Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ

НАРОДНИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ГАРМОНІЯ»

КЕРІВНИК – ОЛЕНА КОБЗЄВА


Колектив створено в листопаді 2015 року з метою популяризації ансамблевого співу естрадного напряму.

Назва ансамблю об’єднала в собі різні значення слова «гармонія» – музичне співзвуччя голосів, стан душі кожної людини. Першими творами в репертуарі ансамблю стали такі вокальні композиції: «Україна» Т.Петриненка, «Вишнева моя Україна» О.Сеньків, «Моя сорочка вишиванка» А.Бінцаровської, С.Родько. Великий інтерес молоді до сучасної української естрадної пісні є основним поштовхом для підбору репертуару як творів a cappella, так і з супроводом. Популярними у виконанні ансамблю стали – українська народна пісня «Ой полечко, поле», (аранжування В.Міхновецького, редакція С.Кобзєва), українська народна пісня «Ой чорна я, си чорна» (в обробці Воскобойникової), українська народна пісня «Порізала пальчик» (в обробці О.Бондаренка), українська народна пісня «У сусіда хата біла» та багато інших.

У 2016 році до репертуару ансамблю ввійшли твори на тексти видатного українського поета Івана Франка, «Чого являєшся мені у сні» на музику О.Яшина, «Червона калина» на музику Б.Янівського, «Ой жалю мій жалю» на музику В.Квасневського, «Не пора, не пора» на музику Д.Січинського, які і досі звучать сучасно. Сьогодні в репертуарі колективу такі твори, як «На долині туман» Б.Буєвського, «Намалюй мені ніч» М.Скорика, «Чарівна скрипка» І.Поклада, «Пісня про рушник» П.Майбороди, «Чорнобривці» М.Сингаївського, які вже стали класикою української естради.

Творчий колектив – учасник усіх заходів, що проводяться у коледжі.

Народний вокальний ансамбль «Гармонія» бажаний гість багатьох творчих заходів Основ’янського району міста Харкова та області.

Колектив брав участь в урочистому відкритті обласного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, у музично-літературній композиції «Поезія,окрилена музикою» на честь 160-річчя з дня народження Івана Франка, яка була представлена учасникам Всеукраїнської конференції викладачів української мови і літератури; у благодійному концерті в органній залі Харківської обласної філармонії «Діти-дітям» для дітей, хворих на онкологію; у концерті «Від традицій до сучасності» в рамках обласного методичного об’єднання викладачів навчальних закладів естетичного та музичного виховання; в етнографічному фестивалі в с.Бабаї Харківської області «Сад пісень Сковороди»; у святкових заходах до Дня машинобудівника; у благодійних заходах для ветеранів ІІ Світової війни та воїнів АТО; у концерті на честь 50-річчя ХВКМ на великій сцені ХНАТОБу.

За короткий час свого існування ансамбль «Гармонія» виборював призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Колектив є лауреатом І ступеня міського конкурсу-фестивалю «Місто талантів» (м.Харків, 2016); лауреатом І ступеня Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сузір’я талантів” (м.Харків, 2016); Лауреатом І ступеня в номінації «Jazz-pop-modern» І Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «VIVA CHORUS» (м.Харків, 2017); лауреатом ІІ ступеню XXІ Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні «Жива вода-2017» (місто Дергачі Харківської області); володарем Гран-прі ХХІ регіонального конкурсу виконавців естрадної пісні «Золота осінь-2017» (місто Первомайський Харківської області); лауреатом І ступеня V Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Art-Domіnanta» (місто Харків, 2018); лауреатом I ступеня II Національного чемпіонату з фольклору «EUVROFOLK-2019» (місто Вінниця, 2019); володарем Гран-прі XXIII Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні «Жива вода-2019»(селище Бермінводи Дергачівського району Харківської області).

Народний вокальний ансамбль «Гармонія» є сплавом творчості, молодості, сучасності та майбутнього української культури.

© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту