Логотип КЗ «ХВФКМ» ХОР
Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
kvkm67@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Телефони приймальної комісії коледжу
Перейти до контакту

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕСТРАДНІ ІНСТРУМЕНТИ


«Те, що ми граємо, і є саме життя»
Луї Армстронг

Циклова комісія «Естрадні, духові та джазові інструменти», як самостійний підрозділ, функціонує з 1972 року. З 1970 року в училищі вже працювали Андрій Гречаний, Леонід Романенко, Микола Репетуха, Леонід Грінік, Володимир Іваненко, Олег Цибін, Стасніслав Бондаренко, Володимир Маслов, Станіслав Мацнєв.

У 1974 році було створено духовий оркестр училища (керівник Леонід Грінік) та ансамбль естрадних інструментів (керівник Олег Цибін). Протягом усього часу існування циклова комісія відіграє важливу роль у формуванні та підготовці кваліфікованих спеціалістів, бо саме музична освіта є одним із головних визначальних напрямків нашого коледжу.

Циклову комісію естрадно-духових інструментів більш ніж чверть століття очолював викладач-методист Цибін Олег Петрович. За цей період на спеціалізації підготовлені випускники, якими пишається коледж: народна артистка України Ніна Шестакова, диригент Харківського гарнізонного оркестру Олександр Міц, диригент дитячого оркестру «Орлятко» с.Солоницівка Микола Пластунов, співачка Ірина Родіонова (Балабанова), продюсер і композитор Ігор Павленко та інші.

У період 2001-2011рр. відділ очолював викладач-методист, відмінник освіти України Андрій Гречаний, під його керівництвом естрадний оркестр коледжу постійно брав участь у різноманітних заходах як місцевого, так і Всеукраїнського рівнів.

У 2011р. головою циклової комісії естрадно-духових інструментів стає випускник коледжу Олександр Коломоєць, а диригентом оркестру естрадних інструментів – заслужений артист України, головний диригент Харківського державного цирку імені Ф.Д.Яшинова – Олександр Огурцов, з 2018 р. керує оркестром лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Юрій Ковач. На базі коледжу також створюються: ансамбль естрадних інструментів «Orange-band», керівник О.Коломоєць; естрадний ансамбль викладачів «Maximum», керівник Ю.Ковач.

Започатковується постійне проведення майстер-класів для студентів з композиції та виконавської техніки провідними музикантами міста.

Постійно підвищуються вимоги до вибору репертуару, ретельно готується музичний матеріал для концертних виступів. Студенти спеціалізації є постійними учасниками всеукраїнських та міжнародних конкурсів, їх професійний виконавський рівень підтверджується призовими місцями та званням лауреата.

Естрадний оркестр посів І місце в IV-му відкритому конкурсі естрадно-джазового виконавства, імпровізації та композиції «Джаз-Фієста-2018» м.Харків, керівник Ковач Ю.І.

На сьогоднішній день уся робота викладацького складу комісії спрямована на виховання студента, формування його як професійного виконавця, який може себе реалізувати в різних галузях музичної творчості як на Слобожанщині, Україні, так і поза її межами. Значна кількість випускників спеціалізації продовжує навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації та успішно будує свою кар’єру за кордоном – в країнах Европейського союзу та Близького Сходу. Ізраїль, Польща, Німеччина, Корея, Америка, Канада, Нідерланди – звідусіль надходять повідомлення про успіхи випускників спеціалізації. Циклова комісія постійно в творчому пошуку досвідчених музикантів та залученні їх до виховання молоді на кращих зразках сучасних музичних стилів.


СКЛАД КОМІСІЇ
Коломоєць О.О. – голова ЦК, Волкова І.І., Зеленцов Ю.Я., Леонова Н.М., Савенко С.Г., Ковач Ю.І., Сиром’ятников О.Г., Сенеш О.О.
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту