віримо, що він стане для нас всіх дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок.25 серпня 2020 року

Викладачі історії І.М.Скирда та С.С.Селегєєв долучилися до роботи Середньовічної археологічної експедиції Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, яка працювала на Верхньосалтівському археологічному комплексі (селища Верхній Салтів, Вовчанського району, Харківської області) з 3 по 21 серпня 2020 року. Викладачі займалися власне розкопками, камеральною обробкою знайденого матеріалу, влаштуванням комфортних побутових умов у наметовому таборі тощо. У роботі експедиції також взяла участь випускниця нашого коледжу (а нині студентка історичного факультету Каразінського університету) Ю.Красильнікова.

Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Експедиція середньовічної археології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

30 червня 2020 року

Шановні наші випускники! Щасливої вам долі у світі обраної професії! Творчих злетів і реалізації вас як особистостей! Бажаємо подальшого розвитку вашого таланту і інтелекту, адже від вас залежить майбутнє нашої України! Досягши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років ви зрозумієте, що цей період життя був найкращим. Залишаючи рідну alma-mater, не забувайте тих, хто вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд. У добру путь, випускники! Творіть добро! Адміністрація, колектив викладачів та студентів ХВКМ.

2 червня 2020 року

25-29 травня 2020 року творчі колективи та окремі виконавці спеціалізації «Народне пісенне мистецтво та хорове диригування» взяли участь у V фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли-2020». За рішенням поважного журі вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Олена Василевська, концертмейстер Діана Скоропад) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Академічна пісня», народний вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники Олена та Сергій Кобзєви) нагороджений дипломом лауреата I ступеня в номінації «Естрадна пісня». Вітаємо з перемогою керівників та їх вихованців – студентів Альону Компанієць, Ганну Бутнік, Євгена Піскуна. Бажаємо успіхів та творчої наснаги!

29 травня 2020 року

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» взяли участь у VII Всеукраїнському дистанційному конкурсі фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико», який проводився на базі Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв. Вітаємо з перемогою Третяка Андрія – лауреата І ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач А.Башмаков), Хурі Амалію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Шевченко Анастасію – лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Долю Кирила – лауреата І ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач Л.Колуканова), Горбановського Владислава – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Гаврилко Олену – лауреата III ступеня у номінації «Диригентсько-інструментальне виконавство» (викладач О.Бойко), Агаркову Уляну та Пліщенко Олександру – учасників конкурсу. Бажаємо студентам, викладачам та концертмейстеру М.Холодній творчих успіхів, наснаги та нових перемог!

VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико» VII Всеукраїнський дистанційний конкурс фольклорних колективів, інструментально-виконавської та диригентської майстерності «Грай музико»

24 травня 2020 року

Студенти 1-2 курсів взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2020». Цього року 29 студентів активно долучилися до виконання завдань конкурсу онлайн з 900 до 2100. Дякуємо за активності! Чекаємо результати.


21 травня 2020 року

Цього року ми в тринадцятий раз відзначаємо День вишиванки. У цей день усі охочі вдягають традиційне українське вбрання та йдуть у своїх справах. В Україні зазвичай проводяться святкові заходи, втім, сьогодні вони скасовані через карантин. Тому колектив нашого навчального закладу приєднався до всеукраїнського заходу онлайн «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» Вишивка – це невід’ємна частина не тільки української культури, а й окраса душі. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, дає відчуття національної духовності і високої морально-етичної культури. Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання зі святом національної єдності!

День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки

19 травня 2020 року

18 травня 1944 року трагічна дата в житті кримськотатарського народу. В коледжі до цієї події проведено цикл заходів: тематичні виховні он-лайн години у студентських групах, перегляд та обговорення художнього фільму «Хайтарма» про депортацію кримських татар 1944 року. Також студентами спеціалізації «Народна хореографія» продемонстровано відеоролик з хореографічною композицією «Хайтарма» – народного татарського танцю, назва якого в перекладі з татарської мови означає повернення.

18 травня 2020 року

Студентською радою коледжу організовано онлайн перегляд на каналі ютуб форум-театру «Я поважаю європейські цінності». Під час перегляду студенти ознайомились з роботою європейських клубів у навчальних закладах України. Захід присвячений Дню Європи в Україні, який відзначався цього річ 16 травня.

15 травня 2020 року

Карантин не вирок для освіти, а шанс. Нарешті з’явився час для самоосвіти, на підвищення кваліфікації, вебінари з цифрової грамотності. Ми зрозуміли, щоб якісно навчати студентів, треба навчатися самим. Тому під час карантину взяли участь у заходах з ІКТ на різних платформах.

Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності Самоосвіта на підвищення кваліфікації – вебінари з цифрової грамотності

13 травня 2020 року


Найщиріші вітання Кургановій Катерині, студентці IV курсу спеціальності «Хореографія», яка була однією з найкращих на заключному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти гуманітарного профілю. Бажаємо Катерині невичерпної наснаги, творчих злетів та майбутніх перемог. Підготував студентку на конкурс Мельничук В.Д. Він не просто талановитий педагог, вчитель з ласки Божої, а й прекрасна людина, щирий товариш і колега. Пишаємося його здобутками і від усіх колежан бажаємо міцного здоров’я, натхнення та розумних студентів у майбутньому.
Шановні ветерани, працівники коледжу!

Дорогі наші діти війни! В цей світлий ювілей 75-річчя Великої перемоги, прийміть найщиріші вітання! Нелегкі роки дитинства прожили Ви, пам’ятаєте втрати своїх близьких і рідних людей. Вони завоювали і для Вас, і для всього людства світле небо, щасливе життя. Тож, нехай Свято перемоги буде і надалі безхмарним в серцях Ваших дітей, онуків, правнуків. Міцного здоров’я, злагоди і добробуту, миру і спокою Вам і нашій Україні. Голова ради ветеранів коледжу.

Шановні ветерани, співробітники і студентство коледжу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу. Низько вклоняємося кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу. У ці весняні дні нехай спогади про наших рідних, які власним здоров’ям та життям захистили майбутнє, залишаються в наших серцях. Всіх Вам земних благ, благополуччя та сімейного затишку. Зі щирою повагою Адміністрація коледжу.


6 травня 2020 року

2-5 травня 2020 року в ХНУМ імені І.П.Котляревського відбувся ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» для ССМШ, музичних училищ та коледжів. У весняних Харківських асамблеях онлайн взяли активну участь і студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та стали переможцями. У номінації «Народні інструменти» дипломом лауреата II ступеня нагороджений Третяк Андрій, дипломами лауреата III ступеня – Панасюк Андрій та Таран Вікторія. У номінації «Струнні інструменти» IV місце посів Доля Кирило, а Горбановський Владислав став дипломантом та володарем спеціального призу журі «Надія». Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання! Попри всі карантинні обмеження, труднощі із організацією занять, доступу до концертмейстера, ви все ж таки взяли участь та стали переможцями. Бажаємо вам невичерпної енергії, професійного зростання та творчого натхнення! А викладачам-наставникам: Стрільцю А., Мельник А., Мельник С., концертмейстеру Холодній М. – талановитих студентів.

ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» ХVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»

4 травня 2020 року


Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 4 травня 2020 року №343 продовжено загальнонаціональний карантин до 22 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


22 квітня 2020 року


Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 продовжено загальнонаціональний карантин до 11 травня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


2 квітня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 2 квітня 2020 року №255 продовжено загальнонаціональний карантин до 24 квітня 2020 року. Навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.


11 березня 2020 року

Увага! Відповідно до постанови Кабінета міністрів України від 11 березня 2020 року №211 оголошено загальнонаціональний карантин на три тижні з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року. Згідно з наказом по ХВКМ від 12 березня 2020 року №32 навчальний процес у коледжі буде здійснюватися в дистанційному форматі. Нас час карантину обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті коледжу.

9 березня 2020 року

В Україні відзначають Шевченківські дні. Конкурсом читання віршів Тараса Шевченка відзначила громадськість Харкова 206-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря. На святі біля памʼятника Т.Шевченка в центрі міста зібралися представники як владних структур Харкова й області, так і громадських організацій, ветерани АТО/ООС, духовенство, правоохоронці, студенти, школярі. Харківʼяни поклали квіти до памʼятника Кобзареві, а також мали змогу переглянути на екрані, встановленому біля пам’ятника, документальний фільм про Тараса Шевченка із серії «Великі українці». Свою виконавчу майстерність продемонстрували професійні артисти та самодіяльні колективи. Серед них народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» (керівник О.Ковалівська).

6 березня 2020 року

В актовій залі коледжу відбувся захід «Не тільки сьогодні-завжди», присвячений 8 Березня. У заході брали участь творчі колективи коледжу: ансамбль народного танцю «Закаблуки» з хореографічним номером «Дві куми» (керівник заслужений працівник культури України Олена Ковалівська), Олександр Багмут та Максим Лукаш-солісти вокального ансамблю «Гармонія» з піснею «Кохана» І.Поклада у супроводі хореографічного номеру у виконанні Єлизавети Шерстюк та Артема Близнюка (керівники Сергій та Олена Кобзєви), дует у складі Сергія Сватковського та Антон Півторацького з українською народною піснею «Підкручу я чорні вуса». Юрій Зеленцов виконав на роялі композицію Д.Гершвіна «Коханий мій». Театралізованою дією глядача підкорювали студенти випускниго курсу спеціальності «Сценічне мистецтво», режисер заходу студентка 4 курсу Владислава Вдовченко (керівник Юлія Олійник).

5 березня 2020 року

В Основянському районі жінок привітали зі святом 8 Березня. Урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню, відбулися у Муніципальному центрі культури та аматорського мистецтва. У заході взяли участь близько 600 представниць району. З вітальними словами до присутніх звернулася голова Адміністрації Основʼянського району Ганна Головчанська, яка побажала жінкам щодня бути щасливими і коханими. Вона вручила грамоти кращим представницям різних професій. Після урочистої частини жінок привітали творчі колективи району. Це ансамбль струнних інструментів (керівник В.Шляхов), ансамбль гітаристів (керівники А.Лейбіна, А.Башмаков), оркестр естрадних інструментів (керівник Ю.Ковач), творчий колектив класичної хореографії (керівники Н.Замєсова, О.Павленко) з Харківського вищого коледжу мистецтв.

4 березня 2020 року

Вітаємо Шевченко Анастасію, студентку I курсу спеціальності «Музичне мистецтво» з перемогою на XXV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ», який проводився на базі Кіровоградського музичного коледжу з 28 лютого по 3 березня 2020 року в місті Кропивницькому. Анастасія стала лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Домра». Підготували студентку викладач Л.Колуканова та концертмейстер М.Холодна. Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів!

XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ» XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «ПРОВЕСІНЬ»

1 березня 2020 року

У неділю творчі колективи коледжу: вокальний ансамбль «Гармонія» (керівники О.Кобзєва, С.Кобзєв), фольклористичний гурт «Слобожаночка» (керівник О.Шишкіна) взяли участь у концертній програмі «Масляну сім днів гуляєм», яка проводилася на майдані Свободи міста Харкова. Біля головної сцени працювала арт-зона, фото-зона, студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» провели чудові конкурси. На завершення свята традиційно спалили чучело Марени. Харків’яни символічно попорощалися із зимою та зустріли перший день весни. Організатор заходу Басанець Т.О.

Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм» Концертна програма «Масляну сім днів гуляєм»
сторінка 14   перейти >>                                                         
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту