Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

Бібліотека – інформаційне забезпечення

ДОКУМЕНТИ

БІБЛІОТЕКА – ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЗ «ХФВКМ» ХОР

Бібліотека Комунального закладу «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради є інформаційною основою освітнього процесу, тією творчою лабораторією, від ресурсів та послуг якої в значній мірі залежить зміст навчання та інформаційне забезпечення освітнього процесу й системи управління закладом (відомості про інформаційне забезпечення наведені у таблиці 3).

Бібліотека коледжу має досвід у галузі традиційного формування і пошуку документів, забезпечення кумуляції та збереження електронних ресурсів (текстові документи, мультимедійні матеріали, комп`ютерні програми) та їх використання.

У 2021 році бібліотека коледжу взяла участь в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» Харківської обласної ради із проєктом «Сучасна бібліотека – компетентний фахівець – активна громада» і була нагороджена сертифікатом переможця. Відповідно до плану реалізації проєкту було встановлено автоматизовану інформаційно-бібліотечну систему «УФД/Бібліотека», інтерфейс якої виконано українською мовою.

Векторами розвитку бібліотеки є формування електронного інформаційного поля, створення швидкого доступу до інформації, забезпечення якісного та оперативного бібліографічно-інформаційного обслуговування.

Впровадження автоматизації дозволить висвітлити повний фонд бібліотеки в електронному каталозі, здійснювати пошук документів за різними параметрами, регулювати видачу літератури та відслідковувати вчасність її повернення.

Інформаційно-документний фонд бібліотеки забезпечено навчальними підручниками і посібниками державною мовою.

Станом на 10.12.2021 року фонд бібліотеки складає 35820 примірників, у тому числі 33869 – навчальна література, художня література – 1855 примірників, довідкової літератури – 97 примірники.

Забезпечення підручниками (навчальними посібниками) та довідковими виданнями наведено у таблицях 4,5.

Коледж передплачує 49 назв періодичних видань, з них для забезпечення предметів загальноосвітнього циклу: Позакласний час; Українська мова і література в школі; Літературна Україна; Географія; Біологія; Всесвітня література в школах України; Зарубіжна література в школах України; Дивослово; Математика в школах України; Біологія. Шкільний світ; Український історичний журнал.

Фонд художньої літератури забезпечує виконання навчальних програм з навчальних предметів: українська література та зарубіжна література.

Працівниками бібліотеки ініційовано підписку примірників художньої літератури серії «Класна література». На 2021 рік бібліотекою отримано 40 примірників художніх видань з української літератури.

Наявна навчальна література, фахові періодичні видання, електронні версії навчальної та довідкової літератури, що є в бібліотеці, відповідають потребам освітнього процесу. У читальній залі студенти працюють із періодичними виданнями та літературою, яка призначена для самостійної роботи; наявний доступ до мережі Інтернет.


ПЕРЕЛІК АДРЕС ЕЛЕКТРОННИХ РЕСУРСІВ, ДОСТУП ДО ЯКИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БІБЛІОТЕКОЮ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

1. Українська література. Біографія

2. Шкільна програма з української літератури 10 клас

3. Шкільна програма з української літератури 11 клас

4. Бібліотека світової літератури. Зарубіжна література українською мовою

5. Біографії письменників світу

6. Шкільна програма із зарубіжної літератури 10 клас

7. Шкільна програма із зарубіжної літератури 11 клас


Директор (підписано) Любов МОРОЗКО


Таблиця 3

ВІДОМОСТІ ПРО ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

п/п
Найменування бібліотеки
Наявність
(так/ні)
Площа
(кв.м.)
Кількість
місць
Обсяг
бібліотечного
фонду
1.Бібліотека (у разі наявності друкованого фонду)
Так
63,7
35820
примірників
2.Читальна зала
Так
2720
3.Доступ до мережі Інтернет (дротовий та бездротовий)
Так4.Інше
Так© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту